Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość demotywator
ultimate i jaka ci idzie? nauczyłeś się już :-) nie ogarniasz tego o czym pisze to stul pysk. Nie chodzi mi o to forum ale o to jak nas traktują. Sprawiedliwość wiesz co to jest? Fanatyk mnie w tej pracy trzyma właśnie moja ekipa która daje z siebie wszystko, codziennie słyszę od nich nie martw sie jutro bedzie lepiej może mają racje... dlaczego nikt nie pomyśli o związkach zawodowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWY PEPKOWICZ
A ja czuje się oszukana, bo po pierwsze kierowniczka przy przyjęciu do pracy,obiecywała złote góry,premie,dwa dni na dwa wolne a jest lipa,oszustwo teraz rozumiem dlaczego ,bo nikt by nie przyjął tej pracy za takie wynagrodzeni z przeciążeniem tygodniowych godzin pracy ,nawet 50 tygodniowo.Porzuciłam ciężką pracę ,ale dobrze płatną,zamieniając na cięższą mniej płatną,miało być lepiej.PORAŻKA.Jestem zła na siebie ,że tak dałam się omotać,szkoda ,że nie zajrzałam tu przed podjęciem decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWY PEPKOWICZ
O taki związek zawodowy , by się przydał może nie robili by z nami co chcą, ale jak,? może ktoś mądry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
NOWY PEPKOWICZ nie wierzę w to że pracujesz 50 godzin, a jesli nawet , to kierownik powinień tak zaplanowac grafik aby nie przekraczać miesięcznej normy bo na koniec kwartału bedą nadgodziny i wtedy zadyma... Jeszcze do lipca było tak jak mówisz więcej dni wolnych, niestety było Życzę wytrwałości i głowa do góry bedzie lepiej... cos mi sie cisnie na usta ale tego nie napiszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demotywator pomyśl nad statutem :D W komitecie założycielskim widzę ciebie, nowego pepcowicza i (a)_gulkę. Dajcie czadu!!! Powalczcie w moim imieniu, w imieniu wszystkich pracownikow :D Chcę ładny wóz, piękny dom,dwójkę dzieci i wakacje jak prezes z pekao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka5070
Witam, Właśnie mam zacząć prace w PEPCO? 17 marca ruszaja z nowym punktem czy wie ktoś jak wygląda zatowarowanie? jak wyglądaja wtedy godziny pracy? za 3 miesiące biore ślub i mam nadzieje ze nie beda robili mi problemu z grafikiem bo zaraz w pierwszym tygodniu zatowarowania mam nauki przedslubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afafafaaa
zatowarowanie po 12 h dziennie. Weekendy wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demotywator powalcz o godne świętowanie Dnia Kobiet w firmie. Niech wrócą goździki, rajstopy i czekolady. P.S. Wszystkiego Dobrego Wszystkim Kobietom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):).............
a zebranie rejonu ta jakaś "BIBKA", czy co...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pracowałam w pepco bajzel i tyle a panie kierowniczki wygryzly caly stary personel a teraz szm...y siedza na zapleczu i wpierdalaja ciastka i liza dupe rejonowemu b....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a w którym to pepco jest tak fajnie ,że można sobie siedzieć i ciasteczka zajadać ??? ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco radom
Witam Pepcowiczów :) Ja pracuje w pepco od sierpnia :) i muszę powiedzieć że trafiłam na bardzo zgraną ekipę!! Życzę wszystkim takiej ekipy jaką ja mam :) POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka5070 Radziłabym zrezygnować z tej pracy czym prędzej, tym bardziej przed ślubem. Zatowarowanie sklepu trwa dzien w dzien po 12 godz, padasz z nóg, oby twój przyszły mąż chciał potem wziąć z toba ślub bo bedziesz wyglądała i czuła się ja zombi. Praca nie warta w ogole zarobków, mowia o atmosferze w pracy miedzy pracownikami a sami ja psuja , przełozeni nagaduja , dla nich sie liczy tylko wciskanie ciemnoty klientowi, zysk, a nie dobro pracownika , bedziesz wracała do domu po kolacji , dzieci beda spaly , maz tez a tobie nie bedzie sie chcialo doslownie niczego , nie bedziesz miala juz sil ani czasu na nic tylko spac, bo nastepnego dnia znowu na rano do roboty i na 12 godz Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka5070
area Dzięki za informacje. Zrezygnowałam już z tej pracy, bo już kilka osób tak mi to przedstawilo. Tym bardziej ze na temat kierowniczki tez juz duzo wiem . Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwiez mi ze jest taki sklep jak kierowniczki robia maslane oczka do rejonowego i uwazaja ze im wszystko wolno pracownik zapier.... a one jak sa razem na zmianie czy tam na pare godzin to sie goszcza w socjalnym wystarczy wejsc na sklep a tam nikogo z personelu a potem sie dziwia ze im kradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka pepco
Lubię ten sklep, tylko dlaczego ciuchy są w takich dużych rozmiarach? Nawet jak coś ma na metce rozmiar 36, to i tak jest wielkie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jeden Fanatyk złożył życzenia... ciekawe czy zarząd i pracownicy centrali poza ignorowaniem tego święta w firmie, tak samo ignorują je w miejscach prywatnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloguj_mnie
Mała korekta linka :D tam jest cenzura ale kazdy wie ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
sieć znam.ale w Gdańsku nie ma hcyba takiego sklepu.w polsce chyba nie jest znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matka to całe pepco jest straszne strasznie małe płace okropnie wykorzystują cały czas wysysłają głupoty a sami siedzą za komputerem i dupe grzeją no i najgorsze premia tylko na papierze bo trzeba wyrobić budrzet a potrafią nawet go zmienic w połowie miesiąca na większy okropna głupota przy rozliczaniu także zmiejszają procenty do premi!!! wielka made in china mysla ze tez ludzie bede za grosze robic!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaatka zadałas pytanie w którym sklepie można zajadać ciastka na zapleczu kierownik lub zastepca proste wpadnij do pucka i zobacz zastępce jak sie opierdala a cała załoga na jej wypłate zap....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekompetentne szefostwo - kierownicy, dyrektorzy zamiast budować zespół sprawdzonych pracowników w przypadku konfliktów lub braków efektów pracy szukają nowego narybku do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka184
dokladnie tak bylo i w tym sklepie byl nawet artykul w gazecie na temat mobingu a jak pani redaktor zadzwonila do pana R w tej sprawie to skwitowal to tylko ze jest mu milo ze gazeta sie interesuje jego sklepem beszczelne i tyle w dupie maja zwyklych pracownikow a problemy jak sa to zwolnic i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w Pepco od 4msc i mam mieszane uczucia co do tej pracy. Zarobki mi odpowiadaja,bo wczesniej zarabialam mniej,kolezanki tez sa fajne,ale wkurza mnie jedna i to ona psuje cala atmosfere w pracy. Obgaduje,wytyka bledy z dziwna satysfakcja i chodzi po sklepie jak swieta krowa. Jak ma wolne to wtedy jest fajnie w pracy. I uwazam,ze praca w Pepco nie jest praca na stale,bo jest wyczerpujaca psychicznie i troche tez fizycznie. Ale jak na razie daje rade i probuje przetrwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej podobną będą zmiany kierowników rejonów Czy coś wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×