Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

O zapracowany wawiak wrócił. Dziękuję Ci za szlachetność (współczuję Ci qrcze, że tak szybko się Ciebie \"pozbył\"), ale mam w planie odebrać Ci wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawiak każdy z was jest fajny naprawdę...powiem szczerze ze ciągle mówią tu na forum jakie to brzydoty tu przesiadują, ale to co ostatnio oglądałam zaprzecza temu stwierdzeniu. Obaj mężczyźni obaj bardzo przystojni. Dziewczyny super i uwielbiam Was wszystkich po równi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne możesz sobie odbierać tylko na szczęście nie ty o tym decydujesz ani nie ja nie będe się z toba spierał bo to nie zawody. qrcze sie nie pozbyłem tylko ona nawet mnie nie posmakowała więc nie mam jej prawa zakazywac flirtów z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze wszyscy super tylko jakoś nie mozesz się z nami spotkać w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze wawiak a sądziłem, że zasiałem nutke rywalizacji...tak tylko, aby się ciekawiej zrobiło. A w rzeczywistości niechciałem nikogo nikomu odbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był tu taki jeden orange przed wakacjami co tez chciał rywalizować Puszczał głodne kawałki jak to mu dziewczyny robia loda i proszą o jeszcze. Jakoś mu nie wyszło i go nie ma no chyba że zmienił się na czarno i pod postacia krytyka próbuje w inny sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawiak nawet nie wiesz jakbym chciała się z Wami realnie spotkać ale nie jest to takie hop siup...spytaj blubli?? zobacz nawet pisac nie ma czasu a co dopiero stolicę odwiedzać??:( Ale obmyslam plan obmyślam....szkolen szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obmyślasz plan tak samo jak skutecznie wysyłasz mi fotki z plazy kiepsko ci to wychodzi qrcze chyba musimy z energia obmysleć coś za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada:O a ja zaraz czołem lutne w te papierzyska co to sie piętrzą na biurku mym.i ścier** nie chcą zniknąć!! nienawidze ich.. 😠 z poza tym spoko. do domu co raz bliżej.. do wawy wciąż daleko i wina brak szukajcie tych szkoleń ja chęctnie, tylko czy mnie dziad (szef) puści.. :O jakiś morderczy nastrój mnie chycił.. 😠😠😠😠...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla rzuc te robotę....robota to głupota ;) picie to życie ;) idę dzis na piwo nie ma mocnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla pada? co pada bo chyba nie desz>? Nie moge uwierzyć że gdzieś w Polsce może padac w wawie istna patelnia i żar się z nieba leje bez klimy ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pada- na dworze deszcz, a ja na pysk.. jestem pewna, że wykorzystają ta sytuacje moje dzieci i skutecznie bedą wchodzić mi na głowe.. do wawy chce na wino 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. i tylko ja, taka mała, na szarym końcu 😭 I jeszcze się odbijają i planują spotkania i zdjęcia z plaży, ho ho Jejku, muszę Was bardziej studiować, bo nie nadążam, jakem durna luźna ;) Energio, dodaj mnie siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wiśniówkę Energii ;) Już mi się ona po nocach śniła :P i nawet smak na języku czuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durna babo a jestes gotowa na wielki grupensex w wielkim mieście?? jesli tak?? to im wiecej tym lepiej ;) Ja chyba pojde się jakąś pracą zająć ;) Potem sny erotyczne będę miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, nie warto, ja sie pracą \"jakąś\" ($#@#^^%&^%$!!!!) zajmuje, a myśli i tak wdrują do tej wawy jak nic.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak ma być moje panie wawa przyciąga dziesiatki tysiecy ludzi więc i was może wciągnie I może nie będziecie chciały do siebie wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh blubla a wiesz jak ja bym tam teraz chciała być?? pić wiśnióweczkę i smakować ciacha :P a tu co??? szara codzienność:O nawet roboty już nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, to wszystkim sie Wawa marzy! No tak, dla mnie za daleko.. moja wieś spokojna, szczęśliwa na samym krańcu świata. Ale z wielką rozkoszą i rumieńcem na twarzy poczytam choćby o wielkim piżamasexparty w wielkim mieście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O przecież ja tak oględnie mówie do wawy-- do ciebie przecież, nie tam jakaś wawa.. i do wina Energy co to mi obiecała zaraz po wyjściu z pociągu.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wawie słońce i upał więc jak przyjeżdząć to tylko w kostiumach plazowych , a jak starczy odwagi to i bez kostiumów będziecie mile widzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wawiak zaraz po wyjsciu na peron by nas zgarnęli za demoralizację warszawskiej młodzieży:O na taką swobodę to tylko w moich wiejskich lasach sobie pozwolić można Alex potwierdzi ;) Takze wawiak zapraszamy zapraszamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za dobrze wam? Ja tu ze szpadlem, pot z czoła ciurem zasuwa i po plecach i między biustem i po nogach i do butow.. piwa ciągle brak :( a tam plażowe kostiumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×