Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Pracuj tak, jakbyś nigdy nie potrzebował pieniędzy, tańcz tak jakby nikt na ciebie nie patrzył i zawsze kochaj tak jakbyś nigdy wcześniej nie kochał Bruno Ferrero. DOBRANOC BIESIADO!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA____JARZEBINKO I SREBRNA AKACJO🖐️ Tak pieknie piszecie,ze az wzruszam sie .Dziekuje❤️ Chcialam wczesniej cos napisac____i juz wchodzilam na BIESIADE,,,a tu komp zgasl.I znow od poczatku,,,,, Widze najwyrazniej,ze cos mu dolega____chyba w weekend musi przyjsc fachowiec,bo obawiam sie o jego dalsze losy. Glaszcze go i prawie mu komplementy____bo i martwe przedmioty bywaja zlosliwe.Ale naprawde mam mocny laptop____i to nie jest tylko moje zdanie.Kosztowal sporo,ale i ma swoje zaslugi. No wiec z usmiechem pisze,,,,mam nadzieje,ze juz nie zrobi mi dzis psikusa. Serce http://www.youtube.com/watch?v=bX4aY78cc98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIESIADO! 🖐️ KALINKO BIESIADNA 👄 Ojjjj ..... tylko nie to.... dbaj prosze o Twojego laptopka, to nasze okienka na swiat. A nasza wspaniala BIESIADA to oaza spokoju ......... i cudownych spotkan! ❤️ Kochane Drzewka zostawiam opowiadanie........ TO piękne krociutkie opowiadane mowi nam o........ potrzebie człowieka, przyjaźni, miłości .....pragnienie kochania zaskakuje swoją otwartością na przyjęcie osoby ....kimkolwiek ona jest dla prawdziwej miłości czy przyjazni..... nie ma barier, wciąż oczekuje aby kogoś kochać, ubogacić, obdarować soba...... największym skarbem, który mamy to WŁAŚNIE MY otwarci na przyjęcie i obdarowanie mlosci czy przyjazni. 🌻🌻 Kimkolwiek jesteś, kocham Cię! Po cichej uliczce wielkiego miasta szedł sobie drobny staruszek, Powłócząc nogami w jesienne popołudnie. Zeschłe liście przypominały mu każde przeszłe lato. Przed sobą miał długą, samotną noc w oczekiwaniu na kolejny czerwiec. Aż nagle w stercie liści w pobliżu sierocińca, mała kartka papieru zwabiła jego wzrok. Zatrzymał się więc i podniósł ją trzęsącymi się dłońmi. Czytając dziecinne literki, starzec wybuchnął płaczem, bo słowa paliły wnętrze niczym piętno. \"Kimkolwiek jest ten, kto to znalazł, niech wie, że go kocham. Kimkolwiek jest ten, kto to znalazł, niech wie, że go potrzebuję. Nie mam nawet z kim zamienić słowa, więc ten, kto to znajdzie, niech wie, że go kocham!\" Oczy staruszka spoczęły na budynku sierocińca i dostrzegły małą dziewczynkę Z nosem smętnie przyklejonym do szyby. I wiedział już, że wreszcie znalazł przyjaciółkę, Więc pomachał do niej i posłał jej jasny uśmiech. Oboje wiedzieli też, że spędzą zimę razem, naśmiewając się z deszczu. Naprawdę spędzili zimę, śmiejąc się z niepogody, Rozmawiając przez płot i obsypując się drobnymi podarkami, które dla siebie zrobili. Staruszek rzeźbił dla niej przepiękne zabawki, dziewczynka zaś rysowała mu obrazki, na których piękne panie spacerowały w słońcu i zieleni drzew, i oboje dużo się śmiali. Lecz dnia pierwszego czerwca dziewczynka podbiegła do płotu, by pokazać starcowi swój nowy rysunek, a jego tam nie było. Przeczuwała jakoś, że on już nie wróci, Pobiegła więc do pokoju, wzięła kredki i papier i napisała... \"Kimkolwiek jest ten, kto to znalazł, niech wie, że go kocham. Kimkolwiek jest ten, kto to znalazł, niech wie, że go potrzebuję. Nie mam nawet z kim zamienić słowa, więc ten, kto to znajdzie, niech wie, że go kocham!\" Pozdrawiam serdecznie👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowa tej dziewczynki sa naprawde piekne... ....... tak niewiele trzeba aby ofiarowac komus swoja przyjazn, kochac kogos jak przyjaciela.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy nowy dzień jest kwiatem Który zakwita w naszych rękach Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc. Serce to cząstka człowieka, Które tęskni, kocha i czeka....... 👄❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Jarzębinko,wspaniałe opowiadanie! Otwórz serce Karmacoma Czujesz dotyk słodkich ust Czujesz ciepło dobrych rąk Tak spokojny oddech Twój Tak bezpiecznie czujesz się Codziennie wieczorem wyświetlasz ten film Cudowną przygodę W której ktoś odnalazł Cię Ktoś pokochał Cię Wszyscy mówią że to pech który Prześladuje Twoje dni Zawsze czekać dłużej jest warto Chociaż teraz płyną łzy Codziennie wieczorem wyświetlasz ten film Cudowną przygodę W której ktoś odnalazł Cię Ktoś pokochał Cię Spełnij swe pragnienia Może obok gdzieś Ktoś na Ciebie czeka I tak jak Ty otwiera serce. Pozdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrzej moje serce Grzegorz Markowski Nim noc dojrzeje zapukaj w drzwi I porzuć tamta niedobrą myśl Ja napisałem Ci długi list Czytaj go, uwierz w to Że nie wystarczy gdy mówisz tak Że trzeba jeszcze coś więcej dać Że muszę widzieć ufności znak Chciałaś więc, słuchaj mnie Ogrzej moje serce, ogrzej chłodno nam Pozwól uwierzyć że prawdą jest To spełnienie co daje rozkoszy smak Może nie wiedziałaś, może chciałaś tak Ogrzej moje serce, ogrzej chłodno nam Pozwól uwierzyć że prawdą jest To spełnienie co daje rozkoszy smak Może nie wiedziałaś, może chciałaś tak Nim noc dojrzeje zapukaj w drzwi I porzuć tamtą niedobrą myśl Już przeczytałaś mój długi list Zostań tu, uwierz mi Że umiesz więcej gdy mówisz tak Że to nie wszystko co chciałaś dać Że teraz piękniej, że trzeba tak Tobą jest, już mój świat Ogrzej moje serce, ogrzej chłodno nam Pozwól uwierzyć że prawdą jest To spełnienie co daje rozkoszy smak Może nie wiedziałaś, może chciałaś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam! Dbajmy o serce!!! Kilka istotnych rad znalezionych w sieci. Brak ruchu może być dla serca zabójczy. Aktywność fizyczna jest potrzebna organizmowi z kilku powodów. Redukuje produkcje hormonów stresu, obniża ciśnienie tętnicze krwi (nie podczas treningu, ale w jego efekcie), pomaga regulować stężenie cholesterolu, trójglicerydów i cukru we krwi. Sprzyja szczupłej sylwetce. Narzuca zdrową dyscyplinę. Osoba aktywna fizycznie jest mniej narażona na choroby układu sercowo-naczyniowego, a jeśli nawet nie uniknie zachorowania, dolegliwości są łagodniejsze. Jeśli występuje u ciebie czynnik ryzyka choroby wieńcowej (palenie, cukrzyca, otyłość, podwyższony poziom cholesterolu, nadciśnienie, podleganie silnym stresom, obciążenie genetyczne) lub dawno nie wykonywałaś badań, przed rozpoczęciem treningu skonsultuj się z lekarzem. Jeśli dotąd prowadziłaś siedzący tryb życia, nie zaczynaj treningu od nagłego zrywu. Organizm potrzebuje paru tygodni rozruchu - spacerów, jazdy na rowerze bez obciążenia, pływania. Ćwicz spokojnie trzy razy w tygodniu po pół godziny. Stopniowo możesz dodawać nowe ćwiczenia, wybrać łagodny trening pod okiem instruktora, zwiększać obciążenie na rowerze treningowym. Ćwicz częściej (nawet codziennie) i dłużej. Nie ćwicz od razu po wstaniu z łóżka ani po posiłkach, gdy krążenie krwi jest zaburzone. Naucz się wsłuchiwać w organizm i dawkuj obciążenie. Nie chodzi o uleganie lenistwu, ale o zachowanie rozsądku, gdy gorzej się czujesz. Wyrób w sobie odruch ćwiczenia - niech to będą stałe dni i pory, wykupiony karnet, trenowanie razem z koleżanką lub jakaś inna forma mobilizacji, która każe ci się oderwać od kanapy i poruszać. Naucz się aktywnie odpoczywać - np. pedałuj na rowerze stacjonarnym podczas oglądania TV. Pamiętaj, że nawet najbardziej zapracowana osoba ma czas na aktywność fizyczną - niech to będzie chociaż chodzenie po schodach albo spacer do dalej za-parkowanego samochodu. Dawka ruchu trenuje serce i tętnice, oddala ryzyko cukrzycy, pomaga utrzymać prawidłową masę ciała. Masz też lepszy nastrój, bo ruch wspomaga wydzielanie \"hormonów szczęścia\" w mózgu. Zapraszam do ruchu-ćwiczmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzmy zdrowiej! Stosuj oliwę z oliwek. To dzięki jej dużemu spożyciu mieszkańcy Grecji czy Włoch są od nas dużo mniej narażeni na choroby serca i naczyń. Nadaje się (podobnie jak olej rzepakowy) zarówno do smażenia, jak i jedzenia na zimno. Pozostałe oleje (sojowy, słonecznikowy, kukurydziany) stosuj tylko do sałatek. Jedz tłuste morskie ryby przynajmniej dwa razy w tygodniu. To ich tłuszcz odpowiada za podwyższanie stężenia cholesterolu HDL, bardzo potrzebnego do ochrony ścian tętnic przed miażdżycowymi złogami. Ogranicz spożycie mięsa. Wiele w nim tłuszczu (nawet jeśli nie widać białej warstewki) i homocysteiny, która uszkadza ściany naczyń i zwiększa krzepliwość krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA______________witajcie🖐️ Piekne posty o sercu!!!Dziekuje serdecznie👄 Tak,tak ,,,,bez serca nie ma zycia. Od dzisiaj przyrzekam sobie,ze bede zwracala uwage na jedzenie. Nie sadzilam,ze to az takie niebezpieczne dla naszego zdrowia. Jesli chodzi o ruch-___\"ruszam sie\",,,hihi____codzienne spacery trwajace 30 min.do 1 godz.A potem spie jak susel!! Dla WAS KOCHANE DRZEWKA dedykuje te wiersze❤️ Dialog serc Jak mogę zapomnieć o Tobie? W Twej ciszy wiem, że mnie kochasz Także, Ty kiedy ja milczę wiesz, ze Cię kocham Nie tylko nie wątpię w Ciebie ale powiem Ci, że także Ty możesz mi zaufać Jesteś moją drugą dusza. Wejdź do tajemnicy Twego serca obserwuj w nim Twoją miłość do mnie a dostrzeżesz tam moją miłość do Ciebie! Anzelz z Aosty Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze kolejny wiersz,,,, Serce przemawia do serca Życzliwość i serdeczność wobec ludzi otwiera ich serca. Każdy może je zdobyć. Środki są bardzo różnorodne w zależności od konkretnej sytuacji i od otoczenia, w jakim żyje człowiek. Ale jest jeden środek zupełnie fundamentalny. Wyraża go znana dewiza kardynała Newmana: "Serce przemawia do serca". Chodzi o to, aby najpierw zdobyć zaufanie ludzi, a dopiero potem naprawiać ich życie. Kiedy mówimy o przepowiadaniu, myślimy najczęściej o sferze argumentów intelektualnych, które mogłyby przekonać. Nie można zapominać o sercu. ks. Krzysztof Pawlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO kochana____mam nadzieje,ze moje okienko nigdy sie nie zamknie,dopoki bedzie bilo moje serce :D Za kazdym razem,kiedy gasnie mi komp_____pojawia sie informacja o bledzie,ktory przesylam do Microsoftu i po sprawie.Wiem,ze nie powinno tak byc.Przypuszczam,co jest problemem.Nie powinnam uzyczac komputera!!! Kiedys nikt nie mial do niego dostepu za wyjatkiem mnie____i i chodzil bez zarzutu. A poza tym mam wiele programow,,,,, No coz,trzeba go "przeswietlic"____nie ma wyjscia. Ostatnio bylam w best-buy___ i zobaczylam piekny laptop.Cudne cacko.Ale ja sie nie chce rozstac z moim aktualnym,bo jest naprawde swietny,pojemny i mocny.Znam go juz jak wlasna kieszen,,,no prawie!Moge najwyzej miec dwa ___hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOLNY DLA DOBRA Wolnosc: slowo,ktore wywoluje ogromny zamet, zarowno u starszych,jak i u mlodszych. Sa mezczyzni i kobiety, ktorzy w imie wolnosci nie traktuja powaznie wiernosci; sa dzieci,ktore nie pozwola rodzicom niczego sobie powiedziec; w niektorych mediach pojawiaja sie najwieksze klamstwa; ludzie chowaja sie w slimaczych skorupach, gdy ominie ich bieda. Zyje sie podlug miary swoich korzysci, odczuc,swego gustu,swych humorow. To wolnosc proklamowana przez egoistow i przez egoistow adorowana. Prowadzi prosta droga do dzungli,do tyranii najsilniejszych, najbardziej brutalnych i pozbawionych skrupulow. Jedynie w atmosferze milosci wolnosc zyskuje sens, moze rozwijac swoja wartosc,sprawic radosc. Bo na tym swiecie nie chodzi przede wszystkim o wolnosc, lecz najbardziej o milosc. Kto kocha,daje siebie,poswieca sie, pozwala drugiemu soba wladac, oddaje drugiemu troche swojej wolnosci. Milosc czyni wolnym dla dobra,piekna, prawdziwej,glebokiej radosci zycia. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SREBRNA AKACJO👄 DRZEWKO OLIWNE 👄 KALINKO BIESIADNA👄 ❤️ Niczym drzewo......... Pewnego razu zapytano Agatona: - Co jest ważniejsze: troska o ciało czy dbałość o serce? Starzec odparł: - Człowiek jest jak drzewo: troska o ciało to liście, dbałość o serce - owoc. Ponieważ zatem, jak napisałem, każde drzewo nie dające owocu zostanie ścięte i ciśnięte w ogień, jasne, że cały nasz wysiłek powinien zmierzać ku owocom, to jest ku trosce o ducha. Potrzebna jest jednak osłona i ozdoba w postaci liści, czyli poszanowanie ciała, tak, by drzewo przetrwało. za M. Van Parysem. Pozdrawiam serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO__________-przepiekne,madre slowa! Napisalas,ze: \",,,cały nasz wysiłek powinien zmierzać ku owocom, to jest ku trosce o ducha\". Zycie duchowe ma wiele znaczen.Otoz duchowosc opiera sie na wierze w jakis sens i porzadek we wszechswiecie. Moim zdaniem sila ukryta w procesie tworzenia jest kochajaca inteligentna energia. Dla niektorych jest to Bog,dla innych po prostu zrodlo harmonii. Z niej wywodzi sie zdolnosc osiagniecia spokoju,rozwiazania oczywistych sprzecznosci miedzy naszymi uczuciami a rzeczywistoscia,miedzy tym co wewnetrzne i zewnetrzne. Wierze w slonce,nawet gdy nie swieci, Wierze w milosc,nawet gdy nie jest okazywana, Wierze w Boga nawet wtedy,gdy milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst piosenki Serce - Irena Santor Serce Pytałeś czemu w oczach moich blask Świat pełen słońca lśnień i prawd Dlaczego pieśń rozbrzmiewa I radośnie dźwięczy śpiewa W nas promienny czas Dlaczego miłość otuliła świat Ptak piosnki nuci pachnie kwiat Jest jedno małe słowo Co zmieniło w baśń tęczową świat Znasz słowo to Serce to najpiękniejsze słowo świata Serce to w życiu najcudniejszy skarb Serce - miłości hymn co w słońce wzlata To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar Serce płonący wiecznie w piersiach ogień Serce to najcudniejszy w życiu skarb Serce to czyjeś imię takie drogie To szał i ogień co niebo z ziemią splótł i zwarł Serce to najpiękniejsze słowo świata Serce to w życiu najcudniejszy skarb Serce - miłości hymn co w słońce wzlata To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar Serce płonący wiecznie w piersiach ogień Serce to najcudniejszy w życiu skarb Serce to czyjeś imię takie drogie To szał i ogień co niebo z ziemią splótł i zwarł ❤️🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 Drzewo Drzewo! Daje cień złemu i dobremu, W zamian nie oczekując niczego. Drzewo! Chore czy zdrowe daje cień, Nie krzycząc ranione. Drzewo! Drzewem jest! Nie pragnie innym być. A ty człowieku!? Czemu nie pragniesz być Człowiekiem? Kochać! Dawać miłość! To cel twego życia. Jak drzewo daje siebie w cieniu, Nie bacząc na siebie i swój stan. Ty dawaj, dawaj siebie w miłości! Nie zważając na siebie. Człowieku człowiekiem bądź! Andrzej Marciniak Październik 2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wartość uśmiechu Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce. Uśmiech bogaci obdarzonego nie zubożając dającego. Nie trwa dłużej niż chwila, ale jego wspomnienie zostaje na długo. Nikt nie jest tak bogaty, by mógł nim pogardzić, ani tak ubogi, by nie mógł nic darzyć. Uśmiech niesie radość w rodzinie, umacnia w pracy, świadczy o przyjaźni. Uśmiech podnosi na duchu zmęczonych, leczy ze smutku. Gdy więc napotkasz kogoś o twarzy ponurej, obdarz go hojnie uśmiechem; któż bowiem bardziej go potrzebuje niż ten, kto nie potrafi go dawać? Faber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orędzie serca We śnie Szedłem brzegiem morza z Panem, oglądając na ekranie nieba całą przeszłość mego życia. Po każdym z minionych dni zostawały na piasku dwa ślady - mój i Pana. Czasem jednak widziałem tylko jeden ślad odciśnięty w najcięższych dniach mego życia. I rzekłem: "Panie, postanowiłem iść zawsze z Tobą, przyrzekłeś być zawsze ze mną; czemu zatem zostawiłeś mnie samego wtedy, gdy było mi tak ciężko?" Odrzekł Pan: "Wiesz, synu, że cię kocham i nigdy cię nie opuściłem. W te dni, gdy widziałes tylko jeden ślad, ja niosłem ciebie na moich barkach" Tej nocy miałem sen, śniło mi się, że spacerowałem po plaży razem z Chrystusem, na ekranie nocy ukazały się wszystkie dni mojego życia. Patrząc za siebie zobaczyłem, że przy każdym dniu mojej wędrówki, przedstawionej na ekranie, znajdowały się na piasku dwie pary stóp. Śledząc je na całej drodze, dotarłem aż do kresu moich dni. Stanąłem wtedy spoglądając wstecz i spostrzegłem, że na niektórych odcinkach widniał tylko jeden ślad. Przedstawiały one najtrudniejsze dni mojego życia, dni największych zmartwień, największych lęków i największych cierpień. Wtedy zapytałem: "Panie, obiecałeś mi, że będziesz razem ze mną przez wszystkie dni mojej wędrówki. Dlaczego więc opuściłeś mnie w najtrudniejszych chwilach mojego życia?" A wtedy Pan odpowiedział: "Synu mój, wiesz dobrze, że jeśli obiecałem ci, że będę z tobą przez wszystkie dni twojej podróży i że nie opuszczę cię ani na chwilę to dlatego, że bardzo cie kocham. Dotrzymałem mojego słowa... Kiedy widziałeś na piasku tylko jedną parę stóp to były chwile, w których musiałem nieść cię w ramionach". Anonim brazylijski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIEIADO!🖐️ Kochane Drzewka, zycze milego weekedu! 👄 🌻❤️🌻 Gdy usłyszałem pewien piękny głos za mną, odwróciłem się i Zobaczyłem Anioła , to chyba sen. Bezsilnie patrzę jak się zbliża do mnie Patrzę w jej oczy i co widzę , Piękne niebieskie niebo a z nim słonce. Patrzę w jej usta i widzę utracony przez ludzi raj. Podchodzi do mnie składając swe anielskie skrzydła Następnie rozkłada ramiona i bierze mnie w objęcia. W jej ramionach poczułem ze smutek opuszcza Mój umysł , moja dusze a w środku czuje niesamowite ciepło. Czuje ze jej usta zbliżają się do mojego usta i nagle słyszę znowu piękny głos który mówi: ,,Nie podawaj się ,nie zmieniaj serca swego ale pozbądź się smutku swego Co dręczy twoja dusze i umysł.’’ Zamknąłem oczy i podałem się przemyśleniom tych słów. Chwile później czuje uczucie moich ust którego wcześniej nie doznałem, Otwieram oczy i widzę Jak Anioł całuje mnie, znowu oczy zamykają sie Zaczynam czuć utracony raj i pragnę żeby to uczucie nie przestało trwać. Nagle przestałem czuć tego uczucia , czuć tego objęcia, otwieram oczy I widzę jak Anioł odchodzi. Krzyczę :,,Aniele nie odchodź , zostań ze mną , tak bardzo pragnę tego! ‘’ Odpowiedział:,, Spraw aby moje słowy stały się prawda a spotkamy się jeszcze nie raz, I mów mi …….. i nie zapomnij mnie’’ Po tych słowach rozciągnęła Swe skrzydła i odleciała. Spoglądałem na nią jak zakochany w zachód słońca NIGDY NIE ZAPOMNE TEJ CHWILI I TEGO ANIOŁA NAZYWAJACEGO SIĘ .......... Pozdrawiam serdecznie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ JARZEBINKO kochana__________witaj🖐️ Czulam ,ze jestes ,wiec przybieglam,by dac Ci buziaka👄 Piekny wiersz❤️_____dziekuje👄 Dziekuje rowniez za piekne zdjecia..Przyznaje,ze czekalam na nie od dawna.A dzisiaj nie moge oderwac oczu ,,,patrze i podziwiam,a jednoczesnie jestem w wielkiej zadumie.,,, Twoj wiersz tak pieknie mowi o aniolach,,, Wierze,ze kazda z nas ma swojego aniola,ktory nami sie opiekuje. Gdyby nie ON/ONA moglybysmy sobie nie poradzic ze swoimi emocjami, nowymi sytuacjami. Ostatnio moja kolezanka oswiadczyla mi,ze ona ma az dwa na swoich ramionach____dodaja jej wiary w zmaganiu sie z choroba.Swietnie znosi te swoje zabiegi i jest wyjatkowo dzielna oraz pozytywnie nastawiona na wyleczenie.Wierze,ze wyjdzie z tego. Cienie twarzy gesty rąk... Chcę zapomnieć zły czas, Wymazać wszystko, co sprawiało ból. Deszczowe dni zawsze smucą mnie, Krople łez z oczu słone toczą się. Ze wszystkich słów znanych mi, Układam historię życia swego. Malowane wspomnienia obrazy przeszłości, Gdzieś tkwią głęboko i to słowo „Przebacz” Cienie twarzy, gesty rąk, Znienawidzone malowidła. Zameldowały się w sercu mym, Podcięły życia mego skrzydła. Zranione pisklę ufne, bezbronne, Do lotu długo czyniło starania. Z otwartym sercem wzleciało w swe życie, Wciąż pod wiatr z losem się zmaga. M.Wityńska. Przytulam cieplutko!Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zawsze Ta historia zaczyna sie banalnie. Trzaski, zgrzyty, gniewne slowa. Momenty ciszy miedzy nami. Az wkroczyl los. Milosc gotowa. Przelamanie naszej nieufnosci. To byla sztuka. Poradzilismy sobie. Tylko pytanie. Kto sie pierwszy zakochal? Ty we mnie czy moze ja w tobie? Ale nie klocimy sie o to. Jestesmy spokojni. Jakos dajemy do tej pory wspolnie rade. Rozmawiamy czesto. Wyciagamy wnioski. Zawsze razem. Mamy taka zasade. Mysle, ze to zda egzamin. Przetrwamy. Dobrze nam ze soba. I tak ma zostac. Musimy tylko wierzyc w siebie - warunek. Wtedy potrafimy wszystkiemu sprostac. 19 09 08 Parazyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersz ten posylam w eter❤️ Miłość ma jedno imię KOŁYSANKA MIŁOŚCI ukołyszę cię słowami miłości bo kochać to pragnąć razem po dwóch stronach życia bo czy kochasz mnie bardziej niż kilka dni przedtem czy żyjesz bardziej niż przedtem? wyciągam ręce po jeszcze daj mi bym tęskniła mocniej a ja podaruję płomień tańczący niewyśpiewanych pieśni w błękicie świtów i mroków czary tajemnice i im mniej wystarczy dla mnie tym mocniej wrastam w życie będę kimś większym od siebie samej śmierć jest udręką dla tych co nie kochają bo ten co nie umie żyć nie umie umierać miłość nad trwanie jest miłością nad którą śmierć nie ma władzy błyskawice rozświetlone w ciałach taniec dusz i opętanie szalone doznanie świat wspólny dwie dłonie splecione jak sen wspólnego rytmu przeznaczenia wpisany w codzienność..na zawsze z którego nie chcemy się obudzić bo miłość moja kocha nad życie Łódź,20.09.2008 r. ula2ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO wieczorowa pora🖐️🖐️🖐️ Przed snem jeszcze zajrzalam na nasza BIESIADE_____cichutko w weekend.,,, Wrocilam z Festiwalu Muzyki Swiata,ktory odbyl sie na Navy Pier. Jest to swieto muzyki z calego swiata.W programie znajduje sie ponad 60 konertow w 28 miejscach. Na niektore z nich wstep jest wolny,a na niektore obowiazuja bilety. Festiwal rozpoczal sie od wczoraj i potrwa az do czwartku. Jutro tez bedzie pozegnanie lata ____Taste of Europe. Hmm,mam dylemat___jak to pogodzic?? Jutro podejme decyzje,a dzisiaj zostawiam na dobranoc wiersz👄 Dom Naszych Wspomnień Na skraju lasu stoi dom dom pełen wspomnień Twoich wspomnień Rzadko tam zaglądam Prawie nie znam mieszkających tam ludzi Ty znasz ich bardzo dobrze Dzielą nas dwa pokolenia A jednak jesteśmy sobie bliskie Z rozrzewnieniem wspominam dom w którym mieszkałam latem o truskawkach ze śmietaną twarogu spod kamienia nieużywanej studni krzaku jaśminu czereśni oblężonej szpakami i o dzwonkach, które co rusz trzeba było pociągać To jest mój dom wspomnień I Ty będziesz zawsze w nim mieszkała Izabela Noll D O B R A N O C B I E S I A D O !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIESIADO! 🖐️ KALINKO BIESIADNA👄❤️ zycze Twojej kolezance duzo otymizmu i wiary , to naprawde pomaga a najwazniejsze to , ze jest pozytywie nastawiona do zycia . Pozytywne myslenie i optymistyczne nastawienie do zycia .........czyni wprost cuda.❤️ 🌻🌻🌻 Każdy dzień jest szczególny....... Mój przyjaciel otworzył szufladę komody swojej żony i wyjął ładnie zapakowaną paczuszkę. W środku była jedwabna bielizna. Odłożył opakowanie i długo przyglądał się delikatnej koronce. - Kupiłem jej to, kiedy pierwszy raz byliśmy w Nowym Jorku. To było osiem albo dziewięć lat temu. Nigdy tego nie założyła, chciała zostawić sobie na szczególną okazję. Myślę, że teraz jest szczególna okazja. Zbliżył sie do łóżka i położył bieliznę obok innych rzeczy, które zaniósł do zakładu pogrzebowego. Jego żona umarła. Kiedy się do mnie odwrócił, powiedział: - Nie zostawiaj nic na szczególną okazję. Każdy dzień życia jest szczególną okazją. Ciągle jeszcze myślę o tym, te słowa zmieniły moje życie. Teraz mniej sprzątam, a więcj czytam. Siadam na tarasie i podziwiam krajobraz, nie zwracając uwagi na chwasty w ogrodzie. Spędzam więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, a mniej w pracy. Zrozumiałam, że życie to zbiór doświadczeń, które należy cenić. Od teraz nic nie zostawiam na potem. Codziennie używam kryształowych kieliszków. Jeśli mam na to ochotę, używam moich drogich perfum i zakładam nowy żakiet na zakupy. Wszystko, co jest tego warte, chcę widzieć, słyszeć i robić tu i teraz. Nie jestem pewna, co zrobiłaby żona mojego przyjaciela, gdyby wiedziała, że nie będzie jutra. Myślę, że zatelefonowałaby do rodziny i bliskich przyjaciół, być może zatelefonowałaby też do kilku dawnych przyjaciół, żeby przeprosić za przykrości i pogodzić się. Być może poszłaby na kolację do chińskiej restauracji (jej ulubiona kuchnia). Gdybym wiedziała, że moje dni są policzone, byłoby mi szkoda wszystkich małych, niezałatwionych spraw, nienapisanych listów i tego, że nie spotkałam sie z przyjaciółmi, z którymi mieliśmy sie \"zdzwonić\". Byłoby mi szkoda, że nie dość często mówiłam ukochanym osobom, jak bardzo ich kocham. Teraz staram sie nie tracić niczego, co wnosi radość i uśmiech w nasze życie. Mówię sobie, że każdy dzień jest wyjątkowy...każdy dzień, każda godzina i każda minuta są wyjątkowe. Autor nieznany. Pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Jesienne uczucia... Jesień delikatnie dotyka mnie Liściem spadającym z drzew Otula mgłą, pieści deszczem Porywane myśli są jeszcze Korale z jarzębiny przypominają mi Kiedy tonęłam w objęciach twych Marząc aby ten moment wieczny był Moje łzy płyną – wspomnienia roztapiają się Ja płonę jesiennymi uczuciami Oczarowana jestem twoimi oczami I szeptem który raduje mnie Dziękuje Bogu że jesteś....... ❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×