Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

MoniaAnia🌼 Obtarcie ale od czego kochana jak ja od 5 dni sie nie przytulam,bo nie mam sily i ochoty i poza tym juz dawno po jajeczkowaniu:(:(:(: Cholera sa dwie opcje moim zdaniem 1)jakies zapalenie 2)moze to plamienie inplantacyjne:D:D Choc bardzo bym chciala aby to bylo to drugie ale .....dziwnie jakos mi tak,podbrzusze boli i ledziwe troszku jak przed @:(:(:(:(:no i tak szyjka ciagnie mnie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Szylusia - biedna. Można oszaleć od tej obserwacji własnego ciała. A najgorzej, że nic nie da się przyspieszyć. Ja w pierwsza ciążę zachodziłam 6 miesięcy, w drugą - 2 miesiące. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ jerta🌼 Widzisz wszystko byloby ok,gdybym ostatnio nie miala tego swedzenia przez 4 dni,bo jakby go nie bylo to moglabym myslec,ze moze boli mnie i mam takie dziwne uplawy bo cos tam sie zagniezdza.A tak mialam swedzenia.przytulalismy sie i moglo to cos przeniesc sie do srodka:(:(:(:( Mąż karze myslec pozytywnie czyli,ze moze udalo sie zafasolkowac,ale ja jakos hmn hmn znowu nie dowierzam:(:(:(:( Cholera z miesiaca na miesiac jet mi coraz gorzej:(:(:( Jak myslicie dziewczyny,czy bol brzucha tak jak przed@ moze byc bolem hmn zagniezdzajacej sie fasolki???Bola mnie tez ledzwie ,ale najbardziej brzucho i szyjka mnie niesamowicie ciagnie:(:(:(:( ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak boli szyjka.Nigdy się nie wsłuchiwałam w swoje ciało aż tak.Wiem natomiast,ze bardzo bolało mnie podbrzusze,bardziej niż jak faktycznie miałam dostać @. w pracy zapiernicz i stresy ale niestety w tym zawodzie to nigdy nie wiesz co Cie czeka. MoniuAniu mam nadzieję,ze dzieciątko waszej koleżanki bedzie na tyle silne,ze przeżyje.Bo niestety poród w tak wczesnym tyg.ciąży niesie z sobą wiele powikłań.Nad maleństwem czuwa anioł stróż i lekarze i wszystko w ich rękach. karola dalej chora.Kaszel okropny bierze wziewy (sterydy) u mnie popołudniowo-wieczorne mdłości trwaja nadal więc małe chyba ma sie dobrze (mam nadzieję). Muszę się zbierać,bo jade po mojego M do pracy.a tak marzyłam o prysznicu i wyrku:-o Coral juz sie denerwowałam ,ze coś się z Toba stało.Koniecznie odzywaj się częsciej. Ciesze sie natomiast,ze malutkie rośnie i ze ma sie dobrze.To już w końcu 12 tydz. jak ten czas leci................ dobrej nocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 JA TU NIEWIEM CO SIE ZE MNA DZIEJE....POTRZEBUJE WSPARCIA A TU CO??? A TU NIC DZIEWCZYNY WSZYSTKIE MAJA MNIE GDZIES!!!!!! 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam że wczoraj nic nie naisałam wpadłam tylko na chwilę na majówki.Ogólnie ostatnio jakoś mało zaglądam na kafeterię ale obiecuję poprawę. U mojego dzidziusia wszystko dobrze,wymachiwał wczoraj nóżkami że nie można go było zmierzyć.Ciesze sie bardzo że wszystko dobrze.Nie wytrzymałam i ufarbowałam włosy bo już nie mogłam patrzeć na te siwe mam nadzieje że to nie zaszkodzi dzidzi ....lekaarz powiedział że farba raczej nie przenika do organizmu,jedynie może mi kolor nie wyjść bo hormony szaleją. I tak mi się wydaje że nie bardzo ta farba pokryła siwiznę. Szylusia nie załamuj się ,nie mamy cię gdzieś ........głowa do góry ,ból brzuch taki jak przed @ może być oznaką implantacji zarodka .....u mnie wystąpiło jeszcze lekkie plamienie ,pamiętam jak panikowałam ,Ogólnie objawy ciążowe były prawie takie same jak przed @ może piersi tylko bardziej bolały. I nie myśl o tym że z miesiaca na miesiąc jest gorzej,pomysl sobie że kolejny miesiąc to kolejna szansa ....wiem że łatwo mówić ale tak naprawdę to jeszcze nie masz sie co martwić ,staracie sie bardzo krótko a ja i tak wierzę że uda ci się bardzo szybko. Przesyłam ci trochę fluidków ciążowych .....myślę że pomogą. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia - przypomnij sobie sytuację sprzed 2 - miesięcy, wtedy, gdy też miałaś podobne objawy i na teście po jakimś czasie pojawiła się lekka druga kreska. Wtedy z Janeczką podejrzewałyśmy, że to mogła być ciąża, która się nie utrzymała. Teraz znowu masz objawy i musisz myśleć pozytywnie i wtedy efekty końcowy będzie zupełnie inny. A objawy ciąży są podobne do tych które prorokują nadejście @. Zresztą zapytaj na forum i dostaniesz obiektywną odpowiedź. Głowa :) do góry, będzie ok. \\Kiedy masz dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....niewiem Dwa miesiace temu nie mialam takich plamien,tzn.hmn hmn hmn jak mozna to tak nazwac!!! A wiec jest to tak,ze mam dostac @ 27-ego czyli za tydzien....od dwóch dni mam ból dołu brzucha...w sensie tak jak przed @,hmn piersi robia sie wieksze,ale najbardziej bola sutki,ale nie tak jak dwa miesiace temu,hmn dwa dni temu rano po siusiu podcierajac sie zauwazylam sluz z paseczkami badz kropeczkami w kolorze krwi,to byl raz.portem caly dzien bolały mnie jajniki,lewy nawet czasami rwał.Wczoraj caly dzien tez bolał brzuch i rwała szyjka...dzisiaj hmn caly czas boli brzuch jak na @,przez caly dzien na wkladce zebrala mi sie plamka hmn sluzu rozowo bezowego...i szyjka rwie...niewiem dziewczyny co jest!!!!Cały czas mam wrazenie jakby cos mi tam wyciekało ide do wc i nic ,czuje sie mokra caly czas,ale nic nie mam na wkladce oprocz tej plamy:(:(:(: Ale jakby soe cos dzialo nie tak w sensie jakiegos zakazenia to chyba sluz bylby inny i raczej by mial jakis swiad albo swedzenie bym miala a tu nic!!! Cholera a moze dostane @ wczesniej przesz to przeziebienie:(:(:(:(:(:( Mam malutka nadzieje,ze to moze fasolka sie wbija,ale nie chce sobie robic nadzieij,zwazywszy,ze mialam te swedzenia i moze to ich nastepstwo:(:(:(:(: OSZALEJE Czy mozliwe jest,ze to tak sie objawia to zagniezdzanie,ze boli brzucho jak na @ i rwie szyjka????? :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia - ja nie pamiętam jak to jest z tą temperaturą. Ale pamiętam, że jak się jest w ciąży to jest podwyższona. Może zmierz jutro. Z tym, że powtarzam, nie pamiętam jaka powinna być w tym dniu cyklu. ale te nerwy cię wykończą. Może Janeczka mogłaby się zjawić - ona świetnie się w tym orientuje, z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerta🌼 Wiesz co juz pomału oswajam sie z mysla,ze i tym razem nic z tego,chyba jednak to swedzenie co mialam zainfekowało srodek,bo wlasnie wrocilam z pracy i okazuje sie,ze coraz wiecej mam tych bezowo-brazowaych uplawów,wiec cos sie przestawilo i pewnie dostane @ jutro albo w poniedziałek,bo ak wygladaja u mnie upławy przed @:(:(:(:(:(:(:(:( Cóz może za miesiąc:(:(:(:(:(: Wykończą to mnie nerwy ale w pracy:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Padam na ryjek, ale musiałam zajrzeć co u Was:) Szylusiu, musisz spokojnie poczekać, to może byc zarówno zagnieżdżanie sie zarodka, jak i wcześniejsza @. Objawy są b.zbliżone, nie chcę Cię jakoś nakręcać, ale mnie bardziej wskazują na ciążę, zwłaszcza ze to caly tydzien przed terminem @. Wyluzuj troszeczkę, nie wolno się stresować w ciązy:) nigdy ie wiesz czy tam już Ktoś nie mieszka:) A ta plamka wygląda jak przy implantacji i te lędźwie jeszcze na dodatek:) No i słuchaj się męża:D :P Coral, to już 12 tydzień? Teraz bedzie już spokojniej i możesz odetchnąć, najgorsze tygodnie minęły. Gratuluję ruchliwego maluszka:D rozumiem, ze przybyło kolejne zdjęcie do albumu. A farba nie powinna zaszkodzić. MoniuAniu, jak ja Ci zazdroszczę ze możesz pohamować ochotę na slodycze, u mnie strasznie z tym ciężko, jestem łasuch i nic co słodkie nie jest mi obce;) Ciesze sie ze wyniki wyszly dobre. Pozdrowienia dla Rudi i jej 770g.szczęścia, aby zdrowo roslo i nabierało sił 🌻 Jerta, mnie przy naszej polityce ręce opadają:( choc patrzę optymistycznie na te wybory> A tak w ogółe to skąd Ty wytrzasnęłaś tak taniego stomatologa? I dzięki za uznanie, ale lepiej wychodzi mi orientowanie sie u innych niż u siebie.Wiadomo, szewc, bez butów chodzi... Wracając jeszcze Szylusiu do temp. to po owulacji powinna Ci wzrosnąc, potem możesz mieć spadk właśnie przy implantacji, a potem znowu na podwyższonym poziomie aż do dwóch kresek na teście ciazowym :D Pozdrawiam Was serdecznie i dobrej nocki zyczę. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstajac z lozka zmierzyma temperature w srodku...chyba niz z tego mam 36,9..:(:( LECE DO PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia dzisiaj niedziela ...a ty do pracy 🌼 Jeżeli chodzi o plamienie implantacyjne to ja takie miałam,ale tylko jeden dzień bardzo delikatne plamienie ....krew jasnoczerwona czysta bez żadnych skrzepów,trwało to jeden dzień a może tylko kilka godziń.U mnie to plamienie wystąpiło ok 23 dnia cyklu ,kilka dni przed spodziewanym okresem.Na 3 stronie naszego topiku pisałam o tym plamieniu pamiętam jakiego miałam stracha. Mam nadzieję że u ciebie będzie to pozytywny objaw.....trzymam kciuki. Janeczka a co u ciebie na jakim etapie jesteś ,bo ja też ostatnio rzadko wchodzę na kafeterie i nie czytam co tam u was na topiku. Dziewczyny trzeba się ubrać i iść spełnić obowiązek obywatelski....a pogoda u nas nie zachęca do wyjścia z domu . Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral🌼 No tak wyszlo,ze ja dzis w pracy,bo studentka nasza w komisji wyborczej siedzi i poprosila mnie ładnie abym przyszła,wiec przyszłam ale od jutra 4 dni wolne i potem 2 dni pracy i dwa wolne:D:D:D A wiec czuje sie .....hmn rano jak wstalam podbrzusze bolało mniej,ale zrobilo mi sie niedobrze...nie zwymiotowałam bo nie mialam czym,ale troche powisialam nad wc:(:(:(:( Teraz jestem w pracy i jak narazie delikatne upławy brązowawo-beżowe...niestety bardzo mi to przypomina upławy przed @,ale przed @ mialam tylko dzień takie upławy i to dzień przed @,a teraz wczoraj mialam troszke,w nocy nic no i jak zaczęłam chodzic to znowu delikatnie,ale jak narazie malusio.Podbrzusze delikatnie daje o sobie znać,piersi delikatnie na bokach czuję ale sutki przestaja byc wrazliwe:(:( Nieweim chcialabym myslec jak mój mąz,ze to moze fasolka,ale nie chce sie nastawiac a potem zobaczyc @ ,juz i tak biegam co chwila do wc bo wydaje mi sie,ze juz @ jest ,bo czuje sie mokra a tam nic:(:(: Chce wyluzowac i mam nadzieje,ze mi sie to uda,ale ciezko jest bo jednak caly czas boli brzus jak na @ ehhhhhhhhhhh Tak bym chciala aby to fasolka tak szlała w końcu co kobieta to inne objawy:D:D Kurde jak do jutra nie dostane @ to moze to jest to,a moze mam jakies zapalenie i dlatego te upławy!!! Dobra nie marudze bo w końcu skad wy macie wiedziec co to jest jak ja sama niewiem:(:(:(: buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(: NIKT NIC NIE PISZE,WIEC JA COS NAPISZE.....PRZEZ CALY DZIEN LEKKO BOLAł MNIE Dół BRZUCHA,PLAMIENIA BRąZOWE JAK PRZED @ SA ALE PRZEZ CALY DZIEN W PRACY BYłO ICH NIEWIELE....HMN NIEWIEM CO O TYM MYSLEC....BO JAK TO CIążA(BARDZO BYM CHCIAłA)TO MOZE BYC ZłY OZNAK,MOZE COS JEST NIE TAK:(:(:( A JAK NIE CIAZA TO COS I TAK JEST NIE TAK ,BO NIGDY NIE MAILAM NA TYDZIEN PRZED @ TAKICH UPłAWóW,POJAWIALY SIE ONE DZIEN MAX.DWA PRZED@.................\\\\KURDE CZY TO WSZYSTKO MUSI BYC TAKIE TRUDNE 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia a nie możesz rano zrobić bety ,jeżeli będzie ciąża to napewno na becie już bedzie wiadomo ,a wynik masz za kilka godzin u mnie beta kosztuje 25 zł to jest tylko trochę więcej jak test a ty będziesz spokojniejsza. Tylko jeżeli to jest plamienie implantacyjne to znaczy że zarodek dopiero wgryza się w scianki macicy i beta też nic nie wykaże ,dopiero za kilka dni. wiem że się martwisz ale niestety chyba będziesz musiała cierpliwie poczekać chociaż wiem że to trudne. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.10] 12:28 Szylusia A wiec jak byla to fasolka to juz chyba jej nie bedzie :,uplawy sa coraz silniejsze i zmieniaja barwe na czerwien,wiec to jest @ Do gina jestesm zapisana na 7-ego,pewnie to jakis stan zapalny!!! Co do opryszczki to ostatnio mam ja bardzo rzadko,jakos moze raz w roku,ginekolog powiedziala,ze jak raz sie ja zlapie bedzie sie mialo przez cale zycie ehhhhhhhhhhh chce mi sie plakac,ta tempka dala mi troszku nadzieji a tu nic z tego !!! 22.10] 13:24 Szylusia Wiesz plakac mi sie chcialo,ale teraz jakos mi zeszlo cisnienie. Tylko sie wkurzam,ze jak ta @ ma byc to niech juz leci ,a nie sie czai,jak wstalam z lozka to polecialo jakby @,a teraz jak chodze zero nic nawet troszku uplawow.........no ale coz pewnie sie jutro dopiero rozkreci.....kude a nawet nie mialam nerwa przed @,a zwsze chodze naladowana..widocznie cos jest nie tak Okarze sie 7-ego A NA CO JEST TEN DUPHA.....COS TAM??? 16:10 Szylusia Hej dziewczyny Ja przez całą noc nie mialam wogole upławów,dopiero jak wstalam rano,to polecialo i na papierze zauwazylam,ze ma bardziej czerwonawo-brazowa barwe...zalozyłam podpaske pewna,ze sie zaczyna sie @,a tu od rana nic,nawet te brazowe uplawy co przez 3 dni mialam nie leca Juz chcialaby aby polecialo konkretnie abym wiedziala co i jak,a nie teraz robi mnie ta @ w jajo!!! Ehhhhhhhhhhh wiem wiem,wizyta ginka juz ustalona na 7-ego i tak czy siak ide do niej niech zobaczy co to za zmiana,bo nawet jak @ sie zacznie na dniach to i ta to co sie dzieje teraz ie jest dla mnie normalne bo nigdy tak nie mialam : 18:43 Szylusia ja-neczka Humor moze i mi sie poprawil,ale z powodu męża,gdyz dzis dostal w końcu kontrakt na stala sluzbe wojskowa!! On caly czas ma nadzieje,ze jednak moze to fasolka,bo caly czas mnie muli,wczoraj wieczorem wymiotowalam troszke,hmn od rana czyli od czasu,kiedy polecialo mi troszku,nic nie leci ,zero podpaska czysta...muli nadal,a prawie nic nie jadlam....niewiem nie chce sie nastawiac,ale @ nie przyszla i cholera wie co to ma oznaczac!!! Zobacze co bedzie jutro wieczorem i rano zmierze temperature i zobacze czy nie spadla 20:12 Szylusia hej hej hej swierze wiesci ode mnie,mierzylam temperature dopiero co ...... 37,1 stopni 21:58 Szylusia @ PRZYBęDZIE NAJPóZNIEJ JUTRO CZUJE TO W KOśCIACH Cóż ja-neczka moze u da nam sie w przyszlym cyklu a Tobie w tym CORAL SKOPIOWAłAM TO CO PISALAM W CIAGU DNIA NA TOPIKU JA-NECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ja nadal trzymam kciuki za ciebie i za Janeczkę i czekam na wieści . Idę spać bo nie było dzisiaj popołudniowej drzemki Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny się porchodziły. Widziałam nowe zdjęcia Ametyst - na styczniówkach. Szylusia na starających się. Trudno jak nas zlikwidują to będę czytać na innych topikach , co u Was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Wróciłam ze szpitala, bo jakieś przedwczesne skurcze się pojawiły, ale już na razie wszystko OK.. Renka, dzięki za wpis na Styczniówkach! 😘 Biorę mase leków, mam duuużo leżeć, mam założony pessar, więc mam nadzieję, ze dotrzymam do bezpiecznego okresu.. oby jeszcze 7 tygodni i będzie OK..trzymajcie proszę mocno.. Coral, widzę, że i Tobie tygodnie ciaży lecą, jak nie wiem :) Dużo zdrówka dla Was! Szylusia, co to za humorek..? Ale nie dziwię się, jesień brzydka za oknem to i płakać czasem się chce. Mnie osobiście coraz częściej ;-) Ale zwalam to na hormony no i notoryczny strach o to, żeby wszystko było ok... Żeby i Wam było wesoło, wklejam zdjęcie hipopotama, czyli mnie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56850560 4290a79d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka fajnie, że zajrzałaś na styczniówki 🌼 Malutka córeczka Rudi ma się dobrze i wkrótce może opuści inkubator. Będzie w szpitalu aż osiągnie wagę 2kg. Ja-neczko wiesz, słodycze to także moja słabość i za długo nie wytrzymałam z moją super zdrową dietą :-( Szylusia Ty jak się czujesz? głupia @ rozpętała się na całego, czy nadal jest nadzieja, że... ? Przedwczoraj miałam robione dokładne USG na super sprzęcie w Klinice we Wrocławiu. Wszystko u dzidzi OK, wszystkie wymiary i narządy, więc jestem VERY HAPPY :D Jak zwykle - już na wejściu zabroniłam lekarzowi zdradzać mi płeć dzidzi - więc nadal żyję w słodkiej niepewności ;-) Ostatnio kopie mnie niesamowicie... to jest urocze ! Pozdrawiam wszystkie nieobecne i proszę się meldować, bo nie będę Was szukać niewiadomo gdzie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło czytac,ze u was wszystko sie pieknie uklada... U mnie troszku nie bardzo,po pierwsze @ sie rozchulała na całego,czuje sie ......bleeeeeeeeeeeeee Dzis do pracy mialam isc na 8 h ,a sie okazuje,ze dwie laski nas olały i rzucily wypowiedzeniem i chorobowym od razu, do pracy na 11 H,mam juz dosc,bo w listopadzie mialam robic po 8 h ,5 dni w tyg.teraz zapowiada sie ze po 11 h,co drugi dzien.....mam dosc naprawde mam dosc tej pracy!!!!!! A jak na zlosc @ caly czas sie zjawia i nie pomaga mi w tym aby opuscic progi tej pracy: : TOWPIS Z PRZED DWOCH DNI ......DZIS @ JUZ SIE ZE MNA ZEGNA,PIJE TEZ ZIółKA,KTORE NIBY MAJA POMOC W ZAFASOLKOWANIU,ZOBACZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ostatnio rzadko zagladam ,bo jakoś stałam się bardziej aktywna więc dużo czasu spędzam w kuchni i przyrządzam sobie smakołyki. Na majówkach ostatnio pomarańczowa rewolucja ,aż się nie chce pisać bo zaraz złośliwe komentarze. Ametyst wcale nie wyglądasz jak hipopotam ..........bardzo ci ładnie z tym brzuszkiem i wcale nie widać żebyś przytyła. Zyczę ci powodzenia MoniaAnia ja też narazie nie chce znać płci dziecka .....chociaż mój mąż bardzo chce wiedzieć ,chociaz myślę że bliżej porodu dobrze by było już wiedziec.Ja już nie mogę doczekać się pierwszych ruchów dzidzi ,ale na to muszę poczekać jeszcze kilka tygodni. SZylusia mam nadzieje ze pomogą ci te zziółka trzymam mocno kciuki. Poczekam jeszcze trochę jak bedę miała wiekszy brzuszek i też wyślę wam zdjęcia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Ja teraz 3 dni na starych śmieciach,więc wrócę dodomciu o 18.15,a nie jak ostatnio o 22-ej Wczoraj pożegnałam @ no i od dzis przytulanko,staram sie wyluzowac,bo wlasnie wczoraj rozmawialam z kumpela,ktora nie mogla zajsc w ciąże i w końcu dała sobie spokój po rozmowie z lekarzem,ktory powiedzial,ze ma problemy z tarczyca i moze miec problem z zajściem.A jak ona dala sobie spokoj to nagle sie okazalo,ze jest w ciązy.....fakt łatwo sie mowi a w zyciu jest zupelnie inaczej,tymbardziej,ze czlowiek niewiem czy cos z nim nie tak.Bo jakby juz lekarz stwierdzilz,e cos mi dolega to siłą rzeczy by sie wyluzowała a tak....... Niewiem pije ziółka.....zobaczymy,choc znowu po @ tak jak i miesiac temu czuje cieplo w podbrzuszu i delikatnie bola mnie jajniki jak przed @,niewiem co to oznacza,ale juz w przyszla sorde biegne do mojej gin i mam nadzieje,ze cos madrego mi powie i uspokoi.... A od dzis same przyjemnosci,czyli znowu okres przytulania zacząc czas :D:D:D:D:D:D: :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×