Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
To jakaś głupia baba. Ja bym nie pozwoliła żeby ktoś pisał nieprawdę podając się za pracownicę Pepco. Ciekawe co jej obiecali za podpisanie się pod tym stekiem bzdur. Pozdrowienia dla tej Pani za szczyt głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się głupia baba aż żal tego słuchać widocznie więcej za mniej jej odpowiada jak i najniższa krajowa przy ponad 12 godzinach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ta najnizsza krajowa to jest najgorsze. W innych sieciowkach maja duzo wiecej biedrona rosman piotr i pawel itp kasjerka ma ponad 1500 na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego lepiej poszukać pracy w innym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis mialy byc przelewy na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, nie jestem pracownikiem sklepu. Ale czytam ten wątek. Zgodnie z obietnicą napisałam do Pepco " opinie klientów" taką dostałam odpowiedz =Szanowna Pani, Dziękujemy uprzejmie za przesłaną opinię. Proszę o podanie informacji, gdzie jest zlokalizowany sklep, w którym spotkała Panią ta sytuacja. Dzięki temu będę mogła zgłosić sprawę do właściwego Kierownika Rejonu.= Więc odpisałam miłej Pani która wysłała mi wiadomość tj Pani Dagmara =Witam, we wszystkich Waszych sklepach jest taka sytuacje. Co da Kierownik Rejonu. Co sklonujecie ją.= Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownikiem można być chwilę a czlowiekiem trzeba być zawsze niestety nie które kierowniczki o tym zapomniały ale to już ich sumienie karta kiedyś się odwróci ale to nie mój problem trzymajcie się dziewczyny wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprosiłam miłą Pani Dagmarę z Pepco na to forum, życząc jej miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to co jest pisane na tym forum to sama prawda o pracy w Pepco . Jako klientka super sklep ale jako pracownik tragedia praca . Mobing tylko nie mozna o tym mowic głosno.Caly czas pretesje ze wolno robimy a na umowie nie placa nam na akord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media Wam pomogą do odważnych świat należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno poszły przelewy świadczeń gwiazdkowych - a mi nic nie przybyło na koncie . Znowu jakaś ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub ktos madry pojdzie do inspekcji pracy od kiedy mozna pracowac 12 godzin trzy lub nawet cztery dni pod rzad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepisy kodeksu pracy zmieniają się nie raz . O ile się nie mylę to jest taki zapis że można pracować 12 godzin ale musi być zachowana przerwa 12 godzin pomiędzy kolejnymi dniami pracy . Jeśli dziś pracowałam od 8,00 do 20,00 to do jutra do godziny 8,00 mam 12 godzin tzw odpoczynku i o tej 8,00 mogę zacząć kolejny 12 godzinny dzień pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Mój mąż pracował w Niemczech na budowie, żeby więcej zarobić chłopaki pracowali po 12 godzin. Zaznaczę, że pracował i płaciła mu Polska firma, do Niemiec został wydelegowany. Matko jakie mieli problemy, kadrowa nie wiedziała jak rozpisać godziny. Nie można pracować po 12 godzin, jeszcze 3 dni z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz wczoraj mialam pieniazki swiateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak pracujemy to widocznie można , ja właśnie zaczynam taki 3 dniowy maraton . pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ILe dziewczyny dostałyście pieniędzy świątecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Super zastrzyk na święta, aż 25% normalnej wypłaty netto. Tak to poproszę co kwartał, albo co miesiąc :-) - to moje marzenie świąteczno-noworoczne. A co. Pozdrawiam. Gorylica na drabinie z łapami do ziemi, ale ciągle miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy to powód do radości. Kwota była uzależniona od zarobków i dochodu na jednego członka rodziny. Znaczy cały rok mamy biedowac żeby na święta dostać aż 350zl :-( dla mnie to zwyczajne przykre. Dzieciom powiem że przez cały rok nie kupię im tego czy tamtego ale poczekajcie na święta. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie to bez sensu z ta kasa na swieta co to jest 350 zł w dzisiejszych czasach na swieta. ale to tylko chyba u nas w pepco tyle sie dostaje w innych sieciówkach sa paczki dla dzieci plus premia swiateczna , a u nas????? nie dosc ze najnizsze pensje to najnizsze premie swiateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
350 zł - to chyba jakiś żart. Współczuję. Moja firma zafundowała super paczki dla moich dzieciaków. Zorganizowali nam wszystkim wycieczkę do fabryki bombek. Dzieciaki były extra zadowolone. A ja na Święta dostałam 1500 zł. Co roku tak dostajemy, zawsze organizują coś dla dzieci , a paczki rewelacja. Za 350 zł to ja kupiłam synowi buty pod choinkę. Pepco powinno się wstydzić. 350 zł to zapomoga. W końcu Święta są raz w roku, powinni się bardziej postarać. Chociaż powinni zafundować coś dla dzieci. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia "świąteczna " jak to nazywacie to będzie , ale 10 stycznia przy wypłacie jak zrealizuje się budżety grudniowe , więc nie dla każdego . Firmy nie mają obowiązku dawania paczek, bonów,pieniędzy z okazji świąt jakichkolwiek . To tylko taki miły zwyczaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie mają. To tylko wyraz szacunku dla pracowników. I okazywanie że są ważną częścią firmy. Tak się dziękuję za ciężką pracę. Tak jest w każdej normalnej firmie. Mój mąż pracuje w takiej. Mały prywatny zakład. A podziękowanie od firmy za cały rok bez porównania. To naprawdę fajne jak ktoś pokazuje że bez Ciebie firma nie miałaby prawa bytu. A my chyba robimy kawał dobrej roboty. No chyba że się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz sie, daja swiateczne tylko dlatego ze inne tez bogate firmy daja premie i nie chca wyjsc juz calkiem na dziadow. Co to jest 350 zl w porownaniu do tego jak ciezko pracujemy caly rok za najnizsza krajowa. a premia za budzety, jaka premia!!!! nam tak budzety podniesli zeby tej premi nie bylo a narobimy sie tak ze aż pot chwilami po tylkach ciekinie bo sklep ponad 3mln. koncze kariere w tej firmie mam dosc wyzysku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje złodzieje a nie firma!pip powinien się zainteresować co się tam dzieje ile można robić 12-tek pod rząd nic nie zgodne z prawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Was załatwili. W głowie się nie mieści. To nie prawda, że tylko bogate firmy dają więcej na Święta. Moja siostra jest pielęgniarką , wiadomo jak jest w służbie zdrowia. Ale jej dzieci dostały paczki na święta, ona dostała dość wysoką premię Świąteczną i jeszcze bony na zakupy. Pracuje w małej Przychodni, gdzie się nie przelewa, ale jestem godna podziwu dla kierowniczki. Stanęła na wysokości zadania. Ludzie jak można dać 350 zł "zapomogi" za tak ciężką i słabo płatną pracę. Chociaż na Święta mogli pokazać jak doceniają pracowników. Tak z innej beczki, ja nie pracuję. Zajmuję się domem i dziećmi. Mąż dobrze zarabia, proszę się nie gniewać ale za 1200 zł nawet nie chciałby mi się wstawać rano z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego wy narzekacie dobrze ze i tyle dali, mogliby wcale nie dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę spytać Panią która dostała 1500zł premii na święta gdzie pracuje przepraszam za wścibskie pytanie ale jestem pod wrażeniem widzi Pani w pepco dają 350 i to nie wszystkim koleżanka dostała 150 a Pani która uważa,ze dobrze ze dali tyle doradzam aby wogóle nie zabierała wypłaty-bo przecież po co skoro jest darmowym przodownikiem pracy...strasznie mało Pani wymaga nie wiem tylko czy tylko od innych od siebie chyba również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi także nie chce wstawać się z łóżka za te 1200 zł , szczególnie dziś w niedzielę, ale wstaję bo z czegoś żyć trzeba a mnie utrzymywać nie ma komu . Wiele osób nie pracuje bo po prostu im się nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy sie cieszyc ze wogole dali?? Przeciez to z funduszu socjalnego idzie a wiec poniekąd to nasze pieniadze tak. Czy za to mamy byc mega wdzieczni? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×