Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Dzięki ale mam sytuacje podbramkową i muszę sie zaczepić gdziekolwiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca nie jest zła.Musisz tylko mieć chęci do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, a jak Wam się znicze sprzedają ? Świeczki w połowie Września !!! - tych w Poznaniu to już chyba całkiem po...ło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze z tydzień i wystawiamy choinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto pracowal lub pracuje w tej firmie wie jak jest. lepiej odejsc samemu w odpowiednim momencie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi zniczami we wrześniu to śmieszna sprawa , a w sierpniu już był "szał" na art.szkolne i odzież - dresy itp jakby już później nie można było tego kupić ? Śmieszne , jak za komuny - kolejki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie dawno zatrudnilam na stanowisko zastępcy kierownika i uważam, ze praca w pepco jest naprawdę spoko. Wiem co mówię bo mam porównanie z inną sieciowka, w której spędziłam ładnych kilka lat zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy zmienisz zdanie o pracy w Pepco,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co właściwie jest do bani? Pracować trzeba wszędzie... a z tego co słyszałam to podobno macie ładne premie od utargu. Na moim sklepie szkoleniowym dziewczyny mówią że maja po 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak praca. Ja jestem zadowolona. Jest ciężko ale gdzie nie jest? Gdzie? ?? Dostajesz umowę o pracę od ręki? Gdzie masz płacone na czas? Gdzie Jak masz chorobowe to nie straszą zwolnieniem i wreszcie gdzie jak wracasz po macierzyńskim nasz pracę? Nie mówię że jest łatwo bo nie. Są głupie decyzję i mądre i są jeszcze glupsze. Ale praca w pepco naprawdę daje stabilizację a jeszcze jak się robi budżet to jest dobrze płatna. U nas na sklepie mamy dziewczyny z różnych sieciowek. I tu odżyły. Jakoś nie wracają do h&m, Reserved czy innych. Te co narzekają . Niech wezmą przejdą gdzie lepiej i niech przestaną narzekać. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej branży ogólnie jest gówniano więc nie ma co się licytować , bo z jednej kałuży wchodzisz w drugą - mniejszą czy większą . Zauważyłyście może że w sklepach i na stanowiskach kierowników rejonów i regionów są prawie same baby ? To o czymś świadczy - panowie są ambitniejsi i z zasady za takie pieniądze jak w sklepie płacą to pracować nie będą , no chyba że studenci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż pracowałam w Pepco 7 lat ,teraz zmieniłam pracę i pierwszy szok, jednak można pracowac bez stresu za normalne pieniądze i nikt mi nie mówi ,że jestem do d..y ,pozdrawiam Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobiety rzadko się nadają ja mam kierowników facetów i jest ogromna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40% premii też mam tylko po pracy nie wiem jak się nazywam, wrzody żołądka, bo jesz w biegu, zwyrodnienie kręgosłupa bo stoisz cały dzień na kasie ale, ludzie o czym mowa, czasem wolałabym nie mieć tej premii i wyjść z pracy jak człowiek a nie jak robol,gdzie nikt Cię nie szanuje i Twojej pracy, zwłaszcza klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia ? a niech ktoś powie jakim kosztem. wiem coś na ten temat pracowałam 5 lat w tej firmie. każda wizyta rejonowej lub kogoś z góry to jeden wielki stres. Trzymam kciuki za te ktore jeszcze tam pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam zakupy w Pepco, bardzo często kupuje tam bieliznę. Mają sliczne koronkowe majtki w dobre cenie, jakościowo też są ok! no i rzeczy dla kotka też tam spokojnie mogę dostać- jego ulubione zabaweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam Panią do siebie na sklep gdzie budżetu nie robimy..... Odpocznie. Ja chętnie przejdę na jej sklep. Na jej miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny. juz okres urlopowy minął więc pewnie można już coś powiedzieć na temat zmian rejonów? jest lepiej czy wręcz przeciwnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się nie zmieniła rejonowa i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak u Was wyglądaja przerwy w pracy- czy możecie isc na przerwe dopiero po 6 godz. czyli po 14? czy jest to gdzie sprawdzic w przepisach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem. U nas dziewczyny wychodzą kiedy chcą na przerwę. Rejonową mamy super. Tak zaje...... Ostrą ale normalną. Rejon 4.! Należą się pochwały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam ! Na przerwę . Po co ? Najlepiej wcale nie wychodzić , no chyba że kierowniczka . Ta to może . Powinien być w sklepach monitoring to może by tak nas nie traktowały źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję rzeczy dziecięce, dla siebie raczej nie, bo jest mniejszy wybór. Ale wszelkie zabawki mają fajne. Także dodatki do wyposażenia domu. Ładne i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kierowniczka powiedziała że jak pracujemy cały dzień to 20 minut przerwy nam się należy, chyba coś nie tak?jak to jest naprawdę z tą przerwą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cały dzień to chyba pół godziny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracujesz od 8:45 do 21:15 należy się 15 min + dodatkowo 30 (30 min nawet jest ujęte w grafiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda nareszcie Rejon 4 ma Rejonowa super:) Właściwa osoba na właściwym miejscu :) Trzyma rękę na pulsie jak trzeba to opie....ni....czy ale i pochwalić potrafi a pochwała działa dużo bardziej motywująco :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda nareszcie Rejon 4 ma Rejonowa super:) Właściwa osoba na właściwym miejscu :) Trzyma rękę na pulsie jak trzeba to opie....ni....czy ale i pochwalić potrafi a pochwała działa dużo bardziej motywująco :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna123
Hej dziewczyny, może któraś wie? Mam umowę na czas nieokreślony i tutaj jest aż 3 miesięczny okres wypowiedzenia, czy da radę obejść się bez tego? Np. Na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron żeby ominąć te 3 miesiące? I do kogo muszę wysłać to pismo do swojego kierownika? Do kierownika rejonu lub regionu? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×