Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Gość gość
Witaj Biesiado! W sieci jest dużo tematów o uśmiechu.:) W starożytnych Chinach Taoiści uczyli że stałe utrzymywanie wewnętrznego uśmiechu, uśmiechu do samego siebie, zapewnia, zdrowie, szczęście i długowieczność. Dlaczego? Uśmiechanie się do samego siebie jest jak pławienie się w miłości i stajesz się swoim najlepszym przyjacielem. Życie z wewnętrznym uśmiechem jest życiem w harmonii z samym sobą. Już jedno spojrzenie na zachodnie społeczeństwo wystarczy, by zobaczyć, że nie opanowaliśmy sekretu uśmiechu. Brak harmonii w nas samych tragicznie rzuca się w oczy. Spada na nas prawdziwa plaga fizycznych i emocjonalnych schorzeń…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biesiado,czy zrobiłaś sobie przerwę? Szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla biesiadników: Jeśli Twoje Serce jest tak wielkie jak marzenia, to wiedz że osiągniesz o wiele więcej. Nigdy nie trać nadziei i wiary, dlatego że to one dają nam siły do realizowania swoich marzeń. Twoje marzenia są piękne i dlatego spełniają się. Miłość, którą masz w sobie jest najwierniejszym Twoim przyjacielem. Nigdy nie pozwól by ktoś zakłócił jej spokój, a ta którą darzysz bliskich jest najważniejsza. Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Witajcie! Gościu,dziękujemy za wiadomość. Lato to czas urlopów i dlatego "fruwamy"po Polsce.Jest piękna!!!.Jesteśmy w ogromnych zielonych kompleksach/Roztoczański Park Narodowy/_________ malownicze miejscowości,mało turystów w porównaniu z nadmorskimi miejscowościami,cisza,spokój,natura. Roztocze to przepiękna kraina geograficzna,która łączy Wyżynę lubelską z Podolem.Zawitaliśmy do 3.5 tys. Zwierzyńca,w którym jest ponoć aż 68 pomników,tablic,figur religijnych i historycznych. Jutro cofamy się w czasie i wyruszamy do XIX wiecznego skansenu w Guciowie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Witaj Biesiado! Już zjechaliśmy do domu i natychmiast zajrzałam tutaj.Mieliśmy cudowny wyjazd,pełen wrażeń i mnóstwo poznanych ciekawych miejsc.Długo by opowiadać,może innym razem. Cieszę się,że realizujecie swoje plany i wszystko idzie po waszej myśli.Dziękuje wszystkim za odzew...Dziękuję za pocztę. Pozdrawiam i życzę realizacji zamierzeń.Do usłyszenia na skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka grasuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Hanka wybitnie was" lubi ",i kasuje posty debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Witaj BIESIADO! Ostatnio wzięłam się za naprawę swoich rozerwanych korali.Podpowiem wszystkim,że zerwane paciorki możemy nawlec na żyłkę wędkarską.Jest trwała niż nici.Nie potrzebujemy igły do nawlekania.I takim to sposobem uratowałam swoje korale.Oj nazbierało się ich troszeczkę...uwielbiam je. Odezwijcie się!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
a co do tej hanki_________wolna droga,nikt jej tu nie zapraszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pozdrowieniem piękne słowa!! Są słowa, które wprawiają w ruch. Są słowa gderliwe, pełne nienawiści i wypowiadane po to, by „załatwić” innych. Rozjątrzają one ludzi i potrafią ich rozdzielić. Powodują niepokój i prowadzą do przemocy. Słowa, które przepojone są siłą miłości, jednoczą ludzi, wyzwalają radość, odradzają człowieka i tworzą lepszy świat. Słowa mogą zmienić ludzi. Dobre słowo, które dociera do serca, zmienia je. Jedno słowo, we właściwym momencie wypowiedziane albo usłyszane, napisane lub przeczytane, jest jak chleb w czasie głodu. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzimy ludzi i rzeczy nie takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi my jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam jesiennie Biesiadę!!! Odezwijcie się! Pokochaj jesień Spróbuj pokochać jesień z niesamowitymi urokami Spójrz ile piękna niesie obdarzając cię nowymi dniami. Kolorowo jak wiosną barwne liście ostatki zieleni Dadzą chwilę radosną twą szarość życia mogą odmienić. Wieczór szybciej nastaje słońce też znika wcześniej niż latem Lecz nowe czy nie daje chwile spokoju skorzystaj zatem. Tadeusz Karasiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Jak miło wpaść na Biesiadę i powitać gościa z jesiennym wierszem.Dziękuję i proszę o kolejne. Ostatnio zwiedzamy zamki.Dolny Śląsk to kraina posiadłości najznamienitszych rodów Europy.To raj dla miłośników dawnych rezydencji. Swoje wrażenia zacznę od Kamieńca Ząbkowickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
W 1838 właścicielką dóbr kamienieckich stała się królewna niderlandzka Marianna Orańska. Podczas II wojny światowej Niemcy urządzili tutaj magazyn przejściowy dla zwożonych z całego Śląska dzieł sztuki. Nie będę rozpisywać się o kolejnych latach,powiem tylko,że na terenie kompleksu pałacowo - parkowego odbywają się również wydarzenia takie, jak: Festiwal Nauki, Pożegnanie lata z Marianną Orańską, zjazdy przewodników, zawody MTB czy liczne rajdy piesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Pozdrawiam biesiadniczki. Nie dajecie znaku życia....ja tez pomilczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Witaj Magnolio! Od dłuższego czasu zerkam na BIESIADĘ i żadna z Was nie ma ochoty zatrzymać się.Szkoda.Sama ze sobą tez nie będę rozmawiać.Zobowiązań i nowych wyzwań mam bez liku.W związku z tym- jak panie dojdą do wniosku ,ze zaczynamy ponownie biesiadować,dołączę do Was.A póki co,jeździmy po Polsce i dobrze nam z tym.Żałuję tylko jednego,ze żadnej z was nie ma ze mną.I chyba nie uda mi się namówić.Bywajcie!!!Pozdrawiam wszystkie besiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
witaj Biesiado i biesiadniczki! drzewko oliwne ___uśmiechnij się! Każdej z Was: Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami, które staną się solą Twojego życia, z radościami, które będziesz chciał natychmiast podzielić z innymi, z przyjaciółmi, którzy będą zawsze przy Tobie, z nadzieją, bez której trudno żyć! Niech Nowy Rok przyniesie Ci wszystko, co dla Ciebie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Drogie biesiadniczki___w Nowym Roku życzę z głębi serca każdej z Was oraz Waszym bliskim : marzeń i sił do ich realizacji, radości i osób, z którymi można je dzielić, przyjaciół i wiary w to, że zawsze będą przy Tobie. p.s. dziękuję za spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biesiadniczka
Witam! Święta,święta i po świętach.Miałam okazję odwiedzić Drezno.Odbywał się tam Striezelmarkt podczas ktorego rozświetlone miasto przemierza barwny pochód z olbrzymią struclą,którą się potem uroczyście kroiło i rozdawano. Duże wrażenie wywarła na mnie największa na świecie bożonarodzeniowa piramida.Były tez inne atrakcje:ludzik z suszonych śliwek,domek z pierników,świąteczna piekarnia,skrzacie kino i teatr lalek przy kalendarzu adwentowym.A,jeszcze odbywają się tam wybory piernikowej księżniczki. Zachęcam Was w przyszłym roku.A teraz pozdrawiam z Nowym rokiem.Życzę wszelkiej pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
witam! U nas zima na całego-śniegu wciąż przybywa.Jest pięknie. Po południu wypad do Karpacza na kilka dni.Odezwę się. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Dzień dobry Biesiado! Jaki piękny apartament,zaśnieżony Karpacz! Wczoraj wpadliśmy na chwilę na lodowisko,było cudnie.Turystów dużo.Przyjeżdżajcie! Pozdrawiam z pod Śnieżki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzeko oliwne
Magnolio,czy wciąż jesteś w Karpaczu? Zazdroszczę Ci. Wyślij mi te obiecane zdjęcia..Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Witam! Drzewko,jesteśmy wciąż w Karpaczu.Przedłużyliśmy sobie pobyt ze względu na to,że do ferii apartament wolny.Jak szaleć to raz a dobrze.Prawda? A tak naprawdę to zima tu przepiękna,mnóstwo śniegu i mrozu też.Atrakcji tez nam nie brakuje. Nie ma dnia byśmy nie zaliczyli lodowiska i nart i oczywiście długich wędrówek.Wracamy padnięci. Jest pięknie!Pozdrawiam p.s.cieszę się,ze podobają Ci się nasze zdjęcia---cudne prawda? Będzie ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Biesiadniczko,podziwiam i pozdrawiam.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia 2016
Witajcie!Jak tu cicho:) Niestety z przykrością donoszę,ze nasz pobyt dobiega końca.Wielka szkoda.Miałam gotowanie z głowy i cały czas relaks.Obiecaliśmy sobie,że jeśli będzie śnieg,zrobimy sobie wypad do Karpacza chociażby na weekend.Jak tu pięknie i radośnie.. Przepraszam,że nie przesiadywałam za często na skype.Pozdrawiam wszystkich.Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×