Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość snsnsnssksn
oczywiscie ze kulec bedzie obsluga odkad ta firma istnieje zawsze byla taka beznadzieja z zatrudnianiem, wszytko malym kosztm, a ktos towar musi wylozyc, ktos musi kasowac, tak naprawde klienci nie wiedza nawet kto jest kierownikiem, bo zapierdziela w t shircie miedzy polkami a w innych marketach taki ktos to dno a tu kierownik , akurat jestem zastepca wiec wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppiniioo
a tu sie z toba zgodze, osatnio kupowalam bluzeczke w jednym sklepie, zauwazylam ze ostatnia w moim rozmiarze ale sie tam cos pruje, kasjerka powiedziala ze moze mi to kierowniczka przecenic, przyszla smierdzaca potem kierowniczka z tlustymi wlosami, wkurzona ze ktos ja smie od towaru odrywac, dosc przykre , kierownik to powinien miec prestiz, jedynie po minie wywyzszala sie ewidentnie mozna bylo poznac ze to kierowniczka , a swoja droga znam laske kiedys na kasie gdzie indziej pracowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula12
jaka jest u was atmosfera w pracy? bo mu mnie laski swieca sobie w oczy a tak naprawde tylko czekja zeby kogos z kims skłucic. nie mozna wyrazic na zaden temat opinni bo zawsze zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula12
a jak długo juz pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawka
Witam!bardzo duzo od atmosfery w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawka
pracowalam w tej firmie i bardzo sie rozczarowalam po pewnych sytuacjach ktore mialy miejsce! Bylam bardzo zaangazowana osoba na stanowisku zastepca i atmosfera byla bardzo dobra w pracy az sie chcialo isc do pracy!po dluzszym czasie moja kierowniczka zaczela krecic na zwrotach wiec zaczelam to wszystko sobie ukladac i sprawdzac ona sie domyslila i powiedziala dla rejonowej ze sie nie sprawdzam wiec gdy konczyla sie umowa nie przedluzyli mi a kierowniczka zaczela mowic na mnie ze to ja kradlam w pracy wiec po kilku miesiacach powiedzialam dla rejonowej o tym i ona miala cos z tym zrobic i nic nie zrobila po dluzszym czasie okazalo sie ze zginely pieniadze wiec ja poszlam tez na policje aby tamta sprawe tez dopisali a policja nie mogla gdyz to firma musi zglosic!wiec napisalam do wyzszych stanowisk i nic !!!!! tak wiec okazuje sie w tej firmie mozna krasc i nic ci nie zrobia! a czlowiek uczciwoscia zaplaci! radze wam nie ufajcie w pracy nikomu bezgranicznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta idą! Urocze. Ciepłe. Wprowadźmy tu, na ten czas taką atmosferę :) Bez wyzwisk, pretensji, plotek etc Dobrych, nie nerwowych przygotowań do Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nerwowe przygotowania do świąt???... ani w pracy ani w domu-NIEMOŻLIWE. taka praca... kto to zrozumie?! demotywacja górą wśród nowych rejonowych ktoś zrozumie bardziej lub mniej ktoś wytłumaczy jw. ktoś POSTARA się znaleźć przyczynę i pomóc jw. ktoś obrał zły kierunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia dobra firma:)
Pewnie że znam ta sieć bo pracuje w jednym ze sklepów i jestem bardzo zadowolona:) Jest duzo pracy ale to dobrze bo nie ma czasu na pierdoły .Co najważniejsze ludzie z którymi pracuje są bardzo sympatyczni i otwarci noi kierowniczka jest super .Tak że jesli w waszym rejonie otwieraja sklep pepco to skladajcie cv :) mAM NAdzieje ze traficie na taki zespól jak trafiłam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia dobra firma:)
Do tych co pracują w pepco a narzekają !!!!!!!!!! Do cholery jasnej jesteście wolnymi ludzmi i nikt was nie zmusza Do pracy w tej sieci !!!!!!!!!Wiec jak wam do cholery nie pasuje to pakujcie manatki i spieprzajcie z pepco .Jak jesteście panienkami nieprzyzwyczajonymi do takiej pracy . J a sie ciesze ze pracuje w tej sieci .Na wypłate też nie moge narzekać .Aha i jedna rzecz:) zanim zaczniecie krytykować kierownictwo skupcie się też na swoich wadach a pozniej wytykajcie wady innych .Bo niekazdy kierownik siedzi i popija w socjalu herbatke czy kawke i niekażdy sie wywyższa .Jestescie moi drodzy/drogie przewrazliwione na swoim punkcie ,tyle wam powiem!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damn... narzekanie, to nasza, Polaków cecha, więc się nie bulwersuj kobieto. Fajnie, że Ci fajnie.. Mialo byc milo, nie jest! Zdrowia zycze, kase zarobmy w pepco :D a wiec wysokich utargow, zrealizowanych budzetow i inwentur zaczynajacych sie od... 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
YouTube Awantura w pepco zobaczcie sami co o nas myslą klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku ( ten, co nagrywał ten filmik) jesteś kolejnym dowodem na to, że aborcja to dobry wybór. Słyszysz sam siebie?... ' to będzie na youtube na żywo'!!!! Zryty debilu!!! Zamknięte były drzwi, bo babki czekały na ochronę. Takie procedury!! Kurwa!! miałes trudne dzieciństwo, czy zabawki za ciężkie. Gówno tym zyskasz wrzucając takie linki. Mamy wyjebane da ciebie. kumasz??? inteligent bez szkoły!!! Won!!! Nikt nie obejrzał tego do końca, żałosny jesteś śmieciu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia dobra firma:)
Fanatyk wiesz no irytuje mnnie tylko to ze ludzie nie szanuja swej pracy ,a jesli godzą sie na warunkii przedstawione przez kierownika a pozniej narzekaja ze mala zarabiają no to prosze Cie;d niech nie będą smieszni;d Pozdrawiam i zyczę udanego Sylwestra;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitttttto
obejrzałam ten film i jestem zbulwersowana zachowaniem się klientów w tym sklepi zamiast pomóc dziewczynom to jeszcze głupie komentarze a do FIRMY ZOBACZCIE DO CZEGO DOPROWADZACIE BRAK OCHRONY NARZEKANIA CO DO WYNIKÓW INWENTARYZACYJNYCH A co my możemy zrobić więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nju8u
brak kompetencji kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjuiuu
a co ta biedna dziewczyna mogła więcej zrobić wogóle nie jesteśmy przeszkoleni co robić w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
a w której procedurze jest napisane o zamykaniu drzwi ??? myslę że to jest pozbawienie wolności a w tym kraju to przestępstwo prawda zabolała... a my mamy takie akcjie na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q12w
Chciałam pogratulować kolejnego złotego pomysłu co do zniżek pracowniczych w sieci sklepów PEPCO od nowego roku. Jak widać niektórym osobom w tej firmie chyba bardzo się nudzi bo mają czas na takie pomysły. Numer PESEL (po okazaniu dowodu osobistego przy kasie:)) nabijąc na zniżkę pracowniczą - a może od razu proponowałabym linie papilarne albo siatkówke skanerem... :) Nie ma to jak wiara w pracownika. Już nie wspomnę o tzw. podwyżkach:) Jestem ciekawa czy to się przyjmie, bo jak narazie dla mnie to jest śmiechu warte i wręcz żałosne. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim... ciekawe po co i dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus2303
Ja znam można trafić na fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demotywator: Idealny nick sobie wybrałeś. Mam pomysł: wrzuć swoje zdjęcie z podpisem: trudne dzieciństwo MA wpływ na dorosłe życie. Główną masz jak w banku. Jak jesteś taki mądry i pokrzywdzony to weź ten 'filmik' i idź z nim na policję. Głąbie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do FANATYKA MU
PRZERAZASZ MNIE CZŁOWIEKU!!TO TY CHYBA MIAŁES TRUDNE DZIECINSTWO-OSTRO JEZDZISZ PO WSZYSTKICH.JAK WIDZE NIE MASZ LEPSZYCH ZAJEC JAK SYSTEMATYCZNE SLEDZENIE TEGO FORUM :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..."Moi drodzy,po co kłótnie,po co Wasze swary głupie..." Szczęśliwego Nowego Roku i Szampańskiej Zabawy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
Drodzy Rodzice, Serdecznie zapraszam Was do sklepu: http://bobohit.na.allegro.pl Znajdziecie tam bajeczne ubranka, przebojowe wdzianka, czyli wszystko co najlepsze dla Waszych maluszków. Super ciuszki na maluszki tylko od polskich producentów w wyjątkowych cenach. Wyłącznie nowy towar, m.in.: wyprawki dla niemowlaczków, bielizna (BODY, ŚPIOSZKI, PAJACE, KAFTANIKI, itp.), koszulki, rajstopki, skarpetki, obuwie i wiele innych słodkich i modnych ciuszków w rozmiarach od 56 do 104 (0+ do 3 lat). Łącznie blisko 100 rodzajów ubranek! Serdecznie zapraszam. W razie pytań proszę pisać na adres: bobohit@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty z tym dzieciństwem??? nieładnie tak "próbować" wszystkich pouczać a jednocześnie afiszować się niewiedzą i obrażać wszystkich którzy mają cokolwiek niemiłego do powiedzenia na temat firmy- wypowiadasz się za wszystkich: mamy w......e... i przecież Ty tu nie pracujesz więc co Cię tak bardzo boli? do tej pory myslałam ze masz coś dosyć ciekawego do powiedzenia... a teraz-ograniczasz komuś prawo do demokracjii itp?! to prawda że rozsądne osoby nie opluwają swojej firmy na forum tylko jeśli już, to rozmawiają o tym w kulturalny sposób lub wskazują argumenty ja nie napiszę o Tobie że miałeś trudne (do znudzenia!) dzieciństwo czy przeje...e w wojsku (hmm, byłeś tam dłużej niż 9, 12 miesięcy?)czy kryzys jakiś czy menopauzę bo to już zostało powiedziane to co mnie wkurza to to, że za każdą niekorzystną opinię o firmie odpowiadasz agresorem do: adresat się domyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po świętach więc: "...bez wyzwisk..." tak szybko nieaktualne?! szkoda... ale to Twoja sprawa i Twój wizerunek ..."anonimowy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×