Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość lillkkkkka
o rany odezwalo sie to zero Fanatyk MU bo jaki normalny facet zatrudnia sie w szmateksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wydawało się mi " Fanatyku Mu " , że należysz właśnie do Tych Zadowolonych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aagatkaa: Spójrz jaką emotikoną kończy się mój wcześniejszy post... Ja się wcale nie żalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lowell
Fanatyku wiem kim jestes zal mi ciebie doprawdy a kierownicy sie operdalaja wiec premie powinni miec kasjerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szszszszszszs... nie wiesz jak wygląda nasz system-widocznie ma więcej "mądrzejszych" zabezpieczeń niż ten Twój, poza tym jest jeszcze kilka innych aspektów, które nie pozwalają długo pracować osobom "próbującym poprawić sobie inwenturkę" ale chyba nie powinnam zdradzać tych tajemnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli u Was tak można robić to znaczy że Wasza firma ma słaby system kontrolowania a długa checklista to wizyta kierownika rejonowego, który ocenia sklep, jego funkcjonowanie, realizację standardów, przestrzeganie wszelkich procedur itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jak do tej pory bardzo dobry wynik bez takich beznadziejnych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Cindy.. A wpis na forum sszzszzzsszz o treści: 'po prostu zapytowuje co to jest duża czek lista'?.. Nie trzeba więcej pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcusia
Hej! Mam pytanko na które ktoś może mi odpowie , pracuję od 6 m-cy i słyszę że należy mi się nadal 10 % zniżki na zakupy. 20% zniżki otrzymać mogę dopiero po przepracowanym roku.Czy faktycznie tak jest??? Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reters
tak jest wprowadzili to od jakiegoś czasu musisz przepracować rok czsu żeby mieć 20% zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reters
do lowell kierownicy mają większe premię za sprzedaż ponieważ mają wiecej na umowie a premia jest naliczana od tego co masz na pasku - trudne do pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech te grafiki się zmienią, bo jeszcze troche i nie będe widzieć rodzinki na oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcusia
a więc jednak :/ ok dziękuję bardzo za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaha
wczoraj bylma w Pepco nie bede wymieniac miasta, ale niedawno otwarte, kurcze w kolejce sie naczekalma czmeu tylko jedna kasjerka a czekalo 9 osob przede mna? No to juz w Biedrnie czy Lidlu sa mniejsze kolejki i dzownia po kogos jak kolejka sie robi . Dziewczyna jeszcze byla pytana mprzez innych klinetow, podobno dostawa byla do rozladowania tylko nie nadazaja, ni zla to organizacja a szkoda bo tanie i fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flk;fkofgkrfelfdepdp
No tak jak trzy osoby na sklepie , dostawa którą trzeba policzyć, rozłożyc. Zła organizacja pracy , ha. Ale te tanie rzeczy są kosztem pracowników, i ich wynagrodzeń. Bo na kim najłatwiej zaoszczędzić? Na pracownikach. A wszystkich , którym ciężko postać w kolejce to chętnie zobaczyłabym jako pracowników pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paiiiise
a jak wy to robicie ze nie macie brakow na inwenturze wczoraj widzialam jak dwoch kolesi kradlo takie drobne rzeczy jak majtki , zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
czy ktos mi powie co to jest to kpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja że ja
KPI jest to tabelka podsumowująca pracę sklepu wszelkie dane bierze się z raportów automatycznych , z raportów na wof dysku i proformy szukasz tam swojego sklepu i wpisujesz te procentowe dane, które masz potrzebne do KPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie z opinia na temat kierownikow PEPCO no chyba ze nie macie takiej szefowej jak moja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest poprostu super to samo moge powiedziec o zalodze w takiej obsadzie sklep dobrze funkcjonuje az sie chce pracowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnneekks
tak piszecie ze pracownicy musza to siamto i ze musza pytac o doladowania, a ja chodze do nowe galerii w miecie CH ;;; i tam sie o taki erzeczy wogole nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie, czemu potrzebują kierownika rejonu na łódzkie??? Czyżby podziękowano Pani Agnieszce?? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sz-kotka
Z tego co mi wiadomo to właśnie ciebie wywaliła Agnieszka, więc skończ te wpisy bo napewno nie robisz tego z dobroci serca ,a sklep w Bełchatowie odetchnął że nie mają już takiego kierownika opinia o tobie która krąży nie jest wspaniała , więc odpowiedz sobie sama ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus2303
Ja znam pepco u mnie w mieście jest ten sklep mają tanie rzeczy i niektóre dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8989ania
A co myslicie o wystroju naszych sklepów na świeta w tym roku? Jak zwykle mdło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k09
plakaty rok temu byly ladniejsze to kazali je wyrzucić myslałam ze przysla cos ladniejszego a tu klapa a tak po za tym to pani która zajmuje się fokalami wystawą i paletą hot to mogła by instrukcję przysyłać trochę wcześniej żeby sklep móg się zorganizować a tu wystawa do zrobienia fokal odzieżowy fokal przemysłowy paleta hot a my w 2,5 na zmianie o do tego jeszcze towar co dwa dni i weż się rozmnóż także gratulację dla pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego gdzie pracowałam to pozostawie to bez odpowiedzi- niech Cię zżera ciekawość i błąd..Tak czy owak byłam i jestem sobą.Swoje sukcesy i teraz lepszą pracę zawdzięczam sobie, swoją pracą, doświadczeniem i wykształceniem a nie wlażeniem komuś w cztery litery - jednym na sucho a drugim ...aż zapewne wazelina kapala....Tak też musiałas zdobyć te posadę - nie wierzę ze sobie na to zasłużyłaś.Gdybyś miała chociaż maturę i wykształcenie minimum na poziomie półgłwka umiałabyś ze zrozumieniem przeczytać mój post i trafniej odpowiedzie na moje zapytanie...Ponawiam więc pytanie do ludzi mających coś w glowie : Czy ktoś wie dlaczego potrzebuja kierownika na Łódź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego gdzie pracowałam to pozostawie to bez odpowiedzi- niech Cię zżera ciekawość i błąd..Tak czy owak byłam i jestem sobą.Swoje sukcesy i teraz lepszą pracę zawdzięczam sobie, swoją pracą, doświadczeniem i wykształceniem a nie wlażeniem komuś w cztery litery - jednym na sucho a drugim ...aż zapewne wazelina kapala....Tak też musiałas zdobyć te posadę - nie wierzę ze sobie na to zasłużyłaś.Gdybyś miała chociaż maturę i wykształcenie minimum na poziomie półgłwka umiałabyś ze zrozumieniem przeczytać mój post i trafniej odpowiedzie na moje zapytanie...Ponawiam więc pytanie do ludzi mających coś w glowie : Czy ktoś wie dlaczego potrzebuja kierownika na Łódź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×