Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Możesz spróbować porozumienia stron ,kierownik musi podjąć decyzję czy wyraża na to zgodę ,jeżeli nie otrzymasz takiej zgody to niestety... musisz pamiętać,że jeżeli teraz złożysz wypowiedzenie to liczy się od listopada ,ponieważ muszą upłynąć pełne trzy miesiace, z wypowiedzeniem idziesz do kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ile palet towaru tygodniowo dostajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15-19! Masakra! A jak z ilością etatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10-12 etatów, zaraz ktoś powie że tyle etatów to damy radę, pracy jest tyle że czasem przydałyby się nie jedne ręce do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest 6.5 etatu a palet tygodniowo 9 a teraz w okresie przed świątecznym 12. na zmianie 3 osoby kierownik pracuje 12 godzin a kasjerzy pierwsza zmiana do18 A druga osoba przychodzi na 11 do końca.bywa tak że kosmetyke robi jedna bo druga nie może odejść od kasy bo tyle ludzi..nie wspominajac o zamiataniu i myciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jest, kolejka do kasy, kosmetyka, sprzątanie i wychodzisz z pracy z******** jak wół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 9-12 palet, 7 etatów często przez pół dnia dwie osoby na zmianie. Klientów mnóstwo... z pracy wychodzimy niesamowicie zmęczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 6 etatów i 10 palet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda że w Pepco jest za mało etatów na sklepie.Człowiek czasem nie jest w stanie nic zrobić w pojedynkę z kierownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było niedawno przeprowadzane badanie satysfakcji pracowników - któraś z was wypełniła ankietę ?? Takie pisanie na forum to i nic nie da. A tu chodzi o zysk firmy - mało pracowników ma wypracować jak najwięcej kasy , proste . W Polsce to tak jest już prawie wszędzie , stąd jesteśmy permanentnie zmęczeni , zniechęceni bo zapieprzamy jak niewolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby anonimowa ankieta, sraty taty, wcale taka anonimowa ona nie jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierwszy raz taka ankieta, i co? Zmienia się coś? Chyba jedynie na gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś podwyżka by się przydała dla nas tych wołów roboczych bo zapierdzielamy za trzech a pensja jak dla połowy człowieka związki zawodowe poruszcie temat bo z tego co obserwuję to coraz mniej osób garnie się do pracy w PEPCO ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki zawodowe to tylko kasę ściągają od ponad roku ale żeby informowały o swoich poczynaniach nie ma na co liczyć.. ostatnio zbierali podpisy na temat niedzieli czy w którymś sklepie był ktoś żeby podpisać owa listę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikgo nie było pierwsze słyszę że coś zbierały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawno było głośno o Biedronce, za nie długo chyba będzie o Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy ksmy w pepco i utracona sprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto zadał to pytanie ale chyba osoba która nie pracuje w Pepco, bo pracuj a to powinna wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie pracuje tu od kilku dni i obiło mi sie to o uszy ale nie miałam odwagi jeszcze zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do pracowników Czy Wy także macie takie problemy z wypraszaniem klientów po zamknięciu? Pracuję w Pepco w galerii handlowej. Godzina 21.00 - teoretycznie koniec naszej pracy, a tu klienci sobie spacerują i nie myślą wychodzić. Zanim wszystkich skasujemy to 21.30, a gdzie rozliczenie, umycie podłogi itp? Podliczyłam jeden miesiąc i wyszło mi, że 19 godzin i 40 minut pracuję za darmo - głównie przez klientów. A niedziela jak zamykamy niby wcześniej to jest dopiero cyrk. W domu jestem grubo po 21. Jak Wy sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno na związki z wypłaty Ci odciagaja...na jakim świecie Ty żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pepco nie jest tak najgorzej tylko etatów jest za mało na sklepie.Dziewczyny harują od rana do wieczora a najbardziej cierpią na tym rodziny jeśli się ma dzieci to prawie wcale się ich nie widuje jedynie w dni wolne.I do tego ciągłe zmiany grafików i brak socjalu.Czas by coś z tym zrobili.Pozdrawiam wszystkich pracujących w pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, praca nie zła, ale etatów za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest Tu ktos kto pracuje /pracowal dluzej niz 5 lat ;D ? czy któraś przed tym 5 leciem pracy w pepco zaszla w ciaze i dostala premie 5 lecia ?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metoda na klienta : przed 21 informujemy klientów ze punk 21 00 wyłanczają nam teraz sytemy i niestety kasy juz będą rozliczane i nikogo nie policzymy a sprzatanie zaczynamy juz od 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję dłużej niż 5 lat, i byłam w ciąży, myślę że wiem o co chcesz spytać, z tego co pamiętam to do 5 lat wlicza się faktyczny czas przepracowany, L4 się nie liczy wychowawczy i macierzyński chyb też nie. Najlepiej to kadry wszystko wyjaśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo. Beznadziejne grafiki dosłownie dwa razy jak mam do ok.15-ej to jest dobrze.Reszta dni do 19 tej lub do samego końca. Bardzo nie stabilne grafiki codziennie inaczej.Raz 5 raz 8 raz 10 raz 12 godzin. Firma zatrudnia za małą ilość pracownikow i nie mozna skończyc cześciej o jakiejś rozsądnej godzinie tylko wciąz do wieczora. Płakać sie chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×