Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gratka22222222222

wypowiedzenie na umowie zlecenie

Polecane posty

Gość gratka22222222222

Witam! Od trzech miesięcy podpisuję co miesiąc umowę zlecenie. Istnieje preawdopodobieństwo, że będę zmuszona zrezygnowac z pracy w środku miesiąca. Czy musze napisać specjalne wypowiedzenie czy wystarczy powiadomić szefostwo telefonicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiaplus
miałam podobną sytuację--przez 6 miechów miałam umowe zlecenie. czekałam jak głupia z nadzieją na stałą umowe - bo mi zależało na pracy. ale że im pasowały zlecenia a mi nie chciałam się zwolnić. podobno jest tak że jesteś do danego czasu zatrudniona i możesz nie przyjąć następnego zlecenia.możesz też powiadomić pracodawce że rezygnujesz- bo znalazłaś lepszą prace.albo możesz iść na l4 ale chyba nie płatne. może pomogłam ci troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Ja dosyc niedawno wypowiadałam umowe zlecenie tylko ze miałam na dłużyszy okres i o ile w umowie zlecenie nie masz podanego terminu wypowiedzenia to mozesz ja rozwiazać z dnia na dzien tylko ze to powinno byc na pismie. Tylko teraz mam problem bo nie moge sie doprosic wynagrodzenia za przepracowane 2 tygdonie bo odeszłam w połowie miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spójrz
czy w umowie masz zapis o rozwiązaniu umowy, pzreważnienjest wskazane, jaki termin wypowiedzenia obowiązuje strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×