Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość huhuhu
znam dwie Ady ,nie Adrianna tylko Adriana przez jedno "n" Lilianne Krzystofe Michaline Zoję Wawrzyńca Sonie Ariadnę Ksenie Marceline Ingę Gustawa Jagne Dagmae -sami polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichinka
Ja znam Oresta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się moje imię :) a tak w ogole to widze ze teraz takie imiona jak np.nadia beda pospolite,bo wszyscy chca nazywac w tym pokoleniu swoje dzieci nietypowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze wam jakie spotkalam rzadkie imiona,ale nie chce mi sie pisac,kto jest kim,wiec wypisze,jak leci: Elwira,Róża,Wioletta,Miriam,Sara,Kajetan,Gniewko,Mieszko(2),bERENIKA,longina, Ziemowit,Mirosława,Włodzimierz,Bernadetta,Brygida,Roksana,Tamara(wołają Tami),Pamela (2),Lidia(2),Jagoda,Sandra,Iga,Michalina,Sykstus(fee),Klementyna(klima),Natasza(jak szatan :D) , Anatol,Tymoteusz,Józefna(finka-ślicznie),Stefania :) jak sobie jeszcze coś przypomnę,to napiszę :) Miriam-strasznie dziwne imię,rzadkie,a jak się okazuje ktoś już dwa razy to imię tu wymienił :) moje imie i tak jest najładniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika zwiem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,widze ze rodzice niektorych z was nie sa szczesliwi,skoro jak sie okazuje chca nazywac swoje dzieci jak najwieksza milosc zycia,a to znaczy,ze ci rodzice sie tak nie kochają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninininininininininininininnaa
ja na kolezanke honorate moweie FONIA;) POCIESZNIE I UROCZO:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Marta, ale to raczej typowe imie siostra Paula tez nic nadzwyczajnego (ja miałam być Andrzej po tacie:P) ale mam koleżanke Jaśmine, Rome, Żaklinę i Ritę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opłata klimatyczna
Temat powinien brzmieć: "Nietypowe imiona - jak macie na imię i dlaczego???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam te imiona z ciekawości... Jeżeli w przyszłości miałabym córeczkę, chciałabym aby nazywała się jakoś \\\'inaczej\\\'. Nie znalazłam jednak imienia które jakoś nadzwyczajnie przyciągnęłoby moją uwagę.. Chciałabym jakieś egzotyczne. Jak narazie w ogóle nie związane z egzotyką, podobają mi się Keira i Kiara. Nie wiem dlaczego na literę K. Może dlatego że moje imie też się na nią zaczyna. Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katyusha♥
Moja koleżanka ma na imię Stella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna mam na imie
mi się nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam się za granicą i rodzice dali mi takie jak w kalendarzu było - Yvette. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna mam na imie
blanka jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Alicja (pierwsza miłość mojego taty). A moja kuzynka ma na drugie imię Sydonia (jej chrzestna miała w czasach powojennych przyjaciółkę Włoszkę o tym imieniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama ma piekne imie - ARIADNA niestety wiele osob nie ma pojecia o greckiej mitologii i przekreca na Adrianne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam na imię FAUSTYNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×