Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

a czy na takim szkoleniu bedziemy przez 5 dni po 12 godzin w tym sklepie czy są inne godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAlina
Kierownikami sklepów i Zastępcami nie zawsze mogą zostać osoby z danego sklepu.... odczułam to przy mojej kierowniczce - ze sprzedawcy taki awans.... Kobieta nie ma kompetencji - umiejętności !!!!!! Polecam zrobić kontrolę i wymienić tych, którzy w poprzednim roku nie poradzili sobie... lub niszczą zespoły... i ludzie odchodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy pracownicy mająjakieś zniżki na towar bo ja w poprzedniej przacy miałam 30% zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWAlina popieram ciebie w 100%. pierw kasjerki później kierowniczki a dalej wielkie rejonowe które nie mają za grosz pojęcia o swojej pracy. Moja to fałszywy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaM
30% ??? Daj spokój, tu dostaniesz marne 12,5%........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgamm
Dosłownie 12,5 % ale może będziesz widziałą jak Twoja kierowniczka na oczach Twoich i klientów daje swoim znajomym 25 % bo ona taki rabat ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloariel
Nie tylko kierowniczka ,ale kazdy pracownik po roku pracy ma 25% zniżki.Na wszystko trzeba sobie zapracowć ,a nie tylko oczekiwać przywilejów za podpieranie kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojetka
Hej dziewczyny jestem w ciazy wlasnie poszlam na zwolnienie.mam pytanie jezeli jestem na zwmolnieniu mi rowniez przysluguje rabat????niezapytalam o to kierowniczki jak odchodzilam.Aaa i czy na swieta tez nalezy mi sie jakas kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokola
Zazdroszczę osobie która może podpierać ladę w sklepie, ja nie mam nawet czasu iść na przerwę tyle pracy jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semjanr1
kasjerka... nie wiem co to podpieranie lady... obsługa klientów, wykładanie towaru, zmiana ekspozycji, sprzątanie... nie wiedziałam co to przerwa. teraz zmieniłam pracę i mam lepszą pensję, stanowisko menedżera i wiem co to przerwa:) nagroda za ciężką pracę "przyszła", ale w innej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy w pepco stosowane są WARTOŚCI które tak wpajają pracownikom. Jaki szacunek jest w tej firmie, godność, zaufanie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KOJETKA
Należy ci się zniżka pracownicza ponieważ dalej jesteś zatrudniona, tak samo jest z bonami na święta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebac_pepco
!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o zmianie rejonowych od lipca?dla mnie to jest chore ciekawy jaki bedzie podział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
zmiana rejonowych jest czymś dobrym bo kierownik sklepu nie ma za dużo czasu na to żeby zżyć się z rejonowym a przychodzi nowy i nie wiesz na kogo trafi tylko gorzej jak na gorszą rejonową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i tylko Ja:))
Pracuję,pracuję...Przeczytałam dziś wszystko po ciężkiej pracy kasjera(bo takowe moje stanowisko):(((Dziś 14-ty maj,a ja po wypłacie nie widzę ani grosza,wychowuję sama dwójkę Dzieciaków...,aby nie było to bez pokrycia podam przykład wczoraj byłam w banku i pytam o kredyt?? i jaka odpowiedź ,przykro nam nie dostanie Pani,nie ma pani środków ha ha ha ha-masakra!!!!W Pepco na socjalne też nie ma co liczyć:(( Praca fajna,miła sympatyczna-ale pod nieobecność kierownika,choć więcej roboty poszło do przodu:))) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMode
Tak czytam... i czytam...i czytam...I popadam w zadumę... Prócz ciągłego narzekania - Na pracę, na zarobki, na kierownictwo, na zespół, nie widzę tutaj żadnych pozytywów... Kochani...Mamy wybór.Nikt nie podejmuje decyzji w tej kwestii za nas. Jeżeli jest nam źłe...Jeżeli coś nam nie odpowiada, zawsze można zrezygnować zamiast bezsensownie odstraszać innych. Owszem,mamy prawo do wolności słowa,do własnego zdania ale warto w wyglaszaniu swoich opini zachować pewien umiar. Zanim zaczęłam pracę w Pepco, również znalazłam się tutaj... I żałuję... żałuję,że sugerowałam się negatywnymi opiniami innych... Czym jest praca?Jak ją sobie wyobrażamy? Jako miejsce gdzie można miło i bezwysiłkowo spedzić czas? Czy jako czas i wysiłek, który odczujemy na własnej skórze ale ze świadomością, że zrobiliśmy coś dobrze...wspólnie? Wybieram tą drugą drogę...A Wy? Często czytam, że kierownictwo jest niewykształcone,niekompetentne - bywa, że rzeczywiście tak jest i rozumiem osoby, które z tego powodu na swój sposób cierpią. Widzę też pracę kasjerów...Widzę "chęci" a raczej ich brak...W ten sposób -gdzie jedno zrzuca winy na drugie, nie zbudujemy zespołu. Prawdą jest,że praca w Pepco jest skierowana do ludzi energicznych, obrotnych, którzy nie boją się wysiłku... Ale...Jak wspomniałam wcześniej.... Sami podjmujemy decyzję gdzie w danym momencie będziemy pracować.Nikt nas nie zmusza do pracy więc do kogo tak naprawdę powinniśmy mieć pretensje ? Może warto dać innym możliwość przekonania się samemu jak jest w rzeczywistości? Może warto również dostrzec siebie...Swoje mocne ale i te słabsze strony? Dodam tylko, że" my" tworzymy świetny zespół...Zespół oparty na zdrowych relacjach gdzie nie ma zawiści, spychologii i tym podobnych... Razem ciężko pracujemy - używając rąk...Razem staramy się być kreatywne - używając głów... I powiem Wam, że wcale nie wysokość wynagrodzenia ma wpływ na naszą satysfakcję... Teraz pozostaje mi czekać na grad obelg i lawinę oburzenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszkimyszki
a pracownicy pepco maja jakies znizki pracowicze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloariel
Cieszcie się z tego co macie inni mają gorzej i wiele by dali żeby zarabiać i być niezależnym:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali ba
tak zapewniaja ze po macierzynskim bez problemu mozna wrocic do pracy?co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po macierzyńskim...zasiłek
To wydaje mi się tylko zapewnienia...w tej firmie nikomu na tobie nie zależy-na twoje miejsce znajdą co najmniej 5 innych osób,które krótko ale popracują...Także po macierzyńskim pozostaje zasiłek dla bezrobotnych...heh Taka rzeczywistość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloariel
bzdura wiele osób po macierzyńskim wraca do pracy i pracują nadal trezba najpierw sprawdzić a potem udzielać porad innym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do grafików to u nas też jest kombinowanie.Ja jako starszy kasjer jestem wlepiana wszędzie tam gdzie kierowniczkom nie pasuje i w większości to oczywiście popołudnia a ja mam jeszcze dwójkę dzieci ktore chodzą do szkoły ale kto by się tym przejmował. Ważne ze dzieci kierowników są z nimi prawie każdego wieczoru. A druga sprawa to ściemnianie przed innymi, że się niby znajomych albo rodziny nie zatrudnia. to dopiero bezczelność.I to faworyzowanie ich. Co mamy na to poradzić?Zbuntować się? Wiadomo,że polecimy od razu na bruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semjanr1
Klany w firmach to oczywista sprawa. Gdy wchodzisz w taką grupę to nie ma szans pracować normalni i wykonywać swoje obowiązki... zawsze rodzina będzie na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjer nowy...
witam awansowalam na starszgo kasjera ile bede teraz zarabiac? i czy mam takie same prawa jak kierownictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokola
starszy kasjer zarobi 100 zl więcej i ma ogrom obowiązków, jeśli chodzi o prawa to ma takie jak zwykły sprzedawca czyli 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali ba
coraz gorzej sie dzieje w tej firmie wiecej pracy dla nas za mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokola
Boli to,że jedynymi osobami które liczą sie dla kierowniczki to regionalny i osoby z wyższego szczebla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×