Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość Klientka ze starachowic
jestem klientka sklepu Pepco w Starachowicach i zarówno ja jak i moi znajomi robiacy zakupy w tym sklepie jestesmy zbulwersowani zachowaniem osoby podającej sie za Kierownika tego Sklepu, Pani ta nie posida za grosz kultury osobistej , jest wulgarna i w ponizający sposob traktuje nie tylko swoich pracowników ale równiez klientów, ponadto jest niekompetentna z uwagi na swoje stanowisko, nie wiem jak taka firma pozwala reprezentowac siebie na zewnątrz takiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient z Pasikurowic
Jak nieudolnie aplikować na stanowisko kierownicze-etap I jestem klientem sklepu w (tutaj wpisujecie nazwę miasta w którym upatrujecie stanowisko dla siebie) i zarówno ja jak i moi znajomi robiacy zakupy w tym sklepie jestesmy zbulwersowani zachowaniem osoby podającej sie za Kierownika tego Sklepu, Pani ta nie posida za grosz kultury osobistej , jest wulgarna i w ponizający sposob traktuje nie tylko swoich pracowników ale równiez klientów, ponadto jest niekompetentna z uwagi na swoje stanowisko, nie wiem jak taka firma pozwala reprezentowac siebie na zewnątrz takiej osobie. Jeśli się nie powiedzie,wówczas prosicie znajomych o kilka dodatkowych postów z innego nr IP Nadal nic?Pozostaje złożyć aplikację w cywilizowany sposób. Ah-zazdrośnicy,zazdrośnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof.Miodzio
do klientki ze starachowic: ...ponadto jest niekompetentna z uwagi na swoje stanowisko.. Piękny twór.Jaki twór taki stwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Brawo dla autora dwóch ost. postów. Jedyne, co mi teraz przychodzi do głowy jeśli chodzi o osobę o nicku klientka... (nie pamiętam ;p): Żal!!! Pozdro dla Prawdziwych ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to co piszecie o klientce to prawda?!!!!! jeśli tak to taka osoba powinna pracować w rządzie-tam najszybciej zrobi karierę na kręceniu afer. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka w-ch
A co sądzicie o PEPCO w Wałbrzychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pepcowiczów w Nowym Roku życząc Wam wszystkiego naj...a przede wszystkim cierpliwosci w pracy w organizacji POPCO.Jesten nowa osoba na tym forum.Czytajac wasze opinie jestem w szoku...czy naprawde jest tak zle??????Ja pracuje od 4 msc i nie jest tak zle ....narzie i mam nadzieje ze tak pozostanie.Poczatki faktycznie ciezkie ale sie oswajam z cala procedura funkcjonowania sklepu.Jak narazie irytuja mnie wieczne zmiany p.Popl....ledwo cos sie przerobi nie zdazy oka nacieszyc i juz zmiana....maly koszmar... odezwe sie niebawem...pozdrawiam cieplo w ten zimowy wieczor.byle do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddds
tak inwentury, uwazajcie kierownicy bo polecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
witam w nowym roku. Co do zmian w układzie. Tak są częste, ale sa potrzebne. Klientowi wydaje się, że ma nowy towar przed oczami, kiedy jest on gdzie indziej niz wczoraj. :-). A co do wypowiedzi poprzedniczki , żeby kierownik wyleciał za inwenturę, to chyba musiałby mieć z 10 % na minusie, a żeby tyle miec , to trzeba sie nieźle napracować i dużo wynieść ze sklepu he he he he . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dddddddds Kierownicy mogą polecieć...ale do ciepłych krajów!Odpocząć! Za swoje zaangażowanie,za dopilnowanie swoich kasjerów,za sprostanie swoim licznym obowiązkom; wreszcie za odpowiedzialność,jaka na nich spoczywa. Powiem krótko-zwracam się przede wszystkim do ciebie dddddddds: nie pęknij z nadymania, jakim się tutaj prezentujesz. Chciało by się na kierownicze stanowisko co? Niestety-predyspozycje nie takie i wartość IQ niedostateczna. Życzę wszystkim Kierownikom wyników poniżej 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddds
akurat znalam kierowniczke ktora poleciala za inwenture taka byla wersja ostateczna a zadnego ytowaru nei wyniosla zawsze bylam w szoku jak tk mozna malo pracownikow zero kamer i ludzie kradna na potege wez sie nedzny sprzedawco czy kierowniku odwal bo dla mnie bycie byle kierowniczyno to porazka za te nedzne grosze? Ja mam wyzsze studia wiec stac mnei na bardziej ambitna prace o ktorej wiekszosc z was moze pomarzyc zalosni sprzedawcy i kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolesia o pesudo PEPCOMAN
ty naprawde wierzysz ze przyjmuja ineligentnych kierownikow??? Ja pracuje z taka kretynka ze to sie w pale nie miesci i ma srednie a ineligencji to chyba zadnej moze zrobila dobre wrazenie na kadrze bo cyce ma na wierzchu i slodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dddddddds: Porażka to masz pewnie na drugie. Wszystko o czym piszesz możesz wykorzystać jako autor z dziedziny fantastyki naukowej.Lem był fantastą jak ty. Żałosnym jest twój los,bo wydaje mi się że właśnie marzysz o takim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o inteligencje to proszę zauważ,że miara wykształcenia nie koniecznie musi być wyznacznikiem tejże. Skoro Kierownik z którym pracujesz jest nadal Kierownikiem to nie jest taki najgorszy.Zawsze możesz udowodnić,że bardziej ty sobie poradzisz na tym stanowisku-pokaż że potrafisz,porozmawiaj z area i poproś o awans.Jeżeli oczywiście chcesz. Powiedz Kierownikowi,co robi źle-miej odwagę.Być może doceni Twoje wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDD
SLYSZELIŚCIE KTO BĘDZIE NOWYM DYREKTOREM OD LIPCA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolesia o pesudo PEPCOMAN
chyba zartujesz? Nie mam ochoty sie wykazywac, znalazlam lepsza prace od 1 marca, Pepco to dla mnei bylo z braku laku , dziwie sie ze wy za te gorsze chcecie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
to prawda kierownicy mogą sobie pracować ale kasjerzy mają mało kasy ale iść na zwykłego pracownika gdzie indziej to dają jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
Wam wszystkim ten mroz chyba rozum odjl. chyba im tego awansu zazdrosciecie czy jak ze tak na nich najezdzacie. najpierw poznajcie ludzi a pozniej na nich gadajcie. a tak poza tym to powodzenia przy inwenturach i oby bylo "mniej niz zer0..." :) :) pozdrawiam wszystkich Pepcusi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_viki
ciekawe z tą pracą w Pepco a już chciałam tam pracę podjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagiełka 111
A wiecie jak wygląda z pracą w PEPCO SOLEC KUJAWSKI.Urząd wysyła 50 OSÓB BEZROBOTNYCH na rozmowę na 5,5 etatu i nawet nie wie że firma ogłasza się na stronach pracuj,money z tymi samymi ofertami pracy.Tylko po co?TO MA BYĆ TA KONKRETNA PROPOZYCJA PRACY PRZEZ URZĄD PRACY.CZY RACZEJ POWIELA SIĘ OGŁOSZENIA Z PORTALI.Bezrobotny musi być stawić się na rozmowę bo jak nie to utraci status osoby bezrobotnej.Dla mnie jest to TWORZENIE TŁOKU I SZTUCZNEJ REKRUTACJI.Wiadomo kto i tak się dostanie do pracy skoro Regionalna pochodzi ze Solca,oczywiście znajomi.Niektóre osoby widząc co się dzieje jak wyszedł urzędnik poszły tylko zostawić cv i wyszły,bo listę wcześniej podpisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagiełka 111
propozycja zaobków była chyba taka sama jak w innych sieciach kasjer sprzedawca-1400 brutto kierownik sklepu 2100 brutto zastępca kierownika sklepu 1780 brutto Trochę mało prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jagiełka 111 po co się daje ogłoszenia? a no po to, żeby nawet spośród 100 osób wybrać te przynajmniej z pozoru najbardziej odpowiednie a nie pierwsze lepsze, a jeśli "regionalna ZE Solca wybierze znajomych" to myślę że wie kogo zatrudnia- Ci ludzie będą pracować na Jej konto! tak samo można się przejechać na obcych ludziach (pracownikach) jak na znajomych co do zarobków... no ale są też plusy-pracujemy w bardzo prężnie rozwijającej się firmie i chyba nam utrata pracy nie grozi (z powodu upadku firmy), przynajmniej narazie mogłoby być lepiej z kasą bo w porównaniu z wykonywaną pracą...kto pracuje ten wie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcomanka
widze ze zafascynowany jestes praca w pepco, jestem po studiach wyzszych wiec stac mnie na lepsza prace, Ciebie widocznie nie...a wyksztalcenie wiele mowi o czlowieku wiec idz dalej ukladac towar na polkach... a kazdy inteleigentny czlowiek wie jakie zdolnosci powinien posiadac kierownik sklepu i kazda szanujaca firma wie o tym ale w Pepco najwidoczniej jest na inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Znowu na forum zaczęli zaglądać ludzie skrzywdzeni przez los. .. Co mnie obchodzi jaką uczelnię skończyłaś?? Znam osoby, które są kierownikami w Pepco ze średnim wykształceniem i są to inteligentni, wartościowi ludzie. Weź poprawkę na to, że nie każdy z Nas ma szansę studiować( brak kasy, to chyba podstawowa bariera). Nie trzeba kończyć studiów aby świetnie dawać sobie radę na stanowisku kierownika sklepu- być w pełni kompetentnym, profesjonalnym pracownikiem. A zarobki? Przecież wszędzie jest podobnie( jeśli chodzi o tę branżę) Polska! A tekst, że w polo market zarabiają tyle, co ktoś napisał po prostu mnie zabił xD Chciałbym być osłem i na wszystko robić IOO! Pewnie zrozumiałbym kaczkę co w dziobie ma IOO! Boże wybacz zamiast słuchać tych zwierząt wole polecieć na zmywak Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Do pepcomanki: 'Odrazu' piszemy oddzielnie. Od razu, panno po studiach xD Piszę, bo nienawidzę błędów ortograficznych!!!!!!! Głupotę to tu możesz kupić nawet jak chcesz w sklepie Sprzedawca cię poklepie po ramieniu bo ty płacisz Jak chcesz mamy w promocji tu kopa w dupę gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fanem Fanatyk MU Po przeczytaniu ostatniego, twojego posta ,,oddałem na plecy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o totototto
ten tekst to sedno sprawy wkleje wiec Weź poprawkę na to, że nie każdy z Nas ma szansę studiować( brak kasy, to chyba podstawowa bariera). Nie trzeba kończyć studiów aby świetnie dawać sobie radę na stanowisku kierownika sklepu- wiesz co a zostajac kierownikiem sklepu Pepco za 1400 na reke to faktycznei bedziesz mial kasy ze ho ho smiechu warte a jesli nei wiesz ile kto zarabia to co sie wypowiadasz , wklej swoje zarobki na topiku praca to cie obsmieja takie nedzne grosze ??? UPOKARZAJACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×