Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
hmm ciekawe gdzie wyciągają więcej niż 2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy głupie jesteście. Ja w Lidlu na kasie na rękę to nawet z premią 3000 zł. Pracujcie sobie w tym zapyziałym Pepco. Tyrajcie jak głupie za najniższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zdzieszowicach Pepco otwierają :-)Ciekawe jak tam pójdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się dzieje jak kasjerka ma najmniej sprzedanego produktu tygodnia i doładowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie dzieję :-) Co ma się dziać ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się już nie dzieje, bo przestaje pracować! Dajecie się gnębić, to niedługo was zdepczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...też pracuję w lidlu jako kasjerka i nigdy nie zarobiłam 3000, tak więc nie opowiadaj bajek , to w którym mieście tak super płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteście z tego jakoś rozliczani że tak mało sprzedacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile rzeczy proponuje sie w sklepie Pepco? Macie jakis schemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALLEEE
Koleżanka z LIDLA podała zarobki w (DKK) KORONACH DUŃSKICH,zawsze to lepiej wygląda...3000 a nie 1680.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra pracuje w lidlu . Ja na kasie w pepco zarobie 1450 ona 2500 więc jak jest dobra premia i nadgodziny to wierzę że można zarobić nawet 3000. Nie ka się z czego śmiać . Możemy tylko zazdrościć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może założymy związki zawodowe i będziemy domagać się podwyżki, żeby chociaż nasze pensje zrównali do pensji dziewczyn z biedronki. Przecież to już jest śmieszne, nasza firma uznaje się za taką światową, a pensje na poziomie w zasadzie minimum. W biedronce i lidlu sporo więcej zarabiają od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabiają dziewczyny w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 3/4 etatu 1400-1500 zl. Na pełny 1800-1900 zł. Plus premia. Tyle kobiety wywalczyły w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dlatego u nas w mieście , dziewczyny biją się o miejsce w Lidlu i Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzianiewiedzaca
Dziewczyny jak mam umowę na czas określony jeszcze na 1,5 roku, czy gdy zajdę w ciążę jest szansa że po macierzyńskim zamiast wymówienia dostanę przedłużenie umowy? chciałabym z mężem miec dzidzię ale boję się ze po pół rocznym macieżyńskim nie będę miała do czego wracać, a wiadomo jak z pracą teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierzyński teraz to rok :-) i wszystko zależy od kierownika sklepu czy będzie chciał na Ciebie czekać. I nie daj sobie wmówić że jest innaczej. Sama jestem kierownikiem i wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem kierownikiem. i miałam taką właśnie sytuację,że dziewczyna zaszła w ciążę chociaż nie miała na czas nieokreślony umowy. dałam jej taką po przyjściu i powiem,że to był bardzo duży błąd! ja wszystko rozumiem,dziecko,choroby i inne takie. ale wykorzystywanie tego faktu to przesada! ale są ludzie i ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej w tą ciążę nie zachodź bo zwyczajem jest to w tej firmie że wywalą cię na zbity pysk odczekaj jeszcze i zobaczysz jaką ci dadzą umowę jeśli będzie na stałe to ciągnij ile się da na zwolnienia itp niech płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i to jest prawdziwy pracownik ! Brawo ! Ja byłam w takiej sytuacji jak ty. Urodziłam i wróciłam do pracy. Kierownik przedłużyła mi umowę dopiero po macierzynskim. Jestem za to wdzięczna. Ale nie choruje. Nie biorę wolnego na byle co. Nie wymyślam. Jak jesteś wartościowym pracownikiem to poczekają na Ciebie. Jak jestes pokroju tej Pani. To nie licz na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta racja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Lidlu za nadgodziny daj się wolne,a jak już masz te wolne to siedzisz w domu jak na minie bo kierownictwo dzwoni i ściąga do pracy-wiem co mówię i piszę ! a 3000tys to ma z-ca brutto.Kasjer nigdy nie widział takich pieniędzy na oczy!!!dobrze jest pomarzyć he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak ściągają to potem za to płacą :-P i to słono za nadgodziny. To że podstawą jest jaka jest to ja wiem. Ale są premie ! Plus nadgodziny ! I wiem co mówię ! I teraz to ironiczne he he he ( nie lubię jak ktoś tak głupio kończy wpis )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadnej sieci sklepów nie jest słodko,pracowałam w Lidlu ,tak czasami są nadgodziny, ale kokosów nie ma.Napewno zarobki są trochę wyższe niż w Pepco ale nie 3000tys-bez przesady.Lidl też ma swoje forum-poczytajcie sobie, a zobaczycie że rewelacji nie ma.Nigdy nie byłam pracownikiem Pepco tak więc porównania nie mam- to nie wyścig szczurów odnośnie wynagrodzeń,każdy chce mieć adekwatne wynagrodzenie do wykonywanej pracy-tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco Mielec. Już dawno ktoś powinien zainteresować się jedną z kierowniczek sklepu w mielcu. Ta pani nie nadaje się kompletnie do pracy grupowej jest osobą fałszywą i niegodną zaufania a robota to głupota najlepiej niech ją za nią inni zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o sklepie w Sycowie? Dostałam propozycje pracy ale duzo się nasłuchałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili86
a powiedzcie mi jak to jest z przekroczeniem 40 godzin w tygodniu przy etacie 3/4, ten dodatek byłby za 5 dni roboczych czy cały tydzień z weekendem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielokrotnie już było wcześniej pisane że jest trzymiesięczny okres rozliczenie godzin pracy więc żaden dodatek ci się nie należy jeśli jesli przepracowane godziny w danym kwartale rozliczeniowym będą się zgadzać z ustawową normą godzin na dane miesiące . Obojętnie czy masz umowę na 3/4 czy cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili86
dzięki za odpowiedź, więc nie wiem po co jest taka informacja umieszczana w umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Przepracowanie przez pracownika większej liczby godzin niż norma czasowa dla pracownika zatrudnionego w pełnym wymiarze czasu pracy , uprawnia pracownika do otrzymania oprócz normalnego wynagrodzenia dodatku w wysokości 50% lub 100% " O ile się nie mylę to 100% należy się za pracę w nocy i święta ( czerwona kartka w kalendarzu ) a 50% za zwykłe nadliczbowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×