Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darf Father

Odpowiadal by ci chlopak 175 wzrostu - szczerze

Polecane posty

linger a na niskich nie natrafiałaś? też cię nie akceptowali? a może ty ich nie akceptowałaś, co? :-P nie obrażam cię linger tylko piszę prawdę o płci niekoniecznie pięknej (duchowo) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
To widocznie podswiadomie wybierasz wysokich. W sumie na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
I w sumie slusznie, ze ten gosc Cie nie chcial, on tez chce wysokie. Niskie dziewczyny dla niskich chlopakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
175cm no powiedzmy ze może być... ale najlepiej to od 180-190 około :P Mój kolega która ma prawie 2 metry albo ma nawet tyle, mial kiedys dziewczyne która miała 150 i szczerze mowiac to wygladali troche komicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk - kwestia gustu. każdy ma jakieś inne swoje wyobrażenie piękna... dla jednego to co piekne dla innego bedzie brzydkie... powiedz mi w takim razie co to znaczy piękna i szczupła kobieta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
deko a Ty ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
no, to masz szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+/- 1 to chyba przez to jak sie wyprostuje no nie wiem, ale raz jest 170 a raz 172 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna kobieta dla mnie = niebieskooka, lekko opalona jasna blondynka średniego wzrostu, z szczupłą linią i średnim biustem (miseczka B albo C), z miłym uśmiechem i łagodnym usposobieniem, bez żadnych zniekształceń i nieproporcjonalności :-) w takiej się teraz kocham - w PRAWDZIWEJ KOBIECIE a nie w jakimś brzydkim i grubym ŚMIECIU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? Mi tyle odpowiada, nie chciałabym więcej ... ani mniej... --- ale ja naprawdę niegdy nie widziałam tego problemu o którym tu piszecie... tzn niski wzrost u kobiet... hmm np: moja mama ma 162 a tata 188 :P hehe i mam kilka koleżanek niskich i one nigdy sie nie zaliły z powodu wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, podświadomie szukałam wysokiego, co za koszmar te Wasze wypowiedzi, ja nie mówię, że ktoś nie ma prawa woleć wysokiej, ale niech będzie szczery i powie mi o tym, bo kłamstwa nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miał wybierać pomiędzy ładną i głupią a brzydką i mądrą to bybrałbym tą pierwszą dlaczego? bo z mądrą nie ma fajnego seksu a z ładną jest :-) poza tym jak tu się pokazać z brzydkim babsztylem toż to wstyd byłby przed rodziną i znajomymi:-) na dziewczynę tylko ładna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niscy faceci też nie chcą niskich dziewczyn. Oni wolą takie 1,70 lub wyższe. Zresztą ja i tak już nie mam szans, bo mnie nie chce nikt i możecie sobie pisac co chcecie, bo cokolwiek tu piszecie mi nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pięknie stańczyk - życzę Ci szczerze powodzenia żebyś taką znalazł... --- ale jescze że facet ma kompleks niskiego wzrostu to rozumiem... ale kobieta... to mnie dziwi, ale Wy jako że jesteście niskie inaczej na to patrzycie i Was to bezpośrednio dotyka... więc mogę sie mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pięknie stańczyk - życzę Ci szczerze powodzenia żebyś taką znalazł... --- ale jescze że facet ma kompleks niskiego wzrostu to rozumiem... ale kobieta... to mnie dziwi, ale Wy jako że jesteście niskie inaczej na to patrzycie i Was to bezpośrednio dotyka... więc mogę sie mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwne, że z mądrą byś nie miał fajnego seksu, bo wcale byś go nie miał, mądre wybierają tylko mądrych, hi hi. Skoro Ty piszesz w takich kategoriach to ja także będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwne, że z mądrą byś nie miał fajnego seksu, bo wcale byś go nie miał, mądre wybierają tylko mądrych, hi hi. Skoro Ty piszesz w takich kategoriach to ja także będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pięknie stańczyk - życzę Ci szczerze powodzenia żebyś taką znalazł... --- ale jescze że facet ma kompleks niskiego wzrostu to rozumiem... ale kobieta... to mnie dziwi, ale Wy jako że jesteście niskie inaczej na to patrzycie i Was to bezpośrednio dotyka... więc mogę sie mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko, nie możesz tego rozumieć, bo sama jesteś wysoka, już Ci kiedyś to pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
To oczywiste że należy startować do najładniejszej Ładna nie ma kompleksów, nie musi być zazdrosna, ma ładne dzieci same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz z dziedziczy się po połowie od matki i ojca czyli po 25% od dziadków itd ... więc powinienes już wcześniej zastosować selekcję... min 2 pokolenia wstecz... ją rozpocząc... a że u ludzi jest duży odstęp międzypokoleniowy to ciężko :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż swoje zdjęcie to Ci powiem czy ładna by Cię chciała Patilos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To oczywiste że należy startować do najładniejszej Ładna nie ma kompleksów, nie musi być zazdrosna, ma ładne dzieci same plusy\" zgadza się :-) ładna to sama korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
a co to, zakochac mozemy sie tylko w ladnych? Kobiety nie potrafia zakochac sie w kims, kto nie jest przystojniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pokaż swoje zdjęcie to Ci powiem czy ładna by Cię chciała Patilos?\" ależ ładne nie są tak wymagające jak brzydkie gdyż ładne nie muszą się dowartościowywać przystojnym kolesiem to jest ich dodatkowy plusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak ładny i wysoki inteligentny itd ... dobrze zbudowany i posiadający to coś ... dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
pusta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×