Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
A nawet nie pomyślą by dac jakaś jałmużnę na święta wielkanocne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym sie chciała pytać kierowniczki o urlop bezpltatny to bym sie was nie pytała... Chyba po coś jest to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wisłę otwarcie 17.03 a jeszcze oferta pracy na stronie??? Ludzi nie mają czy zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terpa
Moze ktos wie czy pracownik na urlopie macierzynskim dostaje podwyzke? Skoro cala zaloga od stycznia ma podwyzke to chyba wszyscy powinni dostac a mnie omineli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostaje podwyżki. Ja przez cały rok macierzyńskiego NIC nie dostałam jeżeli chodzi o podwyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pepco owszem jest tanio i można znaleźć coś ładnego np. z zakresu przedmiotów do domu jednak jest to bardzo masowe, można potem spotkać w co trzecim mieszkaniu...jeśli potrzebujecie czegoś unikalnego to zajrzyjcie do galerii rękodzieła http://srebrnaagrafka.pl/sklep/tekstylnyswiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik na macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym- każdy- dostaje podwyżkę, czyli ma zmienianą stawkę z dniem 01 stycznia, ale podwyższone wynagrodzenie dostanie dopiero po powrocie do pracy- za pierwszy przepracowany miesiąc. Dopóki przebywa na urlopie macierzyńskim, a potem rodzicielskim otrzymuje świadczenie, którego wysokość jest ustalana na początku choroby- tak stanowią przepisy ZUS. I jeżeli nie macie takich informacji, to nie wprowadzajcie siebie nawzajem w błąd. Można o to prosić w nieskończoność. Pozdrawiam. Kadrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiemłodaMama
Kupiłam kiedyś getry w Pepco, zielone... pranie ( 40%)..wszystko zielone a getry 3 rozmiary mniejsze i jak szmatka...teraz kupuje tylko Polską odzież dla dzieciaczków , no ewentualnie coś z markowych sklepów ale to drogi interes. Znalazłam w Ozorkowie fajny sklep dziecięcy. maja kilka oddziałów i sklep internetowy. Jakość ubrań dobra i ceny normalne. Same zobaczcie https://nicomag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktoś kto zaczął niedawno, bądź zacznie pracować w nowo otwartym pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki w Lidlu i Biedronce http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Lidl-przebija-Biedronke-Jego-pracownicy-zarobia-wiecej,wid,18222260,wiadomosc.html?ticaid=116af7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi Drodzy Kilka dni temu w środku nocy załoga interwencyjna pewnej agencji ochrony otrzymała zlecenie dokładnego zmonitorowania jednego ze sklepów w Skokach.Jakież było ich zdziwienie gdy po wejściu do wewnątrz (ów sklep REWELA mieści się w jednym kompleksie z marketem MILA) zauważyli baraszkującą na zapleczu parę.Para oddawała się uciechom i była tak tym zaabsorbowana że nie zauważyła ani uruchomionego alarmu , ani tez wejścia patrolu.Piękniejszą połową duetu okazała się kierowniczka tego sklepu! Jej amantem z kolei znany w środowisku skockiej młodzieży uwodziciel serc niewieścich. Zaskoczeni ,,kochankowie wyjaśnili że...właśnie gruntownie sprzątają wnętrze sklepu przed przyjazdem szefa. Do tej pory para obściskiwała się tylko ostentacyjnie na oczach zniesmaczonych klientów REWELI. Duet ,,nocnych konserwatorów powierzchni płaskich,, mocno speszony sytuacją opuścił sklep razem z załogą patrolu. Kariera dbającej o czystość kierowniczki najprawdopodobniej się zakończyła,tak jak wcześniej, w znanym w wągrowieckim grodzie ,jednym ze sklepów sieci PEPCO. Kierowniczka czarna-noc czarna,ale za to podłoga lśniąca... Mąż ,,sprzataczki roku 2015,, już zapowiada wniesienie pozwu rozwodowego - ponoć w domu musiał sprzatać sam.. Skocka Rewela(cja) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tą sieć. Czasami można tam kupić bardzo fajne rzeczy i to w dobrej cenie. Kupuję tam czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny napiszcie prosze jakie sa wymagania na stanowisko kierownika sklepu , prosze o uczciwe i powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nikt nie napisze, post wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tam w pepcco pozdrowienia dla Anitki Malysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trój
Niektóre ze sklepów sieci Pepco notują znaczny spadek sprzedaży. To oznacza likwidację sklepów nierentownych. Ile ich będzie ? Te informacje są poufne i trudno do nich dotrzeć. Pierwsze ze sklepów mają zostać w Trójmieście, Słupski i innych miastach. Pytanie jest tylko takie, kiedy padnie cała sieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobo która to piszesz..... Jeśli takie poufne to skąd o tym wiesz. Polecam dobrego lekarza , jakieś wino i jutro będzie lepsze. Naprawdę można to leczyć. A nawet gdyby? To co jedno się zamyka. Drugie otwiera. Przestań sieć zamęt zmień forum na zagłada blisko pl i tam pisz. Może tam docenią. Wiesz w pepco pracują....... Nawet w sklepie wykształceni ludzie i myślą. Naprawdę! Brawo Ty! Za głupotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny pytałam wcześniej jakie są wymagania na stanowisko kierownika sklepu, dlaczego w necie widzę tylko ogłoszenia na zastępcę K albo kasjerka, jak jest rekrutowany kierownik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekruacja na kierownika odbywa sie normalnie. Moze nie byc ogłoszeń na te stanowisko ponieważ czasami kierownicy idą z awansu z innych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, może Wy mi w jakiś sposób pomożecie. Od niedawna pracuje w Pepco. Najpierw umowa na 3 m-ce, teraz na dwa lata. Do końca umowy zostały mi 4 m -ce, pani kierownik ze mnie zadowolona i chce mi przedłużyć umowę. i w takich okolicznościach dowiaduję się, że jestem w ciąży. Nikt w pracy jeszcze nie wie. Sytuacja na rynku pracy trochę trudna, dlatego nie chciałabym stracić zajęcia. Czy na własnym przykładzie potrafi mi któraś z Was odpowiedzieć na pytanie, czy jest możliwość, że umowa zostanie mi przedłużona na dłużej niż do dnia porodu????? pepco zwalnia w takich sytuacjach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny od niedawna pracuje w pepco i mam takie pytanie : Czy w pepco są nocne zmiany pracy przy przyjmowaniu towaru bo kierowniczka po zmianie lokalizacji powiedziała ze będą nocne zmiany na przyjmowanie towaru ....czy wy w innych sklepach tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej będziesz miała przedłużoną umowę do dnia porodu. Nie słyszałam nic o nocnych zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziajadzia
Dostaniesz umowę na czas porodu i do widzenia, będąc w ciąży i tak będą dążyć żebyś szła na L4 bo będziesz mało przydatna, na kasie długo nie postoisz a towaru ciągać nie będziesz i godziny krótsze więc wezmą od razu kogoś na Twoje miejsce, L4 i macierzyński i jesteś wyłączona z pracy na prawie dwa lata, czekać nie będą żebyś nie wiem jak była z******ta niestety, przerobiłam to na własnej skórze i dwie moje koleżanki pracujące w innych rejonach. Czyli krótko mówiąc z okazji urodzenia dziecka-Do Widzenia pracowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas nie było problemu koleżanka wróciła normalnie do pracy i miała przedłużona umowę zależy od kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam do pracy po urodzeniu dziecka i bez problemu, wręcz dzwoniono do mnie żeby wracać, fakt że miałam inną umowę, czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×