Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, może nie ma co narzekać... w końcu dostaniemy e-mail z podziękowaniami i gratulacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle maile dostajemy, pobijamy rekordy, zarząd zaciera ręce, tylko co z nami? Dziękuję już nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat na pracę nie narzekam. Koleżanki są symptyczne, kierowniczka również. Atmosfera nerwowa w okresie świątecznym od groma dostaw. Dziennie 4-6 palet. Ale szczerze to lubię swoją pracę. Ciekawa jestem gdzie by było nam dobrze. Zarobki też nie są złe. Grafik ukladany pod nas. Dni wolne kiedy się chce to się ma. Więc przestańcie narzekać bo to się nudne robi. Wiem, że w każdym rejonie i sklepie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze w okresie przedświątecznym było więcej pracy ale przecież tak jest wszędzie nie tylko u nas. Ludzi też wszędzie od groma więc o co chodzi? Kasa jasne że mogłaby i pewnie powinna być lepsza . Ale naprawdę mam wrażenie że niektóre osoby chciałby nic nie robić i dużo zarobić. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma jako pracodawca jest ok. Problem tkwi w ludziach którzy kierują sklepami, czyli kierownik który ze sklepu robi swoje imperium, jest pozbawiony ludzkich uczuć, nie liczy się z innymi. Uwierzcie mi że są tacy i to trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Teraz się zacznie. Kiero samo zło. Bo mówi żeby pracować?oj ludzie szukajcie najpierw błędów u siebie potem wytykajcie. Jeśli na się porządne argumenty to trzeba zgłosić jeśli nie to nie obrabia się za plecami. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o to że każe pracować, takie jest jej zadanie, ona od tego jest a my od tego żeby wykonać zlecone zadanie. Chodzi o ogół, sposób traktowania, akceptowanie zdania innych...itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz, ze chcemy dostawać pieniądze za nic, bo zapierd*** jak woły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli problem jest zac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma !!! Często czytam co wypisujecie postanowiłam się wypowiedzieć. Część z Was ma swoje racje z którymi jestem w stanie się zgodzić ale spore wpisy to osoby chyba żyjące by narzekać ogólnie pewnie wszędzie gdzie się nie ruszą...praca czy dom pewnie tu i tam im źle i nie mają z kim pogadać wybierają Fora bo przecież zazwyczaj wchodzą na nie osoby pesymistyczne szukające bratnich dusz a gdzie je znaleźć jak nie tu ;).Tylko My tu pracujemy Dbajcie o swoje miejsce pracy czy na dom też tak pozwalacie bluźnić .... Pracuję w Pepco sporo czasu jest ciężko nie da się ukryć gdyby większa liczba pracowników na sklepie nie było by pewnie takiej nagonki na złą pracę o jakiej tak piszecie ale cóż My poradzić na to możemy - niestety Nic....Może nadejdzie kiedyś wymarzony dzień wszystkich sklepów i będzie więcej ludzi do pracy. Ale to nie tu o tym piszcie nie bójcie się rozmawiać pytać prosić wyżej przełożonych KRej. oraz KReg. Może ktoś z Nich tu wchodzi jak i my czasami z ciekawości przeczytać kto coś znowu nawymyślał komu na pietę ktoś nadeptał i co w nerwach potraficie pisać. Niektóre rzeczy są pisane super prawdziwie ale niektóre zwłaszcza nagadywania na przełożonych to już szczyt ( potem tak wszyscy do jednego wora wrzuceni ).... Ja mam tak zarąbistą ekipę do rany przyłóż że mówimy sobie od razu co na serduchu leży o ile są takie sytuacje a jest ich bardzo malutko ale jak są jesteśmy tylko ludźmi i każdy może mieć handre ;) i nie musimy dzięki temu tutaj wylewać swoje żale na cały świat....Wszystko mamy dzięki ciężkiej pracy kierowniczki i całej naszej ekipy. Cześć jest nowa częśc stara załoga ale nikt nie czuję sie z Nami obco . Kierowniczka pracuje jak my nawet bardziej ma to wszystko pod presją i czasami sama sił nie ma ale nie narzeka podnosi nas na duchu mimo że wie że i My czasami mamy brak sił. Narzekacie na Grafiki Nasza K robi jak potrzebujemy mamy kiedy chcemy wolne też bez problemu. Idzie nam na rękę a my jej dziękujemy pracą za którą Nam przecież płacą . Jeżeli chodzi o pensje uważam że jest w porządku zwłaszcza z premiami... ale zawsze mogłaby być większa wiadomo...Ale nie ma co narzekać. Jak trafisz na zły zespół to pewnie lipa ja na szczęście mam ekipę do pozazdroszczenia. Pozdrawiam Was wszystkie i nie narzekajcie bo możecie trafić jeszcze gorzej gdzieś indziej. Rozmawiajcie w pracy ze sobą miejcie czas dla siebie to jest bardzo ważne aby utrzymać super atmosferę bo wtedy razem przejdziecie i bóle...I jak coś wam nie pasuje nawet w kierowniczce waszej to też jej to powiedzcie przecież to tylko człowiek ona może myśli że super coś robi nie zdając sobie sprawy z pewnych rzeczy z boku widać wszystko lepiej a jak będzie człowiekiem wysłucha i postara się zmienić . Kierowniczki zwracają nam uwagę i robią to w profesjonalny sposób żeby zadziałało a nie uraziło więc zróbcie i wy tak samo . Inteligentni ludzie rozumieją dużo....tylko trzeba rozmawiać lepsze to niż za plecami a potem wychodzą cuda świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już same nie wiecie co chcecie.. Dadzą wam dodatki źle bo to bo tamto nie dadzą to do zwiazków pisać chcecie masakra jakaś....Podziękują za prace źle nie podziękowali by Wam to też byście pisać zaczęły. Złożą życzenia źle i wyprzedzacie fakty co będzie itp... normalnie nie da się nawet odpowiedzieć logicznie Wam bo inteligentni to przemilczą starają się bo czasami się nie da .... a zaś Ci drudzy to wiecznie narzekający na życie....Tym co tak źle pozwalniajcie się zróbcie wszystkim przysługę idźcie do innych sieciówek tam wam nogi całować będą. Za was znajdą się osoby które będą szanowały co mają i na co się decydują na rozmowie bo wszystko jest zawsze omawiane że lekko nie jest...aha dostałyśmy na kolacje to zaś zaczęłyście Bony wymyślać że mogli dać czytam to i się załamuje jacy ludzie w Pepco niektórzy pracują masakra. Moja ekipa zachwycona z tych dodatkowych kolacji za free i można zarąbiście czas ze sobą spędzić poza murami Pepco. Co wy chcecie pewnie po 5 tys i lezeć i pachnieć to nie te czasy uczyć się mogła jedna z drugą to by leżała teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, nie! Ja akurat jestem wykształcona, a Wy takim lizaniem d**y nic nie zmienicie! Czy Wy nie widzicie,że ONI sprawdzają Naszą wytrzymałość?! Żyjcie sobie z uśmiechem na ustach i zawsze zarabiajcie najniższą krajową jeśli to Wasz szczyt marzeń i osiągnięć. Ja póki co mam premię, ale jeśli jej nie będzie to i mnie nie będzie m tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie lizanie komu po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcona? Hahaha ty myślisz że jesteś jedyna? U mnie wszyscy na sklepie po studiach i co z tego . Kto teraz nie jest po studiach? Weź dziewczyno ogarnij się poprawi grzywkę i do pracy. A jeśli jesteś tak wykształcona jak uwazasz to startuj na prezesa a nie zasowaj w Pepco. Rozbawił mnie ten post i przyznam że pierwszy raz się tu wypowiadam bo większych głupot nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcona jak tak Ci źle to do Urzędu idź za biurko tam walą że ci mówię będziesz bogata jak nie wiem co nie czekaj aż premię stracisz !!!! Zejdź na ziemię wiesz że w Urzędach mają tyle co My a ile NUDYYYYY !!! Nie to nie gadaj użeraj się tam z desperatami wyzywającymi wiecznie tam dopiero się dzieje. Ale próbuj tylko się najpierw tam dostań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcona z Pepco na prezydenta!!!! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tu jadu i złości a przecież święta idą, przecież w takich miłych atmosferach pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktos czy w sklepach pepco sa kamerki? Chodzi mi o pepco w lukowie na ul kwiatkowskiego. Wczoraj mi ukradziono prawdopodobnie tam portfel i chciala bym sie dowiedziec czy sa tam kamery zeby moze to jakos sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamerki jak to nazwałaś to - pracownice sklepu . Pilnuj swej torebki , szczególnie w tym okresie przedświątecznym . Skąd macie takie pomysły że w każdym sklepie są kamery i wszystko jest nagrywane a później można sobie siedzieć i filmy oglądać z klientami w roli głównej ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktos czy w sklepach pepco sa kamerki? Chodzi mi o pepco w lukowie na ul kwiatkowskiego. Wczoraj mi ukradziono prawdopodobnie tam portfel i chciala bym sie dowiedziec czy sa tam kamery zeby moze to jakos sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedynie moge zlozyc zazalenie na rejonowa .. ktora traktuje ludzi jak powietrze, nie liczy sie z pracownikiem, grafiki zmienia w ciagu miesiaca gdzie grafiki sa wysylane zawsze przed.. a jak wpadna na dluga wizyte to krzyczy ze zle ... a co robila do polowy mieisaca? Mogla sprawdzic. Kazdy ma zycie rodzinne i ma dzieci nie tylko ty ! Szanuj czlowieka i daj nam dojsc do glosu bi twoje zdanie nie jest najwazniejsze, bo sama nie wiesz co gadasz... chyba masz cos z glowa ...a jak jestes zmeczona idz na zwolnienie bo zadnej z ciebie pomocy nie ma. I pamietaj mobbing jest karalny. Pozdrawiam region pani Beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy beda wypłacać swiadczenia gwiazdkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl dzis mail kto ile dostanie. a juz dawno pisali ze do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są kwoty świadczeń gwiazdkowych w tym roku? Interesuje mnie kategoria b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy poprosic kierownika zeby wydrukowal maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na zwolnieniu lekarskim (ciąża) i zmieniła mi się w między czasie kierowniczka w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
320 Zl jezeli pracujesz od 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×