Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość Fanatyk MU
No jak? Normalnie xD Zakupów w Biedzie nie można zrobić? xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
ale chyba miejsce kierownika jest w swoim sklepie a nie gdzies obok!!!!! jak chce isc na zakupy to po pracy!!! skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU222343
Jesteście wieśniakami, którzy tylko żyją pracą. Gdzie czas na rodzinę? znajomych? hobby? pasje? Twardziele na forum a w prywatnym życiu zagubione tchórze!!!!! Niech każdy zajmie się sobą i tym co wokół.. I tak wszyscy jesteście pionkami w tej całej firmie. Pepco i nic więcej... Porażka. Kierownik to bóg a większość z nich to intelektualna masakra. Praca na tym stanowisku to szczyt ich marzeń, choć lepiej nadawaliby się do zamiatania ulic /chyba??/ bo tam też trzeba używać szarych komórek. Gdzie godne wynagrodzenie dla kasjerów?? No tak.. niedługo konferencja w Poznaniu i trzeba się zabawić. Na bogato!!! Grupa pomyleńców w jednym miejscu. Współczuję pracownikom hotelu Novotel! I nie piszcie, że jak mi się nie podoba to mogę się zwolnić. Nie o to mi chodzi. Stwierdzam fakty!!!! A pracować będę, bo kasa jest potrzebna. Do renty.. za skrzywienie na psychice od pracowania z takimi ludźmi. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPushek
Hmmm To bardzo ciekawe zjawisko socjologiczne - wyładowanie swoich frustracji na innych - PLU222 podpowiedz mi jak ono się nazywa proszę. Skoro jestes taka inteligentna/ny chyba że nie zadajesz sie z "wieśmakami" :-) Poczytaj sobie wcześniejsz posty a zobaczysz że nie jestes orginalna. Szkoda słów - a było juz tak normalnie... pozdro dla normalnych PEPCOwiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelowiczka
a co powiecie na nowe grafiki - mało wolnego mnie nie urządza przychodzenie do pracy od 9-16 nie tak mówili jak przyjmowali do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLU222343
Opisuję to, co widzę. .. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulti
te grafiki to porażka dlaczego teraz takie zmiany u nas jest na zwolnieniu L4 jedna kasjerka i jedna jest na urlopie to wychodzi że na zmianie jest kierownik z jedną kasjerką a gdzie normalna przerwa wychodzę na przerwę a tu dzwonek i co trzeba wyjść pomóc koleżance także przerwa przeciąga się do 30 minut kierowniczka na kasie prawie ladę gryzie z głodu ale spokojnie dzień dobry powie uśmiechnie się i o doładowanie zapyta może to jest śmieszne ale nie dla nas ciągle tylko koszty ucinają ale czyim kosztem czy na ten czas do sklepu nie powinien przyjechać ktoś do pomocy czy chociaż nadgodziny by dali a tu nie wolno Pozdrawiam wszystkich którzy znależli się w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gte
z tymi grafikami to się zgodzę że duże zmiany mniej wolnego ale to jest wszystko do zrobienia tylko niech to wszystko będzie sprawiedliwie robione w naszym regionie czy osoby są dojezdne czy nie grafik ma być robiony po nowemu a w drugim regionie są jakieś upusty tak nie powinno być albo robią wszyscy bez wyjątków albo nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
dokladnie popieram przedmowcow!!! ludzie z centrali pomozcie nam troche zamiast zycie urudniac-trzeba sobie ulawic zycie a nie je komplikowac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecik
OSKARA dla tego, kto nowy grafik wymyślił, jeżeli chodziło o to, żeby ludzie się sami zaczęli zwalniać, to gratuluję... w życiu takiego burdelu nie było na sklepie jak teraz, no ale to jakaś czyjaś wielce mądra głowa nad nim pracowała... :-( ..... a NOBLA dla tego, kto inwentaryzację wymyślił na początek września, kiedy jeszcze jest sezon urlopowy, zmiana kolekcji letniej na jesienną, zwiększone dostawy, kupa ludzi, bo to szkoła się zaczyna więc kolejki na maksa, zmiana odzieży, najlepszy zakup, itp, itd - ja się tylko pytam KTO i KIEDY ma liczyć magazyn? szczególnie z nowym grafikiem, piętnastoma paletami tygodniowo i ludźmi na urlopach :-( dla mnie BOMBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pecik
Oskara dla tego kto Cię zatrudnił marudo!!! Zwolnij się i już nad niczym nie będziesz musiała się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecik
podobno mamy wolność słowa, każdy może się wypowiedźeć, ja również! a tak na marginesie, od dawna wiadomo, że szary pracownik tu nie zagląda, tylko jakiś albo dupowłaz, albo ktoś kto nie ma pojęcia o ciężkiej pracy w Pepco! i to na tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beno
czy to prawda, że nowe grafiki są tylko w rejonie Pani D.? Podobno u Pana DŻ pracuje się normalnie, po staremu i bez stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaszka
W Pepco jest ok tylko wiecej za mniej codziennie... Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem znam i polecam w tym sklepie zakupy zwłaszcza dla dzieci . Choć i dla dorosłych można czasem kupić coś fajnego . A i ceny są przystępne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...)))
Witam wszystkich chcę odnieść sie do tematu grafików Do tej pory pan JR prowadząc rekrutację udziela info. że pani przecież będzie pracowała tylko 1/2 miesiącaa wszyscy wiemy że pan JR jest na samej górze w tej firmie i co nie zna nowych procedur??? w rzeczywistości wychodzi to zupełnie inaczej przynajmniej w regionie pani D a przecież 80% ludzi przyjęło się do pracy właśnie z.w. na godziny pracy. po drugie - jak można zrobić cokolwiek na sklepie w 4-6 godzin tzn. rozpaprze się regał i trzeba iść do domu, a do tego w między czasie trzeba obsłużyć klientów i co drugi dzień przyjąć dostawę kto to wymyślił??? to porażka !!!! oprócz półdniówek doczodzą weekendy i co firma myśli że można odpocząć ?????? naprawdę zależy im na zwolnieniach więc po co przedłużają umowy?????? korzystają z tego że mamy kryzys i ciężko znaleść pracę w niektórych regionach!!!!!!!! A co do pani D to została kierownikiem regionu i uważa się za "boga" jak dla mnie podstarzała baba która będzie się na wszystkich wyżywać tylko po to żeby przypodobać się panu RS i żeby dotrwać do emerytury wyżyje się za wszystko to w czym pan RS jej dopiekł!!!!! żegnam wszystkich i na pewno na stałe włączę się do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1*2*3
pod koniec września jest coroczna konferencja kadry kierowniczej w Poznaniu, czy ktoś wie na czym to polega, co tam się robi.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey. ja też pracowałam w tym sklepie ale się niestety zwolniłam z pewnych przyczyn.. heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...)))
DŻ to faktycznie dobry kierownik szło się z nim dogadać i po negocjowac w różnych sprawach ale AR poprostu boi się pani D. i nie umie zawalczyć o swoich pracowników i nie chodzi tu tylko o grafik a sądzeę że pan RS wybrał paniąD na kierownika regionu tylko po to żeby pokazać że są w tej firmie gorsze ś..nie niż on i tu strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa tylko dać medal za taką wypowiedz.pracowałam tam trochę lat można zarobić się na śmierć a i tak nikt tego nie doceni.A popełnij tylko jakiś bład pan RS zgnoi cię jak sz... a pani D będzie siedzieć i z maślanymi oczami przygądać się.dla tych ludzi nie liczy się człowiek i to co ma do powiedzenia dla nich najważniejsza jest kasa.uważajcie jeśli chcecie tam charować za te pieniądze tańcze jak oni karzą bo jak nie to sąd cywilny cię czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość że AR jest świnią to jeszcze jedna z kierowników sklepu WGR też do tej pracy się nie nadaje a tym bardziej na stanowisko kierownika. przyszła ze sklepu z działu mięsnego i jeszcze twierdzi ze w spożywce inaczej sie pracuje niż tu.. ;) jak można takich ludzi trzymać wiedząc że jest tragicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGR
Witam Chciałam Was zapytać-kasjerów i zastępców-uważacie że kierowniczki w Waszych sklepach są wporządku?Czy są to odpowiednie osoby na tym stanowisku? U nas w sklepie pani kierownik uważa że jest najmądrzejsza i wogóle to co ona mówi jest święte.Ponadto sądzi że nikt w tym sklepie nic nie robi tylko ona sama bidulka musi wszystko za wszystkich robić i wogóle jej załugą jest to że sklep jescze istnieje. Chcąc wyprowadzić ją z błędu zgłosiłyśmy sprawę do rejonowego,który nic z tym nie zrobił....a teraz po inwentaryzacji są skutki-wynik ponad 3...i nowa pani rejonowa jest wściekła na panią kierownik,ponieważ teraz nie będzie komu pracować z tego względu iż nowo zatrudniona z.kierownika powiedziała ze w takim sklepie nie będzie pracowałą(muszę dodać że to bardzo fajna osoba),jedna kasjerka też sie zwolniła przez konflikt z kierowniczką. Najlepsze jest to że ona nie potrafi przyznać sie do swoich błędów.Była taka sytuacja że wszyscy klienci już wyszli ze sklepu i czas na wieczorne rozliczanie,wypuszczając ostatniego klienta stała przy drzwiach z kluczami w ręku.Poszły więc do biura i po zakończeniu rozliczania wychodzą na sklep a tam chodzi sobie około 5 klientów zdziwionych stwierdzeniem pani kierownik że sklep jest już zamknięty...oczywiście na kim się to odbiło?Na kasjerkach...padło pytanie dlaczego nie zamknęły drzwi od sklepu,a kto stał z kluczami przy drzwiach i czyj to jest obowiązek?kierownika czy kasjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...)))
o przypadkkach kierowników wiele się słyszy ale przecież nie zawsze da się dobrze trafić na rekrutacji zastanawia mnie tylko fakt że kierownicy rejonu nie potrafią przyznać się do błędu przed panem RS to chańba przecież oni pochodzą ze ścisłej "kolekcji" zostali starannie wysekekcjonowani:) kasjerzy dla pana RS to zło konieczne a i kierowników by się pozbył gdyby była taka możliwość. Jest obłudny i fałszywy nie potrafi powiedzieć że coś mu się podoba lub nie bo on z barachłem nie będzie rozmawiał. Najgoresz jest to że wszędzie jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjzzjzzzzzzzzzzzzzzzzz
...))), podobaja mi sie twoje wypowiedzi, znam to cale towarzystwo z autopsji Danusia tam jest od poczatku i zawsze Radowi w dupe wlazila, przekretaska i siedzi, zreszta ile oni placa? To masakra a co z Darkiem Z? A jego zoneczka jeszcze pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie w rejonie WGR pod dowodzeniem AR jedna z kierowniczek wyleciała. taka była siebie pewna twierdząc że woleli by wywalić trzech kasjerów a kierownika zostawić a tu zonk.. ;) tylko niestety trochę za późno bo nasza załoga się rozpadła. ale jesteśmy dumne że wygrałyśmy wojnę..;) stawiam flaszkę.. he he cały czas straszyła że szuka pracy więc teraz ma na to czas..;) apeluję do innych dziewczyn jeżeli coś jest w waszych sklepach nie tak to nie bójcie się mówić otwarcie przełożonym i nie dajcie za wygraną.!!!!!!! jeżeli macie racje to i tak oliwa wypłynie na wierzch.. ;) ;) ;) my jesteśmy z siebie dumne..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HSS?SSS?
wiecie nei moge obejrzec gazetki pepco cos taml storna niedziala zla jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×