Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Każdy kto przeczyta moje ostatnie 4 posty niech zapiszę sobie kiedy to przeczytał ponieważ związki PEPCO wykasują moje posty tak jak ostatnio gdyż nie chcą ujawniać takich rzeczy i piszą do kafeteria.pl aby usuwać te posty aby ludzie się nie dowiedzieli o 1% z każdej pensji każdego pracownika PEPCO który jest w związkach i o 1% z każdej premii którą dostaniecie jest zabierane na poczet ZARZĄDU ZWIĄZKÓW z każdego wynagrodzenia to niby nic ale jakieś 20 zł na miesiąc od każdej osoby w związkach TAKŻE zapisujcie się i ZARZĄD ZWIĄZKÓW nie długo będzie miał drugą wypłatę na swoich kontach od was czyli szarej komórki myślącej że was ZARZĄD OBRONI nic bardziej mylnego pamiętajcie że pod parasolem SOLIDARNOŚCI w większości to jest tylko ZARZĄD ZWIĄZKOWY PEPCO . POZDRAWIAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, bo zwolnienie rozwiąże problem!! Chcemy pracować z godnością, zarabiać, wykonywać wszystkie obowiązki i jeszcze raz powtórzę chcemy PRACOWAĆ, a nie tyrać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi czy to jest normalne ze kasjerka stoi przez kilka miesięcy po 10 godzin przy kasie i nie jest puszczana na sklep bo kierowniczka ma takie widzi misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeżeli jesteś w związkach to napisz do nich w końcu biorą od ciebie 1% z każdej wypłaty i 1% z każdej premii a nie się żalisz całemu światu , a jeżeli nie jesteś w związkach to po prostu podpie..ol tą kierowniczek personalnie do centrali w Poznaniu przecież to takie prost .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiec widzicie,suma sumarum,nic sie nie zmieni,a nie sory...zawsze moga nam dowalic wiecej obowiazkow. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tu wszystkie bojowo nastawione, a jak jest ocena satysfakcji pracowniczej to jakoś 90 % ocenia na 5 z plusem. Oceńcie raz szczerze, to może się obudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieni na jeszcze gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znają rynek pracy i korzystają z tego ile się da i jak się da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "Zainteresowan" (kierowniczka rejonu- domyślam się- po pisowni i problemie z czytaniem ze zrozumieniem oraz doborze argumentów w dyskusji) ale jak wiemy aby zostać rejonowym, tuzem intelektu być nie trzeba... Wracając do tematu- nigdzie nie zostało napisane, że alkohol jest na spotkaniach kierowników rejonów tylko "NA SPOTKANIACH REJONOWYCH Z NASZYMI KIERO...", ale jak to się mówi " Na złodzieju czapka gore"... Ps. A chamski tekst " ... weź się do roboty" zachowaj dla swoich podwładnych, którzy wam (celowo z małej litery) rejonowym na takie traktowanie siebie jeszcze pozwalają... Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhaha brawo Ty..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak zróbcie coś ja sama wysłałam juz zgłoszenie do Pipu, niech zaczną działać ale musi być nas więcej wystarczy wejść na stronę i złożyć skargę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy,ze jedna osoba zlozyla skarge,zobaczymy jak sie sprawa potoczy. Brawo wreszcie jedna madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak,tylko,ze tam podaje sie swoje dane..czy jest pewnosc,ze centrala nie dowie sie od kogo skarga wplynela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz na kogoś odnosić to miej odwagę się podpisać. Co za ludzie z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam. Donosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaahahah,nie ma glupich,a poza tym my chcemy opowiedziec o swoim problemie,polepszyc wreszcie warunki pracy,ktora tak lubimy,a ktora jest coraz bardziej niedoceniana,a skoro nas nie doceniaja,to moze ktos z poza pepco wykwalifikowany nam wkoncu pomoze...proste??to nie jest donosicielstwo idiotko,a skprp tb tak dobrze,to nie czytaj wpisow,i nie zagladaj tu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepeć
W sumie macie racje wszyscy. Dostawy coraz większe, inwentury, mało ludzi do pracy, kolejki po przymierzalnie itd. mamy dosyć. Jesteśmy przemęczone, zestresowane, ciągłe zmiany...... Kurde opanujcie się z tym, albo idźcie na sklepy i sami róbcie te "SWOJE" aranżacje. Serio jest tylu klientów, że nie ma czasu iść do WC, a co dopiero zmienić 3 szczyty i focal (fokal)....... Płakać się chce, a kasa marna, za ten zapiernicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko? Hmmm.... No tak i wszystko jasne. Tu krzyczeć potrafisz i obrażać bo jesteś anonimowa ale pewnie na sklepie pierwsza do rejonowego lecisz i pokazujesz jaka jesteś dobra. Żenada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane....u nas w sklepie ostatnimy czasy często się przychodzi charytatywnie a dlaczego.....dużo pracy!mało ludzi!a kiero dumna bo na wizycie rejonowej wszystko zrobione.....a jak się postawiłam to dostałam notatkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest dziewczyny jak same przychodzicie do pracy na swoim wolnym dniu za darmo to po co mają wam dać etat jak wszystko przecież zrobione i nie muszą za to placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezprawie następna sprawa w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zgoda,bezprawie,ale dziwi mnie fakt,ze ta firma na tym"bezprawiu"juz tyle lat funkcjonuje...jak to jest mozliwe,jak ta mafia ktora kreci tym wszystkim z gory,niezorgaznizowana zupelnie,daje rade w rzadzeniu taka iloscia ludzi!!??przemial jak w ubojni,ludzi wciaz przychodza i odchodza,i ta "mafia"wlasnie zeruje na tych biednych obywatelach,jeszcze brakuje zeby tych brudasow zqczeli przyjmowac,(uchodzcow)za pol darmo,im ten system sie napewno nie spodoba,i wysadza to cale PEPCO w powietrze!!w tym momencie...az tego pragne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poirytowany
Praca jest fajna, tylko nie doceniona. Gadalysmy ostatnio z naszymi i stwierdzilysmny, ze facet przy maszynie moze stac i wciskac guzik. My targamy kartony jako kobiety i dostajemy ta sama kase......... phi niech nas w koncu docenia, bo beda szukac nowych debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piątek...... trzy palety w dostawie..... na zmianie my dwie i tłum ludzi..... nie zdążyłam roznieść całego towaru....... godzina 18, siedzę na magazynie i ryczę....... sobota rano, przyszłam na wolnym żeby dokończyć to czego nie skończyłam wczoraj........ wracam do domu, a mąż robi mi karczemną awanturę, że takiej głupiej to świat nie widział, że sama bat sobie ukręcam na szyję i mnie podobne też, że nie powinnam przychodzić na wolnym, że jak się nie wyrabiamy we dwie osoby z tym co kiedyś robiły trzy, cztery osoby, to powinnam to zgłosić i tak dalej....... dowiedziałam się , że kiero z drugiego sklepu na wolnym przychodzi robić papierkową robotę, albo gotówkę, bo też się nie wyrabia, czyli to nie tylko mój problem....... kilka razy mówiłam to rejonowej i za każdym razem słyszałam, że problem jest chyba we mnie, bo inni się nie skarżą....... więc nie wiem teraz co mam robić !?!?! dzisiaj nad ranem obudził mnie głos klawiatury, to mój mąż , pisał coś...... pytam go co pisze - opisuje moje ostatnie dwa tygodnie w pracy, dołącza grafik i wysyła do PIP....... jestem przerażona, a zarazem szczęśliwa, że ktoś się ujął w końcu za mną, tylko nie wiem czy to coś pomoże....... oby.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mimo wszystko byłabym zła że robi to bez mojego pozwolenia..... Wydaje mi się że najpierw powinien to z tobą uzgodnić. Ale to tylko moje zdanie. Ja bym tak nie chciała i na to nie pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały mąż! Gratuluję! Mam nadzieję, że jest w stanie samodzielnie utrzymać rodzinę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYGNĘBIONA 7
myślę, że nie rozumiemy tu istoty sprawy, tu nie chodzi o to czy mąż wysłał bez jej zgody czy ze zgodą tylko o to co się dzieje na sklepach i jaki zapierdziel panuje że się ludzie nie wyrabiają, nikt nie widzi istoty problemy że zaczyna się robić syf jak kilka lat temu w biedronce? czy u nas też w końcu ma się coś komuś stać i to wszystko ma iść do gazet żeby w końcu góra zobaczyła co się dzieje na sklepach ? I że zmiany we dwie osoby, no nawet w dwie i pół jak ktoś na 15 przychodzi, gdzie trzeba zrobić folder, zmienić szczyty i dostawa to mordercza charówa ? wszyscy są ślepi czy jak, każdy się wyrabia, pasuje wam przychodzenie na wolnym i udawanie że jest wszystko ok ? fakt, ja też bym nie chciała żeby robił to za mnie mąż, chciałabym mkeć pkprostu tyle odwagi żeby zrobić to sama, i jedno mnie cieszy że skoro takie rzeczy się dzieją na sklepach jext to tylko kwestia czasu jak to wszystko pierdutnie, i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziarno zasiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadgodziny nie płatne, bo po co .......... nad godziny? never, Kur mac my ducha zioniemy, zeby dostawe przyjac, bo wala jak na wojne. Półki pełne i co? Panie Radosławie, cóż centrala nie daje nam wyboru........... za 1 rok, 2 lata ........... macie starjk idiotow, ktorzy pełną piersia pracuja dla WAS. Jedni z NAS lubia ta prace, inni hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×