Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Narobia nadziei a pozniej wielkie rozczarowanie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja najbardziej na świecie, zamiast upominków dla rodziny pragnę dostać od centrali piękny, nowy, pachnacy dezaktywator etykiet antykradzieżowych. Z etykietami oczywiscie. Albo pastuch elektryczny w przymierzalni i pilot do niego pod ladą, bo już rady nie daję ze zlodziejami. Prosze. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proszę o dwa dodatkowe etaty. Byśmy mogli w miarę normalnie pracować na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się podpisuję pod obiema prośbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dodatkowych etatach można tylko pomarzyć, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie w Chorzowie kierowniczki?strasznie nie uprzejme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och te kierowniczki !...Kasjerki uważają że " no ja bym była lepsza , nie taka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ dokładnie :-P całe zło to te kierowniczka. To już staje się nudne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego osoba ,która przyjeżdża do pomocy z centrali ma w swoim planie dnia przewidziane dwie przerwy po 15 min. na 8 godz. pracy? A my 15 min. przy 12 godz. pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to zadziwiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie są przyzwyczajeni to ciężkiej pracy :-P i są z centrali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szkoda że pracują tylko po 8 godzin , powinni tak jak my po 11 czy 12 i najlepiej 3 dni z rzędu - tak dla DOŚWIADCZENIA jak to jest tyle zasuwać i jeszcze wykonywać ich polecenia ! To mieliby taką lekcję poglądową . No a te 2 przerwy to nadużycie uprawnień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przecież oni tak naprawdę przeszkadzają niż pomagają. Te przerwy to dla naszego dobra :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że pisze o kierowniczkach to z perspektywy klienta drogie Damy kierowniczki!!nie jestem kasjerką i nie byłam,ze są nie uprzejme to niech się ktoś inny tym zajmie a Wy inteligencją nie grzeszycie...skoro prostej interpretacji nie rozumiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieuprzejme piszemy razem. Jeśli mowa o inteligencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo co nam życie przyniesie - może kiedyś i to Panią dopadnie że stanie Pani z tej drugiej strony lady - jako kasjerka . Co wieeelu Paniom naszym klientkom by się przydało . Ot taka lekcja poglądowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dysleksja a inteligencja to coś innego....kierowniczko Pepco od siedmiu boleści...nie stać Cię na to by rządzić gdzie indziej z taką wiedzą dyskont żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to już jest. Niektórym się w głowach przewraca, dostaną trochę władzy a rozum siksy z gimnazium, która wyżej sra niż d..upę ma. Byłam kiedyś świadkiem jak jakaś wypudrowana lalunia wydzierała się na pracownice. Może miała rację ja tego nie kwestionuję , ale trzeba było to zrobić po pracy nie przy ludziach. Trochę kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No muszę przyznać że klientów mamy naprawdę... Wystarczy zobaczyć jaki porządek po sobie zostawiają. Zero kultury osobistej! Niestety Panią na sklepie nie wolno mi zwrócić uwagi a czasami aż się krzyczeć chce. To zrobię to teraz. Kochane klientki należałoby Wam przy kasie doliczac parę stow za chamstwo bałagan i poniszczony towar. Może by to coś Was nauczyło. Choć śmiem wątpić . My mamy wiedzę że pracujemy w Pepco a Wy taką że kupujecie w Pepco Bo na ten lepszy sklep Was nie stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje zrobić konkurs na najfajniejsze babki z Pepco :-P najfajniejszy sklep a co :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was nie stać na to by w innym miejscu podjąć pracę tylko potraficie obrażać na forum ludzi których nie widziecie przykre...ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pani co teraz robi? Ech..... Przykre ale prawdziwe... I proszę zakończyć ten temat. Nasza wiedza, naszą sprawą. I to gdzie pracujemy też. I trochę szacunku proszę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Pani napisałam kiedyś,ze jestem klientem i zostałam obrażona przez pewną pseudo kierowniczkę po zawodówce ze mnie nie stać na zakupy gdzie indziej....ale stać mnie na to,by nie pracować w odwecie jej napisałam,że to jej nie stać na to by podjąc pracę w innym miejscu nie chciałam obrazić nikogo proszę wybaczyć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzi w 3d i jeszcze wiecej im bliżej świat a my ledwo zyjemy- w 3 na sklepie, dostawy już pomijam bo to temat rzeka.na koniec dnia nie idzie sie z kosmetyką wyrobic,sklep wygląda jak po wojnie :( a przerwa-jaka kur...przerwa! wspaniała atmosfera świąt.... my zapier... a w poznaniu sobie kawusie piją i premie świąteczne dawaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny trzymajcie sie bo grudzień jest ciezki :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5dni w pracy i jestem wykończona :-( co rok gorzej :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to się dziwie kto przepuścił DT na rekrutacji?! Chwali się, że pracuje kilka lat w pepco a nie zna żadnej procedury i nie wie co gada, nic nie umie wytłumaczyć, jak coś jest źle to zwala na innych. Strach człowieka ogarnia jak zbliża się inwentaryzacja, trzeba za nią chodzić i pilnować czy wszystko porządnie wpisała i poprawiła. Mało tego to jeszcze zachowuje się jak wielka pani kierownik, jakby się znała na wszystkim najlepiej a tak w ogóle to o niczym nie ma pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tak zastanawiam co się z nami dzieje, to jest nie do opisania. Jak tak można, człowiek człowiekowi - wilkiem. Zanikają wszelkie ludzkie odruchy , a jak ktoś dostanie trochę władzy to mu się w głowie przewraca. To był wstęp. Jechałam dzisiaj do synka siostry, jestem chrzestną małego. Zatrzymałam się po drodze w sklepie Dino. Kupiłam kilka drobiazgów, podchodzę do kasy a tam zapłakana kasjerka. Znam tą dziewczynę z widzenia więc pytam co się stało - okazało się, że jej synek zachorował, ma wysoką gorączkę. Poprosiła kierownika o zwolnienie jej z pracy wcześniej. Wiecie co ten gnój jej nie zwolnił. Dziewczyna załamana, zapłakana. Żal mi się zrobiło dziewczyny - chętnie bym ją zastąpiła. To się w głowie nie mieści, gdzie my zmierzamy. Kim jesteśmy, kim będą nasze dzieci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma Pani racje jedno jest pewne ludzie którzy żyją w Bogu nie wynoszą się nad innych oby więcej takich wsród nas Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×