Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość mala_kobitka
Witajcie, U mnie na razie nic szczególnego się nie dzieje, więc nie ma i co pisać :-) Co było do załatwienia , załatwione tzn sala, zespół, fotograf, kamerzysta a na resztę przyjdzie pora po Nowym Roku. Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wielkie przygotowania do zaręczyn które odbędą sie 26 grudnia w gronie najbliższych :) (nasze osobiste zareczyny juz były) :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1983
Hej kobietki u mnie też już te najważniejsze rzeczy załątwione. Zaręczyny były osobiste:) , a w Święta planujemy rodzinne zmówiny....już się stresuje na myśl o spotkaniu moich rodziców i mojego narzeczonwgo... Jak u was przebiegają takie zmówiny z teściami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja-alicja
no niestety takie spotkanie jest nieuniknione. U mnie zorganizowaliśmy je tydzien po naszych "osobistych " zaręczynach i wyszło nawet spoko. Rodzice chyba sie polublili (przynajmniej tak mówią) tak że głowa do góry, teraz tylko częściej mamy spotkania na niedzielnym obiadku u jednych lub drugich rodziców, ale chyba tak jest kolej rzeczy. pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa panna młoda
Witam wszystkie październikowe panny młode , długo sie nie odzywałam ale za to w tym czasie udało się zarezerwować salę, termin w kościele , zespół i w najbliższych dniach bedzie jeszcze fotograf - całą reszte zostawiam po Nowym Roku , wydaje mi sie że jescze natyle jest czasu że ze wszystkim zdążymy na czas - czego życzę również Wam wszystkim - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara1978
Witam. Ślub 11.10.2008. Salę już zarezerwowaliśmy, rozmowa z fotografem była, msza w kościele ustalona. Pozostały detale ;-) Zaczęliśmy ponownie chodzić na kurs tańca, by przygotować się do pierwszego tańca. Piosenki do I tańca, które wybraliśmy okazały się średnie do tańczenia, więc Pan wybrał za nas ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. My jesteśmy świeżo po rozmowie z księdzem:) zapisał nasz ślub w swoim kalendarzu :) wiecie jaki piekny pierscionek dostane ... sama sobie wybrałam hehe czerony rubin w środku (czerwień = miłość) i osiem brylantów wokół niego (prawdziwnych :P ) narzeczony powiedział ze cena nie gra roli a piercionek ponad 2 tyś kosztował... ale on mnie msi kochać :) hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda W.
Witam:)Ja tu pierwszy raz.. mamy slub 18.10.2008r... Juro jedziemy podpisac umowy z zespolem i właścicielami sami... Troszkę się martwię o pogodę :(.. Czy wiecie moze jak ludzie zapatrują się na ten miesiac ??? Pozdrawiam, M.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno musisz miec bolerko, ja nawet blanuje miec futerko jakieś cienkie. narazie jeszcze jest czas... myśle ze bedzie ciepło. popatrzcie za okno jak pieknie a jest grudzień. a nasz październik bedzie sliczny zobaczycie, wszytskie soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie...
Wercia...27 - 4.10.2008r monik83 - 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r alicja-alicja - 11.10.2008r Madziara1978 - 11.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r Magda W. - 18.10.2008r. gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r DZIEWCZYNY WYPOWIADAJCIE SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna12345 ja pamiętam
Ja nie zapomniałam!! 4.10.2008 Pozdrawiam wszystkie Październikowe:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati80
Ojjj jeszcze raz chciałabym przeżyć ten dzień!! Gratuluję wam wszystkim - a paźdzernik jest piękny - sama wyszłam za mąż 13.10. tego roku!! Pozdrawiam wszystkich - udanych przygotowań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik83
Hej, a więc tak jak pisałam...mamy zaklepany termin w kościele, w restauracji, orkiestra równiez jest już zarezerwowana. Tydzień temu zamówiliśmy u jubilera.Mają być pod koniec stycznia. Tak na marginesie, mam dużo tzw złomu złotowego-jakies urwane łańcuszki, kolczyki z komunii itd. Troche się tego nazbierało i za 2 obrączki płacimy w sumie 180 zł. Czyli całkiem fajnie. Powoli rozglądam sie za kiecką. Wiem, ze musi to być Pronovias Lorna i zadna inna;))) Myśle ze tak koło kwietnia będe załatwiać reszte spraw tj zaproszenia, może kupno juz wódki weselnej. Chciałabym rozlożyc te koszty w czasie- pod koniec i tak bedzie najwięcej wydatków. No i tyle. Jeszcze sporo czasu przed nami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, już się rozglądacie za suknią??? Ja jeszcze o tym nie myślę, mam zamiar trochę schudnąć najpierw :) a tak właściwie to ile trzeba czekać na suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara 1978
Hej. Z ciekawości zamówiłam na allegro pojedyncze zaproszenia, by zobaczyć jak będą wyglądały nasze imiona ;-) Super sprawa. Znalazłam już wiersz do zaproszenia. Zaczynam się odchudzać, ale cienko mi idzie, niestety ;-) Szukam sukni w Internecie, ale nie mam żadnej koncepcji. Te suknie jakieś bufiaste, mnóstwo falban, cekinów, a ja chciałabym prostą i skromną. Suknia to pikuś. Gorzej z butami. Nienawidzę białych!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaMarKaa
suknie teraz wcale nie są bufoniaste, duży wybór skromnych i prostych - nie będzie problemu ze znalezieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Was dziewczyny? Jak przygotowania do świąt? Prezenty kupione? Porządki zrobione? :) Ja znowu miałam problem co kupić Ukochanemu pod choinkę, napiszcie co kupiłyście swoim wybrańcom... Na wszystkie rodzinne \"spędy\" idziecie z Narzeczonym? Ja mojego zabieram w pierwszy dzień świąt i potem idziemy do jego rodziny. Wigilię spędzimy osobno. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYMY :) Ja kupiłam ukochanemu same przydatne rzeczy. Śliczną piżamkę na chłodne noce ( i nie tyko :D ) urocze majteczki :) , ciepłe skarpety , czapkę i żel pod prysznic :) Wigile również spędzamy osobno w pierwsze święto nigdzie sie nie wybieramy bedziemy siedzieć u mnie w gronie rodziny natomiast w drudie święto jak już wspomniałam planujemy zaręczyny wiec szykuje sie wielkie wydarzenie :) pozdrawiam :* Miłych przygotowywań do świat i wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa panna młoda
Witam dziewczyny - z okazji nadcodzących Świąt życzę dużo radośći , miłośći, i szczęścia i tego samego w Nowym Roku bo to dla nas wszystkich szczególny rok. ( bardzo elegancki pasek)) a do tego całe świeta spędzamy razem!!!!!!!!!!!. Jeszcze raz Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa panna młoda
z tym paskiem to miałam oczywiście na myśli o prezent jaki kupiłam - piszcie co kupiłyście swoim narzeczonym !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki :) i po świętach ,,, a nasz wymarzony październik zbliza sie wielkimi krokami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie październikowa
dziewczyny gdzie bedziecie mieszkac? na wsi czy w miescie? sami czy z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy mieszkać sami w mieście- bloki. alebo na perypetich miasta w domu jednorodzinnnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara1978
My, u mnie w domu, bo mieszkam w domku jednorodzinnym, więc góra dla nas ;) Planujemy budowę domu, ale od planów do realizacji daleka i wyboista droga. Działka w każdym razie jest. Sympatycznego sylwestra i wyśnionego ślubu w październiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa.4
Witam, my mamy ślub 18 pażdziernika :) sala jest, fotograf też i na razie tylko tyle :) pozdrawiam inne październikowe pary :) będzie pięknie:) na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia...27 - 4.10.2008r monika- 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r powazna12345 ja pamiętam -4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r alicja-alicja- 11.10.2008r Madziara1987- 11.10.2008r Magda W.- 18.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r iwa. 4- 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×