Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darf Father

Odpowiadal by ci chlopak 175 wzrostu - szczerze

Polecane posty

Cos w tym jest - nizszym facetom podobaja sie wyzsze dziewczyny - w zasadzie to jest naturalne i wynika z kompleksu - wyzsza dziewczyna wydaje sie niedostepna. Tak wiec paradoksalnie niskie dziewczyny poluja na wyzszych, podobnie jak nizsi chlopacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mathias
quiet a ty ile masz cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo odpowiadał mój mąż
ma 1,70 i to również mi odpowiada. Sama ma 1,76 cm. Moje najwyższe szpilki mają prawie 10 cm. Tyle. Każdemu podoba się co innego. Ja nie znam przystojniejszego i bardziej męskiego faceta niż on, o tak pięknych dłoniach. Często nawet wysocy mają krótkie, brzydkie palce. A te kilka cm w tą czy w tamtą? Przy całej reszcie to jakiś szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo odpowiadał mój mąż
Problem to 130 wzrostu. Trochę pewności siebie ludzie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomuś17926
ja mam 178 i moja koleżanka która ma 175 powiedziałą mi że jestem kurdupel :(( a wszyscy wiedzą żę ona nie jest najmądrzejsza... skończmy ten temat o wzroście bo jet dość debilny kobieta nie powinna być wyższa od faceta i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epolamnsem
"A ja bym chciała faceta, który jest ode mnie ze 20 cm wyższy. Nie znaczy to, że biegam z miarką po ulicy. Tacy podobają mi się najbardziej." i tak, jakby facet mial 1.80 to bys nie dala mu szansy na zwiazek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka..
Wzrost nie jest taki istotny, może być 175 cm, ważne żeby facet był atrakyjny, dobrze zbudowany. Co z tego, że ma 2 m wzrostu, jak jest chudy i szpetny? No i najważniejsze, musi być dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwazam ze wzrost nie ma tu znaczenia kto ile ma czy jak wyglada oczywiscie moze ma znaczenia ale u mnie niewielki i wwidzialam pary gdzie chlopak jest nizszy od dzieczyny i co z tego wazne ze sie kochaja A liczy sie to co sie ma w glowie a nie U mnie jest odwrotna sytuacja ja mam 160 cm a moj chlopak 196 wiec tak na dobra siegam mu pod pache :P I jakos nam to nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32432
buahaha, no tak, nie musi byc wysoki, ale musi byc dobrze zbudowany hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lapuiera
powyzej 185 facet koajrzy mi sie z bladym informatykiem, ale 180 miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wracając do głównego tematu. Ja mam właśnie 175 cm, moja dziewczyna 165. Jest idealnie, spokojnie może zakładać nawet wysokie szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epolamnsem
dobra, dobra, juz ja znam takie jak Ty. Jak juz sobie cos ubzduracie, jaki to facet wam sie podoba (musi byc idealny - ladna buzka, piekny glos, meskie dlonie, wysoki, dobrze zbudowany...) to nie ma bata, jak jakis facet nie spelnia tych waszych wymagan, to nie ma co myslec o zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
mnie by pasowal, bo mam 162cm, a jestem z takim co ma 170cm i jest suuuper :) wczesniej bylam z gosciem co mial 187cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestes pipka jesli
myslisz ze majac np nie taki nos czy cos tam nie masz szans na zwiazek. gwarantuje ci ze nawet jesli nie jestes bogaty ale za to meski zdecydowany odważny silny(głównie psychicznie) to baby beda za toba latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 170, mój facet miał 176 i strasznie mu przeszkadzało, gdy zakładałam szpilki (te wysokie). Mi nie przeszkadzalo, że jest wtedy niższy ode mnie. Nadal był moim facetem. I kto tu ma fobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 170, mój facet miał 176 i strasznie mu przeszkadzało, gdy zakładałam szpilki (te wysokie). Mi nie przeszkadzalo, że jest wtedy niższy ode mnie. Nadal był moim facetem. I kto tu ma fobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Californijska pieknosc
a ja lubie tylko tych 180-185. Mniejsi schowajcie sie pod dywan hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Californijska pieknosc
a najlepsi sa tacy powyzej 2 metry. Sama jestem z metra cieta to takiemu moge spokojnie strzelac loda na stojaco. Sie nawet schylac nie musze hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w takiej się teraz kocham - w PRAWDZIWEJ KOBIECIE a nie w jakimś brzydkim i grubym ŚMIECIU\" No rozwalił mnie ten tekst. Stańczyk, Ty jesteś na maksa zakompleksiony. W Twoim przypadku to nie o wzrost, ale o spartaczoną psychikę chodzi. Jak można napisać, że grube i brzydkie kobiety to śmieci? Napisała Ci kiedyś któraś, że skoro masz 1.69 to jesteś śmieciem? Skąd w Tobie taka nienawiść, niechęć do kogoś, kto nie miał wpływu na to jaki będzie? Lecz się zanim jeszcze nie zatrułeś nikogo swoim jadem. Napisz gdzie mieszkasz, to dam Ci spis poradni zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska pieknosc
I tak wiekszosc Polek jest tak brzydkich, ze nie zasluguja na polskich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epolamnsem
hehe, wiedzialem, ze zaprzeczysz, ze napiszesz, ze uogolniam... ale niech bedze, pisze jak chory umysłowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziroczka 21
CHora umyslowo to jest kobieta, ktora majac 170-175 nie chce chlopaka 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master M
baby takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggddfs
A ja bym chciała, żeby mój mąż miał 175cm. Ale ma 189 i co? I tak go kocham, choć jest ode mnie wyższy o 25cm! To czasami przeszkadza, nawet w szpilkach jestem od niego dużo niższa. Waży 98kg, nie jest grubasem tylko jest mocno umięśniony ( praca fizyczna + siłownia), jest "wielki" i ja wyglądam przy nim jak kruszynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecialas na
wysokiego miesniaka, jak prawie kazda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maus Kitty
175 nie ejst tak zle, zle moglo byc lepeij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetuSiaaa
Mamm 174 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty piszecie ja mam
168cm, odpowiada mi facet, co ma 170cm. Trudno sobie dobierac kogoś patrząc tylko na wzrost. To z godzillą biegajcie w tych swoich "szpileczkach":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 160
i według mnie 175 to dobry wzrost dla faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×