Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość aaa..
Regina z łac królowa:P mnie tam się podoba chociaż będąc nastolatką to jakoś tak dziwnie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam zwykle imie-Ewa:) Nazwano mnie tak, poniewaz mama mowi,ze wszystkie Ewy,jakie zna,to fajne,silne babki:D Mam kolezanki o nietypowych imionach: Marietta i Dagmara. Moja babcia ma na drugie nietypowe imie,ktore bardzo mi sie podoba Anastazja. Moje dzieci beda nosily jakies orginalne imiona, ale jeszcze nie wiem jakie.Podobaja mi sie Jeremi,Tymon,Aurora,Laura,Ida:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela.
bo urodzona przy czeskiej granicy, a tam to bardzo popularne bylo. meskiej wersji dla mnie nie przewidziano :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niommm
Siemka pięknie nazywający się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++
Kumpela mojej kumpeli ma na imie Dawina, znam tez Aureliusza, Ziemowita, Maurycego oraz Narcyza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ANIA
a miałam byc Jadwiga i do dzis dziekuje amausi kochanej ze jestem ania a je Jadwiga (u mnie w domu by mówili HEIDLA po niemiecku) chyba bym sie sama przechsciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo daawnoooo tu nikogusieńko nie było ;) a ja mam dobre wieści 🌻 już niedługo Komuś wybiorę imię :) ❤️ jestem w ciąży i bardzo się cieszę :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugskopfdjfdfd
Ewelina :)) na drugie Karolina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz mam nową stopkę, bo tyle się wydarzyło... :D jestem w ciąży i kompletnie nie wiem, jak mam nazwać swoje Maleństwo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam piękną zdrową córeczkę i nazwaliśmy ją Antonia :) ❤️ czyli Tosia, tak na nią mówimy ❤️ 🌻 kochane nasze szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss... mały błąd mi się wkradł - córeczkę nazwaliśmy Antonina, Antonia miało być, ale została Antonina. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem IZABELA i wkurza mnie pytanie zadawane zawsze: IZABELA przez jedno czy dwa \"L\"? jak to IZABELLA????? dziwne jakieś :/ a moja prapabcia miała APOLONIA znałam też MIRELLĘ, MARIETTĘ.... i jedną tylko Żanetę, Różę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja
mialam byc martyna...hmmm a moj brat ma MAURYCY:)) nie znam nikogo innego z takim imieniem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje imie to
Aurelia - nie znoszę imienia, takie mogloby brzmiec i byc dla kogos starszego ,a ja mam 18 lat :) ale oswoilam sie i teraz doceniam jego wartosc... ale mimo to wolalabym miec inne :P a dlaczego...hmm.. tatus chcial byc oryginalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na imie
Wilejka, moja sikostra Wiorika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
daria jestem i podoba mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guska tra
agnieszka jestem , mialam byc sylwia wiec w sumie nie wiem co gorsze, wolalabym cos mniej banalnego np. natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a terrazz jjaaa
Znam ludzi o takich imionach lub widziałam w aktach (archiwum) takie imiona: -Jan Ewangelista -Cipa!!!!!, Bajala (Bajla), Rojza, Frajda -żydowskie -Kamilla -Lucja -Blanka Emanuela -Margota -Telesfor -Amanda -Pamela -Ariadna -Eliana -Gracjana -Ineza -Estera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a terrazz jjaaa
A ja jestem Natalia. Mam brata Krystiana Józefa. Jak będę mieć córkę to dam jej Nadia lub Emilia, Amelia. A syn będzie Karol Józef, Karol Jan lub Jan Paweł :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kręgu dziwnych imion
koleżanka: Radosława, mówią na nią Radka kuzynka: Roberta (na szczeście to jej drugie imię) babcia: Ludmiła znajomy ojca: Polikarp sąsiadka: Sława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam
Fabiolę i herminę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam
sława to po prostu stanisława, zwyczajne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropneee
specjalnie dla Was :) wejdzcie sobie na NK na profil " oryginalne, niespotykane imiona wszystkich ludzi w Poslce" i zobaczcie jakie macie szczęście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropneee
Oryginalne, niespotykane imiona wszystkich ludzi w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×