Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość bogu
radio nie jest dostępne poza murami pepco.z tego co widzialem wiele osób utwory zgrywało przy uzyciu telefonu za pomocą np. track id. Codziennie są te same utwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujeityle
"łacinę" moglibyście sobie darować, piszę do tych pracujących, bo jak to świadczy o nas, którzy jeszcze pracują w Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give up
Tak się składa, że ja nie pracuję w PEPCO ale w urzędzie, tu nie ważne jakim. A sytuację Pana Pędzący Jeż znam bardzo dobrze. Może trochę mnie poniosło ale wypadałoby wziąć się za szukanie innej pracy a nie użalanie się nad sobą na forach i wylewanie łez. Bo to do niczego nie doprowadzi. A w naszym mieście jest dość łatwo znaleźć prace. Wisi dużo ofert. Wystarczy się przejść po mieście lub do UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' 20:46 [zgłoś do usunięcia] bogu radio nie jest dostępne poza murami pepco.z tego co widzialem wiele osób utwory zgrywało przy uzyciu telefonu za pomocą np. track id. Codziennie są te same utwory'' To lipa:( Nie wiem, niektórym z was nie podoba sie Radio Pepco. A mi podoba się bardzo, czasem mówia pogode i wogóle fajnie że Pepco ma cos takiego. Ale skoro piszesz że jest niedostępne poza murami sklepu to straszna lipa:( I JEŚLI JEST TU JAKIS CZŁOWIEK ODPOWIEDZIALNY ZA PROMOCJE ITP. SIECI PEPCO, SUGEROWAŁBYM BY PEPCO MOZNA BYŁO SŁUCHAĆ ZA POMOCĄ: http://www.pepco.pl/ i JA I WIELE KLIENTÓW BYŁOBY ZADOWOLONYCH SŁUCHAC WASZEJ MUZYKI I DOWIEDZIEC SIE NP. O NOWYCH PRODUKTACH DZIĘKI NIEMU. JESLI JEST TU KTOŚ TAKI TO RADZE PRZEMYSLCIE!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiająca swoją pracę
w radiowęźle powtarzają się utwory, ale wcale nie jest tak, że codziennie leci to samo.......poza tym co jakiś czas pojawia się mnóóstwo nowych utworów. na dzień dzisiejszy uważam osobiście, że radio jest fajne.......a w porównaniu do tego co było to rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka45678
Dlaczego usunięto mój post ? Czyżby forum było na usługach firmy Pepco i krytyczne maile są cenzurowane ? Żenada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurek1
Dziwisz się że usunięto twój post? Prawda w oczy kole, każdy negatywny wpis został wykasowany. To pokazuje, że jednak mają coś do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziady
BHP nie przestrzegają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka++
jestem stałą klientką pepco i jestem w szoku czytając Wasze wpisy, w sklepie w którym robię zakupy dziewczyny są uśmiechnięte, miłe i uczynne. Widać, że biegają między sklepem i magazynem, nie zawsze mają czas na rozmowy ze stałym klientem takim jak ja, nerwy i brak czasu obracają w żart. Życzę wam Wszystkim żebyście mieli więcej uśmiechu na twarzy i problemów w 4 literach. Sama jestem pracownikiem marketu i wiem, że praca którą mam ja i Wy nie zawsze da się przerobić. Kierownik swoje,Area swoje a my jako tako do przodu, zwolnią nas - nie, sami zdają sobie sprawę, że to czasami niema sensu, ale tego nam nie powiedzą. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
a co powiecie o pepco we wrocku własnie sie o prace staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m__isiu
zabrania rejonu .....trzy dniowe......................ktoś się już spotkał z taką głupotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
he? no wlasnie co oni tam beda robic 1 dzien malo, dwa dni widac tez a teraz juz 3 dni? i na to maja pieniadze zeby wwzytkich przenocowac w hotelu, dac obiad, kolacje. widac sie powodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goria
osoby po zawodówce muszą przeszkolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KS Pepco
Do jupikk i m_isiu - Dla Was to może głupota bo nie jeździcie na takie zebrania, dla mnie bardzo przydatne. Po takich zebraniach wracam naładowana energia do pracy i bardziej rozumiem jej sens. Ale widać z wartości to Wy szkolenia nie miałyście ;( Cieszę się że w moim rejonie nie ma takich pustaków jak WY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalni
Do Goria Tak się zastanawiam czy Ty masz jakis kompleks niższości i starasz sie go wyrównywać wykształceniem?????Znam ludzi po studiach pustych jak dzban i ludzi po zawodówkach którzy są inteligentni i obrotni.Zanim coś idiotycznego napiszesz to pomyśl troszkę:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpacka
Ja pracuje w Pepco już jakiś czas... nie chce mówić gdzie ale od otwarcia. Nie spodziewałam się ze to taki obóz pracy. Jestem kasjerką pracuje nawet 12 godz dziennie to nie jest dla mnie problem ale to ze nie mozna usiasc na chwile te ciągłe zmiany szczytów koszy fokali itp te masakryczne dostawy to dla mnie chore. Robisz 10 rzeczy na raz i do tego ta atmosfera w pracy. Dla klientów musisz byc miła usmiechnieta a za chwile podchodzi kierowniczka i gnoi cie jak tylko chce:/ Są takie sklepy gdzie maja fajne kierownictwo ale nasz to masakra. Kierowniczką jest idiotka która sama była kiedys kasjerką w jakims spozywczym a teraz się na nas wyzywa. Gdyby nie ona mozna by było jakos pracowac ale ona wszystko psuje.... Mam nadzieje ze kiedys sie to zmieni. Jestem bardzo chetna do pracy nie jestem leniem ale czasem zastanawiam sie nad zmianą pracy bo to za dużo jak dla kobiety... pracujesz za kilka osób a dostajesz grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m------isiu
KS PEPCO .....TO TY JESTEŚ PUSTA JAK PUSTAK....................po takim szkoleniu z wartości ...Bóg Pepco cię nawiedził....poprzez pepco dążymy do doskonałości.............te chasła są jak w sekcie.....ty się zgłoś do psychiatry.....bo nie długo będzie za póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana123
NIE ZNOSZĘ SWOJEJ PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dharma 11
Doświadczenie, szkolenia, wysokie wykształcenie aby kierować ludźmi do podstawa ! Nie pisząc już o kulturze. Bo jeśli tego dany kierownik nie ma tego warsztatu to niestety często dochodzi do dyskryminacji, szykanowania, nie pisząc już o mobbingu. Praca z taką osobą staje się trudna, sytuacja - atmosfera w pracy jest nie do zniesienia,dlatego ja też uważam, że należy odpowiedzialnie dobierać ludzi na kierownicze stanowiska. Co do warunków pracy - to wszystko zależy właśnie od tego kto jest kierownikiem w danym sklepie, jak zarządza ludźmi i samym sobą - bo od tego powinien zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dharma 11
Doświadczenie, szkolenia, wysokie wykształcenie aby kierować ludźmi to podstawa ! Nie pisząc już o kulturze. Bo jeśli tego dany kierownik nie ma tego warsztatu to niestety często dochodzi do dyskryminacji, szykanowania, nie pisząc już o mobbingu. Praca z taką osobą staje się trudna, sytuacja - atmosfera w pracy jest nie do zniesienia,dlatego ja też uważam, że należy odpowiedzialnie dobierać ludzi na kierownicze stanowiska. Co do warunków pracy - to wszystko zależy właśnie od tego kto jest kierownikiem w danym sklepie, jak zarządza ludźmi i samym sobą - bo od tego powinien zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
pepco wrocław -pracuje ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSITIONer
Na miłość boską. Właśnie ci, którzy wiecznie mędzą coś pod nosem o dyskryminacji powodują takie nastawienie kierowników do personelu sklepu. Niebawem trzeba będzie uniżenie kasjera prosić aby swoje obowiązki wykonywał uczciwie... Prawda jest taka, że jeżeli ktoś nie daje sobie rady z pracą w sklepie PEPCO powinien zwinąć żagle i poszukać czegoś innego. W innym bowiem przypadku ktoś inny będzie musiał za niego pracować, co nie jest wychowawcze. Bóg mi świadkiem, że też bym chętnie posiedział nic nie robiąc lecz uczciwość w stosunku do innych działa jak katapulta - wywala z krzesła i kieruje w regały. Błagam, więcej krytycyzmu wobec siebie, wobec swojej pracy i nastawienia a nam wszystkim będzie pracowało się lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giglle
RAMONESKA ja też staram się o pracę w pepco we wrocławiu ale czytajac wypowiedzi osob ktore tam pracowaly zastanawiam sie czy warto sie starac o ta prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
giglle, ale o to chodzi że nie wszyscy narzekają a o wrocku nikt nic nie napisze,nie wyglada zle.chyba jutro z dziewczynami bezposrednio porozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giglle
Mnie przeraza sam fakt tego ze jest tak wiele negatywnych opinii na temat calej sieci. z tego co wiem to sklep we wro jeszcze nie jest otwarty wiec chyba nie bardzo bedzie mozliwosc porozmawiac. Ja i tak wychodze z zalozenia ze lepiej samemu sie przekonac jak to wyglada ale stres i tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
nie na Nowym Dworze jest jeden, byłam tam ,na krakowskiej otwieraja, te opinie to mnie przerażają,najwyżej pójdę ,namącę im troche i sie zwolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giglle
To jesli sie czegos konkretnego dowiesz to napisz tu co i jak, chociaz z tego co czytalam to duzo tez zalezy od tego jakie kierownictwo nam sie by trafilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
w lasnie o to chodzi,a nikt z wrocka sie nie wypowiada a sa przecież 4 sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Observerit
od czego zaczyna się psuć ryba? to uwaga do tych którzy usiedli na kasjerach!!! Pracuję na kasie, robię przebudowy, mam dobre pomysły co do ekspozycji i poprawy sprzedaży, współpracy i co z tego? !!!!!Kierownik oczywiście przypisuje wszystko sobie, kierownik rejonu nic nie usłyszy dobrego o mnie bo jak można pochwalić i powiedzieć że kasjer miał dobry pomysł, a raczej wiele dobrych pomysłów a nie kierownik sklepu ? Pytam: kasjerzy to zło konieczne? Zejdźcie z nas. Dzięki uśmiechowi, bezinteresownej rzyczliwości i chęci pomocy w doborze towaru cieszę się szacunkiem u klientów i tylko to mi pozostaje. Już trochę pracuję w Pepco i widzę że nie ma szans na rozwój, a wszystko co zmieniam na lepsze i tak zostanie przypisane kierownikowi. Cóż pracuję jak najlepiej do końca umowy a później to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×