Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

To fakt, na kursie językowym raczej sie nikogo nie pozna, bo siedzi sie tam jak na tureckim kazaniu, odbębnia 1,5 godziny i baj baj:) a kurs tańca... czemu by nie:) kocham życie - tez nie lubie szaleć na parkiecie, do tego trzeba naprawde dobrego towarzystwa i chyba musialabym sie nieźle wstawić żeby sie wyluzować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz na takie kury przychodzi wielu samotnych ludz..i tez sie pewnie wstydza......nie mozesz sie wszystkiego bac .....a to był by zdecydowany krok w celu nawizania nowych znajomosci.......................a nawizywanie kontaktow wzrokowych z ludzxmi na ulicy nie zmieni twojego zycia...........naprawde zycze ci stary duzo szczescia i odwagi.mam nadzieje ze uda ci sie zmienic cos w twoim zyciu:) trzymam kciuki Ps: karaoke swietna sprawa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
***Brena - nie wiem jak bardzo musialbym byc pijany by wejsc na parkiet i sie ruszac. Pamietam reklame jakiejs sieci, co dziewczyna chodzi i opisuje jak ludzie tancza. Wiec ja podczas tanca byłbym albo jak "zajac w pokrzywach", albo jak ona "krolewna z drewna" :D annavel - dzieki :) moze faktycznie z tym tancem to nieglupi pomysl, zobacze... spiewalas na karaoke? :P moze nawet byłbym w stanie to zrobic, po odpoiwednim alkoholowym przygotowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaJa
Czy to prowokacja... mówisz, że nie potrafisz prowadzić normalnej rozmowy ale \" temat seks-afery, podsluchow, powstania warszawskiego, stosunkow z UE\" nie są Ci obce. Przecież są kobiety, które takie tematy podejmą i ktore mają dość rozmawiania o niczym. Znajdź po prostu odpowiednią dziewczynę, a nie skupiaj się na byle kim. Student politologii czy europeistyki, czy po prostu prowokator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj w spiewaniu na karaoke mam wprawe..juz nie jedno piwo wygrałam:D a po alkoholu trzeba przyznac ze struny głosowe sie rozluzniają:D.......moze zaproponuj ludziom ze studiow takie wyjscie integracyjne do pubu na karaoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
innaJa - chodzi o zapoznanie. Mam podejsc do obcej osoby i co? "czesc, pogadajmy o polityce" ?? Wymienic poglady potrafie, bo mozna opowiedziec sie po jakiejs stronie, bo mam co powiedziec. Jednak by kogos poznac, trzeba najpierw poprowadzic luźną rozmowę o niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
annavel - ja poki co ograniczam sie do spiewania w łazience :P a zeby wyciagnac ludzi to trzeba ich znac i miec jako taki autorytet (czy posluch, dar przekonywania czy jakkolwiek to nazwac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaJa
szczerze mówiąc wolałabym żeby ktoś podszedł do mnie i zapytał o politykę niż o pogodę ale to już specyfika mojej osoby. No i nie wierzę w czyjąś nieśmiałość aż do takiego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
innaJa - rozumiem ze spacerujesz sobie po parku, podchodzi chlopak i pyta "porozmawiajmy o sytuacji politycznej w kraju" a Ty "nie ma sprawy, wlasnie to chcialam zrobic" ;) odnosze wrazenie ze wzielabys go za oszołoma, moze jakiegos partyjniaka co chce Cie wziac do swojej formacji. Gdyby chcial pogadac np o Bogu to na bank bys go wzięła za Swiadka Jehowy. Takie zachowania nie są naturalne. Oczywiscie, gdyby był przystojny i by ci sie spodobał, mozliwe ze dałabys mu szanse. W koncu ciekawy sposob na podryw. Ale w moim przypadku najpierw musze zainteresowac swoja osobą, swoim charakterem, a nie zrobie tego poprzez rozmowy o polityce ....moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz teraz zaczyna sie nowy nowy rok szkolny ...moze wejdz z nowym optymistycznym nastawieniem....zagaduj ludzi badz otwary......przełam bariery i nie mysl co sobie pomysla...........jesli cie wysmieja to olej to !!! ale ty musisz wyjsc pierwszy z inicjatywa........wiem ze mnie łatwo mówic ale tak trzeba:) Ps: mysl o tym kursie tanca..........stary taniec nie jednej osobie odmienił zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaJa
to chyba wszystko zalezy kogo chce się chce zainteresować. Jeśli zaczniesz rozmowę od "chyba Cię gdziesz już widziałem", "albo ładna dziś pogoda" to gwarantuję niepowodzenie. Zresztą dlaczego masz podchodzić do kogoś w parku? Szukaj tam gdzie ktoś ma podobne zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaJa
I jeszcze jedno. "Ale w moim przypadku najpierw musze zainteresowac swoja osobą, swoim charakterem, a nie zrobie tego poprzez rozmowy o polityce". Jeśli chcesz to zrobić poprzez rozmowy o nowej płycie Dody, czy rodzinnym życiu Mandaryny nigdy nie poznasz nikogo wartościowego.... . Ale lepiej postawić na ambitne dziewczyny. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ta porada z kursem tańca :) tam raczej kobitki dominuja wiec partnerka do tanca zawsze sie znajdzie. a jak ktos nie lubi tanczyc to moze kurs rysunku? ja chodziłam i mozna tam spotkac naprawde fajnych ludzi,ale ostrzegam ze to dosc drogie hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
fajny pomysł, TRY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
annavel - ;) pisałem wczesniej ze od pazdziernika zaczynam nowy etap. Wierze ze mi sie uda. Na studiach jest mnostwo osob, fakt ze jesli chodzi o dziewczyny to chyba wszystkie zajete, ale na poczatek nawet zwykla znajomosc bedzie sukcesem. z tym tańcem, to mi chyba po prostu brakuje dopingu, bo jeszcze chwila i mnie przekonasz ;) innaJa - powiedzmy ze nie wiem, gdzie szukac osob o podobnych do moich zainteresowaniach. Mam je dosyc ze tak powiem, nietypowe ;) Stad tez nawet na popularne tematy Dody i Mandaryny nie potrafie sie wypowiedziec... bławatek - nie no, taniec lepszy, bo i kontakt bedzie wiekszy. Zreszta moj rysunek jest niereformowalny :D PS studiuje dziennie, TQM pisal o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie najlepszy pomysł zeby podchodził do dziewczyny i pytał sie co sadzi o sprawach polityki krajowej to sobie pomysli ze jakis nienormalny:/ poprostu trzeba zaczac sie kontaktowac sie z ludzmi ...nie tylko wzrokowo... najpierw musi sie przełamac i zaczac poznawac ludzi.......a dziewczyne zostawic sobie na koniec jak bedzie ciut odwzniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to spoko bede cie dopingować...a nie czytałam wszystkich postów bo troche ich za duzo..wiec moge nie byc na bieżaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
annavel - spoko, mi tez by sie nie chcialo tyle czytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kiedy sie zapisujesz na ten kurs tanca??:P jakbys był złodzi do dałabym ci kilka namiarów na fajne miejsca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
a daj daj :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
ciiiiii nie tak glosno, niech nikt nie slyszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
cholendre połowa osbón na kafe jest z Łodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
*cholender *osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
i pytanie co to oznacza, czyzby w lodzi nie bylo co robic ze tu wszyscy siedza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam od czasu do czasu sa dni otwarte mozesz sie przejsc zobaczyc..sprobowac a jak ci sie nie spodoba to nic nie stracisz ...zawsze warto a nuz odkryjesz swoje nowe powołanie A mówiłes cos o swoich zainteresowaniach to moze w tym kierunku podazaj...no nie wiem zapisz sie do koła naukowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wrociłam z wczasow i odpoczywam.......a internet mnie bardzo pochłania ostatnio:D a jeszcze jedno nudzisz sie ?? tak?? masz 2 miesiace wolnego.to czemu nie poszedłes do pracy......chociazby dla zabicia czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
no bede myslal o tym wszystkim, chociaz takie pojscie do ludzi, chocby i na drzwi otwarte wiaze sie u mne z ogromnym stresem. To samo z praca, tez stres. Poza tym ja sie nie nudze :P Nawet glupie przejscie sie piotrkowska mnie cieszy ;) a na kafe zdobywam wazne informacje o kobietach :D Licze ze mi sie to przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no rozwalasz mnie:D................proponuje szklanke melisy i ruszamy w miasto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×