Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość Klauuudyna
a tak na marginesie straaaaasznie podoba mi się imię Marceli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Tamara
Tragedia, wiem. Ale co strzeliło moim rodzicom do głowy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam jedyna w szkole
z takim imieniem - Emilia Roza ech :P ciekawe czy ktos z topiku mnie zna. z tego co wiem znajomi tu czasem zagladaja. dlatego bez czarnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kogos kto ma na imie Minnie(czyt. Mini) - imie piekne;) - osoba ktora je nosi rowniez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam jedyna w szkole
rodzice chcieli zeby dzieci mialy jakies bardziej nowoczesne imiona niz oni. poza tym najblizsza rodzina to: Jadwiga Wlodzimierz Feliks Jozefa Marianna Waclaw Elwira mialam jeszcze daleka ciotke Pelagie i sasiadke Rozalinde (tylko Zajaca Poziomki brakowalo) chyba moje imie jest najblizsze normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na imie
Annemarie (czyt.anemari) pisze sie razem od slowa Anne i Marie. Moje imie jest za sprawa mojego ojca. A i tak wszyscy wolaja na mnie Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wombatq
a ja mam znajomych o imionach:Sara,Rachela i Eunika-to siostry.Kolegę Winicjusza ale najbardziej to podoba mi się imie i nazwisko mojego kumpla:WENANCJUSZ MAJER to tak świetnie brzmi-do tego jest nieziemsko przystojni i ma niebotycznie bogatych rodziców.Na studiach mam w grupie niemkę polskiego pochodzenia- ma na imię Merzedes.Wyróznia się przez to imię i wszyscy ja kojarzą.A jak za dzieciaka mieszkałam w Niemczech to miałam koleżankę o imieniu Atoom Bomb.(bomba atomowa) Urodziła się w dzień wybuchu Czarnobyla i mama ja tak nazwała.Śmiesznie było w piaskownicy jak jej mama darła się z balkonu,nigdy tego nie zapomnę:Atoom Bomb!!!!!!!!!!!!!!!!Wszyscy ludzie w pobliżu głowy w dół,a mama kończyła:Essen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvmvnlvn
piszecie oneiktórych imionach jakoneitypowych np lilianna ja tak nazwę swoją córkęjesli będę ją miała. A Olgę miałam taka przyjaciółkę, miała kłopoty z tym imieniem bo dzieci się naśmiewały... nie pomagało napewno niemiecko brzmiące nazwisko... dzieci bywaja okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rosyjskie imie
mam taki problem mam rosyjskie imię i wtydzę sie go w szkole też ze mnie się smiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rosyjskie imie
white widow ja tez jestem klara :D fajnie nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Izolda
mama wymyśliła, że jak ta od Tristana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja-Klementyna
mam na imię Klementyna i nie znoszę gdy ktoś do mnie mówi Klemensa;D nigdy nie spotkalam zadnej Klementyny, az ostatnio jakas babeczka szla z mala dziewczynka i mowi do niej:..Klementynko.... zdębiałam, no bo jak to tak?? niby wiem , ze inne tez istnieja, ale jakos tak wypiera sie to z pamieci jesli przez tyle lat zadnej sie nie spotka ;P poczulam sie zazdrosna;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbjhk
Moja przyjaciółka jest w ciąży i już niedługo urodzi...Amelkę.Ładne podoba mi się, choć nie wiem dlaczego kojarzy mi się z...małą owieczką z bajki. Moja córka ma na imię Wiktoria Weronika, bardzo mi się podobały te imiona i kiedyś były rzadkie, a teraz jest bardzo dużo Wiktorii. Ja mam na imię Dorota i nigdy tego imienia nie lubiłam, ale to i tak lepsze niż Iwona, a tak chciała moja mama i nawet w mojej książeczce zdrowia było już wpisane Iwona, tylko mój tata zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tylko Kasia
jeszcze mi sie przypomnialo: do klasy w lo chodzilam z Anastazja ale wszyscy na nia Olka mowili. znam tez Gemme, Ige i Ilonne (pisana przez dwa "n"). byly maz mojej sasiadki mial na imie Gerard. moj sasiad to Sylwester a jego syn to Fryderyk. ojciec mojej kolezanki to Alfons. kolezanka mojej mamy to Roza, brat mojej cioci to Bronek. w rodzinie mialam jeszcze Leokadie i Czeslawe, siostra taty to Lidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbjhk
Teodor - to mój ojciec Rufin - ojciec koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbjhk
Ruta - sąsiadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ......DIANA kiedyś strasznie nie lubiłam tego imienia bo jak to ja idę przez park i słyszę Diana Diana odwracam się myślę kto mnie woła i widzę jak facet głaszcze psa ..........nieznosiłam tego imienia a teraz je UWIELBIAM nie znam drugiej Diany i fajnie mi z tym zawsze mnie ludzie pamiętają i nie mylą mojego imienia :) Takie imie wybrała mi mama bo oglądała film gdzie główna bohaterka tak miała na imię a tacie od razu się spodobało. Znam jeszcze SOLINĘ I KASJANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ......DIANA kiedyś strasznie nie lubiłam tego imienia bo jak to ja idę przez park i słyszę Diana Diana odwracam się myślę kto mnie woła i widzę jak facet głaszcze psa ..........nieznosiłam tego imienia a teraz je UWIELBIAM nie znam drugiej Diany i fajnie mi z tym zawsze mnie ludzie pamiętają i nie mylą mojego imienia :) Takie imie wybrała mi mama bo oglądała film gdzie główna bohaterka tak miała na imię a tacie od razu się spodobało. Znam jeszcze SOLINĘ I KASJANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ......DIANA kiedyś strasznie nie lubiłam tego imienia bo jak to ja idę przez park i słyszę Diana Diana odwracam się myślę kto mnie woła i widzę jak facet głaszcze psa ..........nie znosiłam tego imienia a teraz je UWIELBIAM nie znam drugiej Diany i fajnie mi z tym zawsze mnie ludzie pamiętają i nie mylą mojego imienia :) Takie imie wybrała mi mama bo oglądała film gdzie główna bohaterka tak miała na imię a tacie od razu się spodobało. Znam jeszcze SOLINĘ I KASJANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło mi
a ja jestem Kamila :) a miałam byc Kamilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kuzynke
ktora nazywa sie IDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ja nic nie mam do K
nazywam się Diana, a to dlatego, że tata nie chciał abym była Kingą Chwała mu za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja babcia
urodziła się przed wojną. Wtedy też zmarł jej dziadek. Ponieważ spodziewano się chłopca- miał dostać jego imię na pamiątkę- Adolf. Urodziła się dziewczynka- Adolfina :o Dopiero teraz zaczyna mi się podobać, samo brzmienie, podobnie jak Józefina jest miłe, ale trudno przeskoczyć skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Ja mam na imię Zuza więc nie jest aż tak tragicznie.. za to moje siostry nazywają się Jagoda i Dąbrówka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na imie Julianna z drobniale Julka a miało byc Lilianna aleee mój tatus z kolega zaszedł do baru na kolejke bo jak córunia sie urodziła a pępkowego koledze nie postawi iii jak poszedł z tym kolega do stanu cywilnego to sam nie był w stanie wypowiedziec dobrze Lilianna i pracownica owego stanu zrozumiała Julianna :) i tak o to historia mojego imienia ale podoba mi sie te imie :):)( ale od mamy miał dym..he he )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu gdzie mieszkam maja ludzie czasami kosmiczne imiona, np.: Boo, Bé, Jo, Jette, Seppe, Pim, Atï, Ea, Aïn itd. :))))) mieszkam w Belgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja prababka miała na imię Alojza, a jej mąż... Astolf. w tamtych czasach wśród arystokracji było dużo takich imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×