Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Co z tymi paczkami dla dzieci?ktos o ty, mowil w jednym sklepie, rejonie czy w wiecej? bo cos mi sie wierzyc nie chce, chociaz z drugiej strony fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi paczkami o czeski film nikt nic nie wie. ale nie ma co się łudzić. za dużo byśmy dostali na swięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś zwyczajnie sobie żart zrobił i tyle. Dziewczyny nie wierzcie w takie bzdury. Firma która płaci nam grosze za ciężką pracę nagle wynagrodzi nas dodatkowo? Hm.... Gdyby byli w porządku dali by więcej zarobić. Dali by więcej ludzi na sklep. Dali by profesjonalnych ludzi do ochrony itd.... Same możecie sobie dopisywać co by dali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mieli coś dać dla dzieci to by dali paczki na Mikołaja. Wszędzie tak jest, mąż mojej siostry jest policjantem - dzieciaki dostali paczki w piątek . Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,zawsze były gwiazdkowe do 06.12. w tym roku nas olali.Nie liczcie na jakieś prezenty dla dzieci i dla was,bo ktoś Was oszukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku "gwiazdkowe" było dopiero cos kolo 19 jak dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjalne dostaniemy. To pewne ale kiedy tego nikt nie wie. Jeśli chodzi o paczki dla dzieci ktoś puścił głupią plote .... Niech się robole cieszą. Mieli z nas ubaw i tyle . Wiecie co jest najgorsze że dla nas ta kasa to poważna sprawa. My żyjemy z dnia na dzień i liczymy każdą złotówkę a oni zwyczajnie z nas sobie jaja robią... Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moje "pierwsze" święta w Pepco i jestem przerażona magazyn załadowany że przejść nie można i ciągle nowe dostawy, na sklepie cały czas kolejka, a nas tylko 2 kasjerki i kierownik a oni e-maila przysyłają że przepraszają itp niech zatrudnią kogoś do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez Pepco przestałam lubić święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety a le tak to już jest : przez trzy tygodnie w grudniu jest tyle roboty i taki zapi..... ze jak przychodzą swieta to nie wiemy jak się nazywamy i zamiast cieszyc się razem z rodzina tym cudownym i radosnym czasem to padamy z sił jak kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Niektóre gazetki reklamowe naprawdę przyjemnie się przegląda. Na przykład Pepco robi porządne wyprzedaże. Ostatnia ich gazetka jest dostępna na www.pepco.okazjum.pl . Warto przejrzeć. Rękawiczki sobie tutaj kupowałam za parę złotych, w sam raz na tę aurę, takie przejściowe, bardziej jesienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie moze czy w pepco mozna liczyc na prace na caly etat kasjer- sprzedawca na czas nieokreslony czy po jakims czasie zmniejszaja etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka prca na stałe!!!!! wywali cie kierowniczka przy najblizszej okazji jak cie nie lubi, no chyba ze jest jakas normalna ( co sie zadko zdaza w tej firmie) to ci moze da na stale jak firma sie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś uczciwa, nie kantujesz na kasie klientów i robisz to, za co dostajesz wypłatę- to pewnie, że dostaniesz na stałe. Jak sobie przeskrobiesz to pa pa. Tu pisząca wyżej, chyba to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak klientów doceniają. Na Facebooku mają konkursy z nagrodami, bony itp. A nam to wyślą meila z gratulacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na caly etat i umowe na stale ktora dostalam pracując z 2 lata u mnie praawie wszystkie mają na cały etat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam akurat normalna kierowniczke pracuje pol roku w pepco byl to nowo otwierany sklep i tak sie zastanawiam czy caly etat dali tak tylko na poczatek a pózniej zmienia na 3/4 bo na rozmowie o prace pytali czy by mi pasowalo pracowac na 3/4 powiedzialam ze tak a dostalam caly etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos wiadomo z tymi pieniedzmi na swieta bo w tamtym roku chyba byly z wyplata grudniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież była już dużo wcześniej informacja, że świadczenia socjalne na święta będą wypłacane do 19 XII. Każdy kierownik dostał taką informację i powinien Wam to przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w zeszlym roku bylo do 19 grudnia. A w tym jeszcze zadnego info nie bylo do kiedy ma byc wyplacone socjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku też była informacja że do 19-12-2014 dostaniemy socjalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tu na forum była taka informacja. Nie wiedziałam że to oficjalna strona pepco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie słyszałam oficjalnej informacji kiedy maja wypłacić socjalne na świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o info od R.S. o zmniejszeniu dostaw, niby miały być zmniejszone a tu nic takiego, jak było 4-5 palet tak jest, my czujemy się oszukane ale to standard w tej firmie, albo o ciastkach piernikach dla klientów, im się nic takiego nie należy, za co klientom ciastka wystawiać, za ten burdel co zostawiają na sklepie, u nas osoba która jest na grudzień to po dwóch dniach stwierdziła że takie "bydło" przychodzi do sklepu że głowa mała, a jak im zwrócisz uwagę aby podniosła to co jej spadło na ziemię to ona jeszcze oburzona że " a od czego pani tu jest" normalnie chamstwo i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki ,czytam czytam i myśle ze pracują w naszej firmie same głupki informacja odnośnie wypłaty vświadczen była w biuletynie tam gdzie było oświadczenie wyraźnie napisali ze bedą płacić do 19.12 a wy dalej kiedy i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19tego więc równie dobrze mogło być 6 tego... Co to za termin do..... Zresztą nieważne. Dadzą to dadzą. Nie to nie. Z obietnic normalnych dostaw nie potrafią się wywiązać więc o czym my mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec drogie klientki/ci jezeli to czytacie nie robcie z siebie buraków, bydla itp, itd.zachowujcie sie jak ludzie, dajcie swoim dzieciom przyklad i badzcie wyrozumiali.nie wymadrzajcie sie (dzis pani chciala mi wcisnac ze dziecko 6 letnie nosi rozmiar 134cm,albo inna ktora ci wciska ze tydzien temu cos kupowala, uprzejmie ja informuje ze odkad tu pracuje czyli od 2 lat niczego takiego nie bylo, a ona ze reke sobie da uciac)krew zalewa, a potem sie dziwia ze my nie mile.jedne z nas sa po studiach inne nie, a wy sie zachowujecie jakbyscie jakimis swietymi figurami byly.wcale od nas lepsze nie jestescie i nie oczekujcie ze tak bedziemy was traktowac.jak nasza obsluga wam nie pasuje to w trymiga do butikow, tam na pewno beda obok was skakac.pozdrawiam was goraco i wesolych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest mają Cię za nic przychodzą i myślą ze wszystko im wolno drodzy klienci szanujcie Nas .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×