Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

Hej dziewczyny znacie może jakieś fajne sklepy (internetowe) w których można kupić ciuszki i inne różne rzeczy dla maluszków po atrakcyjnej cenie? Moja bratowa jest w ciaży (ja sie staram o dzidzie:) ) no i chciałam coś może oryginalnego kupić coś czego nie będzie w normalnym sklepie:) Dodatkowo myślałam o innych rzeczach dla dzidzi mi też się przyda na przyszłość.. JAkie wózki uważacie za najlepsze dla noworodka? Niektóre kobiety jeżdzą z takimi coś na styl spacerówki.. Nie uważacie że lepsze są te głębokie dla maleństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ie do lekarza to licze na to ze porobi mi badania i zapisze odpowiednie leki. Teoria_____a ty znowu.. myslisz ze pojde do lekarza i powiem przosze porobic mi to to i to.. acha, najlepszymi lekami beda te..?!? proooosze cie! nie po to sie placi lekorzom zeby ich jeszcze poprawiac:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, wtrącając się w rozmowę \"haslanka\" i \"teoria\"...Nie mam do was pytań:)Heh...Ta sobie coś tam napisała chamsko o mamie, teoria się wtrąciła, że szacunek i okej, to popieram...Heh, a Ty się teraz tłumaczysz co i jak...Twoje podejście Twoja sprawa, lepiej przemilczeć niż się tłumaczyć... Poza tym...Poczytałam te 3 stronice:)Oprócz kłótni o czym można jeszcze pogadać:P Pisałyście o mamciach:)Ja mam wypasioną mamę, zawsze mogę na nią liczyć, jak szłam do gionki po pierwsze tabsy to poszłam właśnie z nią, normalnie powiedziałam, że to anty, ona wie i jest luzik...W sumie tylko 2 razy dołożyła mi do tabsów, a tak to sama sobie je finansuje albo z chłopakiem:) Co do tych sklepów netowych to Ci nie doradzę bo nie iwem co i jak:) Gorące pozdro dla Was moje miłe i do pogaduchowania... Nie iwem czy będę jeszcze dzisiaj bo mykam na ślub kumpeli, a później do kochanie, ale na bank będę jutro, bo to już uzależnienie moje od tej kafeterii antykoncepcja, płodność/ginekolog...To tu też zaglądnę nieraz na bank:):):) {serce]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haslanka no ale sama napisałaś, że poszłaś do lekarza zrobił Ci tylko USG dopochowe i pobrał wymaz na cytologię i przepisał Harmonet tak ? bo wcześniej pisałaś, ze masz Harmonet ? więc nie zrobił Ci wszystkich badań jakie NALEŻY wykonać przed wypisaniem recepty a mimo to receptę wypisał wiec taki z niego lekarz jak z koziej dupy trąba :P tym bardziej, że Ty jeszcze młodziutka jesteś, organizm jeszcze dojrzewa i gospodarka hormonalna może nie być jeszcze w pełni uregulowana a wiesz na pewno, że tabletki anty to sztuczne hormony, które mają za zadanie oszukiwac organizm i niestety powodują w nim sporo zamieszania a jak sobie zaczniesz mieszać w jeszcze nie do końca \"dopracowanej\" rzeczy to na prawdę skutki mogą być później opłakane także ja Ci dobrze radzę tylko wiec nie wyskakuj mi z tekstami typu : \"Teoria_____a ty znowu.. \" bo po to jest ten topik żeby sie na nim wypowiadać i mimo, ze to Ty go założyłaś nie masz prawa zabraniać mi wypowiedzi bo ja stąd pójdę dopiero jak mi sie zachce :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martya one mi sie podobają ale są cięzkie ok 16-17 kilo i szulkaliśmy z mężem czegoś lżejszego a ten co kupiliśmy 14 to zwsze troche mniej zwłaszcvza że maluch tez bedzie troche qażył i poza tym chiałm na 3 kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobila mi gina te 2 badania i w ten sam dzien dala recepte na harmonet! mam go bo wykupilam:P rozumiem.. dzieki za troske;* nie wiedzialam ze te badania nie wystarcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfhgjgh
te badania wystarcza tamte sie robi gdy cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge zmienić temat? Czy wy tez uważacie, że seks oralny to upokorzenie dla kobiety? Kurde, tyle ostatnio takich opinii na forum jest, a ja nie rozumiem o co chodzi... jesli dwie kochajace sie osoby sprawiaja sobie przyjemność to nie nie ma nic wspolnego z poniżaniem sie, upokarzaniem czy nieszanowaniem sie. Przeciez to sprawa między dwoma osobami, intymny sposob na wyrażenie uczuc i podniecenie drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks oralny to wyrażanie miłości i nie jest to poniżenie ani upokorzeniem przez tekie przyjemności można sie barzdie do siebie zbliżyc odkrywać co lubi partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe_juz wiem moniak skad ten temat! *_to ja chyba juz sie nie musze wypowiadac..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe.. wiem. lepiej nie bede sie wypowiadac bo moze znowu ktos sie na mnie wscieknie .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem do sexu oralnego trzeb sie przekonać (nic na siłe). Mi zajeło to sporooo czasu, kiedys myślałam że nigdy, pzrenigdy tego nie zrobie, zwymiotuje albo cos... Ale gdy zobaczyłąm ile satysfakcji czerpie z tego mój ukochany to sie przełamałam ijestem szczęsliwa ze on jest po tym taki szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, a ty tabletki bierzesz/brałaś? miałaś te badania wszystkie?! jeśli tak to fajnie, aczkolwiek llekarze badania hormonalne zalecają w wyjątkowych przypadkach [gdy usg wykaże niepoprawność jajników, problem z zajściem w ciążę, itp.] bo po pierwsze są drogie, po drugie za dużo piep*****a się z tym. i właściwie co to da - esrogenów tyle, progesteronu tyle, prolaktyny tyle... i co? i nic. etynyloestradiol + drugi związek w pigułkach nie są przepisywane po kalkulacjach z hormonami kobiety! to się dobiera tak, by zmniejszyć skutki uboczne, wszystko. badania obowiązkowe to USG macicy i ew cytologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak ja twierdzę, że nie jest to upokorzenie. jak ktoś ma na to ochotę to robi i tyle. kto mówi o upokorzeniu? przy stole bądź damą a w łóżku dziwką. nie powinno się łączyć \"stołu z łóżkiem\". ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Witam ;) sex oralny jest fajny jeśli czerpią radość i satysfakcję z tego obydwie strony...bo jak ma byc przyjemnie kiedy jednej ze stron zbiera się np. na wymioty?? ni eprzejmujcie sie gadaniem innych tylko bierzcie pod uwage swoje odczucia i uczucia i myslcie o przyjemności...Nic nigdy na siłe..Kazdy ma wkońcu swoje upodobania.ile ludzi tyle pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...Nie uważam, że to poniżenie, absolutnie...To indywidualna sprawa kochającej się pary( psychicznie i fizycznie)... haslanka...Czemu miałaby chodzić o Ciebie...Czy ja tu czegoś nie kumam!?... Maleńkka...\"Ale gdy zobaczyłąm ile satysfakcji czerpie z tego mój ukochany to sie przełamałam\"...To Ty najpierw go widziałaś, a potem to zrobiłaś!?Jak to:P!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ SADZE ZE TO INDYWIDUALNA SPRAWA I WCALE TO NIE JEST PONIZAJACE... TYLKO SWEET...KIEDY DWOJE UKOCHANYCH ROBI SOBIE WZAJEMNIE TAKA PRZYJEMNOSC.. BO TO JEST PRZECIEZ PRZYJEMNE.. PRZECIEZ SEKS ORALNY JEST NORMALNA SPRAWA W ZWIAZKU.. BO CZY TO NIE DZIWNE JAKBY JEDEN DRUGIEGO SIE BRZYDZIL??:O ZWYMIOTOWAC?? BO SMAKU DOTYKU UKOCHANEJ OSOBY> YY TO DLA MNEI NEI LOGICZNE.. A JELSI JEST TAKIE FE TO NEI ZWRACAC NA TO UWAGI TYLKO SPOJRZEC W GORE JAK UKOCHANEMU DOBRZE :) WTEDY MOZNA ODLECIEC ROWNIEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfgfhgjgh ----> \"te badania wystarcza tamte sie robi gdy cos jest nie tak\" nie moja Droga mylisz się :O badania poziomu hormonów to PODSTAWOWE badanie przed wypisaniem recepty na tabsy bo lekarz powinien sprawdzic ktorych hormonow jest za malo , ktorych za duzo albo czy jest ok i wtedy dobiera takie tabsy , które te odchylenia wyrównują ale jak ktos badan nie mial (a niestety nie zleca ich 90 na 100 ginekologow bo albo sie im nie chce albo nie wiem co) to potem sie kłóci, że takie badania wcale nie są potrzebne :P i efektem tego ma źle dobrane tabsy i masee skutkow ubocznych typu plamienia, bole glowy, zerowe libido itd i potem sie zastanawia dlaczego ma tyle skutkow ubocznych :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistik jak nie chcesz w najblizszym czasie dostac od kogos zrypy to jepiej wylacz caps looka ;) ;) bo ludzie tutaj sie denerwuja na duze literki i sa przekonani ze taka osoba krzyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja jakoś nie moge się przekonac do sexu oralnego :/... wiem że moje kochanie bardzo by chciało (oczywiście do niczego mnie nie zmusza) ale ja jakoś nie umie sie przełamac... siedzi we mnie tez jakies przekonanie ze nigdy tego nie robiłam w suimie i nie wiem jak, a co jak mu się nie spodoba itp... pewnie potrzebuje więcej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najpierw rob to delikatnie.. lizac... to nie wymaga umiejetnosci:) co do Caps Locka :P to NIE PRZEJMUJE SIE TYM;] a wlaczyl mi sie nie chcaco i zobacyzlam to dopiero w polowie i kasowac mi sie nie chcialo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama siebie nie rozumie... duzo razy to sobie wyobrazałam i chciałam już to zrobić ale jakoś nie umie... dlatego tez nie czesto mu pozwalam na takie pieszczoty skierowane w moja osobe bo mam takie uczucie ze on by oczekiwał tego samego, choci nigdy bym mu tego nie powiedziała... mam nadzieje ze to z czestem samo przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×