Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

mam pytanie skoro tak bardzo nie podoba wam się praca w pepco to dlaczego się nie zwolnicie przecież nikt nie trzyma was tam siłą? zamiast wypisywać jak tam jest źle to zmieńcie pracę żeby się nie męczyć i tyle. Ruszcie dupy i poszukajcie innej pracy zamiast narzekać jak tam jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest obóz pracy nikt was tam siłą nie trzyma czy ktoś was zmusza żebyście tam pracowali? Nie! Ja odeszłam bo mi nie odpowiadała ta praca ale nie widzę powodu żebym miała na kogoś tu jechać i wypisywać obelgi. Skoro macie coś do kogoś to powiedzcie mu to wprost. Ale lepiej jest zwyzywać kogoś na kafeterii bo tu jesteś anonimowy. Każda praca jest ciężka i nigdzie nie dadzą wam kasy za nic nierobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!
????? pierdol się ok? Ludzie piszą, bo potrzebują pomocy. Chcą naznaczyć swój problem. Ten syf, którego ostatnio nie ogarniamy. Zwolnij się, nikt nie trzyma cię na siłę. Zrób to kurwa pierwsza. No chyba, że się jarasz tą kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!
Nie przeczytałam twojego ostatniego postu. Zwolniłaś się, bo..? Hehe jestem ciekawa odp :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy byli pracownicy nie mogą się pogodzić z tym że już tam nie pracuję, ale takie jest życie. Najprościej jest widzieć winę w innych a najtrudniej jest się przyznać że samemu się coś spierdoliło i po prostu nie nadawało się do tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolniłam się bo znalazłam lepiej płatna pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie potrzebują pomocy? I pisanie i na forum ma im w tym pomóc? Wątpię czy to coś da. Ale próbować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutek75
Mam nadzieje że wkrótce znajdzie się ktoś na tyle mądry i zlikwiduje tą stronę.Szkoda ze tyle energii nie poświecacie na prace jak na to żeby tu tyłki obrabiać i jeczeć.Ja pracuje w tej firmie od ponad 2 lat mam fantastyczną załoge.Fakt lekko nie jest ,ale jak ktoś chce dupsko na krzesle grzac to uczyć sie na wyzsze stanowiska:)Żałosne to wasze biadolenie:((( Pozdrawiam wytrwałych pepkusi i oby tak dalej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesJesttylkoJeden
maniutek75 mądry to może być administrator. Gówno o tym wiesz, wytrwały 'pepkusio' :D zapierdalaj dalej. I niech nie zabraknie ci energii. Daj z siebie wszystko, pewnie o 10. rano mówisz: jest zajebiście, mam kg cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutek75
Prezesiku zafajdany chciałbyś wiedzieć tyle co ja:) No ale cóż nastepny poszkodowany przez świat i firme.Nie podoba się to won i znajdż taką prace gdzie o 10 powiesz mam 2 kg cukru.Dziekuj że wogóle masz prace a jesli Ci nie odpowiada to ustap tym co jej potrzebują:-) Pozdrawiam normalnych ludzi pracujących w tej firmie a nie sfrustrowanych kasjerów i niedocenionych kierowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieskapepcopepco
Straszne głupoty tu piszecie jest to wogóle nie do czytania! skoro tak sądzicie to dlaczego tam pracujecie?????????????? Wypisujecie same głupoty chyba z nudów!!!! Ja pracuje w pepco w Pucku i jestem bardzo zadowolona co do ekipy i nikt tam du,,,coś tam nic nie wpierdala na zapleczu idzcie się leczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieskapepcopepco
Maniutek 75 świeta racja co do nastepnych uzytkowników zgadzam sie po co ta strona istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesel!.
wiesia premie masz jak w banku, tylko ogarnij troszkę gramatykę, bo ciężko cię zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie zapierda.... w tym kochanym sklepie i nie pisz ze ktos cos z nudów pisze bo pewnie ty nie masz czasu sie podrapac po dup.. i zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska!!!!
ludzie wy chyba naprawdę nie macie co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska!!!!
Zamiast zająć się pracą to plujecie jadem!tak to wielkie przyjaciółki a potem....żal mi was. Może to wy nie nadajecie się do pracy w zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!
hej nie wiecie jak sie przeniesc do innego sklepu w innym miescie np. ktory bedzie sie otwieral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepcooo
Powiedzcie mi jak to jest.Będę miała szkolenie w innym mieście na sprzedawce.Szkolenie będzie trwało 5 dni.A jeżeli zrezygnuję z tej pracy,czy będę musiała oddac pieniądze za to szkolenie? Bardzo proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesel.!
Kara umowna w wysokości 500 zł. Joke. Skoro nie chcesz tej pracy, na chuj jedziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debian
a po co chcesz rezygnowac i pojdz jak dostaniesz umowe na chorobowe i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do toska: tylko dziwi mnie ze w przeciagu pól roku zostało zwolnione piec osob które pracowały juz jakies cztery lata w tym sklepie i co nagle zaczeły sie nie nadawac do pracy pomysl troche poprostu komus było nie na reke trzymac madrzejszych od siebie aza wszelka cene trzymaja sie kierowniczki pazurami swoich stanowisk mi nie zalezy tylko chce przedstawic problem jakby nic sie złego nie dzialo to mysle ze pani redaktor z gazety by sie tym nie zainteresowała i inspekcja pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska!!!!
ja pracuje w pepco dopiero rok więc może mało wiem,ale moje kierowniczki to równe i wyrozumiałe dziewczyny które nie boją się pracy nawet myją z nami podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kierownik też jest extra. Nalewa wodę do wiaderek, żebyśmy mogli umyć podłogę. Kurczę, ogarnijcie się! To przestało być nawet smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam na bieżąco to co tu piszecie. Uważam, że racja leży po obu stronach!!! Każdy wie jak jest!!! Ktoś pracuje w rejonie M.W.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 25
A jak u was wygladają godziny otwarcia w sobotę wielkanocną ? Czy któryś sklep pracuje dłużej jak do 16 ? Czy to nie przesada że każą nam tak długo siedzieć w święta . Czy w tym kraju są jeszcze jakieś świetości . Rejonowi regionalni zróbcie coś z tym ! czy obchodzi was jeszcze los kasjerów . gdy wy będziecie świecic jajeczka to my w tym samym czsie będziemy wsiskać ludziom doładowania bo oczywiście pielgrzymek ludzi wędrujących z kościoła nie będzie brakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja że ja
Kasiu 25 wyluzuj... my pracujemy do 15 bo tak mamy czynną galerię i nikt z tego tragedii nie robi :) jak nie chce Ci się robić to się zwolnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×