Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość skskskksks
po obejrzeniu tego filmiku, naglosnieniu sprawy przez media i komentarze rzeczniczki pepco uwazam ze nalezy pozwalac krasc, bo potem tylko obciach, po co nam to. Wyleci w razie czego kierownik dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wypowiedzi cindy27 Poprawiasz mi humor :D:D świetnie nadajesz się na polityka: słów potok,sensu w ogóle. Mogę ci dać w prezencie krawat... samoobrony. 1.Jak kierownik ma sprawić aby złodziej pozostał na sklepie do przyjazdu ochrony nie zamykając drzwi?? Uprzejmie go poprosić? 2.Słowa rzecznika sieci sklepów Pepco- „Sytuacja, która wydarzyła się w naszym sklepie jest niedopuszczalna i niezgodna z procedurami antykradzieżowymi firmy . Ty twierdzisz, że nigdzie nie ma napisane jak kierownik ma zachować się w takiej sytuacji. Pytanie moje brzmi- kto kłamie? 3.Twoje słowa- „nikt nie dostaje nagany za to że dres ukradł t-shirt, ochrona nie zdążyła i nikt go nie zatrzymał bo się bał- wskaż w mojej wypowiedzi zdanie, które stwierdza, że ja tak sądzę. 4.W żadnej mojej wypowiedzi nie znajdziesz słowa, które ubliżałoby firmie/kierownictwu Pepco, więc gadki o dbaniu o dobry wizerunek firmy też nie są trafione.. I nie narażam nikogo ani tym bardziej siebie! Za prawdę nie grozi... kara. 5.„nie wygrałeś swojej bitwy i tej żałosnej wymiany zdań- gratuluję samokrytyki, naprawdę! Daj spokój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
mówili na konferencji o tym że bedą reklamy Pepco w tv ale żeby w faktach w TVN i to w prime time))) ho ho jedno cisnie mi sie na usta a nie mówiłam.... Zobaczycie że jeszce będą o nas w uwadze mówic jak kiedyś o biedronie i tesco i może wtedy sie cos zmieni... kto to ku..a jest fanatyk MU? i kto jest teraz the beściak???? Pozer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia03063
Widać macie co robić tylko się wzajemnie jechać. Dajcie spokój już z tym filmikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczeek
Co tam w Grójcu słychać po inwentaryzacji? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzudula
Tak ,dajcie spokoj z filmikiem.Pepco wasze już jest znane na calą Polskę.To się nazywa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
nie dla psa kiełbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam spokój bo jest zbyt duża różnica między Tobą a kimkolwiek z ulicy mylisz pojęcia, mienie to nie to samo co wizerunek dlatego nasza "rozmowa" nie ma sensu-i to jedyna rzecz z którą się z Tobą zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jest zbyt duża różnica między Tobą a kimkolwiek z ulicy"- a jednak mnie lubisz skoro mnie komplementujesz :) Piszę prawdę.. szkoda, że tak późno to dostrzegłaś. Mimo wszystko doceniam Twoje starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia03063
Jak macie się tak jechać to załóżcie odrębne forum bo to już nikogo nie bawi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_r
SUPER POLECAM WSZYTSKIM ZAJEFAJNY SKLEP ZE WSZYSTJIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polotka
a jak wam się pracuje z rejo Asią ja mam wrażenie że nowi rejonowi nie umieją podejmować samodzielnie decyzji np o nadgodzinach czy innych waznych rzeczach dotyczacych sklepów oni musza najpierw się radzić Danki czy Darka a tak naprawdę powinni sami podejmować decyzję tak naprawdę wiele sklepów jak jedna osoba idzie na zwolnienie to pracuje w dwie osoby na dzień bo rejonowi mówią że to są koszty rejonowi bądzcie też ludzmi przecież to przyjeżdzacie do nas i widzicie co się dzieje do kogo mamy się zwracać jak nie do was jest porrównanie nowi rejonowi i ci którzy już dłużej pracują ogromny plus dla starych rejonowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
Drodzy Rodzice, Chrzestni, Rodzeństwo, Ciocie, Wujkowie, ... Serdecznie zapraszam Was do sklepu: http://bobohit.na.allegro.pl Znajdziecie tam bajeczne ubranka, przebojowe wdzianka, czyli wszystko co najlepsze dla Waszych pociech. Super ciuszki na maluszki tylko od polskich producentów w WYJĄTKOWO ATRAKCYJNYCH CENACH. Wyłącznie nowy towar, m.in.: wyprawki dla niemowlaczków, bielizna (BODY, ŚPIOSZKI, PAJACE, KAFTANIKI, itp.), koszulki, rajstopki, skarpetki, obuwie i wiele innych słodkich i modnych ciuszków w rozmiarach od 56 do 104 (0+ do 3 lat). Łącznie ponad 100 rodzajów ubranek! Serdecznie zapraszam. Naprawdę będą Państwo bardzo mile zaskoczeni! bobohit.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupirynda
Nigdy ale to nigdy nie wrócę tam do pracy choćby mnie siłą zaciągali!! Praca w pepco to gówno nie praca!! Szczerze mówiąc to już nawet nie chodzi o pieniądze.. które sa beznadziejne, ale o atmosferę pracy, o szacunek dla człowieka. Bagno... każda praca może być fajna gdy w panuje tam miła atmosfera, albo chociażby znośna... ale gdy czujesz jak plotkują o tobie, patrzą ci na ręce doslownie stoisz na kasie równe 10 godzin z jedną gówno wartą przerwą której nie możesz rozłożyć sobie na kilka krótszych, jesteś ciągle głodny i wkurzony... padasz z nóg - musisz jebac jak wół. A gdy w kasie brakuje ci kasy to dokladasz z wlasnych pieniedzy... bo to oczywiste ze stojąc tyle godzin na kasie i jestes zmeczony i zdenerwowany i tylko czekasz na koniec pracy to choćbyś się starał popełnisz błąd wydając kaske, wystarczy że kilku osoba wydasz te kilka groszy wiecej... w rossmanie jest przynajmniej tak że do 5 zł nie oddajesz,natomiast powyzej tej kwoty mozesz pojsc na kompromis ze potraca ci to z wyplaty. a tu nie... 10 groszy masz za malo to 10 gr oddajesz. itd... mimo wszystko i tak bede sie upierac ze najwazniejsza jest atmosfera w pracy, zgrany zespól i możesz wszytko!! fajnie gdy kierownik danego sklepu jest człowiekiem a nie glupim bubkiem ktoremu wszytsko wolno. rzygac mi sie chce jak sobie przypomne moj stracony czas w pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona dla mlodych-przyszlych i obecnych mam. szukamy mam, ktore komentujac beda wspoltworczyniami "poradnika" zapraszamy z ciekawymi opiniami, z pomyslami, ze swoimi doswiadczeniami oraz z pytaniami. www.poradymamy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssslssdslsls
dupirynda ma racje za takei grosze sie szmacic? Zal Fanatyk ty jestes niedojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssslssdslsls
Fanatyku tepaku , mogles sobie darowac ten youtube bo akurat swiadczy o twojej debilnosci , nie dziwie sie ze tam pracujesz, zapewne zawodowa szkole skonczyles , twoje slownictwo taki wyrafinowane holoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demotywator
nie narzekajmy, przecież dla naszej firmy robimy więcej za mniej codziennie...rejonowi nas docenią, pochwalą, zmotywują a potem już tylko psycholog i prozak czuję sie zlagrowana tak to napisał PEPushek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPushek
Witojcie:-) W końcu doczekałem się że ktoś mnie zacytował)))) Szkoda że w takich okolicznościach Spoko bedzie lepiej... nie mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolfekk
Dajcie mi pięć lat, a nie poznacie Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Stalin
czego się bać? trzeba pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala klientka
NAJGORSZA OBSŁUGA JEST NA UL. SOBIESKIEGO W BYDGOSZCZY Z WIELKĄ ŁASKĄ KTOŚ DO CIEBIE PODEJDZIE I CI DORADZI W INNYCH PUNKTACH NA TERENIE BYDGOSZCZY TEGO NIE MA. DLATEGO ROBIĘ ZAKUPY W INNYM PEPCO I JESTEM ZADOWOLONA Z MIŁEJ OBSŁUGI, A TU Z WIELKA ŁASKĄ CI DORADZĄ, JAK JUŻ SIĘ KOGOŚ DOPROSI. TOWAR, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA PÓŁKACH CZĘSTO NIE MA CENY I JEST ZAKURZONY. ROBIĄ WSZYSTKO ŻEBY STRACIĆ SWOICH STAŁYCH KLIENTÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssksllllllllllllllllllllllll
na Sobieskiego? Tam jest fajna kierowniczka przeciez a ile regionalni zarabiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×