Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

Co słychać? U mnie bez zmian. Skaczę sobie po waszych topikach i mocno Wam kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd przyznac ale dopiero niedawno wyległam z wyrka,od 4 dni codziennie imprezujemy ze znajomymi i tak schodzi do 5-ej rano Moja przyjaciolka wrocila i moj maz zostal w koncu ZAWODOWYM ZOLNIERZEM NA STALE(do tej pory mial kontrankty 5-cio letnie)i tak sie witamy i oblewamy co chwila cos Dzis dajemy juz spokoj,gdyz jutro ide do pracy poza tym ilez mozna Tak sie rozchulalismy,ze od tych 4 dni nie pije ziółek,pewnie to niezbyt rozsadnie,ale pewnie i tak by nic nie daly połączone z alkoholem.....szczerze to sie wyluzowałam totalnie,wogole nie mialam czasu myslec o tym co sie dzieje i ze sie staramy itp.Co musze wam powiedziec bardzo mnie cieszy,bo juz mialam dosc tego gdybania co i jak czy sie uda czy nie itp. No zmykam na sniadanko ,bo potem smigam do GALERII BAłTYCKIEJ(niedawno otwarta)zobaczyc co maja i moze umilic sobie dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja leżakuję dalej, bo do końca jeszcze 7 tygodni, a Maluszek chciałby już wyjść.. :o Przesyłam szybkie buziaczki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Oj dlugo musialam Was szukac. Co tu tak pusciutko? Wczoraj dostalam wstretna @.To juz 3 m-ac w plecy. Ale sie nie poddaje:) Szylusia Coral Jerta Renia Ametys Co u Was nowego?Piszcie,bo topik upada,a szkoda by bylo. Pozdrawiam i caluje Miffy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam jeszcze o Janeczce i Moni Buziaki dla Was Dziewczyny 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Co sie z Wami dzieje? Dlaczego zadna nie pisze? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Buziaki dla Was i odzywac mi sie PROSZE ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooo Moze tak stare pisaczki tego topiku sie odezwa??? Trzeba pozytywnego akcentu jakiegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ... bardzo dawno sie nie odzywałam.... musze poczytac co napisałyscie :) sylusia gratuluje !! ja tez bede miec dzidziusia... jestem w 7tc + 4dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak ten zaieg usuniecia tych polipow sie udał i to zaowocowało fasolka :) odezwijcie sie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE! Szylusia widze,ze odgrzebalas nasz stary topik:) GRATULACJE ❤️🌻❤️🌻 nareszcie sie doczekalas:) U mnie bez zmian.Staram sie i staram i 5 cykl NIC:( Juz mam pomalu tego dosyc. Pozdrawiam cala nasza ekipe Janeczke Coral Jerte Renie Monie Esabku dla Ciebie buziaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niespodzianka. Ja skaczę, po różnych topikach, żeby przeczytać co u Was słychać. Jakoś nie mogę znaleźć topiku, który by do mnie pasował. To czytam co u Was i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow jaka radość Dziewczyny ciesze sie niesamowicie,ze sie odezwalyscie:D:D:D:D Siedzialam i siedza od dluzszego czasu na topiku WIERZYMY W CUDA NA WIOSNE SIE UDA,bo pewnego dnia tutaj zrobila sie totalna pustka,a ja potrzebowałam wsparcia,bo tez juz dostawałam doliny,ze nie wchodzi. Ale na naszym topiku staraczkowym ostatnio zle sie dzialo i jest maly kryzys wsrod dziewczyn,w sensie zle sie dzialo ostatnio jakis czas temu Ja-neczki ciaza okazała sie ciaza biochemiczna,stracila ja bardzo szybko,potem kruchaa tez starcil fasolke,ostatnio minimonia,tragedia masakryczna,pogrzeb dzidzi,no a teraz renka cos pisze,ze nie bedzie wchodzila na topik bo ma zle fluidy i ona tez lezala w szpitalu,ale narazie jest ok. ehhhhhhh mowie wam straszne rzeczy sie dzieja tam,ale taie jest zycie,plynie dalej czy tego chcemy czy nie!! esab🌼GRATULACJE!!!!Pisz tu szybko jak sie czujesz,jakie masz dolegliwosci ,wszystko wszystko ,ciekawi mnie to bo jestesmy na podobnym etapie:D:D:D Miffy🌼nie martw sie ,ja tez przeciez zafasolkowałam dopiero w 5 cyklu,i to za pomoca duphastonu,ktory zreszta nadal jem,wiec badz dobrej mysli.Ale powiem ci jedno jak dasz spokoj uda sie bardzo szybko,wiem bo ja sobie odpuscilam,gdyz moj mz wybywa na bardzo dlugo i co jak dałam sobie spokoj @ sie nie zjawiła:D:D:D buziole piszcie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Szylusia czytalam co sie stalo Moni,straszne:( Szkoda,ze nie piszecie na tym topiku. Ciekawi mnie co tam u Coral slychac. Ja z Esabkiem mam kontakt na innym topiku. Pozdrawiam i sciskam Was mocno❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miffy na jakim jestes topiku?? nie piszemy tutaj,bo jak dziewczyny zafasolkowały przeszly na topiku gdzie wypadly terminy porodu i tak sie posypało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia! Ja z Esabkiem jestesmy na innym forum(nie tutaj na kafe). Bede Was czytac i w miare mozliwosci pisac co u mnie nowego. Trzymyjcie sie cieplutko 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem chociaż bardzo mało siedzę ostatnio na kafe,nawet na majówki rzadko zaglądam. U mnie wszystko dobrze tylko jestem coraz grubsza ,zmieniam garderobę z tygodniana tydzień .Pomału kompletujemy wyprawkę chociaż ja jeszcze chciałam się wstrzymać ale jednak męża kusi oglądanie wózków, fotelików i innych akcesoriów dziecinnych. Szykusia gratuluję jeszcze raz i nie martw się tak , wiem że łatwo mówić a ja sama panikuję Pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieję że znów zaczniemy więcej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Coral🌼🌼 Bardzo sie ciesze,ze wszytko jest u Ciebie ok. Powiedz mi kochana a jak Twoja nozka bo jakos chyba gdzies ten temat zanikł,a przeciez miałam ja niezle pocharatana??? No i ogolnie jak sie czujesz,któż to bedzie u ciebie,wiesz juz??? Czy nadal musisz lezec czy mozesz juz chodzic za wspomiana wyprawka?? esab,miffy🌼🌼gdzie wy przesiadujecie??ja z checia bym poczytala co u was A TO WPIS MOJ Z WCZORAJ NA WIERZYMY W CUDA No to pisze raz jeszcze,ciesze sie dziewczyny,ze jestescie i ze wracamy z dolinujacych twierdzen do radosci z zycia,bo trzeb sie nim cieszyc mimo krzywd mimo bolu,bo ono trwa nadal czy tego chcemy czy nie!!! Wiecie co byłam dzis odebrac wyniki badan,mialam robione jak narazie WR-ujemny Beta Hcg-110927 mlU/ml TOXO- IgG 0,00 IU/ml IGm (-)ujemny Ciesze sie z Toxo,bo mialam je robione w czerwcu,ae kazali mi robic w ciazy co 3 miecy,bo mam kota i ciesze sie,ze moj kotecek mnie nie zarazil : Co do Bety to wiem wiem swir ze mnie,ale coz chcialam wiedziec czy dobrze rosnie Dziewczyny jedno pytano,czy jakby serduszko przestalo bic(tfu tfu tfu )to czy beta spada od razu czy dopiero po jakims czasie albo po zabiegu. Wiem,ze nie powinnam tak myslec ale chcialabym wiedziec,moze ktoras z was wie cos na ten temat!!!Tylko nie krzyczcie na mnie,ze sobie cos wkrecam bo ja tak profilaktycznie!!! Mam do odbioru jeszcze Hbs,ale to chyba dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Coral ciesze sie,ze u Ciebie wszystko ok:) Napisz nam co z Twoja nozka. Mnie jeszcze interesuje jak tam tesciowa. Mam nadzieje,ze sie do Was nie wprowadzila. Szylusia! Ja z Esabkiem jestesmy na forum zamknietym. Nikt nie moze sie do nas juz przylaczyc.Tutaj na kafe moze wejsc kazdy. Nasze dwie kolezanki mialy z tego powodu male nieprzyjemnosci:( Buziole❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !!! super ze topik ozył :) sylusia ja nie mam jakis specjalnych objawów, na poczatku bolały mnie piersi ale teraz juz sie hormony ustatkowały i ten bol mija... mam lekkie nudnosci i straszne apetyty, np. dzis jadłam pol bułki z miodem a poł ze smalcem :) czytałam ten topik na ktorym teraz jestes i popłakałam sie ze takie nieszczescia spotykaja nas dokokoła :( narazie jestem na L4 bo ostatnio poplamiłam toszkei dostałam duphaston i luteine ale juz sie wszystko unormowało i teraz tylko cieszyc sie ciaza ktora trwa juz 7tyg i 6 dni :) a jak tam u ciebie ? jak sie czujesz? dokuczaja ci jakies dolegliwosci? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab[kwiatek🌼 Ja na dwa miechy przed ciążą brałam juz Duphaston,bo mialam miedzy miesieczne plamienia,no i po to aby pomogł mi zajsc w ciaze. Po drugim miesiacu mi sie udało i dalej biore duphaston,mam brac go narazie do 12 tygodnia,a potem sie zobaczy.Nie plamilam w ciazy bynajmniej nie plamie narazie,wiec duphaston biore profilaktycznie,aby temu zapobiec!! Co do moich objawow...hehe czasami sie zastanawiam czy jestems w ciazy,to juz 8 tc i 4 dni,a ja jak narazie mam tylko częste wzdęcia,bóle podbrzusza,no i cycki coraz wieksze i bolace,a tak nicccc Nie mam zachcianek,nie mam mdlosci,nie mam wiekszego apetytu,zero,dlatego czasami sie zastanawiam czy wsio jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylusia 🌼 na pewno wszystko jest ok.. ja np jestem caly czas niespokojna o maluszka i boje sie zeby plamiania nie wrociły... podbrzusze tez mnie boli ale to rozciagaja sie wiezadła podobno i wszystko przygotowuje sie na maluszka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Szylusia, Esab GRATULUJĘ WAM ! Ja z Ametyst popisujemy na styczniówkach. Ametyst urodziła zdrowiutkiego syneczka i teraz jest jej troszkę mniej, bo -wiadomo- synuś absorbuje czas :-) A ja czekam na poród - już baaardzo niecierpliwie - bo termin minął w ten poniedziałek... Buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia zycze szczesliwego rozwiazania🌻 Odezwij sie do nas jak juz bedzie po wszystkim ok. Ametys - GRATULUJE❤️ Duzo,duzo zdrowka dla Twojego syneczka❤️ Buziole🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ani sie obejrzysz a bedziesz miała swojego skarba na swiecie :) buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×