Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

no tak teorio ale ona ma 17lat, nie wie o co chodzi, co to praca it nie mozemy byc za surowe;) podejdz do tego z dystansem, jakby jej mamy nie bylo na to stac to by jej nie dala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe.. nie chce zrobic tego zeby go zatrzymac.. tylko zeby to zrobic z glowa jak bede gotowa_zebym nie latala caly miesiac czy jestem w ciazy albo zalila sie kazdemu ze guma nam pekla.. (dzieki za pustaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adinka ja rozumiem :) tylko oburzył mnie sposób w jakim ona napisała o swojej mamie i wogóle :O zero szacunku dla własnej matki ehhhhhh a potem sie dziwią , że dzisiejsza młodzież nie potrafi stworzyć związków, współżyć w grupach itd jak to to takie wychowane jak haslanka to się nie ma co dziwić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslanka a mialas jakies badania przed przepiasanim tabsow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`powiedzialam jej ze potrzebuje duzo siana.. ` to nie znaczy powiedzialam jej #daj# bo chce i chuj!! mowilam normalnie.. a ty zaraz widzisz w tym jakis terroryzm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jej mama na to pozwala to jest ich sprawa, a ani Ty ani ja tego nie zmienimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haslanka (dzieki za pustaka) alez cała przyjemność po mojej stronie ;) 🌻 :P Figusia ja Ci juz mogę powiedzieć, że nie miała zadnych badan robionych do tego dochodzi za młody wiek i za kilka lat Haslanka bedzie miała PCO, endometrioze, hiperprolaktymię i inne badziewia i nie bedzie mogla zajść w ciążę tylko dlatego że teraz sie w tabsy bawic zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mialam wszystkie badania, zapisala mi recepte, ktora `utracilam`. zalatwilam sobie nowa _przepraszam ze zyje....boze dziewczyno czym ty sie tak stresujesz? __________21__________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matulo to az takie rozne badziewia moga byc? musze sie zastanowic ile ja mialam lat jak poszlam po pierwsze tabsy:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEORIA czy ty jestes jakas uparta..?? nie rozumiesz ze to ze mam zapisane tabsy to znaczy ze teraz juz bede je brala.. po prostu mam-jak bede chciala to to zrobie.. i sie zabezpiecze! i nie wmawiaj mi kitu ze jestem jakas wredna czy bezczelna dla wlasnej matki! jakbym miala dokladnie opisac jakby to bylo zeby nikt sobie czegos nie dodal.. albo sobie czegos inaczej nie wyobrazil to bym pisala to kilka godzin ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslanko nie denerwuj sie:) nie kloc sie, nie czytaj wypowiedzi teorii i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adinka mam 24 ;) Haslanka tak jestem uparta pozatym jakakolwiek Twoja mama by nie była to masz zasrany obowiązek ją szanować choćby tylko dlatego, że jest Twoją mamą proste jak budowa cepa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedz mi skad ty mozesz wiedziec czy ja ja szanuje.. szanuje ja strasznie bo mam tylko ja..moze bardziej niz ty swoja matke!!!!!!!!!! to ze mnie ponioslo i jej glupio odpowiedzialam to nie znaczy ze tak jest codziennie! wiec nie oceniaj mnie i nie rzucaja pustakami bo dajesz opinie sama o sobie. Nie chce sie z nikim klocic bo to nie o to chodzi ale nie rob ze mnie potwora!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg i zalozyla gume na *cos* wprowadzila i ogladala na monitorku- nie powiem ci co to bylo bo bylam tak zestresowana ze myslalam ze sie ubiore i uciekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haslanka ale bez nerw :P szanujesz bardziej niż ja swoją ?? NIGDY nie napisałabym o mojej mamie MATKA to po pierwsze NIGDY jej chamsko nie odszczekałam to po drugie NIGDY jej nie okłamałam to po trzecie NIGDY nie brałam od niej \"siana\" na tabletki to po czwarte NIGDY nie napisałabym o mojej mamie STARSZA to po piąte NIGDY nie marzyłam o tym, żebym miała inną mamę (rodziców) to po szóste NIGDY nie wyleciałam na moja mamę z pyskiem to po siódme tak więc nie wiem czy bardziej szanujesz swoją mamę ode mnie ale ok niech Ci będzie = koniec tematu a co do badań to tak jak przypuszczałam, czyli lipa :P powinnaś mieć zbadany poziom hormonów (progesteron, estrogen i testosteron), poziom cukru, hormony tarczycy, próby wątrobowe, morfologię, usg dopochowe, cytologię , badanie piersi więc miałaś tylko 2 rzeczy zrobione co może świadczyć o tym, że tabletki masz dobrane na chybił trafił co przy Twoim młodym wieku może źle rokować na przyszłe lata także wstrzymaj się z braniem i porób wszystkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema🖐️...nie czytałam tych 3 stron wiec nie wiem o czym nawijacie, ale nadrobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiem że to o antykoncepcji ( stosowałam ją 3 lata ) a teraz czekam na rozwiązanie i już nie moge sie doczekać ten 9 miesiać mi sie dłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×