Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studentka MYSZA

jakie tabletki biorą ludzie, żeby zasnąć na wieki?

Polecane posty

Ariane, Myszko :) jesteście świetne babki :) 🌻 thx :) za wszystkie ciepłe słowa i życzenia bardzo serdecznie dziękuję :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra1590
mam ten sam problem. jak zrobic to szybko i bezbolesnie.. moje zycie nie ma sensu:( wszytsko nagle jak cios prosto w serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla czego swiat jest zly a kaz
jestem pijany imam wiecej odwagi bo kiedys sie balem smierci co dalej to z alerzy co masz w sercu wduszyteraz wiem ze bez milosci lepiej isc spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generau
jestem cierpliwy żyjąc a nie jestem cierpliwy wlałem na tą stronę bo wizja tabletek i piwa mi się podoba kto powie co trzeba połknąć proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewazi86
Jest bardzo dużo środków na odchudzanie, ale które są coś warte? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makoch
Dobrze, że żyję szczęśliwie bo wygrywam ponad 1200PLN dziennie na typach w systemie: bogaty-typy pl Życie ma sens i warto chwytać je garściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wieki to nie slyszalam ale na wiecznosc tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie nazwy tych leków nie mam juz po co życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez o tym mysle. Tak po prostu zasnac. Tylko nasennych nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jest tak ciężko,że śmierć jest największym marzeniem uwierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dido924
Sama chce to zrobić i znam leki. W Szwajcarii to jest dozwolone ale my niestety jesteśmy w Polsce, jeśli ktoś też o tym myśli niech do mnie napize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDido924
Niech ktoś do mnie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _miseri_
Dido924 Jak się, z Tobą.. skontaktować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionanieszczesliwa
czasami człowiek już po prostu nie ma siły walczyć..coś wiem niestety na ten temat..juz nie raz myslałam o tym żeby sie zabić jednak chyba brak mi na to odwagi :( nie radze sobie z problemami ale staram się jakoś funkcjonować z dnia na dzień chociaż nie jest to łatwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 200 tabletek nasennych przygotowalam sie i zasne a spokoju mam dosc tego zycia.Ilez mozna byc ponizanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zadbana  ale nie młoda
rozumiem rozterki powody mogą być różne na jakimś etapie życia czy to młodość nieszczęśliwa miłość wydawała mi się, ze to nie koniec życia. Dość nieszczęścia i stąd ta decyzja, każdy człowiek chce być szcześliwy, jestem rozgoryczona na zakłamanie fałsz i obłudę, alkoholik to były mąż dziś prowadza się za rękę z inną kobietą a ja wykształcona cały dom na mnie i nie mam celu to tyle, TABLETKI NA SPANIE NA ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że teraz ludzi nie chce dłużej ciągnąć tej męczarni, zwanej życiem. Żałosne jest, że ten kto nie chce żyć z różnych powodów, musi jechać na eutanazję do krajów, gdzie to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:37 W sumie to prawie nigdzie nie robia tak po prostu na zyczenie.Jedynie mozna kupic sobie w niektorych krajach leki usypiajace np.w Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystkim tym którzy chcą się zabić lekami zaproponuje by przedawkowali czopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×