Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

i oby bylo tak dalej.. zeby dzikie 15nastki tu nie wlecialy i nie pytaly sie czy jak koles ja na dyskotece dotknal palcem czy nie jest w ciazy *(szyderka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslanka, ile masz lat? Ja z moja mam fajnie. Powiedziałam, że muszę iść do lekarza, bo mam bolesne miesiączki i żeby mi przepisał tabletki hormonalne. Nic nie powiedziała, choć wiem, że wiedziała. ;) 2 tygodnie mieszkał u mnie mój chłopak, więc ona nie jest głupia. :P Spróbuj pogadać szczerze z mamą, choć wiem, że to trudne. A może się uda? A jeśli nie, no to trzeba ukrywać, tylko skąd $ brać? ... No nic, ja uciekam spać, bo o 6 trzeba wstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha.. a jak myslisz?? pytasz bo napisala historie z recepta?? czy jestem jakas ulomna ze nie potrafie sie wyslowic??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslanka sorry ale po tym co napisałaś o tym sianie i wogóle można by przypuszczać, że to Ty masz 15 lat :O ło jeny Figusia gdzies Ty przylazła ?? :D :D :D :D 😘 ja mykam teraz już serialnie bom sie załamała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no spokojnie! ja zazywam harmonet od bralam 14 miesiecy teraz dwa miesiace przerwy i znow zaczynam. a wczesniej tez bralam przez okolo rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe.. mam 17! wiem glupio to zabrzmialo.. ale oja starsza jest inna niz wszystkie!! dla niej powinnam byc zakonnica.. albo wyjsc z domu w wieku 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak tez sie zdarza... ja z moja mamuska na szczescie dobrze zyje:D jak jej na poczatku powiem co i jak ze wiem o co chodzi ze ejstem pewna to jest w porzadku;) a ojciec oo luuuudu ten jkaby cos wiedzal to chyba bym juz na smyczy chdzila;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa... rodzicow sie nie wybiera! no nie?! -a czasami zamienila bym sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslnka no to musisz miecostro, ale wisz odszczekiwaniem niczego nie zalatwisz wrecz przeciwnie jak nie bedziesz spokojna i opanowana tylko wybuchowa to obawiam sie ze mama bedzie tak jeszcze dlugo o tobie myslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie z tata to tez bylo troche gorzej jesli chodzi o wychodzenie z domu, mama mnie zawsze kryla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moja tez pewnie bylo by ok gdybym nie wyleciala na nia z pyskiem... ale czasami nie potrafie sie opanowac-i zbiera mi sie pozniej.. ale dam see rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa popieram! musisz sprobowac chociaz i tak wie o co chodzi wiec zaszkodzic sobe nie zaszkozisz;) mozesz sobie tylko pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja na miejscu Twojej mamy też bym się martwiła. :) Ale moje zdanie jest takie, że zabranianie dziecku niczego nie da, a wręcz może przynieść skutek uboczny. Bo jeśli ktoś kogoś kocha i chce się kochać, to i tak będzie. A to chyba dobrze, że myśli o zabezpieczeniu? Rodzice myślą stereotypowo, zamiast czasem logicznie... Postawić się w tej sytuacji, przypomnieć sobie jak to było za młodu itd. Więc myślę, że ja mojemu dziecku nawet sama bym tę receptę wykupiła. ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa ile masz lat?? ..ja nie mieszkam z ojcem bo sie rozwiedli, dlatego jak do niego pojade to moge nawet na noc nie wracac :) i mam taki luss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha u mnie to samo:) mamusia kochana :D moj na szczescie jest kierpwca to go raczej nie ma w domu ale miewa urlop czy cos to rzeznia zawsze w chacie byla jak sie wydostac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haslanka nie głupio tylko bezczelnie :O nie dość, że żrysz , śpisz, ubierasz się za pieniądze Mamy to jeszcze wymagasz od niej żeby Ci tabsy sponsorowała ? :O chcesz sie dupczyć to sama sobie kupuj albo niech chłopak sie zrzuca jak chce pomoczyć :O i jeszcze to, że jej odszczekałaś i że coś tam :O ło ranyy współczuje Twojej mamie, że ma taką córkę pyskatą i przekonaną, że wszystko jej się należy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka jeszcze zes nie polazla z zizka sie popytulac:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem co myslicie.. znam dziewczyny ktore maja po 14 i 15 lat i juz maja dzieci.. to nie o to w tym chodzi! ja jestem z moim facetem ponad 2 lata.. koles mnie tak zmienil ze kumpele do dzis nie wierza! on mnie do niczego nie zmusza.. ale spojrzmy na to z innej str, ile koles jeszcze tak pociagnie? rok?? jaka mam pewnosc.. on jest dla mnie jak starszy brat.. a czasami nawet jak tata:) dla mnie to skarb a nie badyl zeby dobil dorze kiedy chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figusia nie bo mnie ta laska załamała :O :O takiego pustaka nie widziałam na kafeterii ohohohoho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh Teorio droga spokojnie, po co sie denerwujesz, nie o to chodzi zeby tu zaraz wojna wybchla, kazdy czlowiek jest inny i tego nie zmienisz. kazdy na wszystko inaczej reaguje, inaczej mysli itd wiec nie wiem po co te nerwy w Twojej wypowiedzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslanka znaczy ze w tak mlodym wikeu seks najwazniejszy? no ale fakt 2 lata to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslanka, jeśli Cię kocha, to da sobie radę. Mój chłopak raz zapytał czy się pokochamy, nie byłam wtedy gotowa, on to zrozumiał i czekał cały czas. Po prawie 3. latach związku się zaczęliśmy kochać... Nie możesz tak myśleć, że odejdzie. Mimo wszystko, powodzenia! Mam nadzieję, ze dobrze Cię zrozumiałam. Teraz już na pewno - branoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adinka ja spokojna przeca jestem ;) ;) ;) tylko mnie rozwaliło jej podejście do życia i wogóle :O pozatym sama napisała w pierwszym poście : \"...........do pogaduch na kazdy temat.........\" co niniejszym czynie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a wlasnie czuje jak bys chciala mu sie oddac dlatego zeby go zatrzymac przy sobie, to ni ejest sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poweidzialam ze mi sie nalezy.. nie chce brac od niej na tabsy! bo na fakcie dostalam przeciwbolowe bo co miesiac ladowalam na ostrym dyzurze a okres dostawalam np. tydzien za wczesnie.. le kazdy koloruje swoimi kredkami takie historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym tabletki anty w wieku lat 17 to nienajlepszy pomysł jest :O :P :P :P no ale jak ktoś będzie potem płakał to już nie nasze zmartwienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslanka cytuję : \"...... powiedzialam jej ze potrzebuje duzo siana.. troche sie uzbieralo; ciuchy, tabsy itp....\" czyli że co ? uzbierało sie to sru do mamusi niech daje siano :P :P zarób se jak sie ciuchów i tabsów zachciewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×