Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40letnia mężatka znudzona

szukam kochanka na upojne chwile.....

Polecane posty

mężatka, trochę nie podobało Ci się moje wczorajsze, poranne a raczej chyba poronne poczucie humoru, przepraszam i o wyrozumienie proszę, tym bardziej, że zaraz jadę w górki a leje jak z cebra i nie wiem czy przeżyję weekend śpiąc pod kapiącą chmuuuuuurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbiję temat, bo jestem ciekawy czy znajdzie się \"kozaczek\" ;-) przepraszam książę na białym, lub czarnym koniu, który będzie potrafił tak oczarować dojrzałą kobietę by poczuła... no właśnie co??? Chociaż \"motylki w brzuszku\" ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pentagon
40-letnia mam trzy pytania: -Czym jesteś znudzona-seksem?życiem? małżeństwem? -szukasz tylko dobrego seksu i bratniej duszy czy czegoś więcej? -Polska południowa jest szeroka ja tam też się mieszczę więc dokładniej -skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49letnia mężatka znudzona
wystarczy, ze mnie nie ma...a już jakieś zainteresowanie....;-) to sie chyba nazywa ironia losu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49letnia mężatka znudzona
Pentagon....zadałeś trzy bardzo konkretne pytania...musze dobrze przemyśleć odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
o rany....chyba sobie jednak nicka zaczernię...dodac sobie 9 lat? przez przypadek.....jesooooo:D:D:D, powinnam sie odmładzać, a nie dodawac prawie dyche:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
Nowy...i wielbiciel...ładnie sobie chłopcy rozmawiacie i komentujecie...:D też jestem ciekawa czy sie znajdzie ten "książę".....i zapewniam, że chce być na tyle oczarowana, żeby poczuć te "motylki".... Zainterezofany....trochę sie zrehabilitowałeś...chociaż nie ukrywam, że styl Twojej porannej/poronnej :D wypowiedzi mnie zmroził.... jak ktoś słusznie zauważył...jakoś nie bawią mnie "prostackie" (bez urazy) wypowiedzi...a czytajac różne tematy śmiem przypuszczać, że nie jestem jedyna na forum, która umie wypowiadać swoje poglądy (nawet te niegrzeczne :-) ) nie obrażając nikogo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja normalnie widze
40letnia mężatka znudzona a powedz co cie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
Raczej sterczącym, twardym i pulsującym. Mam też nadzieję, że to "okruch" a nie "okruszek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
Shakespeare'a na erotycznym raczej nie szukan. Przyciągnął mnie tu raczej naturalizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
Praw mu żadnych nie odbieram, ale szczerze mówiąc, bardziej od recytacji interesuje mnie akt... sztuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna po 40-stce
znudzona maial bys ochote?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
Wielką Improwizację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
Wolisz Goplanę? Da się załatwić, tylko czy los Graba Ci nie jest straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×