Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Preludium Adam Asnyk Już niejeden obraz miły Ciemne widma zasłoniły I niejeden ślad zatarły, Ślad przeszłości obumarłej. Łzy, uśmiechy, kwiatów wieńce, Pragnień ognie i rumieńce, Sny miłości, szczęścia, chwały Już się w drodze rozsypały... Pozostały za mną w tyle Na rozdrożach - lub mogile. Lecz choć wszystko pierzchło, znikło, Serce kochać nie odwykło, I młodzieńczych natchnień chwila Jeszcze duszę wciąż zasila; Jeszcze czystym światłem błyska Przez mgły ciemne i zwaliska, I w ten życia wieczór szary Rzuca wspomnień cudne mary. Wciąż młodości wiara żywa Pozrywanych snów ogniwa W idealny wieniec splata I wskazuje piękność świata. Więc znów oczy mam zwrócone Na jaśniejszą życia stronę, Znów odczuwam - to, co piękne, Znów przed śpiewnym głosem mięknę I swych wspomnień mary blade Znów z miłością na pierś kładę; A gdy serce drży boleśniej, To przerabiam łzy na pieśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zrozumieć Tadeusz Chciałbym całą Twą poezję zrozumieć po przeczytaniu móc mglistą odrzucić amuzję i pojąć Twemu śpiewaniu. Trudno czemu mi uwierzyć w głowie ciągle jakieś marki jak Twe serce mam zmierzyć którego otwierasz zakamarki. Serce powinno być radością Miłość ma serca drgnieniem uśmiech koniecznością i wiary mej dopełnieniem. Dla mnie także świeci słońce Narzekam czasem wiele żądam wiele chcę trudów by nie znosić inaczej myślę gdy zaglądam na Słoneczną Stronę Zosi. Wstępuje we mnie radość tak jakby przebudzenie stwierdzam mam zadość me życie bogate w promienie. Tak naprawdę gdy wiążę przeżytych nocy i dni końce widzę mam do czego dążę dla mnie także świeci słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA_____________witajcie🖐️ SREBRNA AKACJO👄❤️ Przynioslam WAM wspanialy deserek___pychotka! Przepis sprawdzilam osobiscie i w zwiazku z tym polecam wszystkim,ktorzy lubia slodkosci :D Podaje przepis,,,,, Banany w cieście kokosowym - składniki: 4 świeże banany 1/2 szklanki drobno utartego miąższu orzecha kokosowego (lub wiórków kokosowych) 1.5 łyżki mąki 2 łyżki cukru 1 łyżka cynamonu 1 jajko sklarowane masło do smażenia sposób przygotowania: Banany obierz ze skórki, odetnij i odrzuć po 5 mm miąższu z obu końców. Następnie poprzekrawaj banany wzdłuż na połówki, a potem każdą połówkę przekrój jeszcze w poprzek na dwie równe części. Każdą cząstkę banana oprósz cynamonem, obtocz w przygotowanym cieście i smaż około 5 minut na rozgrzanym maśle. Doskonale smakuje jako gorący deser, można też podać je na słodką kolację. Smacznego!!!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wrocilam dosc pozno,,,ale dzisiaj juz jestem na nogach,poniewaz wybieram sie Taste of Polonia.Dostalam zaproszenie i z pewnoscia z niego skorzystam,,, Mam troche czasu zanim przyjedzie kolezanka po mnie,wiec troszeczke popisze,,, Wczesniej bylo Taste of Chicago,ale w ten weekend jest to wyjatkowa polska imreza.Jak w niej nie uczestniczyc? Wystepuje spora liczba wykonawcow____kolejne dni z muzyka__polska muzyka!!!! Muzyka non stop na trzech scenach:od metalu,przez blues i jazz,po polke i disco. Program imprezy zapowiada sie bardzo ciekawie____pokazy,promocje,konkursy,mini-warsztaty artystyczne/ciekawe?!/ Nie zabraknie polskich smakolykow___jak zawsze. hihi,,i jak zawsze___bedzie mozna potanczyc na swiezym powietrzu. I tym razem beda rozdawac darmowe oferty znizkowe,konkursowe i promocyjne,wartosci,,, Wiele firm zapewnia spore znizki na swe towary i uslugi. Zanosi sie wiec na udany weekend z okazji Labor day. Pogoda sloneczna dopisuje i jestem przekonana,ze spedze milo czas wsrod swoich_ rodakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA______________dedykacja dla WAS!!!👄❤️ \" Taniec zycia\" Wiatr roztanczyl listki na wietrze Zaprosil mnie do tanca jeszcze, Oniesmielona tym zaproszeniem Zmienilam sukienke na zwiewne serca drzenie. Wyszlam na parkiet z wielkim zdumieniem, Byla tam wiosna w blasku slonca Powiedziala mi To nastepny Twego zycia pulap. Chwytaj zycie garsciami Wychwyc wszyskie chwilki szczescia swego, Niech zapelni sie serce uczuciem Do tego jedynego.... Dor@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO KOCHANA____juz bardzo stesknilam sie za Toba.👄 Wiem,ze jestes wsrod swoich bliskich i milo spedzasz czas,,,ale tez wiem,ze niebawem wrocisz ze swoich wojazy i wreszcie zawitasz do nas.A teraz wygalaszam Ci ten wiersz👄 "Polne wyznanie" Czulam sie dzis jak ten Chaber Stojacy samotnie wsrod zboz, Dolaczyl do mnie Mak i okryl swa czerwienia Caly moj swiat... Rozkochal serce me, Platkami przyslonil mroku cien... Zatanczyl ze mna Walca, Potem szepnal w uszko me... Jestes jak ta przepiekna nieskonczona bajka Zatrzymaj na zawsze w sercu mnie I ten cudowny dzien... Dorota Walkowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moje mysli o Tobie" Aniol rozpostarl swe ramiona dzis Otoczyl opieka mnie, Przyjacieli pilnuje tez.... W pamieci kazdego ma Na ten nasz zywota czas... Naznaczyl Ciebie tez, By nieszczescia i choroba mijaly Cie... Podarowal lilie biala, Lecz nie bedzie doskonaly zaden kwiat, Kazdego zycia on jest wart....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam! Dzisiaj na temat tipsów.Jak to jest z tipsami naprawdę? Boimy się tipsów, bo ciągle słyszy się niekorzystne opinie na ich temat. Nakładając tipsy, można łatwo poprawić kształt paznokci. Można na przykład spłaszczyć wypukłe \"krogulcze\" płytki albo powiększyć zbyt małe paznokcie. Dzięki akrylowym tipsom można też zapobiegać wrastaniu paznokci stóp. Tipsy trzeba uzupełniać raz w miesiącu. Warto jednak między jednym a drugim uzupełnieniem wykonać manikiur, by wyrównać różnicę wysokości między odrastającym paznokciem, a tipsem, delikatnie ten ostatni spiłowując. Dzięki manikiurowi często czas uzupełnie-nia udaje się wydłużyć nawet do dwóch miesięcy. Sztuczne paznokcie można zdjąć, ale wymaga to użycia silnych środków rozpuszczających, które niszczą paznokcie. Dlatego raczej się tego nie poleca. Tipsów nie powinno się nosić zbyt długo. Po latach pod twardymi tipsami paznokcie stają się coraz bardziej miękkie, zaczynają się zwijać i trudno wrócić do naturalnego ich stanu. Tipsy niszczą paznokcie. Zwłaszcza akrylowe, ze względu na używany do nich płyn. Ale właściwie pod każdymi tipsami paznokcie odrastają słabsze. Jeśli chcemy je wzmocnić, trzeba stosować odżywki i zażywać preparaty wzmacniające. Jak myslicie,czy po zmyciu lakieru na tipsach zostają smugi? Smugi nie zostaną, jeśli będziemy używać zmywacza bez acetonu. To pod jego wpływem tworzywo się rozpuszcza i paznokcie tracą ładny wygląd. Paznokcie z tipsami nie wyglądają sztucznie. Mogą wyglądać bardzo naturalnie, jeśli wybierzemy nieozdobione wzorkami, lecz np. delikatnie różowe albo z białą końcówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsy mogą mieć dowolną długość. Można nałożyć je równo z płytką lub tak, by była ona wydłużona. Pod tipsem może rozwinąć się grzybica. Choć nie zdarza się to często. Pokryta tipsem płytka u nasady paznokcia może utworzyć kieszeń, w której zbiera się wilgoć, stwarzając idealne warunki do rozwoju grzybicy. Jeśli więc na paznokciach pojawią się podejrzane zielonkawe plamki albo paznokieć zacznie odchodzić od macierzy, trzeba udać się do dermatologa. Wówczas najczęściej trzeba zdjąć tipsy i rozpocząć leczenie. Dzięki tipsom można "podleczyć" kruszące się lub połamane paznokcie. Przykryte tipsem paznokcie nie kruszą się i nie łamią, na ogół również odrastają już całe. Tipsów nie można samemu obcinać. Po prostu dlatego, że są za twarde. Dotyczy to zwłaszcza tipsów akrylowych. Skrócić je i nadać im odpowiedni kształt można wyłącznie, opiłowując je specjalnym pilnikiem do akrylu. Tipsy niełatwo uszkodzić. Na pewno nie łatwiej niż paznokcie naturalne. Owszem, zdarza się, że nawet niezbyt mocne puknięcie powoduje pęknięcie lub odpryśnięcie fragmentu tipsa, ale takie uszkodzenie łatwo naprawić. Najpopularniejsze są tipsy żelowe i akrylowe. Żelowe nakłada się na paznokcie kilkoma warstwami i czeka, aż wyschną. Niszczą paznokcie mniej niż akrylowe . W akrylowych - specjalny puder miesza się z płynem, nakłada na paznokcie i utwardza lampą UV. Są twardsze od żelowych. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Za moich młodych lat Adam Asnyk Za moich młodych lat Piękniejszym bywał świat, Jaśniejszym wiosny dzień! Dziś nie ma takiej wiosny, Posępny i żałosny Pokrywa ziemię cień. Za moich młodych lat Wonny miłości kwiat Perłowym blaskiem lśnił - Dziś blaski te i wonie Na próżno sercem gonię... Czarny je obłok skrył. Pozdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów! Adam Asnyk Nie mów, chociażbyś miał ginąć z pragnienia, Że wszystkie źródła wyschły już bijące! - Tyś gonił pustyń piaszczystych złudzenia, A minął strumień na zielonej łące. Nie mów, chociażbyś umierał z tęsknoty, Że nie ma czystej miłości na ziemi! - Tyś pewnie w drodze blask jej rzucił złoty, Za ognikami zdążając błędnemi. Nie mów, że wszystko, czegoś ty nie umiał Odnaleźć w życiu - marą jest zwodniczą! Zdrój czystych uciech będzie innym szumiał I inne serce poił swą słodyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewo Oliwne! Moje paznokcie z tipsami wyglądają bardzo naturalnie.Wszystko zależy od tego,gdzie to robimy i za ile.Dziekuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA___________witajcie🖐️ Mamy wciaz piekne lato! Temperatura dochodzi do 90\"F/30\"C/!!!! Dlugi weekend i nie mam czasu na sen,bo ciagle cos sie dzieje w roznych zakatkach wspanialego Chicago. Odespie w tygodniu:D Siedze z kawusia przy kompie i czytam,,,,delektuje sie WASZYMI pieknymi wpisami_____dziekuje❤️👄 Jednoczesnie slucham polskiego radia,wszak to 1 wrzesnia___rocznica wybuchu II wojny swiatowej.Sa tez bezposrednie relacje z Polski___interesujacy serwis informacyjny. Dzisiaj znow wyruszam w plener na swietowanie 29th Taste of Polonia.Ostatni dzien tej imprezy,,,, Wczoraj bylo cudnie____wrocilam bardzo zrelaksowana. Naprawde program artystyczny bardzo bogaty____koncert za koncertem,,,,, Wczoraj tez dopisalo mi szczescie___otrzymalam od jednego ze znanych salonow kosmetycznych wspaniala oferte na nauke w szkole pieknosci,hihihi ____i to z duza znizka!!!Ten kurs bedzie odbywal sie w czasie weekendow,byc moze z niego korzystam.Wiedzy nigdy dosyc :D Byla tez okazja spotkac sie ze znajomymi.Pogaduszkom nie bylo konca. Rowniez wczoraj odwiedzilismy polska restauracje,ktora znajduje sie nieopodal polskiego centrum rozrywkowego. Starym zwyczajem__________kilka slow na temat tego lokalu.Ale to juz w nastepnym poscie,,,:D Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takim polskim swiecie nie sposob ominac ten wyjatkowy polski lokal gastronomiczny.,,,, Restauracja ta slynie z prawdziwej polskiej kuchni opartej na tradycyjnych daniach polskich. Tradycja tego lokalu jest powitanie gosci poczestunkiem z chleba oraz smalcu domowej roboty. Podaja tu dania proste,lecz godne poematu,przyrzadzone z najwyzsza wirtuozeria. Tym razem nie mialam problemu z zapamietaniem polskich potraw :D W menu sa oryginalne przyrzadzane dania,m.in. podawany w kociolku prawdziwy staropolski bigos,ktory skusil nas swoim aromatem:D Zupe "Kociolek Drwala" czyli zurek po chlopsku,podawany jest rowniez w kociolku,soczyste miesa roznego rodzaju,jak np. "Kura Pazura"___piers z kurczaka z grilla,podana w sosie pieczarkowym,aromatyczna pieczona kaczka w sosie mandarynkowym,gotowana wolowina w sosie chrzanowym oraz cieszacy sie najwiekszym powodzeniem placek po wegiersku. Smakoszom ryb proponuje sie tu chrupiacego pstraga z patelni,lososia z grilla z warzywami oraz biala rybe w panierce. Klientom tej restauracji proponuje sie kilkanascie rodzajow pizzy. Tutaj mozna tez wpasc na wspaniala kawe,napoje chlodzace i posiedziec w ogrodku piwnym,gdzie wsrod zieleni i w cieniu parasoli mozna zrelaksowac sie na maksa. Wszyscy znajda tu cos dla siebie____niepowtarzalne smaki kuchni polskiej. W eleganckim i przytulnym wnetrzu przy blasku swiec zastal nas klimat cieplego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO! 👄 Witam Was moje kochane drzewka, wrocilam z wojazy, wszystko co piekne........ szybko sie konczy. Wiersz dla Ciebie. Kochać - to z drugim dzielić się stale, karmić go ciepłem, czułością odziać... O tyle kochasz, o ile dajesz, o ile szczęście mnożysz przez podział. Zechciej dla bliźnich życie rozkruszyć, by dać każdemu z siebie kruszynę - na miarę ducha stań się krezusem, na miarę serca zostań olbrzymem. Wykuj już dzisiaj podkowę w kuźni i swemu bratu przekaż ją w darze, w wątłą dłoń siostry czule włóż guzik i załóż dla niej strój kominiarza. Dźwigiem nadziei podnieś upadłych, linę pomocy opuść tym na dnie. Bądź im przystanią w czas groźnej burzy, przewodnią gwiazdą w zawiłej drodze; i wciel się dla niej w anioła stróża, zmień się dla niego w brzytwę na wodzie. Amputuj troski z ponurych twarzy, uśmiech zmartwionym ślij dla osłody, grypą radości smutnych zarażaj. Dając odbierasz swoją nagrodę, więc nigdy szczodry nie bądź na pokaz, za dar nie żądaj wdzięczności żadnej; żyj aby dawać, dawaj by kochać, tego co dałeś nikt ci nie skradnie... Żyj aby dawać, dawaj by kochać, tego co dałeś nikt ci nie skradnie... autor... Rafal Piprek. Pozdrawiam bardzo serdecznie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz_______kawka wypita,relacje zdane,wiec czas na szykowanie sie do wyjscia.Buziaczki👄👄👄 Zycze WAM KOCHANE DRZEWKA milego dnia. Do zobaczenia!!!Pa,pa🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO________moja kochana____alez intuicja! Spotkalysmy sie jednoczesnie __________pozwol ,ze wirtualnie Cie przytule i 👄 Jak dobrze,ze juz jestes,,,jak sie ciesze!!!!❤️ WITAJ na BIESIADZIE_____chcialoby sie rzec witaj "w domu" "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKO BIESIADNA 👄witaj!!!! Zanim Cię poznałam, wiedziałam, co to przyjaźń, lecz nie znałam mocy tego słowa. Natomiast w chwili, kiedy Ciebie poznałam, poczułam, jaką moc niesie ze sobą słowo: "Przyjaźń". Poczułam wtedy, jak wiele ciepła i radości wniosło to słowo, i Twoje pojawienie się w moje życie. Przyjaźń to rzecz piękna, aczkolwiek trzeba wiedzieć, jak się z przyjaźnią obchodzić, i należy sobie dobrze dobierać przyjaciół, gdyż niestety, nie wszyscy ludzie są warci naszej przyjaźni. Jednakże Ty byłaś, jesteś i będziesz warta przyjaźni, ponieważ ja tak bardzo lubię Cię.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO__________jeszcze nie odchodze z BIESIADY. Chwile sie zatrzymam z racji tego uroczego naszego spotkania po tak dlugiej Twojej nieobecnosci. Ciesze sie,ze wrocilas zrelaksowana,naladowana pozytywnie. Wiersz przepiekny!!Dziekuje za niego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla takich pieknych Twoich slow,,,,,,cytuje je,,"należy sobie dobrze dobierać przyjaciół, gdyż niestety, nie wszyscy ludzie są warci naszej przyjaźni. Jednakże Ty byłaś, jesteś i będziesz warta przyjaźni, ponieważ ja tak bardzo lubię Cię." JARZEBINKO kochana_______wzruszylam sie!! Ze wzajemnoscia!!!!!!!! Te slowa kieruje przede wszystkim do Ciebie___dodam,ze wlasnie to Ty moja PRZYJACIOLKO nadajesz sens naszej przyjazni.Jak zawsze serdeczna,lojalna,przyjazna i ciepla,,,,serce]❤️❤️ Moglabym tak w nieskonczonosc wymieniac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKO BIESIADNA poczytalam WAS .......... piekne wiersze, cudowna muzyka, dobre rady , przepyszne przepisy kulinarne, dziekuje za wszystko 👄 Pozdrawiam i zycze milego popoludnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Rodzinny dom. ❤️ Wspominam dom rodzinny pełna rozrzewnienia, w nim zawsze serce żywe biło ciepłym tonem. Pamiętam jego progi przyjazne, bezpieczne, dzieciństwo lat szczęśliwych - dawno utracone. Pomnę jak zegar duży tykający w kącie, choć nie grał kurantów - melodią czas mierzył i dobrą twarz ojca w złotym świetle lampy. To było tak dawno ? - nie mogę uwierzyć ! Przymykam oczy swoje, pamieć znów odżywa, zamierzchła przeszłość wraca, widzę całkiem z bliska fotel na biegunach a w nim matkę drogą czujną westalkę - domowego ogniska. Wspomnienia tak piękne, jakby nierealne, łza z oka wypływa, na podłogę pada, bo Was nasi najlepsi rodzice kochani, z nami już nie ma - zostaliśmy sami. Dar całego życia dzieciom swoim dany - zarzewie wiary naszej, - ojczyzny kochanie, - zło tylko złem nazwane, - dobro dobrem było, to zawsze z nami będzie, to w nas pozostanie. Wpojona miłość szczera i prawość sumienia, wrażliwość na piękno i ludzkie cierpienia, drogowskaz bezcenny credo życia znaczył, siedzę piszę pean - nie mogę inaczej. Dziś, po latach wielu, pełna uwielbienia, za bogactwa dane - ręce Wam caluję. Za mądrość i dobro na dzieci przelane, - sama już leciwa - z wzruszeniem dziękuje. Krystyna Jablonska. Dobranoc BIESIADO! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIESIADO! 🖐️ Sloneczko wstaje leniwie, bo zbliza sie............... \"Jesień\" Idzie sobie jesień, kołysze drzewami, A wiewiórki przechodzą między gałęziami. Na alejce, którą właśnie przykryły liście, Leżą kasztany - oczywiście! Na potężnym dębie, Wiszą żołędzie, A liście tego drzewa Zostają porwane prosto do nieba. Piękna jest jesień Ile ona darów przyniesie! Wzdłuż ulicy, rosną jarzębiny - ile czerwonych korali zrobimy? Pójdziemy na grzyby w las, Bo zbierania grzybów nadszedł już czas. Słońce niżej świeci, są długie wieczory, Jest o wiele zimnej niż do tej pory. Coraz więcej deszczu pada - kalosze, kurtka gotowa i zabawa. Coraz częściej wiatr ostry wieje, Jesienią dużo się dzieje! Filip Gorski. Pozdrawiam Was kochane Drzewka i zycze milego dnia!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Witam Jarzębinke! Nareszcie jesteś z nami! Pozdrawiam! WSZYSTKO CO MOGĘ CI DAĆ Kasia Kiedy kocham moja dusza cała śpiewa Pieśń miłości, którą w swoim sercu noszę Kiedy kocham chcę uchylić Tobie nieba weź ode mnie wszystko co Ci dziś przynoszę Weź ten błękit, który błyszczy w moich oczach i którego nawet łza już nie przesłoni Weź to Ciepło które grzeje Twoje serce Weź ta delikatność dłoni Weź policzek ten na którym co dzień rano Pocałunek swój namiętny zostawiałeś A wieczorem kiedy księżyc w okno zerkał Patrząc na mnie tak spokojnie zasypiałeś Weź mój uśmiech co rozjaśnia twarz zmęczoną I zmazuje wszystkie ślady codzienności Weź me ramię, które zawsze jest gotowe Być podpora Twoja w chwili niepewności Weź me serce, które kocha tak namiętnie Jak nikogo jeszcze nigdy nie kochało Weź mą duszę, która jest nieskazitelna oprócz duszy możesz zabrać też i ciało Weź mą dobroć, która błyszczy niczym diament I owoce swoje Tobie składa w darze Weź to wszystko co Ci jeszcze dziś przynoszę Tylko o tym tak naprawdę teraz marzę Pozdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE SERCE Kasia Moje serce jest tak bardzo delikatne, Że najmniejsze nawet słowo ból zadaje... Moje serce jednocześnie jest też silne, Ciągle walczy i się nigdy nie poddaje... Moje serce chociaż małe jest też wielkie, Kiedy kocha to nie boi się niczego... Moje serce całe życie jest pokorne, Dla miłości może wyrzec się wszystkiego... Moje serce jest gorące tak jak lawa, Co z wulkanu namiętności się wyłania... Moje serce potrzebuje dziś miłości, Bo stworzone jest prawdziwie do kochania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×