Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
drodzy rejonowi i pod rejonowi pada ostatnio pytanie odwas czy robimy charytatywnie? a wiec powiem wam ze TAK ! nikt w cztrey oczy sie wam nie przyzna bo wiadomo ze kierownik sklepu bedzie mial przej....e ale tak juz jest przez te wasze przeróbki i 5 metrowe dostawy !!!!!!!!!!! ps w sklepie ktory ja pracuje przed inwenteryzacja chyrówa byla od 7 do 00 niestety poniewarz nic niedalo wczesniejsze ukladanie sklepu i trzebab bylo ukladac wszystko od nowa !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej denerwuje mnie to jak ktoś dorosły pisze z takimi błędami. To niestety świadczy o tym jaką mamy kadrę. Aż zęby bolą. Ludzie chcecie coś mądrego napisać to do cholery sprawdźcie wcześniej czy się nie ośmieszacie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Niektóre wpisy proszą się o powrót do pierwszej klasy. Hmmm no ale z tego co czytam to wszystkie panie po studiach :-P ale tak z drugiej strony ja też mogę napisać że doktorat w kieszeni mam :-P ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak zwykle zauwazony nie ten problem co potrzeba.. ;-) ale cóż ..to wlasnie jest pepco...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem zauważony i słusznie. Bo jakby nie było to wstyd. Jak chcemy być odbierane poważnie to piszmy to w taki sposób żeby druga osoba z nas się nie śmiała. Bo wypadamy niestety czasami komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia a poprawne pisanie niewiele mają wspólnego . To kiedyś było oczywiste że osoba z dyplomem wyższej uczelni umiała bezbłędnie pisać . Po prostu studia były państwowe i na wysokim poziomie nauczania więc nie każdy mógł sie na nie dostać a tym bardziej zdobyć dyplom . Teraz aby kasa była to każdy może iść na studia . Moja kierowniczka także ma wyższe wykształcenie - tylko nie umie pisać gramatycznie po polsku i woła mnie żebym zobaczyła "czy byków nie narobiłam" , a robi takie że na pierwszy rzut oka to czasem nie wiem co ten wyraz znaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie,bardzo dobrze napisane. :-)U mnie tez jest kiero ,ktora nie zna zasad poprawnej pisowni...porazka. ale nie zmienia to faktu,ze problem jest wiekszy i w czym innym,nie tylko w pis9wni,ponoewaz jak widac,byki w pisaniu,nie przeszkadzaja w pepco w niczym.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie,bardzo dobrze napisane. :-)U mnie tez jest kiero ,ktora nie zna zasad poprawnej pisowni...porazka. ale nie zmienia to faktu,ze problem jest wiekszy i w czym innym,nie tylko w pis9wni,ponoewaz jak widac,byki w pisaniu,nie przeszkadzaja w pepco w niczym.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mojej byłej kiero serdecznie podziękuję. Za wszystko co zrobiła. Czeka mnie poważna rozmowa z rejonową ale nie odpuszczę. Za dużo tego wszystkiego. Przez tą pracę spać nie mogę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można kupić dziś rzeczy wysokiej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszczę
Jak ja się cieszę, że rzuciłam tą robotę! :D Minęło jakieś 3 lata a u Was zamiast rewolucji.. bez rewelacji :P Nawet muzyka wciąż ta sama..otępiająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszczę
Czy Wasi kierownicy zgłaszali kiedykolwiek te beznadziejne dostawy do osoby, która je planuje dla Waszego sklepu? :P Albo to jak Wam utrudniają teraz inwenturę? Gadacie tylko miedzy sobą, więc skąd Ci "u góry" maja wiedzieć, że to dla Was uciążliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre! No gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadamy między sobą. Zglaszałam. Mam maile do rejonowego do logistyki do osoby przeprowadzającej inwentaryzacje. Do kogo mam jeszcze zadzwonić??? Na tace też dałam choć w cuda nie wierzę. Kobieto ogarnij się. To nie jest tak ze my sobie wymyślimy. Piszemy mówimy montujemy. I co słyszymy? Tali głos jak twój. Chcesz się pośmiać to zapraszam do siebie. Rozwaliła co dzień po 3 palety to Ci przejdzie. Dziewczyny chcecie zobaczyć kto nam to funduje? To wejdźcie ba portalu ba osoby odpowiedzialne za zakupy! I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za pisownię. Tzw literówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już jakaś kpina. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumcie jedno : jesteśmy na najniższych stanowiskach w firmie więc nikt się z nami specjalnie nie liczy i mamy najcięższą robotę . Tzw "górę" nie interesuje że albo masz za dużo towaru albo nie masz czym handlować bo dostawy jeżdżą jak chcą ! Później tylko trzeba się tłumaczyć ze słabych wyników w tym czy tamtym . Pracujemy na sklepach fizycznie - powinnyście już dawno zauważyć że takich ludzi się nie szanuje - nigdzie , nie tylko w pepeco . Takie mamy czasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanko ?? Czy wiecie coś może na temat jakiegoś dodatku do pensjii dla VM-ek odzieżowych i przemysłowych ??? Może , ktoś w końcu zainteresuje się naszym stanowiskiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie moze ile wiecej ma starszy kasjer od kasjera sprzedawcy?.ktos mi kiedys powoedzial,ze 100 od kazdego kasjera??z gory dziekuje za odpowoedz.p.s.bo nie wiem czy to sie oplaca. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co takiego te VM-ki robia???ze trzeba im dac jakies premie,czy cos? :-) :-) :-) :-)nic wiecej,niz wszyscy inni. Nie wywyzszaj sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ile maksymalnie sobót i niedziel pod rząd pracujecie? Jest to jakoś okreslone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jest to określone.Musisz mieć co czwarty weekend wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze prosze... niby A kto to sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rejonowa , a twoja nie ? Osoba przeszkolona tzw."v-mka" jest odpowiedzialna za przestrzeganie standartów ekspozycji odzieży i przemysłu -mówiąc w skrócie . Jeśli w twoim sklepie taka osoba nic nie robi to znaczy że kiero ani rejonowa nic od niej nie wymagają . Kiedy byłam "v-mką" to ode mnie wymagano : orientowania się na bieżąco w biuletynach vm , standartach ekspozycji i planogramach ,pilnowaniu czy koleżanki prawidłowo wieszają odzież i w odpowiednich ilościach itp . Oczywiście jeździłam na szkolenia . I zawsze byłam zdania że "v-mka" powinna mieć za to dodatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rejonowa niestety nie widzi takich rzeczy a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie w ktorym pracuje vmki tylko przerabiaja sklep ja wszystkie zmiany odziezy kolezanka przemysl przerabia zawsze sama nawet towar tylko ona doklada resza stoi na kasie i tylko ubrania klipsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wywyższam się...droga koleżanko, tylko zapytałam :) po prostu jestem zdania takiego, że VM -ki jednak trochę więcej czasu i pracy poświęcają ... i tyle...i powinny dodatek do pensji otrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie,to pewnie jakas zadufana kierowniczka odpisala,oczywiscie,ze powinny,skoro jest to jak mowia swego rodzaju "awans",wyroznienie",wiec czemu jest za darmoche??zapier...amy za free,dla potrzeb rejonowych itd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tylko stoją na kasie i tylko klipsują,to znaczy że tylko do tego się nadają.Mam doświadczenie,wierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie - to kierownik ma obowiązek tak rozdzielić zadania aby każda kasjerka umiała to samo zrobić na podobnym poziomie , jeśli zwolni się ta co umie robić przemysł to co ? Nie będzie zrobione bo te co stoją na kasie nie umieją , tak ? A jak ktoś ma wątpliwości to niech zajrzy do tego co się nazywa "zakres obowiązków na stanowisku kasjer-sprzedawca " i wszystko będzie jasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×