Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość jeszczeeeeeeeeeeeee
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie corki.Moja mama strasznie cierpiala z powodu ich imion...Gdy urodzila sie pierwsza i kolezanki ja pytaly jak ma na imie wnuczka nijak nie mogla sobie przypomniec bo to imie to Marcela. Jakos przebolala ten fakt.Urodzila sie druga.Tu pojawil sie problem innego typu.Mama strasznie wstydzila sie przyznac ze jej druga wnuczka ma na Inka.Ma do mnie zal za te imiona ale kocha nad zycie swoje wnuczki o dziwnych imionach.Ja nie wyobrazam sobie teraz aby mogly nazywac sie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynki
moj kolega nazwal dzieci Wanessa i Nikola, Boze jeszcze nawisko do tego tragicznie smieszne, czemu ludzie czasem nie widza jaka krzywde robia dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina22
No tak,jak zawsze zapomniałam o cioci,która ma na imię Bibianna - mówimy na nią Bibi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suziii26
Ja Katarzyna Elżbieta, córka Wiktoria Urszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1
mam na imię Daria!! pozatym mam 2 super przyjaciółki o imoinach Zaklina i Zaneta pozatym znam Anike, Selene i Martyne... moja mama miała do wyboru Daria albo Dahmara ale na szczescie moje wybrała to pierwsze!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta25
cześć ja mam na imię arleta, mnie się podoba przede wszystkim z jednego powodu - bardzo rzadko spotykane, przynajmniej nie mam na imię jak połowa populacji płci żeńskiej w Polsce tzn. ania, agnieszka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmienna
jestem Manuela.moja kuzynka to Jasmin,inna Miriam,w klasie dziewczyna to roksana,znajoma to Wirgin,kuzyn to Kewin,inna kuzynka Collien.sporo nietypowych imion w moim otoczeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest coś
Gabrycha - paskuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest coś
ups....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik jestem
Ruta - kumpela z podstawówki Libusza - kumpela ze studiów [tak jak czeska księżniczka] znam tez bogusza, kajetana , gienka, teofila, cecylie , dagmare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufla_irys
a ja jestem Honorata i rodzice razem wybrali to imię. Byli b.zadowolenie. Potem jednak wydarzyło się coś, po czym tato chciał zrobić ze mnie Ewę. Ale nie zmienił jednak mi tego imienia. I chwała Bogu!!!! Sto razy bardziej wolę być Honoratą, niż zwyczajną Ewą. Ale imienia bym nie zmieniała dziecku, zwłaszcza, że Kuba to b.ładne imię. Trzeba było pomyśleć wcześniej... Takie moje zdanie. pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufla_irys
oj sorry... to nie tu miało być.... na dwóch topikach klikam i mi się pomyliło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwany gwint
Znam gościa o imieniu Bismark. Jedyne usprawiedliwienie, że nie jest Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ku ku
kto tu zagląda? :) odzywajcie się buziaczki :) fajny topik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
Mialam nauczycielke: Ryta. Moj pradziadek Adolf Berenika, Ariel (tez mi sie zawsze z proszkiem kojarzyl), Marcel (super chlopak), Aurel (bardzo fajny), Lilianna (niecierpie ale to z powodu osoby) wiecej chwilowo nie pamietam za to dwie siostry mojej babci maja na imie tak samo Natalia (dla rozroznienia jedna jest Natalia a druga Ewa). Ich ojciec byl podpity i zapomnial ze juz jedna corke Natalie maja. Prababcia byla wsciekla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
podobnie troche z moja kolezanka b ylo. jej ojciec na gazie poszedl i zamiast Karolina Aneta jest Aneta Karolina. W domu i tak nazywaja ja Karolcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
Shamanka08 --- 🌼 ja jestem BOGNA ale ile to musze ludziom natlumaczyc, ze zadna Boguslawa czy Bogumila to ja jedna wiem. Mi sie moje imie bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simplebeauty
Miałam być Marcinem...Jestem Dorotą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anad
Moja tesciowa ma na imie Nadzieja a znajoma Perpetua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×