Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość dimara
Generalnie sklep będzie tak wyglądał i atmosfera będzie taka na jaką sobie zapracujesz wraz z innymi. Bo może być fajnie jak u mnie, albo i nie jak .......no już tu co niektórzy pisali. WSZYSTKO ZALEŻY OD LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
A jeśli chodzi o inwentaryzacje to są w godzinach pracy czy nocne-jest wynagrodzenie za to,wolne? Aha, a dostawy kto wykłada-cały personel-czy kierownik i z-ca też pracuja jak sprzedawcy, tzn. na kasie i wykładaja towar czy to nalezy do sprzedawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
Aha i o co chodzi z tymi konferencjami w firmie?A moze tez orientujecie sie jakie sa tam zarobki na poszczególnych stanowiskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa klientka pepco
hej, bylam tam dzis po raz pierwszy, bo ten watek zachecil mnie do odwiedzin tam.no i jestem mile zaskoczona.kupilam mojej fasolce czapeczki (byly przecenione z 2,99 na 0,99) no i rozowy kocyk. ogolnie to ciuszki na prawde ladne i bardzo tanie. moze ktos wie kiedy tam sa dostawy?mam zamiar wybrac sie tam razem z mezem i jeszcze poszukac fajnych ciuszkow dla malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
Do nowa klientka Pepco napisz z jakiego miasta jestes bo nie wszystkie sklepy maja w te same dni dostawy!!! Pozdrawiam i zycze milych zakupow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa klientka pepco
Jestem z Lublina. ciekawi mnie jak czesto sa tam dostawy. i dlaczego jest tam tak tanio.oplaca im sie? przeciez te ubrania sa na prawde porzadne.widzialam w Realu ubranka dla dzieci, to takie powyciagane szmaty i za cene ktorej bym nie dala.wolalabym dolozyc i kupic cos porzadnego. Natomiast Pepco jest swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
do zainteresowanaaaaaa pierwsza inwentura jest na zamkniętym sklepie i w zależności od wielkości sklepu trwa do 12h, albo i dłużej więc wtedy oczywiście ci płacą. W sklepach Pepco kierownik i zastępca to przede wszystkim praca na sklepie. Chyba, że masz taka ilość ludzi, że tylko będziesz mówiła co robić, ale rzadko się to zdarza. Ale na kasie kierownik i zastępca nie stoją, no chyba, że w baaardzo wyjątkowych sytuacjach. Dostawy są 2x w tygodniu, a ich ilość uzależniona jest od wielkości sklepu i ilości towaru jaki ci ubywa. tak średnio to około 10 palet tygodniowo. Ale zdarza się oczywiście i mniej. Konferencja odbywa sie raz w roku i jest to zjazd wszytskich kierowników bądź zastępców, na której w pierwszej zcęści omawiana jest praca, nagrody i takie tam tabelki i wykresy, a wieczorem impreza do białego rana. Ostatnio Norbi był. Jesli chodzi o zarobki to w zależności od tego do jakiego rejonu będzie sklep przydzielony takie one będą. Tzn sprzedawcy mają wszyscy takie same natomiast ten podział dotyczy kierowników i zastępców. są 4 rejony. Najmniej (czyli rejon A) dla z-cy jest chyba około 1200 dla kierownika1700, a najwięcej (czyli rejon D) dla z-cy 1700 a dla kierownika 2000. jakoś tak i to są kwoty netto. sprzedawcy od 1000 do 1300 netto no i plus do tego premie od utargów. jeśli wyrabiasz budżet to mogą być niezłe. nawet po 200-400 zł na rękę.Nie wszystkie sklepy wyrabiają się z planami, są miesiące że nawet jadą na minusie, ale z tego tutułu oczywiście nikt Tobie twojego wynagrodzenia nie utnie:) Poza tym praca jest naprawdę fajna, mimo tych niskich zarobków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
do nowa klientka pepco Sklepów Pepco jest już 130, jak się zamawia na taką ilość towar to i ceny u producenta są niższe i dlatego można sobie pozwolić na tak niskie ceny już w detalu:) Poza tym tak jak zauważyłaś oprócz typowej chińszczyzny jest naprawdę mnóstwo firmowych ciuchów. Na ogół w nich metki są powycinane szczególnie przy dziecięcych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
inwentura jest w godzinach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
jakiegoś zniesmaczonego klienta przypadkiem chyba opuściła, lub może co innego ? he he pani kierowniczka i wysyła anonimy na forum publicznym pod jej adresem. Zaznaczam że jest to karalne, i sprawa może się zakończyć w sądzie, Jeśli masz coś do kobiety , to miej na tyle odwagi i powiedz to jej prosto w oczy . To forum schodzi na psy. A co do inwentury, to czasem trwa ona nawet do godzin późno nocnych czasem i do 2 w nocy, ale wszystko zależy, jak sklep się do niej przygotuje. To jak długo liczycie zależy tylko od was samych Są sklepy , gdzie inwentura i korekta zmieści sie w jednym dniu :-) pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga Małpa
Co prawda to prawda - na tym forum to obrzucanie błotem przechodzi wszelkie normy. To chyba powinna być dyskusja ogólna, a do konkretnych osób każdy powinien zwracać się osobiście, no ale wiadomo, że ludzie prosto w oczy już coraz mniej porafią sobie powiedziec - zarówno tych dobrych jak i złych rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram w całej rozciągłości moich,szanownych przedmówców.Ludzie-szanujcie się wszak to tak niewiele.Już kiedyś wyrażałem swoje oburzenie na temat anonimowości w sieci i konsekwencji z tym związanych,ale nadal forum przepełnione jest nienawiścią i zawiścią.Wiem doskonale że tego nie zmienię to jednak liczę na to ,że następnym razem ktoś się zastanowi zanim obrzuci kogoś epitetami.Byle do wiosny-pozdrawiam optymistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slow life ONa
Post powyżej adekwatny do tematu ;P Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa klientka pepco
przestancie do cholery zasmiecac topik tymi linkami.i tak nic nie wygracie, zreszta zrobiliscie juz smietnik na innych topikach. chcialabym sie dowiedziec co jest wartego polecenia w pepco.ostatnio widzialam tam tuniki, takie jednokolorowe za 14.99 z krotkim rekawem.i zastanawiam sie czy sie nie rozciagna.w sumie material wygladal na calkiem dobry.ma ktos taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowa klientka pepco akurat wiesz czy ja wygram na tej stronce czy nie. podalam linka, bo jest sprawdzony. moj chlopak wygral tam monitor za grosze wiec bez takich prosze... jesli chodzi o ubrania to trzeba patrzec na material. w sklepie mozna kupic naprawde dobre, markowe ubrania za male pieniadze. polecam ubranka dla niemowlakow takie jak body czy pajace. fajne i trwale sa torebki damskie-takie male przekladane przez ramie. te wieksze raczej szybko sie szlag trafia. jesli chodzi o ta bluzke... musisz patrzec na material. niestety chyba jeszcze nie mamy jej na sklepie, bo nie wiem jaka to moze byc. jesli uwarzasz, ze wyglada na porzadna to warto zaryzykowac. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nalotu srok to jest to bardzo dobre,kiedyś robiłam w sieci biedronka i też tam coś takiego się odbywało jak nie kradniesz to nie wpadniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do neeww-nalot srok to coś takiego wychodzicie ze sklepu chcecie już wcisnąć alarm a tu zonk-wracacie za drzwi pokazujecie torby i jak jest ok to do domku a jak ktoś wpadnie to nie wiem u nas było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracuda
Witam . Czytam to forum juz od jakiegoś czasu i jestem przerażona co tu sie wypisuje obrabiacie tyłki waszemu kierownictwu tylko dlatego iż jesteście anonimowi podejrzewam że połowa z was nigdy by czegoś takiego nie powiedziała prosto w oczy kierowniczce lub kierownikowi osoby które ciągle tu narzekają na prace do nich pytanie Po co jeszcze pracujecie w PEPCO ? zwolnijcie się i po sprawie nikt was w tej firmie nie trzyma na siłę. Ciekawe jak wy byście sie poczuli jak by ktoś pisał na wasz temat ? Nikt z nas nie jest idealny i do każdego z nas podejrzewam że mozna bylo by sie przyczepić ale po co wasze firmowe sprawy wystawiacie na forum każdy to czyta i każdy tu może cokolwiek napisać aby oczernic inna osobę.Pozdrawiam i miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość putinek
job waszu mać! Pozdro dla całego Pepco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witan! Pomine wypowiedz baracudy. nie chce mi sie produkowac na ten temat. co do nalotu... wiec to nie jest takie straszne:) tylko torby i tyle. fajnie. myslalam, ze w sklepie siedzi sie z godzine, a kontroler paragony przewraca, papiery czy co tam jeszcze... Dzieki za info:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
Był nalot w jednym ze sklepów i w skrócie mówiąc starszy kasjer został zwolniony a kierownik dostał naganę z wpisem do akt, bo nie wie co się w sklepie dzieje. Chodziło głównie o to, że roleta był do połowy opuszczona już pół godziny przed zamknięciem, Kasjerki ze sklepu wychodziły pojedynczo, a starszy kasjer został i to w dodatku nie sam, bo z chłopakiem i jego kolegą. Poza tym kasa nie był policzona rozpieprzona na biurku. Możliwe, że coś mogłam trosze nagiąć w swojej opowieści, ale to już leci przez którąś osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_gorniak
To nie tak jak myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HGEYHRE324
Witam gadzetomaniaków :D Mam dla was link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet mozna za punkty zdobyć rózne nagrody. Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimara
o ile się nie mylę to już w kafeterii są fora o takich tam gadżetach darmowych itp, nie róbcie chamówy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lech_walesa
Jestem za a nawet przeciw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
skoro sobie lekcewaza prace i robi wszystko na "odpierdol" to niestety sa tego skutki. jeszcze brakuje zeby ktos przychodzil na tak zwanym gazie!! gdzie te ludzie maja rozum? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no ja uwazam, ze jesli ktos ma syf na sklepie, tzn kiepsko go prowadzi czy kradnie to mu sie nalezy. ten nalot to b.dobry pomysl. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×