Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Hej, ja pracowałam w Pepco w Trójmieście, niestety kiedy skończył mi się okres próbny kierowniczka zadecydowała o nie przedłużaniu ze mną umowy. Trochę się zdziwiłam, starałam się, o co mnie poproszono to zrobiłam, co miałam do roboty- zrobiłam , sama się wychylałam, że chętnie zrobię to i to- zreztą tak było. Fakt, po pierwszym tygodniu dostałam opierdziel, że się opieram o ladę, że noszę telefon- nie wiedziałam, że tego robić nie można, tym bardziej, że była to moja pierwsza praca. Myślałam, że dziewczyny mną pokierują pokażą co i jak, a tu wielkie rozczarowanie. Słyszałam, że miały pretensje, że za często dzwonię dzwonkiem żeby któraś przyszła i wycofała moją pomyłkę na kasie, a jeśli już szły to z miną, która wyrażała :"no co znowu, do cholery???", myślałam, że będą trochę bardziej wyrozumiałe, a tu taka lipa. Owszem były dziewczyny przyjażnie nastawione- raptem dwie. Wielkie moje zdziwienie, kiedy dziewczyny przy kierowniczce "kurwa" "ja pierdole" "do chuja" itp...Może jestem malo wyluzowana, wszystkie są w wieku 25-30, a ja 20... Praca ciężka, 12 h a czasami zostawanie dłużej może czlowieka zmęczyć...zastanawiałam się nad rezygnacją, studiuję zaocznie i powoli zaczęły pojawiać się problemy, a to niezaliczone koło, a to w Pepco jakieś sugestie, że może przychodziłabym w jakiś weekendowy dzień- a nie taka była umowa, kierowniczka wiedziała doskonale, że studiuję i weekendy miały być wolne. No cóż od kwietnia siedzę w domku i szukam praktyk, a decyzję o zakończeniu kariery w Pepco ktoś podjął za mnie ;) Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników PEPCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały_klient
no i dobrze zrobiłaś dziewczyno popieram! :P w pepco i innych podobnych sklepach jest tylko wyzysk nic wiecej! poza tym śmieci tylko tam sprzedaja nic wiecej! tania chińszczyzna! powinni zamknąć ten cyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co z tymi bonami na swieta? cisza czy mozemy sie czegos spodziewac? czy w ubiegłym roku były jakies bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja że ja
NIE MA NA WIELKANOC ŻADNYCH BONÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888
A ja sie wkurzylam,bo zaplacili mi bardzo malo za nadgodz.tzn.pracowalam tyle samo i tak samo ciezko jak inne dziewczyny,ale ze jestem na pol etatu to dali mi polowe kasy niz innym .Nie wiem czy to zgodne z prawem czy nie,ale wydaje mi sie ze to nie fair.Pracuje juz jakis czas w tej smiesznej firmie z procedurami ,ale jeszcze nigdy nie mialysmy z dziewczynami zadnej motywacij :(Ciagle jest wszystko zle ,a pracownicy to zlodzieje -tylko tyle slyszy sie od przelozonych(tych wyzej)przykre.Ale na szczescie niedlugo zmieniam prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWY PEPKOWICZ
Taka jest niestety prawda" 88888" ale jesteś szczęściara ,że coś znalazłaś, powodzenia może nowa firma okaże się przyjazna dla pracownika, też szukam pracy na razie, mi się nie wiedzie, ale idzie lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotówka
kiedys tez pracowalam w jednym pepco na poludniu Polski i tez bylam nie zadowolona nie wiem kto wybiera tych ludzi na kierownikow, brak kompetencji. czytam czytam i widze, ze wiekszosc opinii jest niestety negatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWY PEPKOWICZ
Tu nawet nie chodzi o kierowników sklepów, oni wykonują to co wymyślają mądrzy ludzie za biurkiem, zmęczyć pracowników za marne wypłaty, żadnych profitów, socjalnego dla pracowników, nawet pochwały czy premii nic zupełnie nic tylko pracować, harować i zabić marzenia, bo na nie w tej firmie Ci nie starczy ani sil ani pieniędzy, wegetacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888
Wiesz co Nowy Pepkowiczu,wbrew pozorom jak sie chce to mozna cos znalezc -moze nie odrazu wymarzona prace.Ja szukalam w necie ,a co najsmieszniejsze jest bardzo duzo ofert na Tajemniczego klienta i to w calej Polsce.Poszperaj troche i daz jednak za marzeniami,a prace w pepco narazie traktuj z przymruzeniem oka,bo co wkoncu moga Ci zrobic?Nic,a jak Cie zwolnia (a raczej ludzie sami odchodza)to zrobia Ci wielka przysluge.:)Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotówka
dokladnie, wycisnac z pracownika jak najwiecej. ja prace w pepco potraktowalam jako przygode, sama odeszlam, a teraz robie cos co sprawia mi przyjemnosc i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia/////1
Witam serdecznie!!Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko sprzedawcy ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia03063
JAK JA PRZYJMOWAŁAM SIĘ TO MIAŁAM DO WYPEŁNIENIA TEST ALE TO BYŁA REKRUTACJA PRZEZ REJONOWEGO, TERAZ ROZMOWĘ O PRACE MASZ Z KIEROWNIKIEM I ZASTĘPCĄ KIEROWNIKA I TO ONE WYMYŚLAJĄ PYTANIA... z TEGO CO PAMIĘTAM Z ROZMÓW KTÓRE PRZEPROWADZANE BYŁY U MNIE TO BYŁY PYTANIA Z PIENIĘDZMI, JAKIEŚ TABELKI, ROZKŁADANIE TOWARU ... ALE MÓWIĘ TO WSZYSTKO ZALEŻY JAKIE PYTANIA UŁOŻĄ KIEROWNICY. PRZY ODROBINIE SZCZĘŚCIA MOŻESZ MIEĆ ROZMOWĘ Z KIEROWNICTWEM + KIEROWNIK REJONOWY. POZDRAWIAM I POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Czy to prawda,że zamykają Pepco w Bełchatowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wam się podobają nowe standardy przemysłówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sądzicie który specjalista ds.kontroli i zapasów jest najfajniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to ważne??? Lech przegrał a Wy przejmujecie się standardami ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już serdecznie dość bo człowiek się naprawdę stara a tu takie wyniki dramat i załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudbaj apetajt :)
tajemniczy klient 97% :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkowata84
Hej. A mozecie coś powiedziec o pepco w Bydgoszczy przy Wojska Polskiego? Złożyłam papiery na stanowisko sprzedawcy, szukaja kogos na 1/2 i cały etat... I gdzie sa te sklepy szkoleniowe dla Bydgoszczy? Zawsze jest tak że wyjeżdza się gdzieć do innego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bydgoszcz ul. Bortnowskiego 10A Poniedziałek-piątek 9:00-20:00 Sobota 9:00-20:00 Niedziela 10:00-18:00 Proszę bardzo :) Na szkolenie jadą ekipy ze sklepów, które mają się otworzyć. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
NOWE, super ubranka dla maluszków od 0 do 5 lat. Bielizna bezpośrednio od polskich producentów. Niespotykanie niskie ceny - już od 2,49 zł/szt.!! Serdecznie zapraszam do sklepu: ---------------------------- http://bobohit.na.allegro.pl ---------------------------- Znajdziecie tam Państwo: > bieliznę (body z długim i krótkim rękawkiem, półśpioszki, pajace, podkoszulki, kaftaniki, itp.), > wyprawki dla niemowlaczków, > piżamki dla królewny i dla zucha, > bluzeczki, koszulki, naramki na wiosnę i lato, > rajstopki z mikrofibry, żakardowe na komunie, bawełniane, skarpetki, itp., > buciki ze skóry na wiosnę i lato, sandałki bawełniane, itp. Jednym słowem SUPER CIUSZKI NA MALUSZKI w rozm. od 56 do 134. Łącznie ok. 130 pozycji asortymentowych! Serdecznie zapraszam. Naprawdę będą Państwo bardzo mile zaskoczeni! http://bobohit.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatek
Znam sa tam fajne produkty w fajnych cenach, często kupuję tam rzeczy dla dziecka ale polecam również www.rabatki.com tam znajdziesz wiele produktów w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja33goda
Mam zamiar wysłać swoje cv do sklepów w Poznaniu. Ile zarabia się w PEPCO, nie liczę na kokosy, ale też ciężkiej pracy się nie boję.Będę wdzięczna za odpowiedźm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88888 Masz rację zmieniaj jak najszybciej, bo w tej firmie nie ma przyszłości a tylko utrata zdrowia., Wykorzystują ludzi na maxa. Procedur od zasr... nia, nic im sie nie podoba ciągle cos nie tak mimo dobrych chęci. zadnej wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja33goda Uwierz ,że szkoda Twojego zachodu w tej firmie, lepiej szukać gdzieś indziej, nie warto psuć sobie zdrowia i ducha. Jasne w żadne pracy nie ma lekko ale przynajmniej atmosfera może będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×