Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Witam Was serdecznie i tak się cieszę, ze Was widzę:D Ametyst 🌻 ogromne GRATULACJE !!!! Jak możesz pokaż nam jakieś fotki syneczka MoniaAniu🌻 życze szybkiego porodu i zdrowego maleństwa 🌻 Esab 🌻 gratuluję, ale Ci fajnie;) możesz napisać ile sie starłaś Miffy 🌻 ja tez na razie nic :(:( tzn było, ale już nie.... Teraz znowu czekam z nadzieją na ten jeden z najpiekniejszych cudów;) Szylusiu🌻 buźka i pokaż sie na cudach;) Jerta🌻 co u Ciebie? Coral 🌻 juz tak niedługo i bedziesz tulić córeczkę:) Nie dziwię sie Twojemu męzowi, ze go nosi :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak moja noga prawie całkiem zrechabilitowana chociaż ostatnio mam skurcze łydek i przez to też bolą mnie blizny po operacji ale nie wygląda tak zle jak to było na początku. Mam kilka zdjęć z brzuszkiem które chętnie chciałabym wkleić ,ale jakoś nie mogę doprosić się męża żeby przesłał je na komputer ,a sama jestem niedouczona w tym temacie. Jeżeli chodzi o moją tesciową to ostatnio trochę nam choruje była w szpitalu i nawet ja mieszkałam u niej kilka dni ,o przeprowadzce musiała sobie zapomnieć bo mąż jej odmówił a poza tym to ona teraz wymaga częściowej opieki a ja niestety w moim stanie nie mogę się nią opiekować .Więc mieszka sobie u siebie z synem i przyszła synowa tam często przychodzi ,mój mąż też jest tam prawie codziennie.A ja mam narazie święty spokój. Klikam tak sobie teraz a moja dzidzia ma chyba impreze bo kopie tok że aż się brzuch podnosi. Mamy nadal problem z wyborem imienia więc postanowiliśmy poczekać aż się urodzi i wtedy stwierdzimy które imię będzie najbardziej pasować. Mój mąż ostatnio nazywa mnie[ opakowaniem na dziecko] trudno może mu to kiedyś zapomne ha ha. Pozdrawiam was wszystkie i wybaczcie że tak rzadko zaglądam , majówek ostatnio nie nadążam czytać więc też jakoś sie nie wypowiadam . BUZIAKI SŁOTKIE DLA WSZYSTKICH Ametyst gratulacje. I trzymam kciuki za wszystkie starajace ,bo jednak ciąża TO CUDOWNE PRZEZYCIE i mam nadzieję ze wkrótce wszystkim się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki Janeczka starłam sie ponad 2 lata ... ale w końcu ujrzałam 2 kreseczki idę dziś na 18 kuzyna mojego m wiec zaszalałam i zrobiłam sobie fryz :) wiecie obiecałam sobie z nie będę czytać w internecie jakiś nie potwierdzonych informacji... przecież każda ciąża jest inna... a ja sie tylko strachu najadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ? ładnie ie tak nie odzywac ?? :P ja byłam dzis u lekarza i moj skarb ma juz 2,5cm :) serduszko waliło mu jak młot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab🌼🌼 Superrrrr,ciesze sie bardzo,ze wszystko ok. Ja mam wizyte 13-ego lutego,a jak bylam na pierwszym usg,ktore mialam w 7tc i 2 dni to moja fasolka miala 10,8 mm i tez było ok. esabku a moze bysy sie wymienily gg,albo mailem i bysmy popisaly ze soba,bo tutaj zagladasz rzadko a chcialaby miec osobe ktora jest w podobnym okresie ciazy co ja,wymienialybysmy sie objawami itp.:D:D:D Co Ty na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylusia nie ma problemu moje gg to 1528222 a mail esab25@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień temu w środę o 1.50 w nocy zostałam mamą drugiego chłopca - Michałek 3900g, 58cm. Cudny!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniuAniu serdeczne gratulacje 🌻 🌻 🌻 ale duże to Twoje szczęście :D:D:D Niech sie zdrowo chowa, a jak starszy synek zareagował? Buziaki i wszystkiego dobrego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 GRATULACJE!! Podczytuje wasz topik styczniowy,dlatego byłam na bieżąco ,,ale miło,ze nam tutaj napisalas❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllooo A o naszym starym topiku to juz nikt nie pamieta???:(:( Prosze sie odezwac!!! Coral🌼Ty szczegolnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ❤️❤️ Tutaj to juz chyba nikt nie zaglada :(:(:( S Z K O D A !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, na cuda mi proszę przejść, zresztą musimy sie zdecydować albo tu albo tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, zobaczcie co znalazłam. Szukałam, bo nie mogę znaleźć Ametyst. A ona ma już nie długo termin porodu. Nie wiadomo co się dzieje z Renką. Odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×