Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darf Father

Odpowiadal by ci chlopak 175 wzrostu - szczerze

Polecane posty

stańczyk - co ty jadasz ze tak głupio gadasz... tzn że ładna się ma oszpecać? jakims niskim kurduplem...niemającym kszty rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Tak jest. To dziewczyna powinna martwić się czy jest dostatecznie ładna. Chłopakowi może się 7 razy nie udać ale bedąc cierpliwy znajdzie ładną dziewczynę. Ładna dziewczyny to same plusy a minusów bardzo mało. Apel do chłopaków. Jak widzisz dziewczynę ładną i mniej ładną i idziesz poprosić ją do tańca to idź do tej ładnej. To chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inmdi dzięki - tylko wiesz ja to napisałam specjalnie żeby spojrzeli z innej perspektywy... Ja jestem pusta - spoko A oni? skora tak piszą... kobieta nie może wymagać bo jest pusta, a facet może i nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala......
tak...mam takiego wlasnie...i zadnego problemu z tym nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
kobieta to plec piekna, a mezczyzna plec brzydka. Wiec to kobieta musi byc piekna, nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba Ihdi ma rację jesteś pusta deko dla ciebie ładna może się zakochać tylko w przystojniaku a żeby zakochać się w brzydkim to zaraz musi się oszpecić jakie to niemądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaaaa, dobrze Deko. Przynajmniej tyle mogę mieć, ubaw z Waszych postow:) Może nie jestem wiele warta, ale przynajmniej mam satysfakcję, że w końcu ktoś kogoś traktuje tak, jak ja jestem traktowana przez całe życie. Z reguły nie jestem za takim stylem postępowania, ale jeśli Wy faceci - w ten sposob pisaliście, to teraz macie za swoje. Bravooooooooooooooo Dekuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
linger, to mow, ze zaden facet nigdy Ciebie nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty Stańczyku pisałes wcześniej? Musi być tylko ładna, żebyś się jej nie wstydził przed kolegami:o A swoją drogą to po co Ci dziewczyna, żeby się przed kolegami pokazać, inne aspekty są dla Ciebie nieistotne. Wiesz, zastanawiałam się czemu wszyscy forumowicze są do Ciebie negatywnie nastawienia, ale własnie już sie przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
linger, nie mow, ze zaden facet nigdy Ciebie nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przystojniak też powinien się oszpeci jak zakocha się w brzydkiej a wysoki skrócić sobie nogi jak zakocha się w niskiej takie jest właśnie twoje rozumowanie deko :-O KAZDY CHLOPAK MA TAKIE SAMO PRAWO WYMAGAC ZEBY JEGO DZIEWCZYNA BYLA LADNA TAK JAK I KAZDA DZIEWCZYNA MA PRAWO WYMAGAC ZEBY JEJ CHLOPAK BYL WYSOKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heee, chciałbyś, żebym to napisała, ale nie napiszę, bo to nie byłaby prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Startujcie tylko do tych ładnych. Bo będziecie żałować. Nie wmówicie sobie że nie macie prawa. Dlaczego na starcie chcecie postawić siebie w przegranej pozycji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A swoją drogą to po co Ci dziewczyna, żeby się przed kolegami pokazać, inne aspekty są dla Ciebie nieistotne.\" a po co dziewczynom wysoki i przystojny chłopak? nie przypadkiem po to żeby koleżaneczki zazdrościły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk ja piszę specjalnie w ten sposób żebyś właśnie zrozumiał, że tak nie jest ... że uroda nie ma nic wspólnego z miłością ... Ile razy Ci już o tym pisałam? Że uroda to rzecz względna... itd... To dlaczego Ty szukasz pięknej? Ty możesz a ja nie? bo wtedy będe pusta... tak? Dla mnie uroda nie ma znaczenia ... bo mi się może podobać ktoś kto wcale nie jest piękny... ale ma to cos to cos co sprawie ze w moich oczach w moim odczuciu jest najpiększy na świecie... a innym moze sie nie podobać... ważne aby mi się podobał... Natomiast Ty stańczyk cały czas piszesz o tym żeby szpanować dziewczyną przed kumplami rodziną itd ... i to ma być miłość? I ja jestem pusta? no dobra niech tak będzie... nie zależy mi na Twojej opini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pusty bez granic. Mierzysz wszystkich własną miarą. Szkoda mojego cennego czasu na rozmowy z kimś takim jak Ty. Dobranoc Stańczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
linger - nie wiem, czy to bylo do mnie, czy nie, ale nie zrozumialem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
Lahkoona - ale faceci nie wymyslili sobie problemu niskiego wzrostu. I faktycznie nie wyczulem, ze Twoja wypowiedz byla nienormalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy jesteśmy puści bo wszyscy patrzymy na wygląd skoro wy odrzucacie niskich to faceci powinni odrzucać brzydkie jak kuba Bogu tak Bóg kubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciebie. Napisałeś, żebym mowila od razu, ze mnie nikt nie chciał nigdy, a ja odpisałam, ze \\gdybym tak powiedziala, to minelabym sie z prawdą, bo miałam już faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mathias
O nie znowu ten pedal stanczyk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
to skoro mialas, to o co Ci chodzi? :o czemu piszesz "w końcu ktoś kogoś traktuje tak, jak ja jestem traktowana przez całe życie. "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jedna z moich koleżanek stwierdziła- \"dla mnie zaczyna się od 1,80m\", żenujące...Dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś ma 1,60 czy 2,10, ważne żeby był w porządku i miał trochę oleju w głowie...bosh, po co wogóle takie dyskusje, nie macie większych problemów?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
niska dziewczyna moze miec chlopaka, niski chlopak nie moze miec dziewczyny. Wniosek? Kobiety bardziej patrza na wyglad niz faceci. Konkluzja - kobiety to pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski chlopak nie moze miec dziewczyny.\" ależ może ale tylko ładną i niską/średnią bo tylko takie dają szansę niskim i brzydkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×