Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

POZOSTAN MLODYM,,,, Nie martw sie w nowym roku o swoja fryzure,swoje zeby i wyglad. Zatroszcz sie przede wszystkim o swe SERCE i DUSZE. Jesli bowiem serce i dusza nie sa w stu procentach takie,jak nalezy, to nowy rok przyniesie Ci wiele trosk, a Ty przedwczesnie sie zestarzejesz. SERCE i DUSZA sa najsilniej atakowane i niszczone przez egoizm. Egoizm czyni ludzi samotnymi, sprawia,ze wygladaja staro i brzydko. SERCE i DUSZA pozostaja mlode i pelne zycia, jesli wypelnimy je miloscia i przyjaznia. SERCE i dusza sniadzieja i gorzknieja, jesli zarastaja zawiscia i nienawiscia. Dany nam nowy rok podzielony jest na dwudziestoczterogodzinne porcje. Nic wszystko naraz! Uporaj sie z kawalkiem po kawalku. Dodaj do kazdego dnia troche slonca i duzo milosci. Wtedy pojdzie jak z platka. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są jeszcze ....
uśmiechy i spojrzenia, i radość podzielona sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY 🖐️ BIESIADO! 👄 Kochane Drzewka, dzis Was tylko przywitam i wybywam , bede wieczorkiem ! 🖐️ Zycze milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ Kochana JARZEBINKO_______________przytulam Cie i czekam z utesknieniem na CIEBIE🖐️ Pozdrawiam wszystkie drzewka👄 Och,,,i ja mam wypad____bardzo wazny!! WIAZKU_____Ty wiesz,,,ze sa to \"wyjatkowe\" wypady!! Miejmy nadzieje,ze wszystko bedzie OK!!! GRABKU___________❤️ Myslalam caly czas o tym,o czym rozmawialaysmy. Trzymam kciuki👄 Do zobaczenia🖐️ Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor moje kochane Drzewka!👄 WITAJ JODELKO! 👄 trzymam kciuki za Ciebie za ten wazny wypad i zycze powodzenia! ❤️ mocno przytulam! Wrocilam do domu bardzo pozno, bylam u mojej starszej Corci, poniewaz Wnuio moj chory, :-( odebralam Go ze szkoly, corcia tez chora , u nas panuje grypa i to bardzo zarazliwa! ❤️👄🌻 Dobranocka, moje kochanie Dobranoc Nawet wiatr w drzewach śpi Ciebie też zmęczył dzień Co zapragniesz, zaraz się stanie Dobranoc Wiele dać mogą sny Lepszy dzień zbudzi Cię Twój nowy sen Ma dla Ciebie swój dar Lądy, morza i świateł pożar Hen, hen... Dobranocka, moje kochanie Dobranoc Wiele dróg czeka Cię Drogi dobre i złe Gdzieś w lesie snu Będę z Tobą i ja W lesie baśni A teraz zaśnij już Dobranocka, moje kochanie Dobranoc Cichnie już ptaków śpiew Teraz śpij Dobranoc... Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ JARZEBINKO!🖐️ Dotarlam na BIESIADE,,,Wreszcie jestem.Trasa byla dluga,,,,rozmowa bardzo wazna.Mam mieszane uczucia.Czas pokaze,jaka decyzje podejme,,,,Jeszcze nie jestem na 100% zdecydowana__________odzywa sie jakies \"ale\". Mam czas na podjecie decyzji,,,,, LUDZIE,KTORZY PO PROSTU SA LUDZMI,,,,, Sprobuj codziennie na nowo byc dobrym czlowiekiem. Takim,ktory nie na pokaz,nie udajac, jest dobry,mily i serdeczny dla wszystkich ludzi,z ktorymi sie styka. Takim,ktory zna swoje slabostki,swoja drazliwosc, swoja ograniczonosc,nie tracac z tego powodu pogody ducha. Takim,ktory zapomina o sobie i potrafi zniesc fakt, ze inni o nim zapomnieli. Do wspolistnienia na swiecie potrzebni sa dzis koniecznie wlasnie tacy ludzie, po prostu ludzie dobrzy,ludzie mili, ktorzy z usmiechem obsluza cie w sklepie, nie straca cierpliwosci pracujac w okienku, nie beda ci zagrazac w ruchu ulicznym, nie wybuchna zloscia,gdy popelnisz blad. Nie tacy,ktorzy sadza,ze swiat sie zawali, jesli nie wszyscy beda tanczyc,jak oni im zagraja. Nie tacy,dla ktorych wszyscy myslacy inaczej nie sa zupelnie normalni. Boze,uchron nas od ludzi jak czolg niszczacy wszystko po drodze, od ludzi glosnych jak beben,ktory wszystko zaglusza, od ludzi grubokskornych,ktorych nic nie jest w stanie poruszyc. Boze,podaruj nam wiecej ludzi,ktorzy po prostu sa ludzmi. Phil Bosmans Pozdrawiam BIESIADE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,czy na jakimkolwiek innym etapie zycia jest w nas,ludziach,tak silna potrzeba i chec dawania.I na to dawanie otwartosc. Kiedy jestesmy dziecmi_____glownie,wrecz egocentrycznie,bierzemy. Kiedy jestesmy mlodzi____zaczyna pojawiac sie potrzeba dawania,nie branie ciagle jest w przewadze. Wiek sredni przynosi swiadomosc,ze dobrze jest szukac rownowagi. Wnioskuje,,,,ze to czas pewnosci,ze z dawania mozna czerpac,czyli brac.I mozna miec z tego wielka radosc!!!! DAWAC I BRAC,,,,, Jak mozesz zaznac kiedykolwiek szczescia, jesli wciaz oczekujesz wszystkiego od innych i zrzucasz na innych wszystkie winy? Zyc to dawac i brac.Ale widocznie ludziom wpaja sie,by tylko brali: Wez, mozesz zadac,musisz to wykorzystac. I mozna inkasowac,czerpac zyski,zadac i brac. Kazdy,kto stanie ci na drodze,to wrog. Nagle znajdziesz sie posrod samych konfliktow, zapanuja klotnie i zlosc.Poczujesz sie zagrozony. Wszedzie bedziesz widzial ludzi,ktorzy zle ci zycza. I zapomnisz,ze sam stworzyles sobie wrogow. /fragment wiersza Phila Bosmansa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczescie,to w zasadzie tylko inne slowo na pokoj, zadowolenie,przyjazn,radosc. A te nie pojawiaja sie nagle. Nie mozesz ich tak po prostu zadac od innych. Ale dostaniesz je za darmo,jesli sam bedziesz zyczliwy, jesli masz zaufanie do ludzi,jesli pelen milosci troszczysz sie o ludzi,jesli takze w wielkiej biedzie, jakkolwiek by byla,nie porzucasz wiary, ze kiedys wszystko zmieni sie na lepsze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wciaz na nowo uczyc sie,by nie brac dla siebie i nie stawiac nowych zadan,lecz dawac,pomagac, pocieszac innych i nie zapominac przy tym o sobie. Wtedy pewnego dnia w twoim biednym ludzkim sercu zaswieci gorace serce i poczujesz sie z tym dobrze. I bedziesz szczesliwy!!! Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu__Drypciu! A co Ciebie tak tu zasmucilo? Lubisz poezje? Poczytaj___milej lektury.:D Posluchaj piosenek,,,,i odgon swoj smuteczek!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w czym rzecz? Wiersze Phila Bosmansa sa bardzo czytelne,,,,,uwielbiam je____dlatego cytuje je tutaj.Nie sadze,ze nie podobaja Ci sie.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobaja, podobaja , tylko po przeczytaniu stwierdzam, ze mimo wszystko jakas część potwora skąpca jest albo przynajmniej drzemnie we mnie nie ujarzmiona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego babciu-drypciu wybralas sobie taki nick? To powiem tak,,,,zawsze fascynowali mnie starsi ludzie. Nie chce powiedziec staruszkowie,bo to okreslenie ma pejoratywny wydzwiek____a szkoda. Swoja droga moze warto starac sie odczarowywac to pojecie nadajac mu nowa,lepsza jakosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick pasuje do mnie jako całosci idealnie, odczarować muszę, ale swoje potwory, chyba jednak takie , o których jest mowa w wierszykach umieszczonych powyzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersze te maja wyraziste przeslanie.Spojrz wokol,,,,,i nie bierz go do siebie ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie sie wypowiadasz, lubie czytac ładne wypowiedzi, chociaż sama tak pisac nie potrafie. dzieki za pogadanie, uciekam juz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Drypciu! Czuje w Tobie bratnia duszyczke i mam propozycje! Zamien sie w drzewo /nick o nazwie drzewa_____bo takie przyjelysmy tu zasady/i pisz z nami.Bedzie nam bardzo milo.Zapraszam!!!! Odnosze wrazenie,ze masz poczucie humoru,,,jesli tak_____dolacz do zabawy :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu__Drypciu___________piszesz pieknie! Dziekuje za mile slowa. Najwazniejsze,ze piszesz sercem!❤️ Dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafascynowala mnie kiedys opowiesc o,,,,krokach. Tak,krokach.Zwyczajnych krokach,jakich odglosy towarzysza kazdemu z nas codziennie____kroki po ulicy,,,schodach,,,korytarzu,po domu. Zastanawiamy sie kiedykolwiek,zwiastunem czego sa lub moga byc? I w tej zadumie___________zegnam sie dziesiaj z BIESIADA!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam i pozdrawiam biesiade🌻 tup,tup,tup,tup...przytuptalam... 🌻Jodelko,🌻Jarzebinko,🌻Wiazku,🌻Babciu D 🌻Jodelko,skupilam sie na krokach....Odglos krokow,jakie pamietam,to kiedy moja mamusia zblizala sie do mojego lozeczka. To byly kroki zwiastujace wszystko co najlepsze, samo dobro i cieplo. 🌻Ujrzalam babcie miedzy drzewami... 🌻Jest w mojej babci cos fantastycznego.To zarazliwa radosc zycia. Spotykamy sie,rozmawiamy codziennie przez telefon,wymieniamy mysli,dyskutujemy na rozne tematy... I bardzo sobie nawzajem pomagamy. Moja babcia zyje pelnia zycia. Bo o mojej babci mozna tylko powiedziec--wielki,silny duch,wielka radosc i chec zycia. Moja babcia jest nie tylko posiadaczem daru zywego opowiadania przeroznych historii,jest tez posiadaczem jeszcze jednej,niezwykle cennej i rzadko wystepujacej cechy--potrafi sluchac. I stara sie uslyszec,co drugi czlowiek ma do powiedzenia. 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ GRABKU rozmarzony_______________witaj🖐️ Czy juz po dyzurze? Napisalas tak pieknie.Zatesknilam do tych lat minionych,do bliskich, do znanych mi krajobrazow.I do blogiego spokoju w sercu,,,, Dedykuje TOBIE,kochanym dzrewkom___JARZEBINCE i WIAZKOWI oraz wszystkim babciom,,, SKRZYZOWANIA I SWIATLA Nie mozesz w zyciu sie cofac. Nie mozesz zyc czasem minionym, by w ten sposob przywolac najpiekniejsze dni. Musisz isc naprzod.Dzien za dniem,rok za rokiem. Nie mozesz sie zatrzymywac, nikt nie moze cie zatrzymac. Istnieje wiele skrzyzowan. Napotykasz ludzi i rzeczy. Mozesz miec \"wypadek\".moze czasem dojsc do klotni. Zderzysz sie z ludzmi,ktorzy sa jak czolg. Nigdy nie schodza z drogi.Uparcie pozostaja na swoim pasie. zablokuja ci droge i moga sprawic wiele przykrosci. Istnieje wiele skrzyzowan.Uwazaj na swiatla. swiatla czerwone to dla zycia swiatla stopu. Tam juz nie da sie dalej isc: niepohamowana chciwosc, zaciekly egoizm,chorobliwa zazdrosc. tam urywaja sie drogi i zaczyna przepasc. Uprzejmosc,wola pojednania,gotowosc niesienia pomocy, lagodnosc: Tu swiatla twojego zycia ponownie przelaczaja sie na kolor zielony, tu twoja droga ciagnie sie dalej.Badz uprzejmy i zyczliwy, obcujac codziennie z ludzmi i zalatwiajac sprawy. Nie gas nigdy silnika swego serca. Nie zapominaj,ze masz do niego tylko jeden kluczyk, jest nim MILOSC. Phil Bosmans Pozdrawiam wszystkie drzewka bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam BIESIADO! 🖐️👄 WITAM BABCIE DRYPCIE! 🖐️👄 JODELKO👄 WIAZKU👄 GRABKU 👄i wszystkie drzewka! pozdrawiam i zycze milego popoludnia i wieczoru! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 NASZE KOCHANE BABCIE! ....... Mnie pozostaly juz tylko wspaniale wspomnienia! ❤️ Wiersz Wandy Chotomskiej. Kiedy tata basem huknie, kiedy mama cię ofuknie, kiedy patrzą na człowieka okiem złym - to do kogo człowiek stuka, gdzie azylu sobie szuka, to do kogo, to do kogo tak jak w dym? U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką. No, proszę, zjedz jeszcze ździebełko i głowa do góry! Odpędzę te chmury i niebo odkurzę miotełką. Nie ma jak babcia, jak babcię kocham - bez babci byłby kiepski los. Jak macie babcię, to się nie trapcie, bo wam nie spadnie z głowy włos! U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką, a może chcecie placka spróbować? Popijasz herbatę i słońce nad światem już świeci jak złoty samowar. Wszystkie wnuki, nawet duże, nawet takie po maturze, nawet takie z długą brodą aż po pas, niech do babci lecą z kwiatkiem i zaniosą na dokładkę tę piosenkę, którą śpiewa każdy z nas. pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO___________czy jestes bardzo zajeta?👄 WIAZKU__________________i znow cisza w eterze???👄 GRABKU____________zadzwonie na pewno!!!!👄 Tesknie za WAMI!! Dajcie jakis znak!!!!👄 Pozdrawiam i czekam z utesknieniem na WAS 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×