Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Wykorzystują nas i tyle, zamiast motywować w sposób pozytywny to tylko ciągle notatki i upomnienia bo za mało doładowań albo produktu tygodnia. Czemu Ci co mają najwięcej doładowań albo produktu nie dostaną jakiejś nagrody. I po co się starać jak i tak ciągle im mało. Trzeba szukać innej pracy bo to jak traktowany jest tu pracownik nie wróży nic dobrego. Więcej za mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystują nas i tyle, zamiast motywować w sposób pozytywny to tylko ciągle notatki i upomnienia bo za mało doładowań albo produktu tygodnia. Czemu Ci co mają najwięcej doładowań albo produktu nie dostaną jakiejś nagrody. I po co się starać jak i tak ciągle im mało. Trzeba szukać innej pracy bo to jak traktowany jest tu pracownik nie wróży nic dobrego. Więcej za mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie... Kiedyś podobno w nagrodę była większa zniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili86
no tak, tylko że ja mam w umowie: ''Przepracowanie przez pracownika większej liczby godzin niż przeciętnie 40 godzin tygodniowo w przeciętnie pięciodniowym tygodniu uprawnia Pracownika do otrzymania oprócz normalnego wynagrodzenia dodatku w wysokości 50% lub 100% na koniec okresu rozliczeniowego'' więc na czym to polega? Chodzi o 5 dni roboczych czy cały tydzień z weekendem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic Ci się nie należy, jest trzymiesięczny okres rozliczeniowy i jeśli w danym miesiącu przepracujesz np. pięć godzin ponad normę to w następnym masz pięć godzin mniej do przepracowania. A za pracę w niedzielę masz dni wolne w tygodniu. Ta informacja w umowie dotyczy przekroczenia okresu rozliczeniowego. Nie martw się oni nie są głupi aż tak dobrze by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili86
to o tym okresie rozliczeniowym wiem, że musi sie zgadzać bo niedawno było o tym pisane, chciałam sie dowiedzieć jak to jest z tym tygodniowym przekroczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili86
to o tym okresie rozliczeniowym wiem, że musi sie zgadzać bo niedawno było o tym pisane, chciałam sie dowiedzieć jak to jest z tym tygodniowym przekroczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np w tym tygodniu pracuję 52 godziny a w następnym 30 , i tyle w temacie. O żadnym dodatku z tej okazji nic mi nie wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili86
przy 3/4 etatu? Bez sensu ta informacja skoro w ogóle nie obowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili86
przy 3/4 etatu? Bez sensu ta informacja skoro w ogóle nie obowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52h?to macie jakiś problem z personelem tz zwolnienia lekarskie?sory, ale jeszcze nigdy przez 5 lat pracy tyle godzin nie pracowałam w ciągu tygodnia,nawet w okresie inwentaryzacji.Jestem zaskoczona,aż się wierzyć nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uwierz ; dalej napisałam że w następnym tygodniu 30 godzin pracuję , więc nie po 40 godzin tygodniowo tylko różnie w zależności od potrzeb . Tu gdzie pracuję to nic dziwnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to masz 52h przy 3/4? To chyba ktoś nie umie grafiku układać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widać z kierownikiem jest coś nie halo,dziwi mnie fakt, że KR i kadry- nikt nie zwrócił na to uwagi!!to ostatni miesiąc rozliczeniowy ty masz cały wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim pracę w pepco w mielcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję na cały etat , może osoby na niepełnym etacie mają inne prawa . Chociaż kiedyś pracowała ze mną osoba na pół etatu i czasem miała cały tydzień wolny a w następnym kilka dni po kilka godzin , dobrze nie pamiętam ponieważ trochę czasu już minęło od tamtej pory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppppp
jest po prostu za malo osob do pracy -ale z tym nie wygracie pracowalam w pepco (kiero) niedziela była wolna(sklep zamkniety) nie bylo zgody na starszego kasjera bo przekraczalismy koszty zastepca poszedl na letni urlop na 2 tyg a ja pracowalam od poniedzialku do piatku po 10,5 h i oczywiscie w sobote i tak przez 2 tyg -po ktorych nie iwedzialam jak sie nazywam to byl dopiero hardkor zero zycia prywatnego ,dom zapuszczony -jak w hotelu tylko sie wyspac takze dziekuj***ardzo ale trzymam kciuki za was pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pięknie się urządziłaś! Przecież mogli na miesiąc mianować zwykłego kasjera starszym kasjerem. Tak wiele bezsensownych sytuacji, a Wy nadal tylko narzekacie. Ofermy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepsco straszna chńszczyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona sama mogła. Jak góra nie pozwala to nie ma kasjera.taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle jest za dużo chętnych na nasze miejsca żeby narzekać :-))No i żeby zmieniło się na lepsze dla nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sklep w mielcu na zygmuntowskiej to przydałoby się przytemperowac kierowniczke z tego co wiem pracownicy maja z nią nie ciekawe życie wszystko za nią robią a ona im tylko potrafi dupe obrobiac wszystkim do innych i jeszcze opowiadac kłamstwa na ich temat zamiast podziekowac ze odwalaja za nia robote bo ona nie lubi sie najwidoczniej przepracowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lepsze to sie chyba raczej nie zmieni niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazowieckie
a w którym rejonie dziewczyny jest kierowniczka z mielca czyżby z tego samego co ja kiedyś że rejonowa lachę kładzie na wszystko i wszystkich chodzi o MG ot ów z ciemnego roga wielka pani rejonowa kasjerzy są nikim nie mówiąc o reszcie szkoda gadać i marnować czasu na ów forum bo jak wiadomo nie od dziś to jedno wielkie gówno które nigdy się nie zmieni i mimo to że za chwilę ktoś napisze że jak ci się nie podoba to się zwolnij otóż od 1,5 roku nie pracuję mieszkam za graniocą z całą swoją rodziną i mam w wielkiej dupie takie pepco dziewczyny liczy się godność i poszanowanie nie dajcie się bo byle kierowniczka i byle rejonowa co niektóra powinna być babcią klozetową może je kiedyś zatrudnię u siebie chodź i tak być może będę musiała się nad tym dobrze zastanowić czy się nadaje/ą i nie ma o niczym pojęcia nie dajcie się mimo że macie ciągle ten dylemat że ciężko z pracą nie dziewczyny nie jest tak jak się chce to można trzymajcie się drogie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to chyba jest inny rejon niż Twój. Zgadzam się z Twoim opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:)przyjedzcie do zielonki tam to dopiero wielka pani kierownik-masakra,pracować się odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie aż się nie chce pracować na samą myśl o tym że ma się z zmianę z kierowniczką niedobrze się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie ktoś się odważył odezwać,pani kierownik jak jest w pracy to siedzi na tel. i obgaduje ludzi, a jak ma wolne to przychodzi i wydaje polecenia-my wreszcie nie wiemy kogo mamy słuchać ,zastępcy czy kierownika który przychodzi na wolnym,nasza kierownik to powinna w filmach jest super aktorką szczególnie jak ma przyjechać rejonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz na myśli kierowniczke z mielca? bo to jest idealny opis to tej (fałszywej) osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze znam:) tam sa fajne ubrania dla dzieci polecamm :) ja tez kilka rzeczy tam kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×