Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Gość gość
Tegoroczna, 126. parada polskiej Konstytucji 3 Maja w Chicago, odbędzie się 6 maja, o godz. 11:30. Parada przejdzie ulicą Columbus Drive w centrum Chicago. Zgodnie z „Regulaminem Wyborów Marszałka Parady 3 Maja”, Marszałkiem Parady w roku 2017, została wybrana Diann K. Marsalek. Wicemarszałkami parady zostali: o. Paweł Kosiński oraz Bożysława Adersohn. Hasło parady 2017: Tadeusz Kościuszko – bohater Polski i Stanów Zjednoczonych W tegorocznych wyborach Królowej Parady 3 Maja wybrano; Królową Parady – Julię Szumny. Pierwszą Damę Parady – Katarzynę Kolanko oraz Drugą Damę Parady – Alicję Annę Kawiatkowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki gościu za informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Czas najwyższy odwiedzić ten topik.Jeśli znajdą się chętne do biesiadowania,zatrzymam się na dłużej.Teraz mam dużo czasu. . Pogodę mamy nieciekawą.Cały rok człowiek zastanawia się dokąd wyjechać.Decyduje się na Bałtyk,a tu zimno,mokro .Każdego dnia człowiek marzy o plaży,że wreszcie zaświeci słońce .Jak do tej pory,nie ma go.Zimno.Póki co jeździmy wzdłuż morza i zaliczamy ciekawe miejsca.Odezwijcie się.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Witaj Magnolio! Dzisiaj trochę rozbiegałam się.Postanowiłam odwiedzić stare miłe kąty.Ostatnio troszeczkę zaniedbałam wizyty.Wiem,że odpoczywacie nad morzem.zazdroszczę.Nieważne,że nie ma pięknej pogody,jest jod i nim delektuj się.To prawda,ze kiedy nie ma pięknej pogody nad morzem ,robi się tak smutno.Nie przepadam za wylegiwaniem się na plaży,słońce mi szkodzi.Ostatnio częściej robimy wypady w góry.Lubię sobie pochodzić.To mój raj! Życzę słońca.A póki zwiedzając życzę Wam miłych wrażeń i poznawania ciekawych miejsc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JODŁA 2017
Jesteście! Pozdrawiam wszystkich! Przypomniałyście mi młode lata... Kiedyś uwielbiałam leżeć plackiem na plaży.Nie raz przypiekłam się,a potem mleko zsiadło leczyło.Ale to już jest za mną.Mam nadciśnienie i moja p.dr wręcz zakazuje mi bezmyślnie paradować po słońcu.Dlaczego? rzekomo w czasie upału naczynia krwionośne rozszerzają się,co poprawia mi przepływ krwi i w rezultacie obniża ciśnienie.Podczas upałów nie raz dochodziło do spadku ciśnienia,że pomimo zażytych leków,było mi słabo.Nie zazdroszczę tym,którzy wylegują się na słońcu.Swoje już zaliczyłam.To tyle na dziś.Wypoczywajcie zdrowo. Do zobaczenia na biesiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Witaj Jodełko! Zaśpiewam Ci "Gdzieżeś ty bywał czarny baranku,we młynie ,we młynie,mój miły panie"Żadna złośliwość tylko aluzja do twojego wybycia.Wiem wszystko.Wybaczam Ci.Jakże inaczej.Bardzo nam Ciebie brakowało.Najważniejsze,że dobrnęłaś do nas. Jestem z rodzinką nad morzem.Wreszcie mamy ciepełko.Na szczęście mamy w tym roku zaplanowany tu długi pobyt i wreszcie nacieszę się plażą i upragnionym słońcem. Drzewko,co postanowiłaś? Daj znać @.Przesyłam promyki słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JODŁA 2017
Dzień dobry BIESIADO! Magnolio,pogoda w przyszłym tygodniu będzie lepsza.Macie tyle ruchu,tyle miejsc ciekawych odwiedzacie.Zazdroszczę Wam. U mnie trochę zmian.Już wkrótce przyjadą goście do kraju dawno nie odwiedzanego.W związku z tym mamy trochę bieganiny i planów. Mamy nadzieję,że na czas wyrobimy się. Do zobaczenia.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Witaj Jodełko! Pozdrawiamy Ciebie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
A my wciąż w górach..Być może uda nam się przedłużyć pobyt ale tylko za mniejszą cenę.Magnolio🖐️Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Witam Biesiadę.Lato to czas na rozjazdy,urlopy .Nie ma czasu na przesiadywanie na Biesiadzie.Wierzę,że wkrótce odezwiecie się.Czekam na Was.A dzisiaj tylko pozdrawiam. Chciałabym Was przestrzec przed oszustami,którzy udają prokuratora,oficera CBŚ i innych funkcjonariuszy.Podszywają się pod policjantów lub oficerów śledczych.Ostatnio oszuści najczęściej dzwonią i podają się za policjanta,często z wydziału zwalczania oszustw"na wnuczka",prokuratora kierującego specjalną grupą śledczą,oficera CBŚ.Jeśli otrzymałaś podejrzany telefon zadzwoń :22 603 32 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Drzewko oliwne, jestem,jestem.Ja tez zaglądam tu,ale niestety nikogo nie widać i sama tez nie piszę.Dzisiaj widzę Ciebie i bardzo się cieszę,że zajrzałaś na BIESIADĘ. Dobrze,ze ostrzegasz.Policja nigdy nie angażuje do swoich działań zwykłych ludzi.Jeśli taki "policjant"będzie nalegał,trzeba odłożyć słuchawkę.Też uważam,że należy zawiadomić o tym Policję 997 albo zadzwonić na 112. Urlopy mamy za sobą,a teraz praca i dom na I planie.Odezwij się częściej.Czekam na spotkanie na skype.Pogadamy o naszych sprawach.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Witaj Magnolio! Nasza rozmowa zachęciła mnie do działań.Byłam i sprawa ruszyła z miejsca natychmiast.Dzięki za bodziec. A z tymi oszustami to istna plaga.Nierobom nie chce się pracować i tak żerują na ludziach,przewaźnie starszych,wykorzystując ich samotność..Naszym obowiązkiem wręcz głośno ostrzegać. Grupa wsparcia.___Oszuści zdobywają nr telefonów do samotnych starszych osób i dzwonią zwykle w soboty ,niedziele.Twierdzą ,że są członkami grupy wsparcia dla seniorów,zapraszają na spotkania.Po 2-3 tyg. dowiadują się,że na kolejne spotkania mogą przyjść tylko jeśli kupią jeden z b.drogich produktów sprzedawanych przez organizatora.Organizatorzy udają życzliwość i np.oferują zakupy na raty.Tak naprawdę to chodzi o wzięcie kredytu. Uwaga!Na tej samej zasadzie działa sekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Dzień dobry Biesiado! Mam trochę czasu,odwiedzam moje "miejsca"..Teraz jestem tu. Dzisiaj chciałabym przestrzec przed oszustwami na wdowę z dzieckiem,bo wiele seniorów dało się naciągnąć.Jak działają? Do siedzących starszych osób /np.na skwerach,w parku itp/przysiada się sympatyczna kobieta z małym dzieckiem.Po wstępnych kłamliwych zdaniach,kobieta zaczyna się zwierzać,że jest jej ciężko i prosi o pożyczkę,bo spóźnia się zasiłek.Mieszka rzekomo w pobliżu i codziennie przychodzi w to miejsce z dzieckiem i lada dzień odda dług.Gdy tylko naciągnie kogoś na pożyczkę,znika i nigdy się już nie pojawia w tym miejscu.Wcale nie jest wdową. Uważajmy na takie osoby.Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrogi ważne.Ale taka cisza na Biesiadzie!? Wyciszacie się,prawda? Milczenie daje lecznicze działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Witaj Biesiado! Nie było mnie tyle ,ale już jestem.Leje.Uwielbiam taką pogodę.Buszuję w książkach,szukam informacji o przyprawach i takie różności..Ostatnio dałam się namówić na jedzenie czosnku.Ponoć rozrzedza krew,a więc zapobiega zakrzepom.Powoduje również rozkurczanie naczyń krwionośnych,dzięki czemu chroni przed zawałami i udarami mózgu.Jem bo hamuje zmiany miażdżycowe usprawniając przepływ krwi.Profilaktyka nie zaszkodzi zwłaszcza,że mam skłonności ku temu..Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu już nie zagląda? A może jednak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszam się,jestem dawnym kochankiem magnolii i obecnym partnerem płciowym biesiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedowartościowany osobnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Witam biesiadujących:) Troll nie potrafi sobie znaleźć miejsca i odczuwa jałowość swojego bytu. Uwaga! Nie dajmy naciągnąć się na atrakcyjny konkurs!W gazecie zauważasz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.Możesz również dostać ofertę telefoniczną udziału w konkursie SMS-em na telefon.Znasz rozwiązanie ,więc dzwonisz lub wysyłasz SMS.Zanim się połączysz,bardzo długo oczekujesz na linii.O tym,że skorzystałaś z usługi premium,dowiesz się dopiero,gdy otrzymasz wysoki rachunek.Nie bądźmy naiwni.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Zanim weźmiesz udział w konkursie,zapoznaj się z regulaminem.Informacje o stawce za połączenie musi być podana w ogłoszeniu.Gdy jej nie ma-nie wysyłajcie SMS-ów i nie dzwońcie na podany numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Witaj drzewko oliwne.! Cieszę się,że zawitałaś na biesiadę.Prosimy o częstsze odwiedziny. Mnie bardzo niepokoi to,ze tyle osób dało się nabrać na te oferty. Nie oddzwaniajmy i nie odpisujmy jeśli nie znamy numeru. U mnie wciąż ciepło.Robimy porządki w ogrodzie.Jest co robić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Witaj BIESIADO! Dzisiaj coś innego...Znalazłam w sieci pogodny wierszyk,i dedykuję go nam wszystkim.Pozdrawiam. "O mnie" Kiedyś,o tym wciąż myślałam, Hej! Nadstawcie uszko! Co ja,z sobą wtedy zrobię, Jak będę staruszką? Będę miała siwe włosy i zmarszczek bez liku, Wszyscy będą,mieć mnie w nosie, Umrę i po krzyku. Ale lata ciągle lecą, Hej! Nadstawcie uszy! Ciągle jeszcze,jestem młoda I nic mnie nie ruszy! Zamiast zrzędzić no i stękać, ciągle tylko klikam, A jak do mnie,coś tam mają Gę.. buzię im zamykam. Czasem sobie farby mieszam, włosy przemaluję. Spadkobiercy niech się cieszą że ich nie rujnuję! Czytam wiersze,piszę maila do kogoś z daleka. Mimo tylu lat na karku Chce się do człowieka... I dlatego wszystkim radzę, Hej,nadstawcie uszko! Zawsze warto,być kobietą, Broń Boże,staruszką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Szczęście zawsze jest prezentem,któremu uroku dodaje jego ulotność,sprawiająca,że każda miła chwila staje się czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym,oby nie opuszczało nas nigdy,co najwyżej tylko na małe chwilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Dzisiaj miły dzień... Mikołaj śmieje się od ucha do ucha i wszystkim życzy pogody ducha na co dzień i od święta, niech każdy o tym doskonale pamięta. Życzę Wam aby marzenia Mikołajkowe przerodziły się w rzeczywistość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Drzewko oliwne zapewne zadowolona z prezentu od Mikołaja tak jak my wszystkie:) W kościołach są przepiękne szopki betlejemskie.Oglądanie ich sprawia nam wszystkim wielką radość.Do Polski zwyczaj bożonarodzeniowych szopek dotarł w XIII w.Kiedyś odwiedziłam Muzeum Jezuitów w Starej Wsi /okolice Sanoka/.Jest tam ponad 100 szopek ze wszystkich kontynentów.Te najstarsze liczą sobie ponad 100 lat.Jak będziecie w okolicach,odwiedźcie to piękne miejsce. Możecie uzyskać informację na stronie:http://muzeum.jezuici.pl/ Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Święta nie zawsze są beztroskie i radosne.Ważne ,aby te dobre chwile móc dzielić z rodziną.Tego Wam życzę przede wszystkim. p.s. wyżej nie wpisałam swojego nick"a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Magnolio,zawitaj na skypa.Od kilku dni czekam tam na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Jutro już 6 stycznia Trzech Króli. Obchodzimy Objawienie Pańskie.Zgodnie z tradycją Jezusa odwiedzili Mędrcy ze Wschodu/Trzej Królowie/.W ten sposób oficjalnie złożyli hołd jako Królowi. Przesyłam wszystkim najserdeczniejsze życzenia:zdrowia i pomyślności każdego dnia w 2018roku.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×