Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy istnieje coś takiego jak sponsoring bez seksu i co najważniejsze, czy jest tańszy?

Polecane posty

21 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Święty spokój to mam jak się zaszyje w swojej jaskini, a do towarzystwa wąskie grono jest wystarczające.😄 Natomiast to co autor szuka to opcja dla osób totalnie nie potrafiących sobie zorganizować znajomych, bo z jakiegoś powodu nie chcą z nimi ludzie mieć kontaktów.

Taki trochę galimatias tu powstał... bo z jednej strony zadał konkretne pytania a dostaje różne odpowiedzi od zdziwienia po rady nie do końca na temat .) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

A jak to działa online czy offline? Ja właśnie myślę sobie kupić kejs przezroczysty i wsadzic karte, zazwyczaj mi dowód osobisty zbędny będzie to można by już nie nosić portfela 

zobacz jak 'lachony' bronią zepsutego w tym trzystronicowym temacie, pewnie już mu zazdrościsz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Taki wziąłem komplet ale chyba pójdzie do salonu a jamraja mały 

 

Bo miałem Cyberpunk ale mi się kojarzy z tym pedau klaudiusza

Powiesiłbym u siebie takie coś. 

A z cyberem coś tam im nie pykło 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poszuka to pewnie znajdzie i takie oferty, a czy tutaj ktokolwiek korzystał (?) chyba nie patrząc po odpowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Taki trochę galimatias tu powstał... bo z jednej strony zadał konkretne pytania a dostaje różne odpowiedzi od zdziwienia po rady nie do końca na temat .) 

On i tak wróci za niedługo z tym samym problemem lub bliźniaczo podobnym do poprzedniego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

On i tak wróci za niedługo z tym samym problemem lub bliźniaczo podobnym do poprzedniego 😄

Raczej tak... niezmordowany : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dobry haker to nie musi nawet ryzykować bo dla kogoś może coś robić za porządną i bezpieczną flotę. 

No ja mam inaczej bo nie każdego szanuje i nie mam aż tak mocnego ego aby snuć sielankową wizje z prоstytutą. 😄

Pieniądze istnieją nawet jeżeli są elektroniczne, a wytworem wyobraźni jest bardzo często strach. Mamy inny mental to oczywiste. 

Gdzie ci to istnieje to wytwórni wyobraźni dostajesz papierek albo cyferki za wysilek np pracę i tylko dlatego to działa bo druga osoba też jest chora psychicznie że za ten papierek zrobi wszystko bo trzecia osoba chora psychicznie go weźmie za swój namacalny przedmiot licząc że czwarta... Itd a prawdziwym pieniądzem są wytworzone już przedmioty lub złoto ale złoto jest też fatamorgana bo bezuzyteczne kto to wykorzystuje dobrze? Tylko producent układów elektronicznych jak cpu i to minimalne ilości. Taki beznadziejny metal i tyle. Mając monete jak nikt inny nie wierzy w jej wymianę można sobie nią kaczki puscic na stawie. 

Prawdziwa wartość to przedmioty jak rtv czy micha jak uwalona gwozdziem w potylice cała krowa bydło mięsne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gretta_ napisał:

Mój nie uznaje kuwety tylko awaryjnie stoi sobie na klatce. Ale pytałam o coś innego Poszedłbyś na spacer 😜  Ze mną?

Kota masz na smyczy. 

Właśnie teraz byłem mokro mało było, jedna była. Raz dwa.dziś.

Jutro pogoda będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mariusz4 napisał:

Dziwne to by było. ROzumiem takie coś dla żartu, żeby poudawać, że się ma żonę kogoś tam przed rodziną znajomymi. ALbo kogoś na jakis bal, jak już koniecznie potrzeba. Albo neipełnosprawny ktoś. No, może bogaci starsi ludzie ale to tez raczej na okazję wyjścia ww jakies miejsce. Ale, żeby w pełni władz umysłowych tak płacić dziewczynie za to że wyjdzie do kina na spacer, to i tak mógłby byc samobój, jeśli polubisz tę osobę a to jasne, że tak się stanie a ona wtedy już nie przyjdzie.

Takie coś istnieje od dawna, że do pary kogoś sie prosi ale to bardziej kolege koleżankę np, na wesela na studniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor napisał w 100 procentach ma spełnione plus pozna kogoś lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podryw na psa? Na kota? Na co jeszcze można poderwać drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

On i tak wróci za niedługo z tym samym problemem lub bliźniaczo podobnym do poprzedniego 😄

Najbogatszi trzymają majątek w akcjach bo to płynne i kawałki realnych firm a nie wytwórni drukarki jakiegoś kraju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Podryw na psa? Na kota? Na co jeszcze można poderwać drugiego?

Zwyczajnie chodzisz codziennie. Ufoladkami nie jesteśmy jak widzisz parę razy zagadzasz one zagadają..

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi Jaś dopiero schodzi, więc nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Kota masz na smyczy. 

Pójdzie na smyczy tylko nie wiem ile wytrzyma, 3 lata temu jak go przywiozłam, miał około roku, na smyczy go oprowadzałam po podwórku. Tak trzeba było zeby czasrm nie wrócił do tego miejsca skąd go przywiozłam. Skakał mi jak zajac 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

Podryw na psa? Na kota? Na co jeszcze można poderwać drugiego?

Na piękne oczy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Ile lat ma twój pies, Piotrek?

11 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

Zwyczajnie chodzisz codziennie. Ufoladkami nie jesteśmy jak widzisz parę razy zgadzasz one zagadają..

Każdy znajdzie sposób o ile chce kontaktu choćby towarzyskiego. Nikt ślubu brać nie musi od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gretta_ napisał:

Pójdzie na smyczy tylko nie wiem ile wytrzyma, 3 lata temu jak go przywiozłam, miał około roku, na smyczy go oprowadzałam po podwórku. Tak trzeba było zeby czasrm nie wrócił do tego miejsca skąd go przywiozłam. Skakał mi jak zajac 😄 

Pójdzie. Gdy miałam kota to z nim wychodziłam na spacery, na smyczce. Ale nie bardzo umiał i chodził w kucki z podkulonym ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

Głupi Jaś dopiero schodzi, więc nie wiem co dalej.

Tak? Serio dostałaś tego  jasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gretta_ napisał:

Pójdzie na smyczy tylko nie wiem ile wytrzyma, 3 lata temu jak go przywiozłam, miał około roku, na smyczy go oprowadzałam po podwórku. Tak trzeba było zeby czasrm nie wrócił do tego miejsca skąd go przywiozłam. Skakał mi jak zajac 😄 

Było mòj szczęka na obce osoby nawet odstrasza. Boi się dużych psów tylko jak są jego wzrostu i właścicielki wtedy nie boi.

Dużymi psami chciały ale musiałem uciekać nie bał.

Takie uroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gretta_ napisał:

Kot szybko zaskakuje co to kuweta. Taki maluch przedostatnio 7 tygodniowy  to wpadał sam do kuwety a potem się gramolił żeby sie wydostać z niej 😄 dosyc wysoką miałam ok 30 cm.I te starsze też załapują od razu nawet jak wcześniej nie miały. To jest dobre jak się czasem zostawi kota w mieszkaniu na dłużej. Nie ma niespodzianek wtedy 😄 Pamiętam jak mi czarną wizytową spódniczkę kot spaskudził ona tylko okoliczmościowo była używana Jesuu szału dostałam, ale uratowałam. Pewnym specyfikiem.    

Moje instynktownie gnają na piaski u nas. Wpuszczę do domu zjemy i czasami posiedzą ze mną ale wolą w teren. A na zimę im szykuje sprytne wejście do garażu gdzie będą miały ciepło i sucho. W domu bym nie dał rady trzymać bo ja zaraz sprzątam po łapach ślady z parkietu. Hierarchia musi być zachowana 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kiii napisał:

11 lat 

Pół życia przeżył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gretta_ napisał:

Tak? Serio dostałaś tego  jasia?

No, mówię ci. Dożylnie. Znasz to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Zobacz sobie co się stało w Wenezueli z waluta jak system się sypnal 

elka już pociesza go na priv, dumbo pewnie zaraz też zacznie.

nie dość, że ma lepsza chatę od ciebie i pracę, to i lachony wolą z nim gadać. a ty nadal myślisz, że masz szansę na karynę- nie masz, bo nawet one wolą alkoholików niż ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×