Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość hack
Dobry zrzut otototot założyłeś tą wielką dyskusję ,która trwała 14 minut tylko z nicka zajefajna lasia. Nie ryj ludziom beretów przez takie dziecinne manipulacje i postaraj się innym razem- postuj nie tylko z 2 Ip a nicki zakładaj z głową.Niech ta twoja dyskusja z samym sobą trwa kilka chwil-większe prawdopodobieństwo wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polik
podajcie stronę na której klienci mogą pisać opinie wiem że taka istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotura
ciągle płaczecie że mało w żadnym sklepie nie zarobicie więcej a jak się komuś nie podoba to niech się zwolni kiedyś kasjer nie zarabiał nawet 1000 jak mu dali 1000 to znów mało narzekać można tylko na ilość etatów co ma powiedzieć sklep który ma 5 etatów i niedzielę pracującą TYLKO POZAZDROŚCIĆ Polak na to w naturze że lubi narzekać WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA ŚMIESZY mnie jak narzekacie na kierowników a dlaczego narzekacie na nich bo pilnują was żebyście wykonywali swoją pracę zgodnie z procedurami kierownik nigdy nie chce żle dla swojej załogi to czy sklep osiągnie jakiś sukces jest zasługą całej załogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi
Prawde mówiąc wykształcenie to nie wszystko, najważniejsze co się ma w głowie i czy potrafi się zarządzać ekipą,bo to podstawa sukcesu.Można miec szkołę za pieniądze a nic się nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagiełka 1111
Che che wykształcenie jest bardzo ważne bo nie wyobrażam sobie osoby na kierowniczym stanowisku po gimnazjum lub zawodówce tylko dlatego że pracowała w handlu 5 lat.Żenujące,ale chyba w pepco tak jest??? Trzeba coś ze soba reprezentować jakiś poziom intelektualny.A nie zostaje ktoś kierownikiem po zawodowej fryzjerskiej :-)) Trzeba skończyć dobre szkoły i kursy zarządzania personelem powinny też być testy psychologiczne jak dana osoba będzie kierować zespołem czy nie będzie ich gnębić czy nie będzie mobbingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutek
No no widze coraz to madrzejsi sie tu wypowiadają:))Co ma szkoła do tego jakim jesteś człowiekiem???Można być wykształconym chamem,ale można być dobrym człowiekiem po zawodówce:))Tylko jak czytam to widze że Ci co sie szkołami chwalą niezbyt nawet z pisownią sobie radzą:))PPozdrawiam wszystkich kierowników po zawodówkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak_tus
Przeczytałem kilka stron Waszych wypowiedzi i z przykrością stwierdzam, że moja dwunastoletnia córka ma więcej kultury a przede wszystkim umiejętności wypowiedzi i znajomości języka polskiego niż 99% pseudo forumowiczów. Zanim zaczniecie wytykać komuś głupotę, brak wykształcenia lub niski poziom inteligencji, popatrzcie w lustro i odpowiedzcie na pytanie: "czy ja jestem lepszy(a) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepolut
a wiecie może kto startuje na nowego rejonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...coś ze sobą reprezentować..."? odpowiednio wykształcona osoba wypowiada się na odpowiednie tematy, napewno po studiach! osoba pracująca w handlu pięć lat napewno ma większe pojęcie o wykonywanej pracy niż absolwent z suchą teorią bez doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIVAT PEPCO
PEPCO to wielkie i potężne mocarstwo ,nikt niema prawa się z nim równać .Chwała i cześć PEPCO!!!!!!posiada piękny chymn narodowy: PEPCO,PEPCO ponad wszystko.... VIVAT PEPCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.mam pytanko:czy starszy kasjer ma obowiązek zostawać sam na koniec miesiąca?tzn bez kierownika lub zastępcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Nie zamulać i pisać, co nowego w sieci ;) ... Kupuj i konsumuj na potęgę im mniej rozumiesz, tym im to bardziej jest na rękę to nie Teoria spisku Mel'a Gibson'a to realia rynku, którego nie możesz pokonać Don Kichot stracił zdrowie na tej walce dlatego pieprzyć wiatraki, jestem Sancho Pansa z dystansem i nawet, jeśli nonsensem otoczony masz świadomość i rozum, a to recepta by być wolnym!!! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Pozdrowienia dla PEPCOMANA! :)) Urlop!! Hurra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzzzzza
kiedy nowa gazetak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozum?!- zniewolony...całkowicie nieświadomie do tej pory! ale zawsze znajdzie się ktoś kto SKRZYWI albo wyprostuje to co nazywamy nieraz "naszą firmą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.....piszecie o tym jak kto jest wyksztalcony,jakie to niskie place....wiem nie sa one za wielkie ale da sie przezyc chociaz jest ciezko.Praca jak kiedys wspomnialm nie jest lekka ale jak sie dobierze odpowiednia ekipa jest super....potwierdzam to na wlasnym przykladzie.jestem na etacie kierowniczym i to ze mam fantastycznych ludzi jestem dumna!!!!!!co najwazniejsze mam u moich dziewczyn wielkie wsparcie i szacunek.kazdemu zycze takiej obsady pracownikow.tak na marginesie trzeba byc poprostu czlowiekiem ktory slucha....a nie tylko tym ktory dorwal sie do stolka i rzadzi.cieplo pozdrawiam z nad mroznego Baltyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Nie rozumiem zachowania tej babki, która poszła do lokalnej telewizji/gazety- nie pamiętam, po tym jak zobaczyła w sklepie płytę Para Wino. Kurczę, przecież to niezależny artysta, który wydał chyba 20 krążków xDD A że używa takich środków artystycznego wyrazu... cóż xD Ja pozdrawiam... z miejsca, gdzie jest kryształowe powietrze i dużo jasnego światła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossssssssss
czytaliscie moze wczorajsze ogloszenie z biuletyny na temat wpisów na forach internetowych.mamy delikatny zakaz jednym slowem.ehhe niezle naprawde niezle poprawili mi humor.ciekawe czego bedzie dotyczyl nastepny zakaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie zakaz wypowiedzi na tematy związane z firmą,z zajmowanym stanowiskiem,czy też na tematy związane z asortymentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Ludzie, to nie jest zakaz! Po prostu najlepiej będzie jak nie bd się udzielać na tematy związane z tą firmą. Nie prowokujmy żadnych dyskusji, ponieważ szkodzi to wizerunkowi tej firmy! Nie oszukujmy się, jest tu wiele bredni, które kaleczą wizerunek Pepco. The end! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało się Fanatyk MU !!! Napisałeś ,,nie prowokujmy żadnych dyskusji" a wszyscy forumowicze zinterpretowali to za bardzo dosadnie i zamilkli. Chyba,że faktycznie wzięli do serc prośbę firmy i chcą pokazać swoją lojalność.Jeśli tak -to rozumiem i ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa3
Czy ktoś wubiera się na szkolenie do Poznania od 15.03.2010 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wiesz,że to poważny zarzut! Stawiający przez twoją osobę,wobec firmy PEPCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcy - poszedłeś/poszłaś hard corem ! Pewnie masz świadomość,że nie jesteś w sieci osobą anonimową. Powiem szczerze,że jesteś albo oszukany/a faktycznie,albo niespełna rozumu,albo zdesperowany/a,albo nieświadomy/a odpowiedzialności karnej. Ryzyko ogromne-tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
'Dla typowego polskiego gnoma sieć to zbawienie duszy. Może, nie wychodząc z domu, dopieprzyć anonimowo wszystkim wielkim tego świata. I pójść spać w poczuciu dobrze spełnionego patriotyzmu.' Co chcesz zyskać pisząc te bzdury?? Takim idiotą jesteś, że szukasz pomocy na forum? Jesteś, bo cię wszyscy oszukują/ żeby brzydko nie powiedzieć ;D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×