Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Moi Drodzy Kilka dni temu w środku nocy załoga interwencyjna pewnej agencji ochrony otrzymała zlecenie dokładnego zmonitorowania jednego ze sklepów w Skokach.Jakież było ich zdziwienie gdy po wejściu do wewnątrz (ów sklep REWELA mieści się w jednym kompleksie z marketem MILA) zauważyli baraszkującą na zapleczu parę.Para oddawała się uciechom i była tak tym zaabsorbowana że nie zauważyła ani uruchomionego alarmu , ani tez wejścia patrolu.Piękniejszą połową duetu okazała się kierowniczka tego sklepu! Jej amantem z kolei znany w środowisku skockiej młodzieży uwodziciel serc niewieścich. Zaskoczeni ,,kochankowie wyjaśnili że...właśnie gruntownie sprzątają wnętrze sklepu przed przyjazdem szefa. Do tej pory para obściskiwała się tylko ostentacyjnie na oczach zniesmaczonych klientów REWELI. Duet ,,nocnych konserwatorów powierzchni płaskich,, mocno speszony sytuacją opuścił sklep razem z załogą patrolu. Kariera dbającej o czystość kierowniczki najprawdopodobniej się zakończyła,tak jak wcześniej, w znanym w wągrowieckim grodzie ,jednym ze sklepów sieci PEPCO. Kierowniczka czarna-noc czarna,ale za to podłoga lśniąca... Mąż ,,sprzataczki roku 2015,, już zapowiada wniesienie pozwu rozwodowego - ponoć w domu musiał sprzatać sam.. Skocka Rewela(cja) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ponad 6 lat pracuję w sieci na stanowisku kierowniczym i powiem szczerze, że bywało źle, bywało ciężko, ale jakoś to zawsze rozchodziło się po kościach..............ale to co dzieje się teraz to totalna otchłań.....pracy coraz więcej, obowiązków coraz więcej, odpowiedzialność coraz większa, a płaca stoi w miejscu i tylko się od nas wszystkich wymaga. Oni siedzą z du...ami w Centarli wymyślają programy, które to niby mają pomagać, ale nie biorą pod uwagę rzeczywistości, bo to co stworzyli może i jest dobre, ale jestem przekonana nie do wprowadzenia w co najmniej 90% sklepów, gdzie sytuacja wygląda na ogół tak, że na zmianie jest po 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. Ale wina jest również w tym, że duża ilość kierowników i zastępców przychodzi "za free" w swoje wolne dni, żeby z czymś zdążyć, żeby nie dostać "opr." do Rejonowego i tak właśnie te osoby napędzają Pana R. do tego, by dawać nam coraz więcej pracy, bo przecież ze wszystkim dajemy sobie rady, a Rejonowa przyjeżdża i palcem mnie wytyka, że ja czegoś nie zrobiłam, a przeciecz inny sklep ma taką samą sytuację i u nich wszystko super. Wiadomo, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i właśnie dlatego siedzimy gdzie jesteśmy, bo może w końcu coś się poprawi, choćby zarobki, które ponoć miały wyskoczyć w górę jak firma rozwinie skrzydła, a tu ciągle nic. Za "dziękuję" na koniec roku finansowego chleba nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z nas przychodzi czy zostaje po godz taka jest prawda. Nie wierzę ze ty nie. Oni i tak dobrze o tym wiedzą. Ja mówię o tym głośno i co z tego? Nic. Dalej przychodzę bo na pracy mi zależy. Rycze ale przychodzę. Taka jest prawda. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że tylko ja tak myślę ,a reszta jest pracą zachwycona.Ja też kiedyś przychodziłam i pracowałam za darmo ,teraz myślę ,że większej głupoty nie mogłam zrobić, nie mam pojęcia dlaczego marnowałam swój czas aby KR mogła zaspokoić swoje ambicje.Obecnie nie ma takiej siły która zmusi mnie do takiej głupoty ,przecież nic z tego nie miałam, a przepraszam mialam... zawsze niezadowoloną minę rejonowej i opr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że tylko ja tak myślę ,a reszta jest pracą zachwycona.Ja też kiedyś przychodziłam i pracowałam za darmo ,teraz myślę ,że większej głupoty nie mogłam zrobić, nie mam pojęcia dlaczego marnowałam swój czas aby KR mogła zaspokoić swoje ambicje.Obecnie nie ma takiej siły która zmusi mnie do takiej głupoty ,przecież nic z tego nie miałam, a przepraszam mialam... zawsze niezadowoloną minę rejonowej i opr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ok mc mam inwentaryzacje ale już teraz zaczynam układać magazyn i wiem że przed moje dni wolne spędzę na magazynie i w pracy. Tak zdaje sobie z tego sprawę. Jak nie wyrobie się z przygotowaniem to mogę pożegnać się z pracą. Wiemy o tym wszystkie. I wiem że cała reszta też ot tym wie tylko nic sobie z tego nie robi. Dziękuję za głębokie kodowanie. Bardzo ale to bardzo ułatwiło mi życie i pracę na sklepie. Wysoka premia dla osoby która to wymyśliła i wprowadza w naszej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepco to już taka biedrona tylko jeszcze nikt się do tyłka im nie dobrał .współczuję tym pracownikom którzy muszą tam pracować .robię zakupy w tej sieci i widzę co tam się dzieje.ciągle zmienia się obsada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biedronce to kasjer na 3/4 etatu zarabia tyle co w pepco na cały etat i to jest różnica.biedronka ma socjal pepco żaden!!! No po za pożal się boże świątecznymi pieniędzmi które w żaden sposób nie rekompensują ilości pracy w grudniu. Centrala zbiera laury a kasjerzy na to zap....ą!Pensja'Kasjera w pepco to pensja głodowa. Trzeba zacząć mówić o tym głośno. OBÓZ PRACY I TYLE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco to prawdziwy obóz pracy!!! Żeby w takim sklepie pracowały na zmianie po 2 osoby? A na ich głowie taki ogrom obowiązków, że trudno podołać. Ludzie po takim dniu pracy są wyczerpani fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie czego nam kierowniczka każe przychodzić wczesniej i zostawać po godzinach jakie ona ma prawo my mamy tez rodziny i dzieci ? Przychodzimy bo nam każe a i tak nic z tego nie mamy tylko kiero dostaje dodatkowe pieniądze za to naszym kosztem a skoro jesteśmy zaloga to nie tylko kiero ma zyskać na tym ,ale i my tez . Gdzie tu jest sprawiedliwość i to wlasnie kierowniczka żeby nie do stalą zjeby od rejonowej to one w pewnym stopniu się przyczyniają bo myślą ze nie widać jak z rejonowa są dobre koleżanki to są moim zdaniem dwie takie same paniusie jak cos to zwalaja winę na nas a swoja d**e kryją ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie czego nam kierowniczka każe przychodzić wczesniej i zostawać po godzinach jakie ona ma prawo my mamy tez rodziny i dzieci ? Przychodzimy bo nam każe a i tak nic z tego nie mamy tylko kiero dostaje dodatkowe pieniądze za to naszym kosztem a skoro jesteśmy zaloga to nie tylko kiero ma zyskać na tym ,ale i my tez . Gdzie tu jest sprawiedliwość i to wlasnie kierowniczka żeby nie do stalą zjeby od rejonowej to one w pewnym stopniu się przyczyniają bo myślą ze nie widać jak z rejonowa są dobre koleżanki to są moim zdaniem dwie takie same paniusie jak cos to zwalaja winę na nas a swoja d**e kryją ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natkadgghj
Hej Dziewczyny mam pytanie jak u Was na sklepach kiero układa grafik, ile weekendów pracujecie w miesiącu? I ile macie wolnych dni? My w sierpniu mamy po 11 wolnych dni ale chyba powinni nam oddać dzień wolny za to święto 15 sierpnia ktoś się orientuje? U nas grafik to porażka jedna ma 3 weekendy wolne a druga tylko jeden. Praca w Pepco to zero życia rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak oddac??przeciez nie bylas w pracy 15,jesli bys miala urlop w ciagu to w 3miesiecznym okresie rozliczeniowym,musialaby ci oddac dzien ,ale i tak tego sie nie odczuwa...to sciema jakas,z tym 3 miesiecznym okresem rozliczeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie byłam w pracy ale on mi się wlicza w normę dni wolnych wiec chyba za święto powinnam mieć oddane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro nie bylas,i masz na grafiku wolne,to za co maja ci oddac dzien pracy???logika kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys miala urlop,i w trakcie trwania urlopu wypada swieto,czyli prawnie wolny dzien,to wtedy kiero musialaby ci oddac dzien wolny,dodatkowy :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys miala urlop,i w trakcie urlopu wypadloby swieto,czyli ustawowo dzien wolny ,to wtedy kiero,musialaby Ci oddac,dzien wolny,jak to w pepco bywa...W3-MISIECZNYM OK.ROZLICZENIOWYM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma pracuje w skarbowym i tez maja soboty i niedziele wolne a miały za 15 sierpień oddany dzień wolny w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli święta wypada w dzień wolny od pracy to jest do tzw. odbioru. Tak stanowi polskie prawo. My w sierpniu miałyśmy 13 dni wolnych: 10 norma, 2 dodatkowe i 1 za święto. Zasada jest taka, że norma musi być udzielona, natomiast dodatkowe 2 dni wolne już niekoniecznie, bo nie zawsze są ku temu sprzyjające warunki. Oznacza to, że w sierpniu musi być 11 dni wolnych, a może być i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas jedna ma 11 a druga np 14 to jest pepco więcej za mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie,niestety nie ma sprawiedliwosci w PEPCO...czlowie czlowiekowi nie rowny..dno i wodorosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak pracujecie w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas są równi i równiejsi... niby rejonowa sprawdza grafik ale nie wiem na co ona patrzy... gołym okiem widać ze zero sprawiedliwości kasjerka ma jeden weekend wolny i to czasami nie cały a kiero albo zastępca trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do kierowników i zastępców ,co sądzą o nowym formularzu do wypełniania na portalu ,,wtorek biurowy i zebranie miesięczne ,, dla mnie to porażka ile czasu się spędzi na wypełnianiu tabelek i komu jest to potrzebne .Wielki szacun dla tych osób które to wymyśliły zapraszam na sklepy ,dostaw coraz to więcej kasjerów pożal się boże a kiero i zastepca w biurze przez 3 godz a na sklepie róbta co chceta .Z***biście firma się rozwija dokłada coraz więcej obowiązków ,a etatów nie .Mam nadzieje że szybko to wycofają i będzie po staremu .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie ze ich nowe pomysły są pozwalające. Szkoda tylko ze nikt nie spyta czy mamy na to wszystko czas. Pracy coraz więcej co chwila coś nowego a wynagrodzenie Wielka porażka. Najgorsza sieciówka pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze więcej przychodzcie na dniach wolnych do pracy za darmo i pokazuje że przecież ze wszystkim się wyrabiacie to po co wam etat skoro wolicie pracować za darmo żeby pokazać rejonowej jak sklep dobrze wygląda i prosperuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie nikt nie zapyta. Cały ten nasz program to zwykła porażka. Nie wiem kto to wymyślił ale osoby które wprowadzają co rusz nowe rozwiązania nie mają pojęcia jak to się na w praktyce. Informatyka leży. Logistyka leży. Spedycja leży. I wszystkie te błędy my musimy ogarnąć i płacimy za to. Wiecie co jest najgorsze? Kiedy wiesz że pracujesz ponad siły i nie zawsze wynik tego wszystkiego jest zależy od ciebie. Zazwyczaj nigdy nie zależy od ciebie. Czekasz aż twój przełożony choć trochę podniesie Cię na duchu mówiąc choćby. Zobaczysz będzie lepiej. Nie. Ta osoba jeszcze Cię dobije. Twierdząc że wszystko jest to d**y i ma pretensje. Cholernie motywujące. Aż chce się dalej walczyć z tym wszystkim na co nie masz wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ktos wkoncu sie ruszy i to zglosi,nie wiem...do PIPu,czy gdzie,bo od zapieprzania za darmo,i wciaz narzekania,ze nas wykorzystuja,nic sie nie zmieni..Bo to nie moze tak byc,ze taka "Sieciowka"ma swoje prawo,i sie rzadzi,jakby byla ponad wszystko..!!Pepco,nie przestrzega zadnych praw pracy,ze o prawach czlowieka nie wspomne.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×