Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość no wiec
tak jedna byla apolonia a druga paraskowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linda, Pamela (siostry), Noemi, Vanessa, Marzanna, Dąbrówka (to nie zdrobnienie!), Dobrochna, Mieszko, Kasjan, Eleazar (zwany przez złośliwych Areozolem) , Barnaba, Viet, Leopold, dobromir- autentyki z życia wzięte ;) ja jestem zwykłą Marysią (nie lubię swojego imienia), moja mama to Leokadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjhfhcjxgfhj
Salomea, tak ma na imie moja babcia. Jezeli urodze kiedys coreczke, tez jej dam tak na imie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jak to się dzieje, że chcemy nazywać swoje dzieci tak, jak nazywali się dziadkowie, rodzice... ??? ciekawi mnie to i cieszy :) rodzina jest bardzo ważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza_Marakuja
Elza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liii_luuu
poznałam kiedyś dziewczynę o imieniu Aruna. była totalnie zakręconą hipiską, która nigdy w życiu nie jadła mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś kolegę Telesfora.Z pięć lat myślałam,że to jego ksywka.Uważam,że imię oryginalne sprawia,że jesteśmy rozpoznawalni.Bo ilu Telesforów znałam?A ilu Adamów,Krzysiów,Andrzejków. Jeśli chodzi o dziewczęce imiona:znałam kiedyś Ingrid,i choć nie przyjaźniłyśmy się,tak chciałam nazwać córkę.Ojciec dziecięcia się nie zgodził:(A Ingrid to była klasa,elegancja i inteligencja z górnej półki.Niesamowita dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liii_luuu
i na roku mialam dziewczynę o imieniu Beatrycze, na którą mówili Bea:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek wonny
Dionella i Dagny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek wonny
i jeszcze Selwina- imieniny obchodzi w Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA1975
IMIONA MOICH DZIECI TO:ELISA,ANGELO I EMANUELE,ALE TUTAJ(WLOCHY) SA POSPOLITE.OSOBISCIE CHCIALABYM MIEC NA IMIè ESTER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza_Marakuja
Bruno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
A ja jestem Colet. To za sprawą ojca, bo tak wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eunikę też znam.Jej siostra to-Eryka. Z dziewczyn znam jeszcze-Irminę i Romę. A z facetów-Emanuela i Floriana,a także Ignacego. Ci dwaj pierwsi mieszkają obok siebie,są sąsiadami. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuję
perfumy na allegro od faceta który ma na imię SYMFORIAN - to sobie rodzice poszaleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem marta
mój chłopak ma na imię Amadeusz kolega :Eliasz, Sven i Kaj (rodzeństwo) koleżanka Ksenia Dosia Gracjana znam jeszcze Bartłomieja, Kurtka, Norberta, Klarę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem marta
i Kuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tylko Kasia
choc mialam byc wedlug taty Ania (tak mam na drugie) a wedlug babci Sylwia (cale szczescie, ze to nie ona wybierala imie :P ) a Ania nie jestem dlatego bo moi rodzic zrobili sobie wyscig do okienka w urzedzie i to mialo rozstrzygnac o moim imieniu. wygrala mama :P a moja mama jest Ewa choc miala byc Beata ale do urzedu pojechala prababcia i dala mamie Ewa. ponoc dlugo sie potem babcia z prababcia nie odzywaly bo babci strasznie sie imie Ewa nie podobalo ;) a z ciekawoste to moi rodzice z chrztu to Wiesława i Wiesław :) z ciekawych imion to miałam przyjemność poznać: Elwisa, Inez, Bognę, Delfinę, Zygmunta (to w zerówce), Tadeusza, Marcjannę, Olesława (nie wiem co to za imię...), Miłosza i Pelagię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tylko Kasia
zapomnialam najwazniejszym :) chlopak w moim lo mial na imie Mieszko i mial dwoch braci: Lestka i Ziemowita kolega z klasy: Maurycy i jego rodzenstwo: Dorian i Berenika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzaca JULKA
a ja ma na drugie salomea. moja mama to JURANDA, SIOSTRA BERITA,TATA FREDERYK, KUZYNKA-MEGAN . a ja JULIA JESTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margottt
piekne imie Afrodyta ;) moja bratowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja
Estera Eryka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
kolega z pracy nazywa sie Gwidon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauuudyna
Ja mam na imię Klaudia:P Nie Klauuudyna jak w nicku...:) Miałam mieć na imię Ewa, ale siostra mojej chrzestnej zaproponowała Klaudia...Jak z gazety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgggggga
nazywam sie Olga, mysle ze to jest nietypowe imie, bynajmniej w mojej miejscowosci, nie znam żadnej olgi innej odemnie :P mam tak, bo mam po babciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×